Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia Rally by Reponja  (Posjeta: 5476 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Aprilia Rally by Reponja
« : 23 Rujan, 2012, 16:52:44 »
Da se unaprijed ogradim, ovo je star skuter, prošao je jako puno toga i ima mi sentimentalnu vrijednost. Zbog toga nikad neće na prodaju, vozim ga dok se ne raspadne, a onda ga popravim i vozim opet! Neke slike su loše, sve su slikane mobitelima, a mobiteli nekada i nisu imali bog-zna-kakve kamere. Glavno da se kuži. Dakle, da ne dužim...
Kada sam uzeo skuter, ovo je bilo njegovo vanjsko izdanje;




Nekako sam održavao taj izgled tokom godina, što zbog ljenosti, što zbog sigurnosti. Nikada nitko neće ukrasti niti jedan dio sa nečeg ovakvog. Barem sam bio bezbrižan. A tu je uvijek bio i "sleeper" faktor. Koliko je loše izgledao izvana, toliko je bolje išao. Nemali broj ljudi ostane iznenađen kada ih među semaforima opere krama.


Komentari tu;
http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,75760.new.html#new
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Aprilia Rally by Reponja
« Odgovori #1 : 23 Rujan, 2012, 16:55:01 »
Nakon nekog vremena, malo mi je dosadila jednoličnost i došla je odluka prvog farbanja. Kao kompletan amater, išao sam logikom; Gore od ovoga i ne može, nije da mogu šta zeznuti. Uhvatio sam se šmirglanja i spreja. Posljedice su bile ovakve;




Kako sam skidajući plastike naletio na količinu blata dostojnu jednog svinjca, kada mi je popucala boja zbog nestručnog farbanja, došao je red i na čišćenje unutrašnjosti;








Malo sam se zanio sa skidanjem dijelova;




Komentari tu;
http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,75760.new.html#new
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Aprilia Rally by Reponja
« Odgovori #2 : 23 Rujan, 2012, 17:05:01 »

Nakon nekog vremena, opet mi je dosadila boja, koja se preljevala na nekoliko mjesta. Došlo je opet vrijeme za šlajfanje, ovaj put se radi kako treba, sa nekoliko gradacija i nekoliko sati u garaži ovo su rezultati. Nije kraj, ima tu još puno šmirglanja, ali zbog sljedećih događaja, nisam bio u mogućnosti dovršiti šmirglanje. Ovako izgleda prešmirglan;






Pažljivi sljedbenici mog kulta ličnosti su primjetili da sam pred malo kupovao auspuh i radilicu. Stara se toliko iskrivila da je to čudo neviđeno. Nakon toliko vremena, došao je red i na sređivanje mašine. Jadničak je zaslužio to. Kompletna mašina je rastavljena do zadnjeg šarafa, sve je oprano (fala Dimer, fala). Potrebne dijelove smo zamijenili (ovo je bio prvi put da vidim unutrašnjost svoje Aprilie) i pročistili, sinoć je sve sklopljeno nazad. Skuter mi je došao pred sat vremena doma. Ovako je Demon izgledao zadnjih par dana;








Komentari tu;
http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,75760.new.html#new
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Aprilia Rally by Reponja
« Odgovori #3 : 23 Rujan, 2012, 17:13:44 »
I naravno, trenutno stanje mu je;






Usput No.1, ovakav desni retrovizor tražim, ako se dobro sjećam, sa aeroxa sf2 je. Ako tko ima višak za prodati..
Riješeno, na novo narezan navoj, sad mi je desna strana malo kraća od lijeve. I retrovizori isto  ;D


Usput No.2, šta mislite, je li kitanje najbolje rješenje za ovakav rep? Dolazi i rukohvat preko toga, ali nedovoljno


Usput No.3, koji bi bio najbolji materijal za sakriti sve ove žice? Nebi mijenjao volan, presavršen mi je i po kutevima i po obliku


Ovo nije kraj, ovih dana se opet bacam na photoshop, skuter ide u StickerBomb stil. Neću vam govoriti detalje, njih ćete imati priliku ovdje vidjeti. Bit će motivski uređen, kako samo on to zaslužuje. Nemojte mi govoriti da ne bacam plastike u StickerBomb, dobro sam promislio i to mi je najbolje rješenje. Na njemu nema plastike koja je očuvana (neizgrebana, kompletno cijela itd...), ovim načinom ću sve to prekriti i imam viziju. Čekajte i vidjeti ćete.


Komentari tu;
http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,75760.new.html#new
« Zadnja izmjena: 27 Listopad, 2012, 23:55:42 Reponja »
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Aprilia Rally by Reponja
« Odgovori #4 : 23 Rujan, 2012, 17:17:52 »
Posebne zahvale;

-Mom mp3 playeru i zvučnicima, bez kojih ne mogu maltretirati susjede dok je skuter ugašen

-Deajanu, moj jedini mehaničar koji dolazi po mene kad ostanem u kvaru, neovisno o dobu noći i vukojebini u kojoj se nalazim. Popravlja pedantno, ima odgovor i na najgluplje pitanje... Evo vam slika genija, da znate kada ga vidite;


-Sandiju (mali dućan sa dijelovima za skutere, Karlovačka 14, Rijeka), što mi je otvorio radnju u subotu ujutro da kupim potrebne roline i da se sklapanje može nastaviti.

-Ekipi iz TTM-a Čavle i Zamet, dečki brzinski našli dijelove i bili na usluzi kada je to najviše trebalo

-Majci što me rodila

-Gospodinu Ivanu Pleši (ili Plesi) za nabavku auspuha i radilice po sportskim cijenama

-Prvoj osobi koja mi plati pivu jer je našla sliku i prepoznala me unutar slika skutera. Dakle, platitelju pive, ne samo pronalazaču.



Komentari tu;
http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,75760.new.html#new
« Zadnja izmjena: 23 Rujan, 2012, 17:25:52 Reponja »
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Aprilia Rally by Reponja
« Odgovori #5 : 02 Prosinac, 2012, 17:38:03 »
Eto, žalosno, ali prvi radovi od zadnjeg puta su se desili zbog saobraćajke.

Stradale su prednje plastike, far, vilica i moja malenkost (ali samo plavice).







Komentari tu:
http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,75760.new.html#new
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Aprilia Rally by Reponja
« Odgovori #6 : 02 Prosinac, 2012, 17:46:51 »
Ali kako je moj Demon moja prva prava ljubav (sry Sonja, Demon je bio prvi), trknuo sam na oglase
i našao donora, kupio prednje plastike (i blatobran, kad već uzimam) i uhvatio se šmirglanja. Ali, da
ne bude svaki put isto, malo sam se krenuo i zaje8avat, ionako je u papirima višebojan...  :toothy12:





Mislim da ću si ga neko vrijeme pustiti ovakvog, barem dok ne kupim vile i dovršim krpanje fara.
Fala klincu, nakon zapucavanja sam bio dovoljno priseban da poberem sve krhotine, još ću na
kraju i popraviti ove prve plastike... Far bi bio gotov još sinoć da gadura od lemilice nije odlučila
crknuti, nakon 20ak godina, i to baš sada! Sutra šoping, pa nastavak krpanja...

Komentari tu:
http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,75760.new.html#new
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Aprilia Rally by Reponja
« Odgovori #7 : 05 Siječanj, 2013, 19:29:45 »
Nakon kupovine novih (zapravo, polovnih) plastika, uhvatih se lemilice i krhotina.
Nakon lemljenja i šmirglanja, rezultat je sljedeći













Biti će tu još šlajfanja i uređivanja, ali eto, bitno je da se radi.

I da sam nizašto kupio drugi set (lošijih) plastika :BangHead:


Komentari tu:
http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,75760.new.html#new
« Zadnja izmjena: 05 Siječanj, 2013, 21:33:45 Reponja »
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Aprilia Rally by Reponja
« Odgovori #8 : 05 Siječanj, 2013, 22:06:57 »
Da ne budem ljenčina, kada sam se umorio od šmirglanja plastika, uhvatio sam se zadnjeg blatobrana.
Kao što vidite na slikama, u užasnom je stanju, dakle, nije da sam imao šta za izgubiti.











Dosadio mi je takav, jadan i ofucan, a lemilica pri ruci... Ac/Dc na player i deeeeriiii!!!








Nakon bušenja lemilicom, trebalo se uhvatiti šmirglanja i poravnavanja. Nije tako lagan posao na ovom tipu plastike...






Komentari tu:
http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,75760.new.html#new
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Aprilia Rally by Reponja
« Odgovori #9 : 05 Siječanj, 2013, 22:08:54 »

Ovaj desni dio sam dodao, tj zalemio. Blatobran je na tom mjestu puknut oduvijek, pojma nemam kako
bi to trebalo izgledati, pa sam jednostavno iskoristio amputirani dio (pošto je ista vrsta plastike).
Uklopio sam ga na način da se najmanje vidi da je naknadno dodan. Spojevi će se dodatno išmirglati, da
se ne osjeti pod prstom (može se, uspio sam istu stvar na masci), pa nakon toga ide farbanje vulgaris i
u isti stil koji je u planu za ostale plastike (stickerbomb), samo to će ići zadnje, kad sve plastike budu
regenerirane.
Malo rezanja, mjerenja (odokativno sve, puno skidanja i stavljanja) i puno lemljenja. Evo i rezultata;













Rupa posred blatobrana je od kada mi je stari auspuh otpao (pojela ga ruzina), a fušerski bio zakačen
i za blatobran. Logikom gravitacije, potegnuo je blatobran dolje, a guma je spalila rupu. Pred 3 godine.
Sa namjerom sam napravio ovakav, kraći blatobran. Duži mi, naime, uopće nije potreban. Sve dalje od
ovog blatobrana je serijski undertail, koji sam i sa cijelim blatobranom morao čistiti (nije da sam htio),
ali tome je kriva moja vožnja posred' lokve (je, djetinjasto je, ali čovjeka veseli). Ne želim voziti bez
blatobrana, jer njegov početni dio (ovaj bliži volanu) štiti karb, paljenje i ostale dijelove od blata, a to
je gnjavaža čistiti nakon svakog izleta po prirodi. Praktično i jednostavno je bio cilj. Praktičnije je iz
razloga što sada puno lakše stavljam i skidam blatobran (znat će Rallyaši).

I da, ovaj zavijeni dio je namjerno stavljen takav, ide preko jedne vide nosača auspuha, a ta će ići u imbus
ili torx. Čisto da otežam pametnjakovićima koji bi se usudili skinuti jedini lijep dio na skuteru.

Komentari tu:
http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,75760.new.html#new
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Aprilia Rally by Reponja
« Odgovori #10 : 03 Veljača, 2013, 16:48:35 »
aAAAaAAAAAA!!!!!!!!!

Smrad je zacvikao!!!!

AAaaaaAAAaaaaAA!!!

U zadnjih 6 mjeseci mi je skuter kojeg nemrem prodat za 2500kn progutao 3000 i oće još 1000!!!  :BangHead:  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

Ne znam zašto je cviknul, vjerojatno loša smjesa. Odlomio se dio karike i napravio cirkus. Cilindar je dobio mali ris, gotovo neprimjetan,
ali klip je na vrhu okrhnut, i to dosta... Evo par slika, čisto da vidite stanje...











Više nisam pametan, nabacite u komentar neki savjet... Namontirana je nova radilica (u rujnu), novi auspuh (Tecnigas Trek, isto u rujnu),
novi karburator (prosinac), remen je u dobrom stanju, plastike sam skrpao i moram još u red jedino dovesti žmigavce i spalit 300tinjak
kuna na naljepnice i kompletno vanjsko uređenje. I sada gad zariba. Da li da uopće kupujem novi kit? Da isučem ovo goriva što ima u
njemu, prospem ga i zapalim? Da ga otpeljem na vrh nekog nebodera i katapultiram? Lud sam više...


                                                          Ovaj skuter je postao mjesto gdje moji snovi odlaze umrijeti!


Nabacite neki prijedlog koji kit bi mogao staviti na njega. Da li da uopće gledam aluminijske? Do unazad 2 komada mi je bio Malossi sport,
ali nešto mi govori (možda zaribavanje?) da je vrijeme za promjenu. Dakle, mašina je Minarelli zračnjak. Horizontala. Ajmo sa prijedlozima!

Dr Evo? Polini? MHR? Airsal? BGM? Top Performance? Stage6? RMS? Ajmo, nabacite prijedlog prije nego nabacim skuter iz helikoptera!!!


Komentari i prijedlozi ovdje;

http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,75760.new.html#new
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Aprilia Rally by Reponja
« Odgovori #11 : 07 Travanj, 2013, 14:52:25 »
Malo sam smireniji nego na zadnjem postu, odluka je pala da se ide na brušenje cilindra i kupi novi klip.
Nikako da si naručim novi klip, sjetim ga se vikendom, kada je sve zatvoreno (preko tjedna vozim Kymco).

Pred par dana mi je bilo dosadno u garaži, pa sam odlučio malo lemiti po plastikama. Našao sam jedan
kompletno fušerski odrezan dio (nisam ja, neki od prijašnjih vlasnika), pa ga išao malo zaobliti.. Dakle;


I rez;


Dakle, to se tako radi kada se nema za druge plastike i kad nije očito mjesto... U međuvremenu, dok čekam
svoju memoriju da naruči klip, u garaži šmirglam plastike. Priprema za farbanje i naljepnice.. Da nebi bilo kako
ništa ne radim...

Komentari tu;
http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,75760.80.html
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Aprilia Rally by Reponja
« Odgovori #12 : 02 Veljača, 2014, 15:19:18 »
Malo sam zapustio i temu i skuter...  :angry7:
Update: Naručen je (i montiran) klip 47.4 (Malossi Sport). Do jučer je skuter brujao kao da ima gljivu. Naravno, to je moja
malenkost zaboravila ubaciti brtvu između auspuha i cilindra, pa sam dobijao i malo falš zraka (ništa što manualni čok nije
mogao dovoditi u granice normale). Uglavnom, sada opet imam normalnu glasnoću, pa me više nije bruka prolaziti kroz grad  ;D

Nije mi bila hitnoća za to namještati jer sam skuter vozio minimalno. Imao sam sreću da je vrijeme bilo lijepo, pa sam svakom
prilikom tjerao Viragicu. Sad je opet zahladilo i počeli su pljuskovi, pa i skuter mora opet u pogon.

S vremenom me sve više i više muči iskrivljena vilica (od zadnjeg sudara), pa rekoh da si naručim drugu. Zahvaljujući lihvarskim
zahtjevima bagre, odustajem od vilica za Rally-a i prebacujem se na F15. Naravno, odmah imam izliku i za promijeniti felge, pa u
istu narudžbu trpam i njih. Polovno, naravno. Par slika:









Naravno, neće ići bez prednjeg blatobrana (koji na F15 naspram Rally-evog i ima neku funkciju. Ukazala se prilika, pa sam i taj
blatobran uzeo za male pare. Prilika je bila prvenstveno zato jer je bio puknut, ali to meni i ne predstavlja problem, pošto je
krajnji cilj baciti ga u stickerbomb (kao i većinu skutera). Danas sam se malo uhvatio lemljenja, spojio (vidite i sami gdje) potrpao
žice u njega i prešmirglao ga. Napuknuća sam isto uhvatio sa žicama, da se ne šire dalje. Da ne duljim, evo par slika;










Komentari tu:
http://forum.mojskuter.com/index.php/topic,75760.100.html
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Aprilia Rally by Reponja
« Odgovori #13 : 02 Veljača, 2014, 15:30:56 »

Sljedeće što stoji na "To Do Ti Dam Badabam" listi je kupovina guma, montiranje na felge i montiranje vilice (mislim da ću morati
u izmjenu ležaja, sasut je). Nakon toga izmjena sekundara (staviti duži, od LC-a), ali mi se ne žuri sa time. Jedna mi je stvar pala
na pamet dok sam se igrao sa ovim prednjim blatobranom. Uzeti još jedan prednji blatobran za F15 i od njega, stakloplastike i
pur-pjene si složiti kučište za kontrolnu tablu. Stala bi i ova od Rally-a unutar plastike. Ako još nije jasno o čemu pričam, evo par
slika pa zaključite. Naravno, to sve bi bilo izrezivano i preoblikovano da liči na nešto.













Ni to nije hitnoća, ali sam mislio do ljeta napraviti nešto po pitanju kontrolne table, da se više ne moram pravdati policiji svaki put
kad me štopaju. Druga opcija je uzeti sa eBaya neku uricu, pa ju uklopiti u plasiku ispod volana. Ali onda trebam i konverter sajle
na digitaliju, jer većinom nude digitaliju...
Nisam zaboravio, znam da moram i drugi far kupiti, ali to će pričekati još koju plaću, gume su prioritet. Palo mi je na pamet uzeti
i ovo sa eBaya: http://www.ebay.com/itm/2x-1-5W-LED-DRL-Eagle-Eye-Car-Motorcycle-Daytime-Running-Tail-Backup-Light-White-/171158747460?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item27d9db3944&vxp=mtr

Smontirao bi ih na nižu razinu, sa obje strane prednjeg kotača. Moglo bi biti funkcionalno po mračnijim usponima, a kad ne
budem htio da izgledam kao seljo (npr. u gradu ili pod svjetlima), lako ih ugasim...

Komentari i ideje tu:

http://forum.mojskuter.com/index.php/topic,75760.new.html#new
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"