Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Blokade  (Posjeta: 37636 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Blokade
« Odgovori #80 : 10 Prosinac, 2006, 02:57:50 »
Valjda sistem ponude i potražnje... Ovdje u Ri, valjda dečki manje sami istražuju (u glavnini, ne konkretno) svoje skutere, - više svraćaju njima u servis, pa mogu držat (nešto višu) cijenu...
Live to ride, ride to live

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Blokade
« Odgovori #81 : 10 Prosinac, 2006, 10:29:53 »
Meni u praksi tehnika naprosto ne leži i ne da mi se s time prtljati. Dođem do neke točke kad ne znam što bi dalje i zbog toga ovisim o klasičnoj servisnoj usluzi. Ne želim time reći da sam baš Dudek. Teorijski kužim dovoljno ali kad počnem šrafat nadjem se u nekom novom, nepoznatom svijetu... Možda bi Ti mogao konkretno pomoći netko od riječanina s našeg foruma?
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Blokade
« Odgovori #82 : 28 Prosinac, 2006, 23:26:38 »
Ne sumnjam !!!  :icon_thumright: ... jedino moram sam sa sobom rasčistit, što želim s tim skuterom... ako mi ga "preuzme" kćer, onda mi i ne treba vanserijski.. (bar) 2 godine će biti pod blokadom, dok malo ne "preživi" sa 50 Km/h... kad skupi nešto iskustva, onda može(mo) dalje...
svakako ću ju nastojat uključit u forum, kad počne vozit....
Live to ride, ride to live

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Blokade
« Odgovori #83 : 30 Prosinac, 2006, 17:37:34 »
Ne sumnjam !!!  :icon_thumright: ... jedino moram sam sa sobom rasčistit, što želim s tim skuterom... ako mi ga "preuzme" kćer, onda mi i ne treba vanserijski.. (bar) 2 godine će biti pod blokadom, dok malo ne "preživi" sa 50 Km/h... kad skupi nešto iskustva, onda može(mo) dalje...
svakako ću ju nastojat uključit u forum, kad počne vozit....
Ma nemoj joj to radit.Uostalom ženske su puno opreznije od nas neće tu bit problema.Kakva blokada :laughing6: :toothy9: :notworthy:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Blokade
« Odgovori #84 : 01 Siječanj, 2007, 02:44:59 »
Ova nije oprezna  :nono: ... na tatu !  :laughing7:
Ludo pa živi... Nije me toliko ni strah njezine brzine, nego ima frendicu iz razreda s kojom se sprema početi voziti, pa da ne bi bilo kakvih utrkivanja...
Ustvari, definitivno si mi dao dilemu, jer ni osobno nisam posebno uvjeren u blokadu, ali opet... ipak, imam još 2 godine z razmisliti...  :icon_scratch:
Live to ride, ride to live

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Blokade
« Odgovori #85 : 01 Siječanj, 2007, 02:53:45 »
Ja bi njoj "podvalio" nešto lijeno od 125 ccm, pa neka zajedno polaže A(1) kategoriju, bar njoj poslije ostane samo vožnja,  za polagat za auto... 2 muhe jednim udarcem... ovu Gileru zamijenit za jaču, ili što već iskrsne tada... (npr. jedan "X8" ili nexus (nije li izašao ovaj "mali") od 125... vožnja u fotelji, a isto može svukud... ako sam ja mogao do Zg sa 50... )... ma, vrijeme će pokazat...
Live to ride, ride to live

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Blokade
« Odgovori #86 : 01 Siječanj, 2007, 09:23:47 »
Ja bi njoj "podvalio" nešto lijeno od 125 ccm, pa neka zajedno polaže A(1) kategoriju, bar njoj poslije ostane samo vožnja,  za polagat za auto... 2 muhe jednim udarcem... ovu Gileru zamijenit za jaču, ili što već iskrsne tada... (npr. jedan "X8" ili nexus (nije li izašao ovaj "mali") od 125... vožnja u fotelji, a isto može svukud... ako sam ja mogao do Zg sa 50... )... ma, vrijeme će pokazat...

Nije loš plakleni plan... :laughing7:
Nexus 125 i nema, ali i nebi ti ga preporučija, kad bi i bija, nabrijali bi ga... :laughing7:
Imaš X8 Street, zračno hlađenje, malo konja i niska cijena, 125 kubika ima 10 konja, ali ga prošlo lito nije bilo u ponudi kod nas, negosamo od 150 kubika Street, 12 konja, ali mislin da će bit ili će se moć i naručit 125 kad tebi bude tribala... :icon_biggrin:
To bi bila prava stvar, 125 kubika, povoljno, udobno, lino, nema puno zajebancije... :drunken_smilie:
Samo pomalo... :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 01 Siječanj, 2007, 20:41:30 Doomsday »
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Blokade
« Odgovori #87 : 01 Siječanj, 2007, 20:20:30 »
za koliko jače 150 ili 250 ccm
150 ccm ako ti nisu mrski kinezi kod beta moto luna kopija najnovijeg peugeota
250 ccm ako ti pak lova nije problem yamaha x-max
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Blokade
« Odgovori #88 : 01 Siječanj, 2007, 20:43:29 »
za koliko jače 150 ili 250 ccm
150 ccm ako ti nisu mrski kinezi kod beta moto luna kopija najnovijeg peugeota
250 ccm ako ti pak lova nije problem yamaha x-max
Ma, mrc, govori za kćer, nakon šta položi A1, mora uzet nešto do 125 kubika... :laughing7:
X8 Street 125 kubika je idealan za nju, povoljan, 10 konja, velik, udoban, lin, Gene će bolje spavat, a ona će se lipše vozit nego na runneru... :icon_biggrin:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Blokade
« Odgovori #89 : 01 Siječanj, 2007, 22:08:33 »
Uzmi joj Lunu Atticu!
nece biti skupa a izgleda dobro a nije niti prejaka za nju! Mislim da je bolji izbor nego X8!

Dogovori se sa Mariom.
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Blokade
« Odgovori #90 : 02 Siječanj, 2007, 00:09:09 »
je bolji je izbor. veči kotači sigurniji skuter a svi kinezi su po snazi slabiji od talijana a to mi baš nije jasno zakaj tako da sa snagom nebu prešla limit kao friški vozač.a osim toga imaš  sharmera i draguljčeka u verziji 125 sa velikim točkovima.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Blokade
« Odgovori #91 : 02 Siječanj, 2007, 14:41:02 »
je bolji je izbor. veči kotači sigurniji skuter a svi kinezi su po snazi slabiji od talijana a to mi baš nije jasno zakaj tako da sa snagom nebu prešla limit kao friški vozač.a osim toga imaš  sharmera i draguljčeka u verziji 125 sa velikim točkovima.

Ma, judi, nije zakonodavac ograničija samo snagu nego i kubikažu za A1 dozvolu, mora bit ispod 125 kubika... :laughing7:

Dobra ti je ideja sa sharmerom i draguljčekom, ali prošle sezone ih uopće nisu uvozili u verziji 125 kubika... Valjda im je bila premala razlika u cijeni, pa ih niko nije kupova... Nešto ka Yamaha X-max 125 i 250... :icon_biggrin:

Šta se Lune tiče, nisan siguran da će Mario uopće uvozit verziju 125 kubika, baš iz tog razloga... :dontknow:

Ako bude Luna Attica bude dostupna u verziji 125 kubika, svakako se isplati uzet, ali nema je ni na site-u, pa... :binkybaby:

A X8 125 Street je ZRAKOM(!!!) hlađen i ima samo 10 konja, drugim riječima, tačno ono šta naš Gene 'oće za svoju malu, a zbog toga mu je i cijena dosta manja... Za primjer, 'obični' X8 125 kubika ima vodom hlađenu mašinu i 15 konja... :toothy11:

Dakle, ostajem pri svom, X8 125 Street za malu nakon A1... :icon_thumright:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Blokade
« Odgovori #92 : 04 Siječanj, 2007, 11:23:10 »
Hvala na komentarima, budem li živ i zdrav, kad dođe final countdown za kupit nešto, raspitam se definitivno...a možda još nešto izađe do tad...  :happy3:
Live to ride, ride to live

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Blokade
« Odgovori #93 : 17 Veljača, 2007, 20:41:29 »
Evo popis zica koje se spajaju na blokadu,

Offline djoni_gitara

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Blokade
« Odgovori #94 : 07 Rujan, 2007, 14:28:32 »
koji je to jezik?
ajd pls jer mi to ful pomaze :notworthy:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Blokade
« Odgovori #95 : 07 Rujan, 2007, 14:41:54 »
Evo popis zica koje se spajaju na blokadu,


glupa tablica...aprilia ima 3 masine, i svaka zica je druge boje...de ga ti sad znaj


koji je to jezik?
ajd pls jer mi to ful pomaze :notworthy:

koji skuter imas?
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline djoni_gitara

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Blokade
« Odgovori #96 : 07 Rujan, 2007, 14:49:45 »
Peugeot jet force 50ccm
i posto sam jucer dobio 300kn kazne jer nemam blokadu, hocu sad sam napravit svoju blokadu po ovim savjetima, i sve sam skuzio, jedino mi te zice stvaraju problem...

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Blokade
« Odgovori #97 : 07 Rujan, 2007, 14:57:02 »
Peugeot jet force 50ccm
i posto sam jucer dobio 300kn kazne jer nemam blokadu, hocu sad sam napravit svoju blokadu po ovim savjetima, i sve sam skuzio, jedino mi te zice stvaraju problem...

kakva je to kazna za blokadu od 300kn, si isao na vandredni tehnicki, ili su te pucali pa zbog brzine
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline djoni_gitara

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Blokade
« Odgovori #98 : 07 Rujan, 2007, 14:59:59 »
Peugeot jet force 50ccm
i posto sam jucer dobio 300kn kazne jer nemam blokadu, hocu sad sam napravit svoju blokadu po ovim savjetima, i sve sam skuzio, jedino mi te zice stvaraju problem...

kakva je to kazna za blokadu od 300kn, si isao na vandredni tehnicki, ili su te pucali pa zbog brzine

pretekao me policajac u BMW-u.... stavio sa strane, i posto sam isao 70, nisam gledao ko je iza mene i eto...
htio me slat na tehnicki ali smo onda jos pricali pa je rekao da ce skidat tablice pa sam ga namuljao da sam student pa mi je naplatio najmanju kaznu od 300kn i pustio me...
i eto, da se to ne dogodi opet treba mi pomoc oko zica na jet forceu...ako ko zna, bio bi zahvalan...

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Blokade
« Odgovori #99 : 07 Rujan, 2007, 15:01:39 »
za šta ti je napisao kaznu,nebudi lud da to plačaš....