Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: FARBANjE SKUTERA--METALIK SPREJ-- ??  (Posjeta: 22241 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Doctor_The

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • SYM Jet
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bar
  • Moj Skuter: SYM Jet 50
  • MojSetup: ...............
Odg: FARBANjE SKUTERA--METALIK SPREJ-- ??
« Odgovori #20 : 03 Srpanj, 2008, 23:33:05 »
zakitovati...izkitati...znam ,sto
keine                                                                                     .

Offline elmir

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: travnik BiH
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP50
  • Moja Kaciga: SUOMY bargy
  • MojSpuh: serijala,uskoro sta bolje
Odg: FARBANjE SKUTERA--METALIK SPREJ-- ??
« Odgovori #21 : 04 Srpanj, 2008, 00:19:37 »
ma netreba ti sprickit..samo dobro ismirglaj vodobrusnim uzmi 1200 i dobro dobro pripremi plastike(ako nepripremis dobro lose ce ti ispasti)naravno ako imas udubljenja il ogrebotine kitom to rijesiti i onda predjes sloj sprejem cekas da se osusi pa po mogucnosti jos jedan sloj i sacekas da se dobro osusi pa onda bezbojni lak..neboj se kad stavis i bezbojn lak dobro ce se sve ucvrstiti i nece ti spadat farba..PROVJERENO!!!

Offline Doctor_The

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • SYM Jet
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bar
  • Moj Skuter: SYM Jet 50
  • MojSetup: ...............
Odg: FARBANjE SKUTERA--METALIK SPREJ-- ??
« Odgovori #22 : 04 Srpanj, 2008, 01:20:10 »
ma netreba ti sprickit..samo dobro ismirglaj vodobrusnim uzmi 1200 i dobro dobro pripremi plastike(ako nepripremis dobro lose ce ti ispasti)naravno ako imas udubljenja il ogrebotine kitom to rijesiti i onda predjes sloj sprejem cekas da se osusi pa po mogucnosti jos jedan sloj i sacekas da se dobro osusi pa onda bezbojni lak..neboj se kad stavis i bezbojn lak dobro ce se sve ucvrstiti i nece ti spadat farba..PROVJERENO!!!
bezbojni lak,sa kompresorom ili ???/i smijem li stavit metalik,posto kazu da se skida.../????? :confused5:
keine                                                                                     .

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: FARBANjE SKUTERA--METALIK SPREJ-- ??
« Odgovori #23 : 04 Srpanj, 2008, 09:07:18 »
nisam siguran da će to dobro ispasti al ajde baš me zanima...Na kraju krajeva ako ne ispadne dobro možeš odneti lakireru da sve popravi jedino što ćeš do tada već stući para da si možeš nove pšlastike uzeti....
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline elmir

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: travnik BiH
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP50
  • Moja Kaciga: SUOMY bargy
  • MojSpuh: serijala,uskoro sta bolje
Odg: FARBANjE SKUTERA--METALIK SPREJ-- ??
« Odgovori #24 : 04 Srpanj, 2008, 09:36:12 »
sve radis ti..nazovimo "rucni rad"-nista kompresorom..kad sam ja svoj ofarbao niko nije mogao vjerovati da sam sprejem farbao..danas cu ga poslikati ako budem imao vremena i staviti(farbao sam samo prednje oklope jer su zadnji bili OK)..da te jos napomenem bez dobre pripreme oklope nema nista..ii da nece te sve izaci vise od 100kn+tvoj trud a ovako bi najmanje morao lakireru dati 400kn(neznam kako se kod vas krecu cijene :dontknow: al eto otprilike tako dodje..

Offline Doctor_The

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • SYM Jet
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bar
  • Moj Skuter: SYM Jet 50
  • MojSetup: ...............
Odg: FARBANjE SKUTERA--METALIK SPREJ-- ??
« Odgovori #25 : 04 Srpanj, 2008, 11:03:58 »
ma sve ide u `rucni rad`  :laughing11:...moram plasticni kit prvo,pa smirgl,pa obicni kit,pa smirgl vodobrusni,pa onda sprej...?
keine                                                                                     .

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: FARBANjE SKUTERA--METALIK SPREJ-- ??
« Odgovori #26 : 04 Srpanj, 2008, 11:25:59 »
ma sve ide u `rucni rad`  :laughing11:...moram plasticni kit prvo,pa smirgl,pa obicni kit,pa smirgl vodobrusni,pa onda sprej...?

sve to u redu al nemoš samo tak ić kitat, nije to za svakog pogotovo ak ti je prvi put....
napraviš poso i onda ti se sve raspadne nakon par dana i j#bote to... :icon_biggrin:

treba znat s kitom radit, nije to samo uzet i nabacat i zašmirglaš i gotovo... :nono:
tak sam i ja mislio al se prevario pa odusto od kitanja :laughing7:

Offline Doctor_The

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • SYM Jet
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bar
  • Moj Skuter: SYM Jet 50
  • MojSetup: ...............
Odg: FARBANjE SKUTERA--METALIK SPREJ-- ??
« Odgovori #27 : 04 Srpanj, 2008, 11:27:58 »
ma sve ide u `rucni rad`  :laughing11:...moram plasticni kit prvo,pa smirgl,pa obicni kit,pa smirgl vodobrusni,pa onda sprej...?

sve to u redu al nemoš samo tak ić kitat, nije to za svakog pogotovo ak ti je prvi put....
napraviš poso i onda ti se sve raspadne nakon par dana i j#bote to... :icon_biggrin:

treba znat s kitom radit, nije to samo uzet i nabacat i zašmirglaš i gotovo... :nono:
tak sam i ja mislio al se prevario pa odusto od kitanja :laughing7:
znam znam...kitova sam drugu nesto na branik od auta,zatvorio rupe plasticnim,posle odozgo obicnim kitom,i sve cool... :toothy12:
keine                                                                                     .

Offline Micky_Slick

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Ciak Majesty Bravo 1.616v
Odg: FARBANjE SKUTERA--METALIK SPREJ-- ??
« Odgovori #28 : 04 Srpanj, 2008, 21:03:20 »
Ljudi moji,sve to stoji sto ste rekli....ali ja sam sebi farbao plastike između nogu i na volanu sa sprejem.šprickit,metalik crna(dva sloja u intervalu nekoliko sati),pustio da se preko noći osuši i ujutro tri sloja bezbojnog i izgleda skoro pa savršeno...sve je stvar u pripremi i kvaliteti spreja (i samoj vještini)....ozbiljno. :laughing7:
I oni plamen mi na motoru je napravljen sa sprejem.preko toga lak i polir pasta...izgleda PERFEKTNO!.........pustite čovjeka nek radi :icon_thumright:


kit i brušenje


šprickit




Prvi tanki sloj


zadnji sloj i lak


maska volana..

Burn your tyres,not your soul

Offline TheBili

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 688
  • Spol: Muški
  • Da je bolje bilo bi sumljivo.........
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Makarska
  • Moj Skuter: Gilera stalker i Gilera runner vx
Odg: FARBANjE SKUTERA--METALIK SPREJ-- ??
« Odgovori #29 : 04 Srpanj, 2008, 21:11:45 »
Hmm, pa vrlo dobro je ispalo to s sprejom.... samo kad se to radi npr u garazi ili vec gdje... pozeljno je da se prostorija malo polije vodom... da se nebi podizala prasima tjekom pituravanja....  :icon_thumright: :icon_biggrin:

Offline Ivan SP

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 830
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
Odg: FARBANjE SKUTERA--METALIK SPREJ-- ??
« Odgovori #30 : 04 Srpanj, 2008, 21:19:03 »
gledam,čitam i nemogu vjerovat koje pi*darije pišete..
to pituranje spreyem je ŠIT to nevridi ništa,ako ste vidili temu ispod mog RUNERA(mini groba) to vozilo sam sam pripremija i pitura,naravno sa kompresorom i SATA špricom
jednom sam piturao neku plastiku na prijateljevom skuteru spreyem,nakon misec dana to izgleda na govance lak požuti,gubi sjaj i pocme pucati zato ostavite se gluparija skupite novce i otiđite da vam opituraju skuter.. :glasses2:
---OSIGURAČ RACING---

Offline Micky_Slick

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Ciak Majesty Bravo 1.616v
Odg: FARBANjE SKUTERA--METALIK SPREJ-- ??
« Odgovori #31 : 04 Srpanj, 2008, 21:19:31 »
sve to stoji.......... :frajer:
Burn your tyres,not your soul

Offline Doctor_The

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • SYM Jet
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bar
  • Moj Skuter: SYM Jet 50
  • MojSetup: ...............
Odg: FARBANjE SKUTERA--METALIK SPREJ-- ??
« Odgovori #32 : 04 Srpanj, 2008, 22:34:23 »
sve je to ok ??? a mozel se radit bez sprickita,bas dobro da kitujem i shmirglam,vodobrusnim da ga oderem dobro:),i da picim sprej posle....i jos nesto,ocul bezbojni u spreju,posto nemogu sad trazit kompresor zivotami...e tako... :drunken_smilie:
keine                                                                                     .

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: FARBANjE SKUTERA--METALIK SPREJ-- ??
« Odgovori #33 : 04 Srpanj, 2008, 22:36:38 »
još je dobro ispalo..

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: FARBANjE SKUTERA--METALIK SPREJ-- ??
« Odgovori #34 : 07 Srpanj, 2008, 10:13:17 »
Jos jednom vam kazem batalite se toga,jer je to samo bacanje para,ti oce odraditi posao,sve ce fino biti i sijat ce se,okacit ces slike ovdje i eto,al posle kratkog vremenapocece da buca lak ba blijedi,da ovo da ono,i sto si dobio,nista,samo si bacio pare i skuter ti ruznije izgleda nego prije jer sa njega otpada boja,zato fino skupi pare pa kod lakirera ili ostavi tako kako je,ako oces neke ogrebotine sakriti stavi naljepnice i eto...

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: FARBANjE SKUTERA--METALIK SPREJ-- ??
« Odgovori #35 : 07 Srpanj, 2008, 13:25:37 »
sprej-teski fus

Offline FXR180

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: FXR 180
Odg: FARBANjE SKUTERA--METALIK SPREJ-- ??
« Odgovori #36 : 07 Srpanj, 2008, 13:26:34 »
Da ne otvaram novu temu, koliko dođe cijena jednog solidnog kompresora za farbanje i lakiranje?

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: FARBANjE SKUTERA--METALIK SPREJ-- ??
« Odgovori #37 : 07 Srpanj, 2008, 13:29:00 »
Da ne otvaram novu temu, koliko dođe cijena jednog solidnog kompresora za farbanje i lakiranje?
imas onaj od 24 l,i njega platis 500-600 kn,i moras raditi komoru i na kraju te dodje preko 600 kn,isplativije je platiti i u komori pobojati

Offline FXR180

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: FXR 180
Odg: FARBANjE SKUTERA--METALIK SPREJ-- ??
« Odgovori #38 : 07 Srpanj, 2008, 13:44:19 »
Previše je 24l, neću farbat brod, mislio sam si uzet neki kompresor i sam si farbat motor, sam svoj majstor,, neda mi se davat 500kn pituru za ruke rađe ga sam ofarbam a i uvijek mi nešto sjebe dođu neke točkice, nebi ga cijelog farbo nego bubrege i još neke sitnice, između nogu i dole kod stopala a šta za to da dajem neki 400, 500kn kad sam napravim tik tak i još si kupim kompresor pa ga mogu farbat koliko oću i u šta oću

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: FARBANjE SKUTERA--METALIK SPREJ-- ??
« Odgovori #39 : 07 Srpanj, 2008, 13:46:54 »
Previše je 24l, neću farbat brod, mislio sam si uzet neki kompresor i sam si farbat motor, sam svoj majstor,, neda mi se davat 500kn pituru za ruke rađe ga sam ofarbam a i uvijek mi nešto sjebe dođu neke točkice, nebi ga cijelog farbo nego bubrege i još neke sitnice, između nogu i dole kod stopala a šta za to da dajem neki 400, 500kn kad sam napravim tik tak i još si kupim kompresor pa ga mogu farbat koliko oću i u šta oću
premali je prakticki 24 l