Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aerox 2013 (facelifT)  (Posjeta: 11257 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Aerox 2013 (facelifT)
« Odgovori #40 : 02 Listopad, 2012, 23:16:37 »
Dečki moji kako ga serete vi koji velite da vam nije lijep novi Aerox, sami sebi nečete priznati da ne postoji ljepši skuter na svijetu(50ccm)...al ajd :icon_thumright:

Ovo je prebolesno savršen skuter, da mi se nije tak ljepo vozit na VXR-u odmah bi ga prodal i pak kupil Aeroxa novog... :toothy3:

Skine se zadnji nosać tablice, dene se Yasuni spulja, neki bijesni alu kit i brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..

 :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: Dizajnerima iz Yamahe, zbilja su majstori, jednostavno je i prije bil savršen skuter uz par mana, sad su to maknuli dali su mu malo oštriji izgled sa oštrijim rubovima kak se sad nosi i to je to...neš mijenjat cijelu koncepciju kad je nenadjebiva :notworthy:

Aerox rulz!! Sad samo ćemak prve tunere da vidim kaj budu napravili od njega ???
Ako stvarno to mislis debelo si ili zaljubljen ili zatupljen

Samo cu rec aprilia sr50r,pogledajte samo stop na sta lici,lifan style  :rock_:

Offline Tadr3

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1829
  • Spol: Muški
  • ŠIŠAJ MEŠAJ !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZGB
Odg: Aerox 2013 (facelifT)
« Odgovori #41 : 02 Listopad, 2012, 23:24:49 »
Dečki moji kako ga serete vi koji velite da vam nije lijep novi Aerox, sami sebi nečete priznati da ne postoji ljepši skuter na svijetu(50ccm)...al ajd :icon_thumright:

Ovo je prebolesno savršen skuter, da mi se nije tak ljepo vozit na VXR-u odmah bi ga prodal i pak kupil Aeroxa novog... :toothy3:

Skine se zadnji nosać tablice, dene se Yasuni spulja, neki bijesni alu kit i brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..

 :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: Dizajnerima iz Yamahe, zbilja su majstori, jednostavno je i prije bil savršen skuter uz par mana, sad su to maknuli dali su mu malo oštriji izgled sa oštrijim rubovima kak se sad nosi i to je to...neš mijenjat cijelu koncepciju kad je nenadjebiva :notworthy:

Aerox rulz!! Sad samo ćemak prve tunere da vidim kaj budu napravili od njega ???
Ako stvarno to mislis debelo si ili zaljubljen ili zatupljen

Samo cu rec aprilia sr50r,pogledajte samo stop na sta lici,lifan style  :rock_:

a i plastike na sr50r su njesra lagano

Offline Ivan031

  • Tržnica : (+11)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 503
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: FXR
Odg: Aerox 2013 (facelifT)
« Odgovori #42 : 02 Listopad, 2012, 23:33:46 »
Zadnji kraj vuce na apriliu sr50r neznam malo je gadan al svejedno volio bi ga imat  :icon_biggrin:
« Zadnja izmjena: 02 Listopad, 2012, 23:35:49 Ivan031 »

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Aerox 2013 (facelifT)
« Odgovori #43 : 02 Listopad, 2012, 23:38:35 »
Dečki moji kako ga serete vi koji velite da vam nije lijep novi Aerox, sami sebi nečete priznati da ne postoji ljepši skuter na svijetu(50ccm)...al ajd :icon_thumright:

Ovo je prebolesno savršen skuter, da mi se nije tak ljepo vozit na VXR-u odmah bi ga prodal i pak kupil Aeroxa novog... :toothy3:

Skine se zadnji nosać tablice, dene se Yasuni spulja, neki bijesni alu kit i brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..

 :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: Dizajnerima iz Yamahe, zbilja su majstori, jednostavno je i prije bil savršen skuter uz par mana, sad su to maknuli dali su mu malo oštriji izgled sa oštrijim rubovima kak se sad nosi i to je to...neš mijenjat cijelu koncepciju kad je nenadjebiva :notworthy:

Aerox rulz!! Sad samo ćemak prve tunere da vidim kaj budu napravili od njega ???
Ako stvarno to mislis debelo si ili zaljubljen ili zatupljen

Samo cu rec aprilia sr50r,pogledajte samo stop na sta lici,lifan style  :rock_:

a i plastike na sr50r su njesra lagano
Zasto?

Offline Ruff Ryder

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1205
  • Spol: Muški
  • ;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Klc
  • Moj Skuter: R
  • Moja Kaciga: HJC Fg-15
  • MojSpuh: Reverse
Odg: Aerox 2013 (facelifT)
« Odgovori #44 : 02 Listopad, 2012, 23:44:56 »
Dečki moji kako ga serete vi koji velite da vam nije lijep novi Aerox, sami sebi nečete priznati da ne postoji ljepši skuter na svijetu(50ccm)...al ajd :icon_thumright:

Ovo je prebolesno savršen skuter, da mi se nije tak ljepo vozit na VXR-u odmah bi ga prodal i pak kupil Aeroxa novog... :toothy3:

Skine se zadnji nosać tablice, dene se Yasuni spulja, neki bijesni alu kit i brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..

 :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: Dizajnerima iz Yamahe, zbilja su majstori, jednostavno je i prije bil savršen skuter uz par mana, sad su to maknuli dali su mu malo oštriji izgled sa oštrijim rubovima kak se sad nosi i to je to...neš mijenjat cijelu koncepciju kad je nenadjebiva :notworthy:

Aerox rulz!! Sad samo ćemak prve tunere da vidim kaj budu napravili od njega ???
Ako stvarno to mislis debelo si ili zaljubljen ili zatupljen

Samo cu rec aprilia sr50r,pogledajte samo stop na sta lici,lifan style  :rock_:

a i plastike na sr50r su njesra lagano
Samo cu ti rec nemoj pljuvat po SR-Ru pogledaj srku od clana Gros
moj stari je bio prvi vlasnik bila je vise puta na podu nego kaj ti godina imas ;)) JEDAN SAMO JEDAN nosac je puko.. toliko o kvaliteti..

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: Aerox 2013 (facelifT)
« Odgovori #45 : 03 Listopad, 2012, 00:03:05 »
dobar je roxonja.. mnogo je stuntabilan..  :toothy9:

replika ce bit bolja.. tako no sikiriki...  :binkybaby:

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Aerox 2013 (facelifT)
« Odgovori #46 : 03 Listopad, 2012, 00:24:38 »
Dečki moji kako ga serete vi koji velite da vam nije lijep novi Aerox, sami sebi nečete priznati da ne postoji ljepši skuter na svijetu(50ccm)...al ajd :icon_thumright:

Ovo je prebolesno savršen skuter, da mi se nije tak ljepo vozit na VXR-u odmah bi ga prodal i pak kupil Aeroxa novog... :toothy3:

Skine se zadnji nosać tablice, dene se Yasuni spulja, neki bijesni alu kit i brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..

 :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: Dizajnerima iz Yamahe, zbilja su majstori, jednostavno je i prije bil savršen skuter uz par mana, sad su to maknuli dali su mu malo oštriji izgled sa oštrijim rubovima kak se sad nosi i to je to...neš mijenjat cijelu koncepciju kad je nenadjebiva :notworthy:

Aerox rulz!! Sad samo ćemak prve tunere da vidim kaj budu napravili od njega ???
Ako stvarno to mislis debelo si ili zaljubljen ili zatupljen

Samo cu rec aprilia sr50r,pogledajte samo stop na sta lici,lifan style  :rock_:

Aj i ti Miki znaš kolko i Sanader o poštenju...

Otvori si aprilia temu pa mi ju tam spominji...tu je glavna riječ kao i uvjek Aerox!

Neko je spominjal padanje, j#bote frend je sa svoje Aeroxice 2x pijan frknul u grabu i klizal po cesti, i osim kaj se volan okrenul za par stupnjeva i mase ogrebotina ništa, ali ama baš ništa nije puklo, ja sam pal i također osim ogrebotina nije niš puklo, a mislil sam da sam ga skršil totalno...no za kvalitetu svi znamo da je na Aeroxu na najvišoj razini tak da ni ne moram više nabrajat...

Samo sam čekal da bace taj novi model koji nema mane u izgledu i da riješe sic pa da nemate već po čemu kakati  ;D ;D A šta ćeš...
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Aerox 2013 (facelifT)
« Odgovori #47 : 03 Listopad, 2012, 00:36:16 »
savrseno  :headbang: :headbang:

glavno da je novi runner najljepsi, s prednjim krajem ko tepsija  :binkybaby: :binkybaby:


ove fore nema brembo, pletene  ostale gluposti de lol
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Aerox 2013 (facelifT)
« Odgovori #48 : 03 Listopad, 2012, 00:43:14 »
dobar je roxonja.. mnogo je stuntabilan..  :toothy9:

replika ce bit bolja.. tako no sikiriki...  :binkybaby:

Uf, da....na repliku se nisam ni sjetil....trebali bi kladionicu otvorit ko pogodi koji će motiv biti....
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: Aerox 2013 (facelifT)
« Odgovori #49 : 03 Listopad, 2012, 01:06:39 »
savrseno  :headbang: :headbang:

glavno da je novi runner najljepsi, s prednjim krajem ko tepsija  :binkybaby: :binkybaby:


ove fore nema brembo, pletene  ostale gluposti de lol

Giga, podnica ga zeza za ljude iznad 180, puno bolje je Jog R riješen za vožnju.
A komponente su sve danas šit, novi SR isto na zadnjim godištima ima gumena criva, Aerox ima kina felge već duže, sad su tu i klišta ali kod svih je proizvođača isto tako da je to za zanemarit.
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline danyq7

  • Tržnica : (+7)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Banned!
  • Postova: 677
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: ◘Minarelli◘
  • Moja Kaciga: Uvex
Odg: Aerox 2013 (facelifT)
« Odgovori #50 : 03 Listopad, 2012, 01:10:09 »
Prebolesno izgleda novi aerox! Iako sam uvijek protiv kupovine novih stvari iz dučana jer se malo rabljene mogu nać za duplo manju cijenu, ozbiljno bi razmislio o kupovini ovog novog aeroxa.

Još kad izađu neki tuning prednji farovi, skine se zadnji blatobran, stave neki šminkerski retrovizori i neka bijesna spulja....pa di bi mu kraj bio.

Uostalom zašto bi mijenjali dobitni dizajn ako se aerox jako dobro prodaje već godinama.

Vjerovatno nisu mijenjali ramu i ove nove plastike bi išle na stari aerox, ako ništa drugo probat ću samo njih nabavit  :happy3:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Aerox 2013 (facelifT)
« Odgovori #51 : 03 Listopad, 2012, 02:06:10 »
savrseno  :headbang: :headbang:

glavno da je novi runner najljepsi, s prednjim krajem ko tepsija  :binkybaby: :binkybaby:


ove fore nema brembo, pletene  ostale gluposti de lol

Giga, podnica ga zeza za ljude iznad 180, puno bolje je Jog R riješen za vožnju.
A komponente su sve danas šit, novi SR isto na zadnjim godištima ima gumena criva, Aerox ima kina felge već duže, sad su tu i klišta ali kod svih je proizvođača isto tako da je to za zanemarit.

bar donekle ''opravdava'' cijenu, zadnje sto se sjecam kod nas u brodu za razliku od piaggio grupacije novi rox je bio jeftiniji za 3-4tkn  :toothy11:
« Zadnja izmjena: 03 Listopad, 2012, 02:13:33 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: Aerox 2013 (facelifT)
« Odgovori #52 : 03 Listopad, 2012, 02:10:18 »
savrseno  :headbang: :headbang:

glavno da je novi runner najljepsi, s prednjim krajem ko tepsija  :binkybaby: :binkybaby:


ove fore nema brembo, pletene  ostale gluposti de lol

Giga, podnica ga zeza za ljude iznad 180, puno bolje je Jog R riješen za vožnju.
A komponente su sve danas šit, novi SR isto na zadnjim godištima ima gumena criva, Aerox ima kina felge već duže, sad su tu i klišta ali kod svih je proizvođača isto tako da je to za zanemarit.

bar donekle ''opravdava'' cijenu, zadnje sto se sjecam kod nas u brodu za razliku od piaggio krupacije novi rox je bio jeftiniji za 3-4tkn  :toothy11:

Je, cijena je bila dobra u zadnje vrijeme s obzirom na Piaggio grupacija top modele. Jeli se zip sp ikako uvozio zadnjih godina a kad bi se moglo sada sigurno bi bilo oko 17500?
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aerox 2013 (facelifT)
« Odgovori #53 : 03 Listopad, 2012, 07:20:45 »
zipa sp nije bilo u zagrebu od 2002. a kad sam gledao cijene na netu izvana bila je cijena kao i NRG powera LC, možda 100-200€ manja.,

Offline fleky911

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1360
  • Spol: Muški
  • ok?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Aerox 180
  • Moja Kaciga: Premier Monza
  • MojSetup: hell of BB has come ;)
  • MojSpuh: Fabrizi
Odg: Aerox 2013 (facelifT)
« Odgovori #54 : 03 Listopad, 2012, 08:39:14 »
kolko sam skuzio zadnji stop je raden po r1 2013 ...
svaka im cast za naked

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Aerox 2013 (facelifT)
« Odgovori #55 : 03 Listopad, 2012, 09:04:27 »
najljepsi?ahahahahaha
uglavnom prije bi vozil pony express sa pomocnim motorom  :headbang:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline nomad

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1014
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Mlaka
  • Moj Skuter: Aprilia SR GT 200
Odg: Aerox 2013 (facelifT)
« Odgovori #56 : 03 Listopad, 2012, 09:29:43 »
Meni se svidja, dosta agresivnije linije, nadam se da je prednji far bolji nego na starom, sic vozaca mi izgleda puno udobnije
digitalni sat slican ko na neosu.
Mislim da ce im ovaj redizajn uspjeti i biti dostojan slave starog modela.  :icon_thumright:
When this baby hits 88 mph, you're gonna see some serious shit.

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Aerox 2013 (facelifT)
« Odgovori #57 : 03 Listopad, 2012, 09:33:08 »
Meni se svidja, dosta agresivnije linije, nadam se da je prednji far bolji nego na starom, sic vozaca mi izgleda puno udobnije
digitalni sat slican ko na neosu.
Mislim da ce im ovaj redizajn uspjeti i biti dostojan slave starog modela.  :icon_thumright:
dostojan slave starog aeroxa?hahahahahahahahha

Offline Psych0

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 203
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Derventa
  • Moj Skuter: Kawasaki KX 250
  • Moja Kaciga: Nolan N100E
Odg: Aerox 2013 (facelifT)
« Odgovori #58 : 03 Listopad, 2012, 09:47:06 »
Citat:
Uf, da....na repliku se nisam ni sjetil....trebali bi kladionicu otvorit ko pogodi koji će motiv biti....

Jorge Lorenzo #99 :)

Sa STR8 retrovizorima , repićem i spuhićem će biti perverzan ... Meni je prednji kraj brutala ... A jebe*i minus poeni su mu lajtunzi , klješta i mozda prednja vilica ? Jel uopste paioli ? Mozda je sad Quingqi XD

Sport je smrt , bavite se drogom :joks::joks:


Offline Domba

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1057
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • DZphotography
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Kivi i Dragster
  • Moja Kaciga: Caberg V2 407 V
  • MojSetup: U kutijama
  • MojSpuh: sta 1, imam 3
Odg: Aerox 2013 (facelifT)
« Odgovori #59 : 03 Listopad, 2012, 10:12:14 »
Po meni cisto ok skuter, sa par nedostataka. Zmigavci isto kao TGBu, skup sa gore maskom. Onaj okrugli sat, mi je totalno bzvz, auspuh majko mila jel to slagao netko čorav.