Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Blic pitanja  (Posjeta: 1804444 )

0 Članova i 8 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7920 : 21 Siječanj, 2019, 21:44:32 »
Inace yasuni vario je prepakirani doppler,dao sam mu priliku 3-4 puta i ne moguce ga je nastelat,uvijek nesto zaruzi u prijenosu i spusti 1000rpm.

Za pia sta valja je r02 kako Dax kaze i mhr vario,sve ostalo je polovicno rijesenje.Ajd i obican multivar moze proc,ali do nekog osrednjeg midracea,nakon toga su gornja dva bolja opcija...
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline tdj595

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Tourer250ie,NrgPwrDD
  • MojSetup: TP Trophy-phbg 21ds-MHR Team vario
  • MojSpuh: LV Touring
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7921 : 21 Siječanj, 2019, 22:07:48 »
Taj yasuni i doppler vario je zapravo jasil ilitiga top racing koliko ja znam

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7922 : 21 Siječanj, 2019, 23:43:40 »
Dax kazem ti da staze nemogu biti iste kada su im drugacije kalote. Nemogu ce je , piaggio bolcna je centimetar dulja ako ne i vise, a po njoj se prilagodava i kalota , a kaloti kanali.

Eventualno mogu biti isti variomati ako se radi o piaggu onom starom iz 98. koji ima 16x13 rolice. Jer taj vario iza sebe ima onu debelu distancu (ono kaj je Rade za yasunia radio).

Doppler je 5x bolji i od Polinia i Malossia (pezo , minareli). NE treba nista prepravljati ,a kanali su tako napravljeni da mozes staviti "teoretski" 1cm sajbicu i rolice ce ici do vrha kanala. Druga stvar je kaj na radilici nemas navoja ali hocu reci da sajbice ne oduzimaju krajnju i krajnja ne ovisi toliko o potrosenosti remena. Jer variomat je tako napravljen da trebas u startu 1-1,5mm sajbicu. I onda imas vrhunski start ,a krajnja je postojana kao da i nemas sajbice. I onda kako se remen trosi samo skidas sajbice.

Nadopuna....... Ok nije savrsen Doppler sjetio sam se sada da sa njim jedino dolazi sugava bolcna. Pa sam ja uzeo serijsku i sa njom radi savrseno. Znaci ista duljina i sirina je i Doppler i serijska. ali fora je kaj Dopplerova bocna nije kromirana vec tokarski samo obradena. To je jedini propust ali rješenje također ne kosta niti jedne lipe niti ne oduzme niti sekunde dodatnog vremena.

Samo vi mecite tu talijansku djubrad meni jos bolje. Jer volim se nasladivati kada slusam kako raspravljate o sajbicama , slajfanju vrha variomata , izlaznosti remena. A Dopplerica sve to u startu ima.

I da nadodam. Sa Dopplerom dolazi ultra kratak centralni feder koji ne stvara gotovo nikakav prtisak na polutke , i gubici u prijenosu su manji. Moram reci isto tako da sam centralni feder nije pod pritiskom kakav trpi malossi feder koji na kraju krajeva i gubi svojstva nakon nekog vremena pa je nuzna potreba za izmjenom da ostanu performanse postojane.
Dopplerov centralni vozim 20000 i ponasa se kao kada sam ga prvi puta namontirao.

Ali ja sam forumska luda kolko vidim. Nemam komentara , ostanite u 2001g i vozite multivare na vasu zalost i na moju srecu  :icon_thumright:

Taj yasuni i doppler vario je zapravo jasil ilitiga top racing koliko ja znam
Krivo znas jer jasil  ili top racing ne postoji za Peugeot + niti jedan drugi variomat na Peugeotu ne koristi 19x15,5 rolice.

j#boo te doppler pola stvari im from taiwan :laughing7:
Argumente tražim nisi imao nista od dopplera a tvrdis da ga kosooki radi. Za tvoju info Doppler vario narucujes sa ebaya. I ako ides narucivati iz kine ili tamo negdje indije, taiwana , nebitmno je. Uglavnom skuplje te dodje nego da narucujes sa ebay.fr . KAj ti to govori , to govori da prvo tko dira taj Variomat je francuz ,a ne kao kod Polinia kinez -> to sa sigurnoscu kazem jer se jasno vidi propust u kvaliteti.

Idem si narucit jos jedan doppler za stek  :toothy9:
 
Mina i Pia nemogu biti niti slicni variomati jer pia ima dosta dulju bolcnu. Pežo i minareli imaju iste variomate samo razlicita kalota , a na nekima se razlikuju i u duljini stupica i to svega 1-2mm a to ne igra ulogu.

Yasuni variomat ? Neomoj me ... ma nemoooo me . Znaci oni rade spulje dobre a sve ostalo kaj izade sa njihovim imenom znaj da to oni delali nisu. Isto kao i KOSO fergazeri. Odi na KOSO stranicu i pise u potpisu best electronic parts. A ne engine parts.

Doppler je recimo kao i Malossi i polini. Delaju sve spulje, variomate, polutke i to sve sa 3x vecom kvalitetom od talijana.

Spulje jedino i rade, tko zna šta je ovo što ljepe svoje ime gore.
Ti si takoder jedan od nekrstenih. Ono kolko sam pratio spulje su vrhunske kvalitete , variomati su njihovi jer nitko nema takve , sa polutkama se jos nisam susreo.
« Zadnja izmjena: 22 Siječanj, 2019, 00:04:12 SF2 Freak »
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline tdj595

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Tourer250ie,NrgPwrDD
  • MojSetup: TP Trophy-phbg 21ds-MHR Team vario
  • MojSpuh: LV Touring
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7923 : 22 Siječanj, 2019, 00:27:01 »
Taj yasuni i doppler vario je zapravo jasil ilitiga top racing koliko ja znam
Krivo znas jer jasil  ili top racing ne postoji za Peugeot + niti jedan drugi variomat na Peugeotu ne koristi 19x15,5 rolice.
https://www.pedparts.co.uk/product/4005/jasil-ng-speed-variator--speedight-ludix

*Made in Portugal

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7924 : 22 Siječanj, 2019, 00:38:10 »
JAsil je kopirao Doppler , a Yasuni je kopirao Jasil.

Doppler koristi drugacije klizace i stupici su ne idu tako duboko prema sredini. Kalota je drugacija.
Ali Jasil i Yasuni 1/1
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline tdj595

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Tourer250ie,NrgPwrDD
  • MojSetup: TP Trophy-phbg 21ds-MHR Team vario
  • MojSpuh: LV Touring
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7925 : 22 Siječanj, 2019, 00:51:09 »
JAsil je kopirao Doppler , a Yasuni je kopirao Jasil.

Doppler koristi drugacije klizace i stupici su ne idu tako duboko prema sredini. Kalota je drugacija.
Ali Jasil i Yasuni 1/1

Ne znam, slika je ista za npr minu i peugeot na pedpartsu. Provjeri to, da ne ispadne na kraju da ti peza nije 100% francuz  :icon_biggrin:

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7926 : 22 Siječanj, 2019, 01:05:56 »
Pa vidis da i taj jasil variomat izgleda ful kinesko. Tako da se zna odakle sva braca variomati dolaze. Samo druga stampa u drugoj drzavi
:yamaha:

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7927 : 22 Siječanj, 2019, 01:21:39 »
Rolice ne mogu do vrha,jer ispadnu iz staza van,a i stupici klizaca nemaju toliko lufta.Kad ubacis sajbicu od 1mm,a treba najmanje toliko da krene koliko toliko dobro,jer bolcna viri samo 12mm(kod multica 13.8mm) onda rolice idu bocno u kanalima,tocno se vidi trag putanje da ih baca bocno.Uostalom rolice su 15.3mm sirine umjesto 15.5mm i kanali su 15.8mm sirine.
Ja bi ga tom Francuskom inzinjeru nabio u glavu ili ko ih sve radi,meni su svi isti.

Btw feder je isto gnoj,dacerovs ga je sahranio u soma km na piaggiu.
Klizaci na pol ispadaju iz staza,pogotovo kad rolica predje pola putanje.
Koliko sam upucen i ti si Suhi imao velike padove okretaja sa tim variomatom i nemoj govorit da je variomat vrh,jer je variomat gnoj,od bolcne,pikse,rolica,klizaca,nedostatka rezervnih dijelova,feder kad sahranis,mozes u Francusku poslat molbu da ti kazu gdje ga kupit.
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline tdj595

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Tourer250ie,NrgPwrDD
  • MojSetup: TP Trophy-phbg 21ds-MHR Team vario
  • MojSpuh: LV Touring
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7928 : 22 Siječanj, 2019, 08:13:44 »
Rolice ne mogu do vrha,jer ispadnu iz staza van,a i stupici klizaca nemaju toliko lufta.Kad ubacis sajbicu od 1mm,a treba najmanje toliko da krene koliko toliko dobro,jer bolcna viri samo 12mm(kod multica 13.8mm) onda rolice idu bocno u kanalima,tocno se vidi trag putanje da ih baca bocno.Uostalom rolice su 15.3mm sirine umjesto 15.5mm i kanali su 15.8mm sirine.
Ja bi ga tom Francuskom inzinjeru nabio u glavu ili ko ih sve radi,meni su svi isti.

Btw feder je isto gnoj,dacerovs ga je sahranio u soma km na piaggiu.
Klizaci na pol ispadaju iz staza,pogotovo kad rolica predje pola putanje.
Koliko sam upucen i ti si Suhi imao velike padove okretaja sa tim variomatom i nemoj govorit da je variomat vrh,jer je variomat gnoj,od bolcne,pikse,rolica,klizaca,nedostatka rezervnih dijelova,feder kad sahranis,mozes u Francusku poslat molbu da ti kazu gdje ga kupit.

Ma sve je to sranje, sad si me s ovim sjetio da sam prije par mjeseci mjerio koliko viri bolcna na polini hi-speed za piaggio, i bilo je tipa preko 1mm manje nego na serijskom, sad ne znam je li isto tako na multivaru u odnosu na serijski jer ga nikad nisam imao, ali znam da mi je bilo cudno.

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7929 : 22 Siječanj, 2019, 08:58:12 »
Rolice ne mogu do vrha,jer ispadnu iz staza van,a i stupici klizaca nemaju toliko lufta.Kad ubacis sajbicu od 1mm,a treba najmanje toliko da krene koliko toliko dobro,jer bolcna viri samo 12mm(kod multica 13.8mm) onda rolice idu bocno u kanalima,tocno se vidi trag putanje da ih baca bocno.Uostalom rolice su 15.3mm sirine umjesto 15.5mm i kanali su 15.8mm sirine.
Ja bi ga tom Francuskom inzinjeru nabio u glavu ili ko ih sve radi,meni su svi isti.

Btw feder je isto gnoj,dacerovs ga je sahranio u soma km na piaggiu.
Klizaci na pol ispadaju iz staza,pogotovo kad rolica predje pola putanje.
Koliko sam upucen i ti si Suhi imao velike padove okretaja sa tim variomatom i nemoj govorit da je variomat vrh,jer je variomat gnoj,od bolcne,pikse,rolica,klizaca,nedostatka rezervnih dijelova,feder kad sahranis,mozes u Francusku poslat molbu da ti kazu gdje ga kupit.
Imao sam padove okretaja jer je vario b8o potrosen. Odi sada vidit jel imam pafove okretaja.
Tomi je na multicu imao padove okretaja jer je vario potrosen bio. A isto tako tu sa foruma jedan decko isto sa Multivarom. Znaci Multivar ne valja na piaggu je ima padove ojretaja.
Doppler je najbolji
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7930 : 22 Siječanj, 2019, 09:22:32 »
Ma jebes te obicne variomate za 200 300 kn . Bas zbog tog sto SVI Imaju mana i gresaka zelim uzet neki iz overrange paketa jer kostaju vise i vjerovatno su kvalitetnije napravljeni i vise snage daju. Pogotovo zbog tih malih rolica, jbga o cem pricamo kad pia ima u originalu rolice koje minarelli koristi u OR..
« Zadnja izmjena: 22 Siječanj, 2019, 09:42:32 PchelaUbica »
:yamaha:

Offline dacerovs

  • Nema šerafanja nema živaca
  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1820
  • Spol: Muški
  • Yamaha Nmax Club
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: Suzuki Burgman 400K7
  • Moja Kaciga: Schuberth R2
  • MojSetup: Skoro serijala
  • MojSpuh: Kromirjanji
Blic pitanja
« Odgovori #7931 : 22 Siječanj, 2019, 11:15:07 »
Yasuni/Doppler centralni feder je radio perfektno soma km i onda je tak izdusio da to nisu istine ali do tad je radio odlicno.
Ma ja sam misljenja da i Yasuni vario radi dobro al mora bit za novu tipu, Dario007 je dobio za staru tipu pa je isao bolcnu radit.
Taj Yasuni kolko je bio na Darijevom Poweru je ubiiijao u startu ali se pocelo nes stepavat u prijenosu tokom voznje i nismo dokucili do ceg je.
Kao da lufta ima na bolcni pa pocne felsat, pitaj isusa dragog.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7932 : 22 Siječanj, 2019, 11:52:04 »
Doppler je 600 700kn
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7933 : 22 Siječanj, 2019, 12:19:32 »
Doppler je 600 700kn
Zavisi gdje. Kod nas da.
Al ja pricam nor za attack na kojem ga nema za minarelli , a i da ga ima bio bi max 300 kn ko sto je i hispeed i ostala bagra.
:yamaha:

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7934 : 22 Siječanj, 2019, 12:25:52 »
Dacerovs-nisam bolcnu radio,neg one distance iza kalote.

Suhi-kod mene je bio nov vario,feder i sve pa nije nikak radilo,mozda je kod peze druga stvar i ti si zadovoljan sa njime,kolko znam na mini Zvonkec bas nije odusevljen.

Pcela-plati posteno i odaberi iz vrha ponude Malossi ili Polini,ovo sve ostalo su igracke,to ti govorim ih svog iskustva.
Dax ih se nakupovao i naposudivao dok nije dosao do top kombinacije.Probao je multic,hispeed,mhr multic i polini r02 na istom agregatu.On je najzadovoljniji sa r02,ja sa mhr-om,a oba su sam vrh ponude.
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline dacerovs

  • Nema šerafanja nema živaca
  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1820
  • Spol: Muški
  • Yamaha Nmax Club
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: Suzuki Burgman 400K7
  • Moja Kaciga: Schuberth R2
  • MojSetup: Skoro serijala
  • MojSpuh: Kromirjanji
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7935 : 22 Siječanj, 2019, 12:30:11 »
Molim da se rijec “Nekršteni” ne koristi ili u najmanju ruku smanji njeno koristenje ali na osobnoj razini jer je postala uvredljiva vecem broju novih aktivnih forumasa.





Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7936 : 22 Siječanj, 2019, 12:43:40 »
j****ti isa, znaci Doppler za piaggio je ista stvar kao Yasuni? Neda mi se proucavat, a vidim da ste svi ufazeni oko toga.
Znam kad je Suhi raspakirao Dopplera, bolcna je bila grubo obradjena i to me se nije dojmilo. Isto tako situacija s broncom na tom variomatu, brzo je ispustila crnilo i otisla u k**ra*. Ali je nasao alternativu.

Morao bih probati i mhr, odnosno neki vario koji ima staze skoro do kraja, jer mi multivar 2000 generalno uvijek posustane s radom izmedju 70-85kmh.


 
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7937 : 22 Siječanj, 2019, 12:43:59 »
Molim da se rijec “Nekršteni” ne koristi ili u najmanju ruku smanji njeno koristenje ali na osobnoj razini jer je postala uvredljiva vecem broju novih aktivnih forumasa.

ja molim da se ne koristi rijec kumplug, krsten ili ne  :icon_biggrin:

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7938 : 22 Siječanj, 2019, 12:49:10 »
Morao bih probati i mhr, odnosno neki vario koji ima staze skoro do kraja, jer mi multivar 2000 generalno uvijek posustane s radom izmedju 70-85kmh.

Za pjadjo.... imao MHR vario (iz overrange paketa, to je bilo prije  10tak godina, pojma nemam jel je taj vario danas isti) na slabom midraceu na nrg Power 2005 uz kevlar remen (onaj malossiev od prije 10tak godina), a sve ostalo u prijenosu serijski osim podloske bolcne od nekih 0,5mm i toliko drugacijom podloskom iza kalote da kompenziram. Dobra kombinacija, bolja nego sa full overrangeom koji mi je iz nekog razloga na 80tak kmh i vise dizao okretaje (200-300 otprilike). I mogao sam postelat ili start i manje brzine, ili performanse iznad 80 km/h. Sa serijskom polutkom taman okretaji kako treba, na blagoj nizbrdici malo prevrtavanje, ali tek na brzinama gdje je prijenos na max sto je i za ocekivat. Kemijao i sa getribom, 21, 13, 7 %. Ipak, serijska je vracena nakon proba. MAx brzina bila 100-105 GPSa bez saginjanja (ja 192cm visok), 110-115 sagnut. Sa duljom getribom ne bitno visa, mozda 10kmh, ali uz start koji je bio slabiji pa sam se odlucio za start i vratio serijsku getribu
« Zadnja izmjena: 22 Siječanj, 2019, 12:55:39 3alfa3 »

Offline tdj595

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Tourer250ie,NrgPwrDD
  • MojSetup: TP Trophy-phbg 21ds-MHR Team vario
  • MojSpuh: LV Touring
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7939 : 22 Siječanj, 2019, 13:01:07 »