Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: MIKUNI VM 16  (Posjeta: 1038 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
MIKUNI VM 16
« : 03 Svibanj, 2008, 22:43:56 »
Pa ovako,trebao sam da kupim 19-icu dellorto al posto je bio u ocajnom stanju odustao sam.E onda resim da bar
malo ocistim ovu 16-icu[mada i nije bilo neke potrebe jer sve lepo radi].Tek kod sklapanja primetim da  klipic
ne ide do kraja kod punog gasa vec ostaje nekih 5mm nize[a tako ga vozim vec godinu] ;D.Nastelujem sajlu gasa
i racunam sad je ko sto treba.Al tek tu pocinje zezanje -niti ih ima max. obrtaji;ubzanje sa punim gasom-sr*,max.brzina
pala na 70.Racunam sad je dizna u pitanju[otvor karba otvoren max. pa mu fali goriva] pa pocnem redom od 78-90,
dizem i spustam iglu,kontrolisem svecicu i tako bem li ga kolko puta al rezultata nigde.Na kraju vratim diznu 75
spustim klipic onih 5mm i sve bude ko sto treba.
AJ SAD gde gresim  ???
Da setup*
malossi AC gus[minareli],tecnigas next r,pomenuti karb.multivar+primar,max 90-95.i rupa u air-box-u 17mm. :icon_scratch:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: MIKUNI VM 16
« Odgovori #1 : 04 Svibanj, 2008, 02:57:59 »
skini karb, skini čašicu, stavi cjevčicu kratku na dovod goriva i puši, kako pušeš rukom miči plovak da vidiš jel ispravan jel otvara i zatvara kako treba. ako se teško puše onda je začepljen dovod goriva... provjeri još vakum jel radi. nebi uopće trebalo mjenjat diznu možda 80 stavit. al tako u mene bilo (nije do kraja se dizo) i kad sam to napravio da se diže do kraja,skuter se preporodio
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: MIKUNI VM 16
« Odgovori #2 : 04 Svibanj, 2008, 21:00:34 »
OK isprobacu i to. :icon_thumright: