Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Što bi mi vi predložili da kupim???

Yamaga Aerox Race Replika Nova
27 (71.1%)
Gilera Runner 50, 2 god 500km (poznanik)
11 (28.9%)

Ukupno Glasova: 37

Autor Tema: Yamaha Aerox Race Replika ili Gilera Runner 50  (Posjeta: 12845 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Yamaha Aerox Race Replika ili Gilera Runner 50
« Odgovori #20 : 30 Svibanj, 2008, 16:20:58 »
aerox,runner je ružan ko lopov

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Yamaha Aerox Race Replika ili Gilera Runner 50
« Odgovori #21 : 30 Svibanj, 2008, 16:28:38 »
Suvozacev sic je dosta tvrd, taj je skuter vise za 1 osobu. Ako preferiras voznju sa 2 osobe, onda trazi nesto drugo.

A shit... a bum sad isel sad na tesnu voznju pa da vidim...a osim toga moja cura voli tvde.... siceve
Kolko god da ona voli tvrdo kad se bude vozila s tobom 45min, ja mislim da joj se bude tvrdo zgadilo za pola života! Al sve ostalo je na strani Yamahe!
Al moram priznat Runner ima sjedalo za suvozača prepredobro, zbilja mekano i udobno, a Aerox koda da je rađen za jednog vozača i dosta je tvrd !
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Yamaha Aerox Race Replika ili Gilera Runner 50
« Odgovori #22 : 30 Svibanj, 2008, 17:18:55 »
Suvozacev sic je dosta tvrd, taj je skuter vise za 1 osobu. Ako preferiras voznju sa 2 osobe, onda trazi nesto drugo.

A shit... a bum sad isel sad na tesnu voznju pa da vidim...a osim toga moja cura voli tvde.... siceve
Kolko god da ona voli tvrdo kad se bude vozila s tobom 45min, ja mislim da joj se bude tvrdo zgadilo za pola života! Al sve ostalo je na strani Yamahe!
Al moram priznat Runner ima sjedalo za suvozača prepredobro, zbilja mekano i udobno, a Aerox koda da je rađen za jednog vozača i dosta je tvrd !

aerox je meni zakon kad sam sam, nevolim nekoga vozat, a i nije baš preudobno za sjedit dugo... :toothy11:

al zato rox je jako živahan :headbang:

Offline Toyota Jarun

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
  • MojSetup: Serijski....
Odg: Yamaha Aerox Race Replika ili Gilera Runner 50
« Odgovori #23 : 30 Svibanj, 2008, 18:40:47 »
e a ima li neko neku drugu ideju??? neki drugi motor??? ali mislim da ce mi i dalje bit u prvom planu rox... sad bi trebo ovih dana ic pogledat ju.. malo isprobat.. a vidjet cu!!!
لا تفعل لغيرك،ما لا تريده أن يفعله الآخرين لك
Ne čini ono sto ne želis da drugi čine tebi

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Yamaha Aerox Race Replika ili Gilera Runner 50
« Odgovori #24 : 30 Svibanj, 2008, 19:06:10 »
derbi gp 50 open  :laughing7:

 :redface:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Yamaha Aerox Race Replika ili Gilera Runner 50
« Odgovori #25 : 30 Svibanj, 2008, 20:15:14 »
Sve cure vole tvrdo ;D!! Verovatno je ne zadovoljavas pa zato voli tvrda sedista :) salim se

Naravno da je novo bolje, uzimaj tog roxa, ali ja sam bas suprotno cuo, da je sediste suvozaca jako udobno, iako ima rupu za rezervoar tu! Nisam se vozio, ali sam sedeo, i guza ti se usmrdi na beznu ponekad
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Yamaha Aerox Race Replika ili Gilera Runner 50
« Odgovori #26 : 30 Svibanj, 2008, 20:18:44 »
Runner i ostali su atraktivniji, jbg...

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Yamaha Aerox Race Replika ili Gilera Runner 50
« Odgovori #27 : 30 Svibanj, 2008, 20:20:49 »
Sve cure vole tvrdo ;D!! Verovatno je ne zadovoljavas pa zato voli tvrda sedista :) salim se

Naravno da je novo bolje, uzimaj tog roxa, ali ja sam bas suprotno cuo, da je sediste suvozaca jako udobno, iako ima rupu za rezervoar tu! Nisam se vozio, ali sam sedeo, i guza ti se usmrdi na beznu ponekad
sta si je sam sebi snifa??

e a ima li neko neku drugu ideju??? neki drugi motor??? ali mislim da ce mi i dalje bit u prvom planu rox... sad bi trebo ovih dana ic pogledat ju.. malo isprobat.. a vidjet cu!!!
evo ti odgovor
derbi gp 50 open  :laughing7:

 :redface:
...........1...........8...........7...........

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Yamaha Aerox Race Replika ili Gilera Runner 50
« Odgovori #28 : 30 Svibanj, 2008, 20:27:44 »
tvoja cura je... a si pglu, ili nosis jedne iste lone ceo zivot
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Yamaha Aerox Race Replika ili Gilera Runner 50
« Odgovori #29 : 30 Svibanj, 2008, 21:30:05 »
Suvozacev sic je dosta tvrd, taj je skuter vise za 1 osobu. Ako preferiras voznju sa 2 osobe, onda trazi nesto drugo.

A shit... a bum sad isel sad na tesnu voznju pa da vidim...a osim toga moja cura voli tvde.... siceve
Kolko god da ona voli tvrdo kad se bude vozila s tobom 45min, ja mislim da joj se bude tvrdo zgadilo za pola života! Al sve ostalo je na strani Yamahe!
Al moram priznat Runner ima sjedalo za suvozača prepredobro, zbilja mekano i udobno, a Aerox koda da je rađen za jednog vozača i dosta je tvrd !

aerox je meni zakon kad sam sam, nevolim nekoga vozat, a i nije baš preudobno za sjedit dugo... :toothy11:

al zato rox je jako živahan :headbang:
Pa je, po meni najživahniji skuter...nisam im mjeril krajnje brzine al ubrzanje i odaziv na gas su odlični-pričam o serijali! E al nema mi goreg kad moram nekog vozit..jao nije da neču al nisu skuteri za dvoje (ili možda samo aerox nije ;D, suvozač klizi na mene, pa naginjanje pa ovo pa ono...) Al kad curu vozim od 55kg onda nije bed :happy6: :laughing7:! Pa ak ti je cura od 80kg nemoj uzimat Aeroxa-a ;D (bez uvrede)
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Yamaha Aerox Race Replika ili Gilera Runner 50
« Odgovori #30 : 30 Svibanj, 2008, 21:53:53 »
kakav runner........ako uzmes roxa uzeo si najbolji scoot(ovo ne govorim zato sto ga ja imam,jer sam i ja htio kupit runnera ili nrg-a)imas najvise dijelova za njega,za sredit ga itd........a taj runner noviji.......ljepsi mi je baotian od njega.......
ti ga isto sereš :redface:
reko sam svoje misljenje prijo o runneru.... :icon_thumright: aerox je definitivno scoot po mjeri,a to je sto je vec 10 godina isti dizajn,to je razlog zasto se ne mijenja jer je i dalje jako privlacan skuter.sr 50 r,nrg,runner.....sve je to isti kalup....i vec receno talijani i japanci se ne mogu mijerit(iako je makina od aeroxa talijanska)  ;D  ;D  ;D  ;D

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Yamaha Aerox Race Replika ili Gilera Runner 50
« Odgovori #31 : 30 Svibanj, 2008, 21:55:47 »
kakav runner........ako uzmes roxa uzeo si najbolji scoot(ovo ne govorim zato sto ga ja imam,jer sam i ja htio kupit runnera ili nrg-a)imas najvise dijelova za njega,za sredit ga itd........a taj runner noviji.......ljepsi mi je baotian od njega.......
ti ga isto sereš :redface:
reko sam svoje misljenje prijo o runneru.... :icon_thumright: aerox je definitivno scoot po mjeri,a to je sto je vec 10 godina isti dizajn,to je razlog zasto se ne mijenja jer je i dalje jako privlacan skuter.sr 50 r,nrg,runner.....sve je to isti kalup....i vec receno talijani i japanci se ne mogu mijerit(iako je makina od aeroxa talijanska;D  ;D  ;D  ;D

al iz japana...lol  :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:.
ma neću reć posebno za roxa da je zakon i makina i dizajn...već svaka yamaha je prejebeno dobra...
meni se jako sviđaju njihovi qadovi..i ubost ću jednog al tek najesen...uopće se neću dvoumit bit će yamaha i mora bi  YAMAHA :headbang: :headbang: :headbang:
« Zadnja izmjena: 30 Svibanj, 2008, 21:57:32 andy »

Offline Hebo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 Race
Odg: Yamaha Aerox Race Replika ili Gilera Runner 50
« Odgovori #32 : 30 Svibanj, 2008, 22:10:55 »
gle nema veze kaj je to tvoje misljenje ali nemres tak srat i pljuvat po skuteru i neres ga uspređivat sa nekim skuter s kojim se nemoze uspređivat :sad3:

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Yamaha Aerox Race Replika ili Gilera Runner 50
« Odgovori #33 : 30 Svibanj, 2008, 22:14:03 »
gle nema veze kaj je to tvoje misljenje ali nemres tak srat i pljuvat po skuteru i neres ga uspređivat sa nekim skuter s kojim se nemoze uspređivat :sad3:

pa svaka ovakva tema je ista, likovi koji su kupili te aeroxe, naravno da ce hvalit aerox, i pricat o nekakvim japancima, a sve talijansko, .., ovi sta imaju piaggio , najbolji je piaggio i nikad kraja. ovi sta imaju baotian najbolji je baotian , ide 130 i spreman je za trke sa utrosen 800kn, i tako. lol

Offline marin

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aerox R
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Yamaha Aerox Race Replika ili Gilera Runner 50
« Odgovori #34 : 30 Svibanj, 2008, 22:25:09 »
gle,ja ti neću tvrdit da je bolji ovaj ili onaj,pošto je jedini skuter koji sam vozio osim aeroxa yamahin neos tako da nisam baš kompetentan da uspoređujem,po meni je aerox one man machine i nikako drugačije,vozio sam curu dost puta na njemu ali nije joj baš nije bio neki gušt jer je sic za suvozača u totalnoj banani i nje ga neki guš vozit sa prtljagom ( čitaj suvozačem ),a da se šugavo vozit ko suvozač na roxu mogu potvrdit iz osobnog iskustva kad sam par puta bio suvozač na vlastitom motoru,tako da ti je moj prijedlog ako tražiš skuter za dvoje da odustaneš od aeroxa.
Hell was full sa I came back !

Offline Toyota Jarun

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
  • MojSetup: Serijski....
Odg: Yamaha Aerox Race Replika ili Gilera Runner 50
« Odgovori #35 : 31 Svibanj, 2008, 11:39:39 »
Suvozacev sic je dosta tvrd, taj je skuter vise za 1 osobu. Ako preferiras voznju sa 2 osobe, onda trazi nesto drugo.

A shit... a bum sad isel sad na tesnu voznju pa da vidim...a osim toga moja cura voli tvde.... siceve
Kolko god da ona voli tvrdo kad se bude vozila s tobom 45min, ja mislim da joj se bude tvrdo zgadilo za pola života! Al sve ostalo je na strani Yamahe!
Al moram priznat Runner ima sjedalo za suvozača prepredobro, zbilja mekano i udobno, a Aerox koda da je rađen za jednog vozača i dosta je tvrd !

aerox je meni zakon kad sam sam, nevolim nekoga vozat, a i nije baš preudobno za sjedit dugo... :toothy11:

al zato rox je jako živahan :headbang:
Pa je, po meni najživahniji skuter...nisam im mjeril krajnje brzine al ubrzanje i odaziv na gas su odlični-pričam o serijali! E al nema mi goreg kad moram nekog vozit..jao nije da neču al nisu skuteri za dvoje (ili možda samo aerox nije ;D, suvozač klizi na mene, pa naginjanje pa ovo pa ono...) Al kad curu vozim od 55kg onda nije bed :happy6: :laughing7:! Pa ak ti je cura od 80kg nemoj uzimat Aeroxa-a ;D (bez uvrede)

Bez brige cura mi ima 55 kg!!!
لا تفعل لغيرك،ما لا تريده أن يفعله الآخرين لك
Ne čini ono sto ne želis da drugi čine tebi

Offline Toyota Jarun

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
  • MojSetup: Serijski....
Odg: Yamaha Aerox Race Replika ili Gilera Runner 50
« Odgovori #36 : 31 Svibanj, 2008, 11:44:10 »
idem ovih dana pogledat aeroxicu u ducanu, malo je isprobat i mislim da nju piknut.. bum vam jos javil
لا تفعل لغيرك،ما لا تريده أن يفعله الآخرين لك
Ne čini ono sto ne želis da drugi čine tebi

Offline Toyota Jarun

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
  • MojSetup: Serijski....
Odg: Yamaha Aerox Race Replika ili Gilera Runner 50
« Odgovori #37 : 31 Svibanj, 2008, 11:50:02 »
gle nema veze kaj je to tvoje misljenje ali nemres tak srat i pljuvat po skuteru i neres ga uspređivat sa nekim skuter s kojim se nemoze uspređivat :sad3:

pa svaka ovakva tema je ista, likovi koji su kupili te aeroxe, naravno da ce hvalit aerox, i pricat o nekakvim japancima, a sve talijansko, .., ovi sta imaju piaggio , najbolji je piaggio i nikad kraja. ovi sta imaju baotian najbolji je baotian , ide 130 i spreman je za trke sa utrosen 800kn, i tako. lol

Mogu ti rec da bi ja ponovo kupio baotiana za zajebanciju.. ali inace moje opce misljenje o baotianu je katastrofa.. plastika u banani. lomi ti se pod rukom, nemozues normalno rastavit plastike a da ti jedan dio ne pukne, poklopac rezervara curi ako ga nagnes previse...onda sajla od brzinomjera puca i tako neke gluposti... al kaj je, je , ja i frendovi smo se zajebavali na tom skuteru. jednom nas je bilo 5 ili 6 na motoru i uspjeli smo se provozat krug oko parka... ako nadjem sliku stavit cu vam je!! hahaha
لا تفعل لغيرك،ما لا تريده أن يفعله الآخرين لك
Ne čini ono sto ne želis da drugi čine tebi

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Yamaha Aerox Race Replika ili Gilera Runner 50
« Odgovori #38 : 02 Lipanj, 2008, 23:11:22 »
i ja prelazim na roxa... od svih pedesetica koje sam vozio, ona je išla najljapše... i to namjeravam uzet rossi replicu ili toyota replicu..

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Yamaha Aerox Race Replika ili Gilera Runner 50
« Odgovori #39 : 02 Lipanj, 2008, 23:41:15 »
i ja planiram sestri uzet aerox...gp1 i aerox su mi najbolji šta sam vozio