Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ekipa Primošten; jel ima netko više informacija o prometnoj nesreći od sinoć?!  (Posjeta: 9374 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline Matija97

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti f12
  • Moja Kaciga: stae to?
  • MojSetup: lejovinci zeiks,malossi vutrivar i sedamnaest i po
  • MojSpuh: pa reko sam!
 :sad3: :'( jos jedan  :hmh: R.I.P

Offline Jurich

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1289
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Primošten /
  • Moj Skuter: Runner Simoncelli 50
  • Moja Kaciga: HJC K- Ninja
  • MojSpuh: sc08
Kolege sa posla su izasle na intervenciju, ja sam ujutro radija..
Kazu da su ga izvukli ispod masline u onesvjestenom stanju sa krvavom glavom. Kacigu nije ima na glavi vec na laktu. Prosle godine je 30 m od toga, takoder motorist, poginuo na licu mjesta i tada sam ja bio na intervenciji
PRODAJEM DOMAĆE MASLINOVO ULJE - informacije na PP

Offline runn_it

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 225
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: Piaggio beverly 250 i.e.
  • Moja Kaciga: VEMAR /Ava/Kappa
  • MojSetup: Samo spric-kit
  • MojSpuh: malo zahrdjao
Poznam momka iz vidjenja, uvik je neke motore voza, uvik nesto bisno suze kawasakiji i slicno, steta tako mlad i rano
RIP
Da sam pilot sigurno bih vozio vlak...
Chu chu

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
RIP

Kacigu nije ima na glavi vec na laktu
Nemogu shvatit da ljudi i dalje sjedaju na tak jake motore bez kacige,a ovakvih sranja sve više.
Gledam tu u kvartu po aveniji se isto baje voze u sunčanim naočalama na r-ovima,zato i ima pokraj svakog drugog stupa sviječa.

Offline daRio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 912
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears

Nemogu shvatit da ljudi i dalje sjedaju na tak jake motore bez kacige,a ovakvih sranja sve više.


Nemoj se ni truditi shvatiti a još manje žaliti za takvim.
Meni osobno takvog ni jednog nije žao jer svojim postupkom ugrožava i nas ostale na cesti.

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Vozio motor kojeg nije smio, bez vozacke, bez registracije, bez kacige....
Nek je on vozio u zivotu dosta motora, al neke stvari ipak nije naucio i sad je to platio najskuplje moguce.


Meni ga je zao, al ovo sto kazes da je tako ugrozavao i druge - to stoji.


Ako je imao brata ili sestru, zanima me oce li i njima roditelji dati motore ili aute prije nego sto steknu uvjete za to vozit
« Zadnja izmjena: 04 Srpanj, 2012, 00:29:53 3alfa3 »

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
vidio sam na motori.hr da se momak zvao Duje Žaja...temu sam otvorio iz razloga što znam jednog lika iz primoštena koji vozi motocikle i skutere i njegovih je godina,al ovaj moj frend se zove Matija i hvala Bogu živ je  :icon_thumright: Duje R.I.P. a svim ostalim fansy racerima bez kaciga nek ovo bude pouka  :nono:
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Vozio motor kojeg nije smio, bez vozacke, bez registracije, bez kacige....
Nek je on vozio u zivotu dosta motora, al neke stvari ipak nije naucio i sad je to platio najskuplje moguce.


Meni ga je zao, al ovo sto kazes da je tako ugrozavao i druge - to stoji.


Ako je imao brata ili sestru, zanima me oce li i njima roditelji dati motore ili aute prije nego sto steknu uvjete za to vozit

Alfa u tom slučaju mu ni 10 vozačkih ne bi pomoglo ko i registracija...ne znam kaj vas to stalno prvo muči kad motociklist pogine! Ak ima B kategoriju a ima svjestan je i zna koji su rizici na cesti te zna čitat znakove, to kaj nije imap papire apsolutno po meni ne znači niš, ti papiri su samo birokracija i ne velim da su bezveze ali u takvim slučajevima to uopče nije bitno! Nego me živcira kaj odmah kad se nekaj dogodi to prvo naglasite... ko da bi ostal živ da je imal sve to!


Jedino kaj ne shvaćam je kaciga, tj koji ju je k**ra* imal na jebenom laktu :BangHead: :BangHead: Tu je veći problem, da je bila na glavi sad bi možda bil živ, i to je jedina stvar koja te more spasiti a ljudi je se ne pridržavaju! Jebeš vozačku i regu...kaciga i oprema je bitna! Ostalo platiš kaznu i živ si, a ne nošenje kacige nemreš poslje platit, ili platiš za cijeli život!

I da, normalno da mi je žao dečka od 21g. kad pogine, zato kaj nemam papire nije zaslužil da umre...al zato kaj nema kacigu kad mu je trebala, je!
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Alfa u tom slučaju mu ni 10 vozačkih ne bi pomoglo ko i registracija...ne znam kaj vas to stalno prvo muči kad motociklist pogine! Ak ima B kategoriju a ima svjestan je i zna koji su rizici na cesti te zna čitat znakove, to kaj nije imap papire apsolutno po meni ne znači niš, ti papiri su samo birokracija i ne velim da su bezveze ali u takvim slučajevima to uopče nije bitno! Nego me živcira kaj odmah kad se nekaj dogodi to prvo naglasite... ko da bi ostal živ da je imal sve to!


Jedino kaj ne shvaćam je kaciga, tj koji ju je k**ra* imal na jebenom laktu :BangHead: :BangHead: Tu je veći problem, da je bila na glavi sad bi možda bil živ, i to je jedina stvar koja te more spasiti a ljudi je se ne pridržavaju! Jebeš vozačku i regu...kaciga i oprema je bitna! Ostalo platiš kaznu i živ si, a ne nošenje kacige nemreš poslje platit, ili platiš za cijeli život!

I da, normalno da mi je žao dečka od 21g. kad pogine, zato kaj nemam papire nije zaslužil da umre...al zato kaj nema kacigu kad mu je trebala, je!


imas pravo, mi svi drugi smo budale i radimo to da olaksamo i ovako preteske novcanike
...........1...........8...........7...........

Offline Hljebaroš34

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 244
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio zip Fast Rider
  • Moja Kaciga: Arai
Žalosno da se tako mladi život ugasi cijeli dan je bio tužan u kafićima ljudi šapuću jedni drugima nitko nema volje za išta

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Nego me živcira kaj odmah kad se nekaj dogodi to prvo naglasite... ko da bi ostal živ da je imal sve to!


Nema kategoriju (ni ne moze ju imat jer je premlad), nije regan motor i bez kacige. Ruski rulet za svakog ko se upusti u takvo nesto, a bogami i za ostale u prometu. Ponavljam, zao mi je decka jer smrt je prevelika cijena za njegovu glupost. Ma i da je samo ruku slomio bi mi bilo zao, al eto - mozda nekom dodje iz dupeta u glavu pa ne ponovi takvo sto (iako sumnjam)
« Zadnja izmjena: 04 Srpanj, 2012, 02:15:10 3alfa3 »

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
svake godine budu bar 3-4 ako ne i više ovakvih priči, bez vozačke, bez registracije, bez kacige i ono najbitnije bez pameti na glavi...
donekle mogu razumiti kad se voze bez kacige ali normalno, po gradu i lagano... ali kad ide stiskat motor bez kacige to je kao da igra ruski rulet...
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
imas pravo, mi svi drugi smo budale i radimo to da olaksamo i ovako preteske novcanike

Reko sam da jebeš vozačku i regu u ovom slučaju!! Ne čitaš, naravno da svatko ko ide legalnim putem je pametnije, ali imaš puno ljudi di pogine sa vozačkom i sa regom a nemaju gacige, i sad mi reci jel ih taj papir more spasit!

A znam ljudi di  voze bez vozačke, ali imaju regan motor i imaju malo pameti i voze tak od kad ja znam za sebe...hoću reći vozačka nije mjerilo kulture i školovanja na cesti, on se mogo vozit i bez nje a ostat živ, u najgorem slučaju ispo bi glup kad bi moral plačat novčane kazne radi neimanja dotične! Ne branim nikog bez vozačke nit sam pristalice vozit bez nje ali velim da mi je glupo kaj sad svi gledaju to kao razlog pada i smrti i naglašavaju ko da je ne znam kaj! A pi*da im materina da i nije skoro 4000kn, možda bi ih i više ljudi imalo! Sad mi nemoj reći ak imaš za motor da imaš i za vozaku ;D

To je takav zakon od prije par godina, prije nisu bile bitne godine, tako ni vani u nekim "pametnijim" zemljama!
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
dancoo ja tebe fkt ne kužim...stariji si od mene i velike većine na forumu,a pogledaj malo kaj pises...u onoj temi di su malog na srki kobre zaustavile,dajes primjer mladima da je to u redu...ko i sad kaj velis da vozačka i rega nisu nikakvo mjerilo..
kak nisu?ja imam za b,i da sjednem na nekaj jače sigurno nebi znal vozit koda imam položeno...a kaj se tiče rege.i tehničkog,pa ne postoji to za bezveze...možda je motor bil neispravan?ne postoje zakoni za bezveze,ko i za vozačku i regu i kacigu...
ako si vec zagovornik nelegalne vožnje,nemoj slat krivu poruku mlađima,pa da i oni budu htjeli bit kul pa da voze bez vozački i ostalih uvjeta za legalnu i sigurnu vožnju...
što se tiče dečka kaj je poginul,žao mi ga je ko i svako drugo biće koje izgubi život
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline konig

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 371
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Aprilia SR 172
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSpuh: od SP-a
ima isto jedan takav,i čak nije mulac,nego čovjek u godinama,40-ak god,po puli i vozi se uvijek na motoru,neki choper,sa kacigom na laktu,pa jbt,onda si je mogao pustiti doma ako je ne misliš stavljati na glavu....ja ne idem ni do dućana 100 metara dalje bez kacige....a i to je ona najveća pogreška,ljudi kažu ''ma idem samo tu 150 metara dalje'' ....pa možeš izaći iz dvorišta i naleti netko na tebe,i šta ćeš onda....uvijek nosit kacigu  :icon_thumright:
Ne vozi brže nego što tvoji anđeli čuvari mogu letjeti !

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
ja sam duju osobno poznavao, ali nisam cuo po trogiru da je on nastradao u prometnoj

vec do sada je imao vecu prometnu ili mozda vise i znam da je jedva ziv osta, ali opet se nije opametio

meni ga je isto zao, ali bilo je samo pitanje vremena kad ce se takvo nesto dogodit

duje rip  :'(


Offline Ruff Ryder

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1205
  • Spol: Muški
  • ;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Klc
  • Moj Skuter: R
  • Moja Kaciga: HJC Fg-15
  • MojSpuh: Reverse
imas pravo, mi svi drugi smo budale i radimo to da olaksamo i ovako preteske novcanike
mislis da bi mu rega i vozacka spasile zivot ???

Offline cosa_wp

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1347
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sb
  • Moj Skuter: Gilera gp 800
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Limited edition
  • MojSpuh: Akrapović

Nema kategoriju (ni ne moze ju imat jer je premlad), nije regan motor i bez kacige. Ruski rulet za svakog ko se upusti u takvo nesto, a bogami i za ostale u prometu. Ponavljam, zao mi je decka jer smrt je prevelika cijena za njegovu glupost. Ma i da je samo ruku slomio bi mi bilo zao, al eto - mozda nekom dodje iz dupeta u glavu pa ne ponovi takvo sto (iako sumnjam)

sa 20 godina moze imati A kategoriju zasto mislis da bi onda sa 21 bio premlad i ne moze ju imati?

R.I.P.

imas pravo, mi svi drugi smo budale i radimo to da olaksamo i ovako preteske novcanike

jel tebe netko tjera da imaš regu i papire?
« Zadnja izmjena: 04 Srpanj, 2012, 17:16:55 cosa_wp »

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
dancoo ja tebe fkt ne kužim...stariji si od mene i velike većine na forumu,a pogledaj malo kaj pises...u onoj temi di su malog na srki kobre zaustavile,dajes primjer mladima da je to u redu...ko i sad kaj velis da vozačka i rega nisu nikakvo mjerilo..
kak nisu?ja imam za b,i da sjednem na nekaj jače sigurno nebi znal vozit koda imam položeno...a kaj se tiče rege.i tehničkog,pa ne postoji to za bezveze...možda je motor bil neispravan?ne postoje zakoni za bezveze,ko i za vozačku i regu i kacigu...
ako si vec zagovornik nelegalne vožnje,nemoj slat krivu poruku mlađima,pa da i oni budu htjeli bit kul pa da voze bez vozački i ostalih uvjeta za legalnu i sigurnu vožnju...
što se tiče dečka kaj je poginul,žao mi ga je ko i svako drugo biće koje izgubi život

Grale legendo, nikog ja ne potičem, nit kažem nekom da je voziti bez vozače u redu, da si pomno čital skužil bi razliku izmođu postova tu i u onoj temi :icon_thumright:

Kaj ti misliš da te 15h vožnje i papirić A kategorija štiti od svega na cesti, pa taj lik koji je pal vozi i ima brdo sati odvoženih, čak ima i iskustvo neko, a ubilo ga to kaj nije imal kacigu(nije bitno jel regan motor i jel ima vozačku), jedino i osnovno kad se radi o motoru!

Haha zato velim, nisi kul kad voziš bez vozače, nek imaš viška para ili si panglu :icon_thumright: A rega je više za druge nego za tebe, jer ak se i dogodi sranje ak nemaš regu cijeli život buš radil za to kaj si napravil! Sve se zna, i sve nećemu služi... al motor bez kacige nejde !

Slušaj ovo, voziš 50ccm skuter 10godina, i kupiš 125ccm i moraš polagat, i sad mi reci taj papir koji si dobil A1 ili kako već, ćemu služi?? Sigurno te nije naučilo niš novom ili ti je promijenilo stil i kulturu u vožnji...NE niš nije promjenjeno osim kaj si moral platit A1 i kaj si osiguran da nećeš policiji morati niš plaćati kad te ulove! 15h vožnje te nemre promjeniti kao vozača, a znakove i ostale stvari si ionak naučili ili nisi na predavanjima!


Da rezimiramo, to kaj nema neko vozačke ne znači da se je ubil zato ili da bi ostal živ da ju je imal! U to sam 99% siguran!
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636