Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: koja je bolja mašina za tuning piaggio ili minarelli i zašto?  (Posjeta: 9544 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: koja je bolja mašina za tuning piaggio ili minarelli i zašto?
« Odgovori #20 : 04 Srpanj, 2013, 11:32:04 »
Da se mene pita, ja bi radije vozil naštelanog baotiana serijalu, nego nenaštelanog midrace piaggia :)
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: koja je bolja mašina za tuning piaggio ili minarelli i zašto?
« Odgovori #21 : 04 Srpanj, 2013, 11:37:01 »
za ove nakitane se neću ni probat raspravljat jer to more bit naštelano svakak i nikak..
pitaj alfu koi minarelli ga je deral u klasi s njegovim nrgom.

i da,na minarelliu pristup karbu je prejeben  :icon_thumright:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: koja je bolja mašina za tuning piaggio ili minarelli i zašto?
« Odgovori #22 : 04 Srpanj, 2013, 11:38:28 »

pitaj alfu koi minarelli ga je deral u klasi s njegovim nrgom.

Svaki, jer vozi ko baba :icon_biggrin:
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: koja je bolja mašina za tuning piaggio ili minarelli i zašto?
« Odgovori #23 : 04 Srpanj, 2013, 11:41:10 »

pitaj alfu koi minarelli ga je deral u klasi s njegovim nrgom.

Svaki, jer vozi ko baba :icon_biggrin:

da i svaki još od njih je trošil 3.3 litre s tom klasom kita i gasom do jajca  :icon_thumright:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: koja je bolja mašina za tuning piaggio ili minarelli i zašto?
« Odgovori #24 : 04 Srpanj, 2013, 11:49:57 »
ovaj steef meni zvuci sarkasticno.  :dontknow:

sve mi se nesto cini da je ovakva rasprava vec bila ali ne mogu da nadjem preko trazilice.

mislim da je piaggio bolji jer prijenos je originalni kao u minarellia overrangem, citaj 19,5 rolica i 134mm polutka, lakse je pric karburatoru, a i opcenito talijanski dizajn jede taj minarelli. ne znam o cemu pricate  :dontknow:


a i frend mi vozi sad runnera sa tpr-om a prije je vozio neosa sa tprom, i kaze da mu je piaggio bolji po svemu.  :dontknow:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline MarinM

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2243
  • Spol: Muški
  • #NADOBUDNO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri,Okolica
  • Moj Skuter: Aerox, Runner
  • Moja Kaciga: HJC FG-14
  • MojSetup: 2 mid :)
Odg: koja je bolja mašina za tuning piaggio ili minarelli i zašto?
« Odgovori #25 : 04 Srpanj, 2013, 11:52:49 »
a ja pak mislim da je rasprava nepotrebna jer neko voli piaggio, neko voli minarelli, a razlike su skoro pa neprimjetne. Jedan ima nesto bolje nesto losije i kraj price. Gianelli a da nije i mina talijan?
Jednostavno tablu dole i gass...ak su brzi nisu luđi  :toothy12:

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: koja je bolja mašina za tuning piaggio ili minarelli i zašto?
« Odgovori #26 : 04 Srpanj, 2013, 11:56:44 »
Frend ima obe serijale i i vozili smo se zajedno ja na runneru ( sve serijala) on na roxu (isto sve serijala). Da se zna prvi ima 5700km a drugi oko 7000. I brži je bio , rox je bio brži od runnera.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: koja je bolja mašina za tuning piaggio ili minarelli i zašto?
« Odgovori #27 : 04 Srpanj, 2013, 12:04:36 »
da se zna i moja batina je brža od roksa,jel to znači da je brža od svih 50cc serijala?
lepo mi je mama govorila,sine šta ti svašta znaš,moral si bit mehaničar  :headbang:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: koja je bolja mašina za tuning piaggio ili minarelli i zašto?
« Odgovori #28 : 04 Srpanj, 2013, 12:07:22 »
aerox do 2002 il 2003 pojma nemam...imao je otvoreniji spuh, bolju struju, bolje tajminge, dellorto karburator...taj je i isao odlicno i tice na grani znaju da je pra sve tada u ubrzanju al bi ga nrg i runner šišali u krajnjoj...taj aerox je trošio 4-5 litara...
od tada, aerox ima gurtner karburator, zaguseniji auspuh, prjenos nastelan na nize okretaje...ugl trosi duplo manje al je i duplo manje živ, ide mislim 70 realne u vrh glave bez blokada....taj je sporiji od novih piaggia...

po pitanju ostalih minarelli skutera, svi lc su sporiji od starog aeroxa jer imaju slabije izvedenu glavu i stage 2 je najjaci auspuh sto je isao na minarelli...osim na prastaroj sr sa sito auspuhom al ona je imala slabiju glavu...
od ac skutera najbrze su ubrzavali mala yamaha jog i prve serije malagutia f10 jer je prva serija minarelli ac kratkog bloka imala bolesne tajminge na cilindru za tvornicki skuter...s tim cilindrom, na dugom minarelli bloku full serijala natjerao sam skuter skoro 85 po gps-u...a cisto za usporedbu, lunina masina sa malossi sportom i puvalicom mi je isla 86 :drunken_smilie:

a općenito je za tunning bolji piaggio jer je lako mudrovat, a kad treba ustelat skuter piaggio se nikome ne kvari a oko minarellija non stop neki krc ode...

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: koja je bolja mašina za tuning piaggio ili minarelli i zašto?
« Odgovori #29 : 04 Srpanj, 2013, 12:10:11 »
da se zna i moja batina je brža od roksa,jel to znači da je brža od svih 50cc serijala?
lepo mi je mama govorila,sine šta ti svašta znaš,moral si bit mehaničar  :headbang:
JA sam samo napisao kak je bilo i koje je moje iskustvo , a za tvoju batinu baš me boli briga nek bude  brža i od R1
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: koja je bolja mašina za tuning piaggio ili minarelli i zašto?
« Odgovori #30 : 04 Srpanj, 2013, 12:11:52 »
ma ja sam zabrijal..
minarelli troši manje nego ditech a ide bolje nego oni ditechi koi idu ljudima 115 120 a da bi to postigel na piaggiu trebaš ga jebeno NAFRIZIRATI (trajna,pramenovi vo no) i trošil bude duplo više nego ditech..

da rezimiram,definitivno minarelli,troši ispod 2.5 litre,ide 115 120 serijski tak da nema ni potrebe čunirat dok jednog piaggia treba dobro složit da tak ide  :headbang:

@ luna500,napokon neko normalan i realan..

batine su zakon,serijska dere svakog esefa  :headbang:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: koja je bolja mašina za tuning piaggio ili minarelli i zašto?
« Odgovori #31 : 04 Srpanj, 2013, 12:15:35 »
Imal sam oboje,prednost minarellija je jednostavnost,mala potrošnja(serijale) i vodena pumpa kaj god drugi pričali,sere mi se od vodene među blokovima i kretena koji je to zmislil bil nutra antifriz il voda.
Prednost piaggia su performanse,karb te dostupnost istog i prijenos i po meni je uljna isto g#vn#rija al je mogu probavit koliko toliko,i da,krepala mi je odnosno procurila na 7tkm.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: koja je bolja mašina za tuning piaggio ili minarelli i zašto?
« Odgovori #32 : 04 Srpanj, 2013, 12:33:39 »
a ja pak mislim da je rasprava nepotrebna jer neko voli piaggio, neko voli minarelli, a razlike su skoro pa neprimjetne. Jedan ima nesto bolje nesto losije i kraj price. Gianelli a da nije i mina talijan?
mozda je  :dontknow:

no nitko se ovdje ne treba ljutit, jer rasprava je presla u sentimentalan dio, ovi sto voze minareli su se uvrijedili jer postoje cinjenice, i sad svak hvali svog konja.  :laughing7:
« Zadnja izmjena: 04 Srpanj, 2013, 12:35:23 giannelli »
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: koja je bolja mašina za tuning piaggio ili minarelli i zašto?
« Odgovori #33 : 04 Srpanj, 2013, 12:41:58 »
Koda na minarelliju nikad vodena nije propišala.
Evo jednom poznaniku je na arei na par hiljada propišala dok ju je novu kupil.
Samo kaj je jednostavnije skinut deklo s vodenom izbit lagere i semering i stavit drugo.
Pošto svako svog konja hvali, onda ću i ja malo svojeg:
Najjednostavnije dr%anj3 oko prijenosa(6 ili 7 imbus šarafa, plastično deklo, nemoraš namještavat pikse, lager getribe, bendiks i slične pi*darije). Najjednostavnije blokiranje variomata(okasti ključ 32, u kineskom se kupi za 30 kn).
Vodena pumpa koja se reparira za 5 minuta, a propišala bude isto nikad.
Uljna električna koja skoro isto nikad nebude crkla.
Pristup TPS-u, prirubnici,filteru i svemu najlakši od skoro svih skutera.
Ispuštanje vode i ozračivanje bez j****ti.
Mašina je dole za pol sata(uz barem jednu čik pauzu), skidaš jednu plastiku samo da otšarafiš z.injector, i raspustiš podnicu da izvučeš osovinu od nosača.
Serijski ležaji koji nikad nebudu proružili, jedina mana je radilica kojoj bude dosjed otišel, prije nego bude ležaj proružil.
Stavljanje auspuha je 5-minutni posel jer nema jebavanja sa distancama.
Nadoljevanje kočione tekućine je najgori posel jer se mora skidat plastika oko sata da se dođe do posudica.
Klješta skidaš bez skidanja kotača(ko i na većini skutera ok).
I na kraju, potrošnja mrtve serijale 2,2-2,5 l/100 km, realna brzina 70 km/h, s vozačem prosječne mase i u normalnom položaju sjedenja.
S auspuhom i variomatom 75, potrošnja možda deci viša.
Base kit, dulja getriba brzina 90, potrošnja 2,8753 L/100 km(da potrošnja je izračunata, a ne one spike, natočim 50 kn i vozim se mjesec dana, ili kazaljka je za pol pala).
U ubrzanju sam pral novu srku s dr.evom,zxr-om i variomatom, koja kurca nije išla jer je fino scvikana.
A drugoj srki s dr.evom, yasuniom i variomatom nemrem ni prismrdit da me baciš iz aviona.
Sa serijskom srkom(isto novom), replica i multivar, ostalo sve serijsko, identičan u ubrzanju i identičan u krajnjoj, od jedne druge sa zx-om i multivarom jači 10-15%.
Znači sve je fino uspoređeno, a ne testirano po osjećaju, i dernjavi nenaštelanog skutera.
Šteta samo kaj nema puno minarellija u gradu pa da se malo više nateravam s njima, bilo svojim ditekom ili s piaggiom.
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline nomad

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1015
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Mlaka
  • Moj Skuter: Aprilia SR GT 200
Odg: koja je bolja mašina za tuning piaggio ili minarelli i zašto?
« Odgovori #34 : 04 Srpanj, 2013, 13:26:24 »
meni nikad nisu bila jasna ta natezanja, bolji ovaj-onaj

kupis sta ti se svidi , poderes i bacis.
ja sam minu uzeo jer pjadja ima u mom mjestu ko dreka , svakakvih fela. I ak vidim jos kojeg bum se zbljuval  :laughing7:
pozalio nisam, i svi ovi nacunirani pia do sad mogu mi samo tablicu vidjet.
da je obrnuto bio bi piaggio  ;D i opet bi bio zadovoljan i trosio bi onoliko kolko bi ga tenkirao, ni vise ni manje  :)
When this baby hits 88 mph, you're gonna see some serious shit.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: koja je bolja mašina za tuning piaggio ili minarelli i zašto?
« Odgovori #35 : 04 Srpanj, 2013, 13:40:25 »
tak se i u mom kraju neko kurcio s aeroxom, kao im on neki žaneli auspuh i topov variomat, ja tad vozio serijalu multivar i rr-a na aprilij sr50r.

kad smo stali na crtu ostavio sam ga u prvih 100m.   :laughing7:

kak bi rekli ovi iz slavonije, valjda je moj bio prenastelan.  :dontknow:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: koja je bolja mašina za tuning piaggio ili minarelli i zašto?
« Odgovori #36 : 04 Srpanj, 2013, 14:16:33 »
od ove teme imam tegobe

preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline danyq7

  • Tržnica : (+7)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Banned!
  • Postova: 677
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: ◘Minarelli◘
  • Moja Kaciga: Uvex
Odg: koja je bolja mašina za tuning piaggio ili minarelli i zašto?
« Odgovori #37 : 04 Srpanj, 2013, 14:19:10 »
Svaka ovakva tema se svede na to da si štef hrani ego i širi dezinformacije o minarelli mašinama, mislim ipak je on vrhunski majstor za piaggio i to mu niko nemože poreč, ali bolje da minarelli prepusti nekom drugom.

Prvo, minarelli LC, blok 1999. godište, cilindar od r verzije s malo agresivnijim tajminzima, serijska glava s boljom kompresijom, dell 12 (dizna 86, igla a12, ler dizna 38) malossi red sponge, top variomat i top remen, leo vince zx. Skuter normalne kombinirane vožnje troši 3 litre, otvorene vožnje s pol gasa pri brzini oko 70 po gps troši 2,6 litara. Isključivo gradske vožnje troši max 3,5 , a gradske agresivne vožnje oko 3,7(kretanje sa svakog semafora ful gas i natjeravanje od semafora do semafora) Preko 4 litre sam ga natjero jedino vožnjom u dvoje po gradu. Pošto sam ja dosta lagan potrošnja je mjerena i s vozačem od 88kg i potrošnja je bila za 1-2 deci veća.

Drugo, minarelli lc, malossi sport 70, dell 17,5 (dizna 80, igla a 21 jedan zarez prema bogatijem, ler dizna 36), top variomat, top remen, leo vince zx. Ovaj setup troši skoro isto ko serijala, u nekim slučajevima i manje jer se treba držat manje gasa da postigne određenu brzinu nego kod serijale. Prije par tjedana sam išo od centra ZG do Varaždina s prijateljem, zajedno smo imali oko 140 kg, vozio sam maksimalno štedljivo i kreto sa semafora niti s pol gasa. Putna brzina je bila na 1/4 gasa oko 70 - 75 po gpsu. Do varaždina je potrošio 2,3 litre i prevalio 80km, što znači da troši 2,8 na 100km. Kilometraža je slikana u ZG na pumpi kad sam natočio tank do vrha i slikana je u VŽ kad sam isto natočio do vrha. Ako nekog zanima potrošnja u drugačijim uvjetima ima tablicu u mojem putopisu kad sam išo na more.

Oba skutera su bila naštelana vrhunski, znači na svim otvorima gasa je smjesa odlična, jedino na leru ostavim malo bogatiju smjesu da ležajevi dulje traju. Sve ovo mogu potkrijepit slikama i skuter je MOJ, znači nije od frenda, dede, tate, susjeda... i s njim imam već pozamašan broj km. Ovoliko troši dobro naštelan minarelli LC, a to šta većina ljudi ne zna naštelat skuter je već druga priča. Ovaj setup s malossi sportom ima već 15 000km bez da je išta dirano na mašini(osim remena i rolica), mislim da to govori samo za sebe kako je skuter složen.

U to koja je mašina bolja ne želim ulazit, samo znam da piaggio više neće u moje dvorište i da svaki setup koji se stavi na piaggio ja na minarelliu mogu složit, a da ide bolje i manje troši.

O tome kako stari serijski rox sa stage 2 spuhom, dell 17,5 i skinutom blokadom na cilindru ide ne želim ni pričat jer bi se nekom snovi srušili.

Štef veselim se tvom sarkastičnom odgovoru  :icon_thumright:


Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: koja je bolja mašina za tuning piaggio ili minarelli i zašto?
« Odgovori #38 : 04 Srpanj, 2013, 14:39:17 »
nemoram si ja hranit ego,samo spustit te prenapuhane spike o minarelliu i potrosnji koje kao ni nema,to si vi boostate ego jer znate i sami da su cinjenice drugacije.
super da ti skuter ima board kompjuter pa znas kolka je trenutna potrosnja pri brzini od 70 na sat po gps i to samo na pol gasa.
a runner o kojem sam pisal ko da je moj kolko sam ga gonil od kad je kupljen a potrosnja je bila 3.5 litre s tim da je bil uvijek gonjen s dvoicom gore i gas do poda.
a sarkazma se uvijek nadje pogotovo spika jednog u selu kak mu roks ide 110 samo sa zxom,vozili se na kupanje i njemu pise 110 a meni na espeu 75 po cajgeru tak da stvarno ga dereju sve ti minarellii  :icon_thumright:

od sad vise se nebude vx swapal na vxra nego na minarelli masinu jer je najbrza a nist ne trosi.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: koja je bolja mašina za tuning piaggio ili minarelli i zašto?
« Odgovori #39 : 04 Srpanj, 2013, 15:03:48 »
od ove teme imam tegobe


still a better love story then twilight! htr2 plus hrt1 = hrt3, half life 3 confirmd i te spike.  :headbang:

ja mislim da ovoj temi trebaju nekoliko dyno dijagrama!! :icon_thumright:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34