Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ThE EnD  (Posjeta: 7688 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: ThE EnD
« Odgovori #20 : 27 Lipanj, 2008, 19:52:45 »
Moje mišljenje da nemoreš tu ništa jer pero je previše puklo ovo gdje 3 preljevni kanal, mislim da bi klip vrlo brzo strado od habanja znaš da ima ono neke računice kooliko klip smije izlazit van, al ipak to je samo moje nestručno mišljenje
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: ThE EnD
« Odgovori #21 : 27 Lipanj, 2008, 20:05:05 »
bad luck je ovo sa ležajem,ja koristim stalno ina igličasti,meni se jedan malossi razletio na 2500 km tak da ono......ovaj tvoj malossi gus je dobar,ja inače kad radim malossi obavezno isječem taj dio pera prema boost portu jer ima običaj puknut tu,vidio sam već par puknutih malossi guseva na tom mjestu

ak češ uzimat novi gus daleko najbolji je trophy,najbolje timinge ima,završna obrada je ok,dobiješ AW klip .....
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: ThE EnD
« Odgovori #22 : 27 Lipanj, 2008, 20:06:07 »
bad luck je ovo sa ležajem,ja koristim stalno ina igličasti,meni se jedan malossi razletio na 2500 km tak da ono......ovaj tvoj malossi gus je dobar,ja inače kad radim malossi obavezno isječem taj dio pera prema boost portu jer ima običaj puknut tu,vidio sam već par puknutih malossi guseva na tom mjestu

ak češ uzimat novi gus daleko najbolji je trophy,najbolje timinge ima,završna obrada je ok,dobiješ AW klip .....

Imao je i ovaj moj AW klip, pise AW malossi.

Odlucio sam uzeti Trophy i slazem ganjc novi setup... :sleepy2:
« Zadnja izmjena: 27 Lipanj, 2008, 22:13:11 SlowRider »

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: ThE EnD
« Odgovori #23 : 28 Lipanj, 2008, 15:58:15 »
Jebi ga, znam taj osjećaj kad ode sve u bananu.

Meni se rasipo igličasti na 38 soma kilometara, nikad prije toga mašina nije otvarana...

Ja sam dobil igličasti sa Malossi MHR radilicom, tak da valjda mogu bit siguran nekakvih 15-20 tisuća km.

Sad kad vidim kaj se tebi desilo i ja bum kupil kvalitetniji igličasti kad bum radil polugeneralku, kolko god da košta... Jebeš tih par sto kuna ak u protivnom ode par tisuća kuna, jel tak?
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15002
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: ThE EnD
« Odgovori #24 : 28 Lipanj, 2008, 16:51:50 »
Jebeš tih par sto kuna

Iglicasti? 50-100 kuna je malossijev, a boljeg sumnjam da mozes naci

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: ThE EnD
« Odgovori #25 : 28 Lipanj, 2008, 17:41:02 »
Jebeš tih par sto kuna

Iglicasti? 50-100 kuna je malossijev, a boljeg sumnjam da mozes naci

Uzeo sam sad malossijev, koliko ja znam jos se nikome nije razletio a i prije sam ga koristio. Bio je jos su ponudi onaj stage6 koji je nesto skuplji, al odlucio sam se za malossijev.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: ThE EnD
« Odgovori #26 : 11 Srpanj, 2008, 20:02:56 »
A new beginning....  :hbusa:

Offline _aerox_

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 953
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: Aerox skuplja prašin
  • Moja Kaciga: šarko
  • MojSetup: Plavetni
  • MojSpuh: Serija
Odg: ThE EnD
« Odgovori #27 : 11 Srpanj, 2008, 20:14:24 »
masina je upalila,roxic uskoro opet na cestama,a slow sretan ko malo dete :laughing9:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: ThE EnD
« Odgovori #28 : 11 Srpanj, 2008, 20:18:27 »
ti si slagao svoju i moju mašinu pa bi me nešto zanimalo!
idemo jedan dan usporediti ubrzanje roxa i lune!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: ThE EnD
« Odgovori #29 : 11 Srpanj, 2008, 21:42:28 »
vidjeti cemo i to, ti imas kracu getribu i novu deltu, a moje kvacilo ima 20-ak tisuca iza sebe tako da bi trebao imati bolji start.

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: ThE EnD
« Odgovori #30 : 11 Srpanj, 2008, 21:50:04 »
nisam prije vidio ovu temu... cilindar je sada majka za turpijanje... samo se fino obradi taj dio pera koji je puknuo i bude jos bolje...  :icon_thumright:

Samo moras ostaviti na toj strani 2 kraka pera kako bi bilo simetricno vodjenje klipa...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: ThE EnD
« Odgovori #31 : 11 Srpanj, 2008, 21:52:33 »
nisam prije vidio ovu temu... cilindar je sada majka za turpijanje... samo se fino obradi taj dio pera koji je puknuo i bude jos bolje...  :icon_thumright:

Samo moras ostaviti na toj strani 2 kraka pera kako bi bilo simetricno vodjenje klipa...

Onda bih se mogao poigrati sa njim, jer ono pero ima pukotinu ali i dalje je cvrsto, malo to ispolirati, srediti cilindar i igrati se.....

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: ThE EnD
« Odgovori #32 : 11 Srpanj, 2008, 23:07:21 »
i scim si vise zadovoljan ...trophy ili malossi sport ? sto se tice prefomansi ...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: ThE EnD
« Odgovori #33 : 11 Srpanj, 2008, 23:15:51 »
odrežu se pera i izbrusi se na 5 stotih, nema problema, malo pažnje kod razrade da ne struže klip a poslije majka..

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: ThE EnD
« Odgovori #34 : 12 Srpanj, 2008, 00:39:14 »
Di je ovo stalo? Se voziš?  :icon_biggrin:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15002
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: ThE EnD
« Odgovori #35 : 12 Srpanj, 2008, 01:04:20 »
Di je ovo stalo? Se voziš?  :icon_biggrin:

LOl, da...
Vec mi bedasto samom na Sljeme... Ajde Slow, doteraj to cudo pod Sljeme pa da odemo gore na cugu...  :drunken_smilie:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: ThE EnD
« Odgovori #36 : 12 Srpanj, 2008, 09:09:06 »
Eno stoji u garazi neda mi se razradjivat... samo je jednom odradio do radne temp. i ugasio sam. Trebat ce mi najmanje 7 dana da odvrtim nekih 400km....


....za sada ima 21km, yasuni fino cupa osjeti se, vidjeti cemo kada legnu lakse rolice...
« Zadnja izmjena: 12 Srpanj, 2008, 15:35:22 SlowRider »

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: ThE EnD
« Odgovori #37 : 12 Srpanj, 2008, 20:03:05 »
Gotovo je to.. Nestala mladost pod otirač... Dinac i ja kad smo razrade radili to je padalo u 2 dana...  :icon_thumright:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: ThE EnD
« Odgovori #38 : 12 Srpanj, 2008, 20:11:42 »
Za sada 86km, i potrosnja je ispod 5L, a nisam ni prelazio 7000rpm. Inace s tim okretajima ide do 70km/h po satu bez problema jer su rolice preteske, i malo preko 80 kad se sagnem. Posto moram laganije startat naslo se nekoliko debila koji su mi j... sve po spisku. Sad znam kako je onima koji nogom poguravaju skuter na semaforu.
« Zadnja izmjena: 12 Srpanj, 2008, 20:19:04 SlowRider »

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: ThE EnD
« Odgovori #39 : 12 Srpanj, 2008, 21:03:36 »
ahahaha isto ko kod mene, gas i onda brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr pa onda malo ubrza pa opet malo pa opet malo hehehehe :) zato ne stajem hehehehehe! al jos uvijek brze od baotiana, ahahah danas bash bio u miholjcu bio se provozat do tamo i semafor i baotian i to jos ROZi hehehe ma uzas bokte rally ne ide sad al ovo isssssss uzas!!