Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: TOMOS Automotic a35 tuning prijedlozi !  (Posjeta: 29391 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline new in piaggio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 123
  • Spol: Muški
  • I always tell the truth. Even when I lie
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: TPH 50 i Chinerali
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: stock
  • MojSpuh: stock
TOMOS Automotic a35 tuning prijedlozi !
« : 21 Srpanj, 2012, 23:29:03 »
Zanima me, kako ubrzati barem malo tomosa bez puno investicije.
Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results.

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: TOMOS Automotic a35 tuning prijedlozi !
« Odgovori #1 : 21 Srpanj, 2012, 23:49:49 »
Klip 42-43L i razbusiti cilindar,otokariti ga odozgo za 1mm pa napraviti alu dihtunig ispod cilindra debljine 1mm. Onda rezo spuh ili serijski preraditi,povaditi pregrade iz spuha i skinuti lonac sa cijevi pa cijev odsjeci tako da ne ulazi duboko u lonac nego samo na pocetak da se dobije efekat konusa i rezo spuha. Svjecicu staviti NGK BR9HS i postelati karb da smjsa bude kako treba,obicno ide dizna za 6-10 brojeva veca al nema pravila jer su to vec stari rasklimani karbovi pa nije kod svakog isti slucaj.

Idealno bi jos bilo naci struju od novijeg tipa koji nema platinska dugmad tako da kad ga jednom nastelas sam vozis i vozis.Obavezno tociti neko kvalitetnije polusintetisko ulje i ice dugo.


Ovakav setup sam ja vozio prije jedno 10-12 godina i navozao sam se.Isao je automatik ko vjetar a saltao je u drugu cim krenes s mjesta.


EDIT

Zaboravio sam napomenuti da ovako preradjen serijski spuh toliko dreči da se ne moze slusati ali performanse su prisutne,dalo bi se to jos preraditi pa nabaciti neki prigusivac od nekog skutera bas onako da stoji iznad lonca.

 I jos nesto nekad prije nego sam radio taj tuning sam ubacio klipnjacu od BT50 koja je imala iglicasti lezaj i u maloj pesnici jer inace u automatika je gore bronzana piksna pa ona hoce cesto proluftat.
« Zadnja izmjena: 22 Srpanj, 2012, 00:28:24 dino73n »
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline new in piaggio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 123
  • Spol: Muški
  • I always tell the truth. Even when I lie
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: TPH 50 i Chinerali
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: stock
  • MojSpuh: stock
Odg: TOMOS Automotic a35 tuning prijedlozi !
« Odgovori #2 : 23 Srpanj, 2012, 07:53:17 »
Hvala na rijedlogu
Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results.

Offline oli23

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 46
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: umag
  • Moj Skuter: gilera runner vxr200
  • Moja Kaciga: airoh
  • MojSpuh: serijala
Odg: TOMOS Automotic a35 tuning prijedlozi !
« Odgovori #3 : 06 Kolovoz, 2012, 10:41:15 »
nabavi si masinu od apena ili jos bolje od 15-ice i namontiraj si ga gore,ima malo zajebancije ali je fora,tako sam imao ja na svom prije 10-ak godina

Offline rašo-boy

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: draganić
  • Moj Skuter: gilera stalker
Odg: TOMOS Automotic a35 tuning prijedlozi !
« Odgovori #4 : 14 Kolovoz, 2012, 18:57:15 »
nije potrebno bezveze brusit cilindar  :icon_thumright:
proširi usisne lamelice, podigni cil za 1mm i spusti glavu za 1mm malo proširi ispuh
i stavi rezonantni spuh  i matik će ti ić oko 70 kmh  :icon_thumright:
i možda ćeš trebat malo veću diznu stavit

Offline spaljenivk

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 217
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
Odg: TOMOS Automotic a35 tuning prijedlozi !
« Odgovori #5 : 14 Kolovoz, 2012, 19:31:35 »
nije potrebno bezveze brusit cilindar  :icon_thumright:
proširi usisne lamelice, podigni cil za 1mm i spusti glavu za 1mm malo proširi ispuh
i stavi rezonantni spuh  i matik će ti ić oko 70 kmh  :icon_thumright:
i možda ćeš trebat malo veću diznu stavit
nemij zaboravit stavit gljivu

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: TOMOS Automotic a35 tuning prijedlozi !
« Odgovori #6 : 14 Kolovoz, 2012, 19:45:53 »
...ovo razbušivanje cilindra nema smisla...a i nemoš ga razbušit na 43 mm..... :toothy11:

...stavi mu auspuh za Tomos Kolibri,pošteluj paljenje i malo veću diznu uz otvoreniji filter...

Offline BrZi_46

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 212
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: svasta
  • MojSetup: svasta
Odg: TOMOS Automotic a35 tuning prijedlozi !
« Odgovori #7 : 14 Kolovoz, 2012, 20:09:11 »
...ovo razbušivanje cilindra nema smisla...a i nemoš ga razbušit na 43 mm..... :toothy11:

...stavi mu auspuh za Tomos Kolibri,pošteluj paljenje i malo veću diznu uz otvoreniji filter...

 :icon_thumright:

stavi na onu staru mašinu kaj ima kratku getribu...stavi cilindar i glavu od a5 tj od novijeg modela (najbolji klip je 40l...ako je 42 brzo ce se rasipat imat ce snage al nece bas trajat...ovak je 40l najaci)..malo se poigrat s kanalima...veci frgic...rezo spuh..paljenje postelat...matik bu iso ko ludddd...
stvarno mi fali ono kad ja i veva bez kaciga i rege,s navučenim kapuljačama idemo s kafe na kafu na naturpijanom BB-u i čim nas netko na semaforu krene odmjeravat pogledom, veva odmah skače sa skutera i viče: "šta gledaš, oš da te sad tu ubijem"

Offline miso227

  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 230
  • Spol: Muški
  • Dali se svječica zavrne do kraja??
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: LONGIJA ALIEN 70ccm Maxtuned racing variomat 17,5 karb 85 dizna AirBox Malossi Redsponge Polini usis bjela centrala crveni federi kvacila
  • Moja Kaciga: Lidl majka
  • MojSetup: od 70ccm ( BIBICARD)
  • MojSpuh: Bullet (copy Tecnigas Next R)
Odg: TOMOS Automotic a35 tuning prijedlozi !
« Odgovori #8 : 14 Kolovoz, 2012, 20:34:09 »
samo klip sa L karikom i to je to!

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: TOMOS Automotic a35 tuning prijedlozi !
« Odgovori #9 : 14 Kolovoz, 2012, 20:59:31 »
...ovo razbušivanje cilindra nema smisla...a i nemoš ga razbušit na 43 mm..... :toothy11:

...stavi mu auspuh za Tomos Kolibri,pošteluj paljenje i malo veću diznu uz otvoreniji filter...

Ti se ocito nisi ni rodio kad su se vozili tomosi. moj automatik je bio sa 42,5L klipom i vozio sam ga 3 sezone i nije nista krepalo u njemu.Radilicu sam odmah stavio jacu tj. klipnjacu samo od 15ke koja ima iglicasti lezaj i u maloj pesnici jer u automatika je tu inace piksna od bronze. fino sve postelao i gas malo veci diznu i izbusenu onu gumu sto ide na filter zraka.

auspuh sam vozio preradjeni serijski i isao je ko vjetar,samo sto je bio preglasan da je bio neki rezonac bio bi jos bolji,prije rata se se iz slovenije narucivali rezonci ''LIPNIK'' i bili su bas super jer sa njima se dobijalo bas dosta snage.
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline Darky

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 407
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Kolibrić
  • Moja Kaciga: Sonic
  • MojSetup: Airsal 65 ccm
  • MojSpuh: Scoot verzija
Odg: TOMOS Automotic a35 tuning prijedlozi !
« Odgovori #10 : 14 Kolovoz, 2012, 22:32:22 »
preradi cilindar do kraja 70 dizna makni filter i ide ti 75 po satu od vx-a  i spuh rezonantni

Offline HondaX8rs

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Honda X8rs
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: TOMOS Automotic a35 tuning prijedlozi !
« Odgovori #11 : 14 Kolovoz, 2012, 22:37:10 »
Klip 42-43L i razbusiti cilindar,otokariti ga odozgo za 1mm pa napraviti alu dihtunig ispod cilindra debljine 1mm. Onda rezo spuh ili serijski preraditi,povaditi pregrade iz spuha i skinuti lonac sa cijevi pa cijev odsjeci tako da ne ulazi duboko u lonac nego samo na pocetak da se dobije efekat konusa i rezo spuha. Svjecicu staviti NGK BR9HS i postelati karb da smjsa bude kako treba,obicno ide dizna za 6-10 brojeva veca al nema pravila jer su to vec stari rasklimani karbovi pa nije kod svakog isti slucaj.

Idealno bi jos bilo naci struju od novijeg tipa koji nema platinska dugmad tako da kad ga jednom nastelas sam vozis i vozis.Obavezno tociti neko kvalitetnije polusintetisko ulje i ice dugo.


Ovakav setup sam ja vozio prije jedno 10-12 godina i navozao sam se.Isao je automatik ko vjetar a saltao je u drugu cim krenes s mjesta.


EDIT

Zaboravio sam napomenuti da ovako preradjen serijski spuh toliko dreči da se ne moze slusati ali performanse su prisutne,dalo bi se to jos preraditi pa nabaciti neki prigusivac od nekog skutera bas onako da stoji iznad lonca.

 I jos nesto nekad prije nego sam radio taj tuning sam ubacio klipnjacu od BT50 koja je imala iglicasti lezaj i u maloj pesnici jer inace u automatika je gore bronzana piksna pa ona hoce cesto proluftat.

43 tesko da ce mu stati a i grijao bi se bolesno + kosuljica bi se raspala  :icon_thumright:
39-40mm ti je ok kanale malo doraditi prosiriti ispolirati ispuh dell 14/12 podignuti cilindar 1.5.i toliko ga od gore skinuti spustiti glavu za 1mm spuh laser,ili cobra ili neki homemade . I testirati naravno  :icon_biggrin:

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: TOMOS Automotic a35 tuning prijedlozi !
« Odgovori #12 : 14 Kolovoz, 2012, 23:16:04 »
...ovo razbušivanje cilindra nema smisla...a i nemoš ga razbušit na 43 mm..... :toothy11:

...stavi mu auspuh za Tomos Kolibri,pošteluj paljenje i malo veću diznu uz otvoreniji filter...

Ti se ocito nisi ni rodio kad su se vozili tomosi. moj automatik je bio sa 42,5L klipom i vozio sam ga 3 sezone i nije nista krepalo u njemu.Radilicu sam odmah stavio jacu tj. klipnjacu samo od 15ke koja ima iglicasti lezaj i u maloj pesnici jer u automatika je tu inace piksna od bronze. fino sve postelao i gas malo veci diznu i izbusenu onu gumu sto ide na filter zraka.

auspuh sam vozio preradjeni serijski i isao je ko vjetar,samo sto je bio preglasan da je bio neki rezonac bio bi jos bolji,prije rata se se iz slovenije narucivali rezonci ''LIPNIK'' i bili su bas super jer sa njima se dobijalo bas dosta snage.

....Tomosi se voze još i sad,kakve ima veze kad se itko rodio...ti si se rodio kad su se "vozili" Tomosi a opet kažeš da treba izbušit na 43 mm cilindar....tu odmah mogu reć da blage nemaš o ikakvom tuningu Tomosa,jer 43 mm specijala niti ne postoji na tomosu.....najbolje mu leži 39 mm s L karikom i recimo Laser auspusi su ok za tomos uz neke preinake.... :icon_thumright:

...3 sezone je meni 45 tisuća km...jesi toliko prošao na njemu... :icon_scratch:

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: TOMOS Automotic a35 tuning prijedlozi !
« Odgovori #13 : 14 Kolovoz, 2012, 23:33:02 »
Cuj ne postoji 43 specijala,pa naravno da ne postoji kad to uopce nije klip od automatika vec od vodene pumpe a nije ni od nje jer je sa L karikom,nego ih se ima nabaviti u svim dimenzijama klipa i bolcne,naravno mislim na 10 i 12mm bolcnu. CAk postoji i kit od Airsala koji ima 45mm klip. I moje 3 sezone sa tomosom su bile kao jedna tvoja 15000km i to je vise nego dovoljno kilometara da masina rikne ako nije dobro slozena.

A ja kad sam se rodio i kad su se vozili tomosi nije bilo ni interneta ni laser auspuha i radilo se od cega se imalo i iz glave a ne prepisivalo sa foruma. I da ja sam opet ponavljam slozio automatika sa 42,5L klipom i digao cilndar za 1mm i obrusio ga odozgo za toliko i preradio serijski auspuh a u karburator samo vecu diznu i izbusio gumu sto pokriva filter vazduha. I klip sam jos malo obrusio na peru koje otvara usisni kanal na cilindu kod karburatora i vozio tako dugo i jako.

EDIT

ZAboravio sam jos dodati i da smo potpuno vadili dio cilndra do usisnog kanala,znaci kad se cilindar izbusi na 42,5 stjenka samog cilndra na mjestima gdje su usini kanali se toliko stanji da je bolje odmah pocstiti te ostatke nego cekat da sami popucaju i naprave havariju. A to takodje i pomogne u usisavanju  jer se kanal na taj nacin i malo prosiri.   
« Zadnja izmjena: 14 Kolovoz, 2012, 23:46:28 dino73n »
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline HondaX8rs

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Honda X8rs
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: TOMOS Automotic a35 tuning prijedlozi !
« Odgovori #14 : 15 Kolovoz, 2012, 08:35:50 »
Cuj ne postoji 43 specijala,pa naravno da ne postoji kad to uopce nije klip od automatika vec od vodene pumpe a nije ni od nje jer je sa L karikom,nego ih se ima nabaviti u svim dimenzijama klipa i bolcne,naravno mislim na 10 i 12mm bolcnu. CAk postoji i kit od Airsala koji ima 45mm klip. I moje 3 sezone sa tomosom su bile kao jedna tvoja 15000km i to je vise nego dovoljno kilometara da masina rikne ako nije dobro slozena.

A ja kad sam se rodio i kad su se vozili tomosi nije bilo ni interneta ni laser auspuha i radilo se od cega se imalo i iz glave a ne prepisivalo sa foruma. I da ja sam opet ponavljam slozio automatika sa 42,5L klipom i digao cilndar za 1mm i obrusio ga odozgo za toliko i preradio serijski auspuh a u karburator samo vecu diznu i izbusio gumu sto pokriva filter vazduha. I klip sam jos malo obrusio na peru koje otvara usisni kanal na cilindu kod karburatora i vozio tako dugo i jako.

EDIT

ZAboravio sam jos dodati i da smo potpuno vadili dio cilndra do usisnog kanala,znaci kad se cilindar izbusi na 42,5 stjenka samog cilndra na mjestima gdje su usini kanali se toliko stanji da je bolje odmah pocstiti te ostatke nego cekat da sami popucaju i naprave havariju. A to takodje i pomogne u usisavanju  jer se kanal na taj nacin i malo prosiri.

Imao sam i ja 42.5 klip na apnu, i opet ti to nista ne znaci ako ne kopas malo po cilindru ne podignes i ne spustis jer samim time sto podizes kubikazu tj.brusis cilindar kutevi kanala ti se pomicu i  kad podizes otvaras ih do kraja .
Nije sve u tome imam tomos 60 ccm , imat ce on snage ali sta ce mi to kad radilica trpi i ako je original ima i manje obrtaja jer treba gurati taj klip od 42  :icon_thumright:
Evo ako oce neko to raditi neka si pogleda ovu temu http://www.tomos-riders.com/slike-vasih-tomosa/tomos-apn-6-1985g-60ccm-tuned/msg222313/#msg222313
Nije moj nego od kolege sa foruma  :icon_thumright:

Offline strikoo

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 706
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: TOMOS Automotic a35 tuning prijedlozi !
« Odgovori #15 : 15 Kolovoz, 2012, 20:32:09 »
Sad idem kroz grad i neki automatik imao prednost, nešto se zamislio i krenuo za njim, nisam ga mogao uhvatiti.
jbš skuter moram si Tomosa nekakvog nabavit  :headbang:

Offline rašo-boy

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: draganić
  • Moj Skuter: gilera stalker
Odg: TOMOS Automotic a35 tuning prijedlozi !
« Odgovori #16 : 16 Kolovoz, 2012, 11:43:00 »
ja sam nedugo prešo sa tomosa na skutera jer sam ga kupio za male novce
imam još jednog apn-a u garaži kojem treba poštelat fergazer i ide 90 bez problema  :frajer:
ali to je rupa bez dna  :laughing7:

Offline Suhy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Banned!
  • Postova: 244
  • Spol: Muški
  • Crveni Tornado
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MarkuševecZG
  • Moj Skuter: SpeedFight 2
  • Moja Kaciga: Caberg
  • MojSetup: Multivar , Fly ,Malossi Wingbell , 17.5 , S6 intake
  • MojSpuh: TT bez vune da je sport
Odg: TOMOS Automotic a35 tuning prijedlozi !
« Odgovori #17 : 16 Kolovoz, 2012, 11:57:44 »
Dolje na grani usisa zbuši malu rupicu i stavi pipac od lopte na to i dobro zafiksaj na taj pipac crijevo koje vodi do špricce recimo koja se nalazi na volanu a u nju deni nitro razređivač.
Heheheheh to sam si ja kemijo i uštelo kak spada moj tomos složen išo 75 80 .
S ovom špricom ti super ubrzava tj. moraš doziraat da ga ne ugušiš probaj to složit svidit će ti se :icon_thumright:
MOPED RULES

Offline OUC AIR

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 525
  • Spol: Ženski
  • garage my home
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • bmw forum
  • Mjesto: skvot
  • Moj Skuter: negdje
  • Moja Kaciga: crna
  • MojSetup: postelani usis
  • MojSpuh: polovni popravljeni
Odg: TOMOS Automotic a35 tuning prijedlozi !
« Odgovori #18 : 16 Kolovoz, 2012, 12:36:19 »
ja mislim da ide 43 l ili obican nebitno u veliki cilindar zato sto su u kit klipovi 44 a po izgledu su cilindri isti samo sto ovaj 

cilindar kaj se dobije iz kit druge je boje i mozda bolje kanale napravljene 

moram rec da ulje u getribi moze promjenit strt tj.  u 1. kolko ce se dugo razvrtavat

pogledajte si na youtube-u
bammmmm prm pr pr 095 5193695

TI  davore kad trazi djelove po gradu tak si lud !
kao da imas osjecaj  da te operiraju

Offline Matija97

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti f12
  • Moja Kaciga: stae to?
  • MojSetup: lejovinci zeiks,malossi vutrivar i sedamnaest i po
  • MojSpuh: pa reko sam!
Odg: TOMOS Automotic a35 tuning prijedlozi !
« Odgovori #19 : 16 Kolovoz, 2012, 13:11:06 »
kupi kit,technigasov auspuh,drugu frgu sve to ljepo poslozi nastelaj i motor ce na startu cupat na zadnji a krajnja ce ti bit 90kmh  :headbang: malo je skuplje ali po meni se isplati,ljepo i uredno ga odrzavaj i drzat ce ti dugo!  :icon_thumright: