Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: aprilia SR 50 R, 2007, 03/2015, str.7 up to date  (Posjeta: 31676 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
aprilia SR 50 R, 2007, 03/2015, str.7 up to date
« : 15 Travanj, 2012, 01:38:59 »
od ovakvog sr-a....






setup prije nego sto sam ga prodao je bio
MHR Replica alu cilindar
MHR HPC radilica
Malossi Multivar2000
DellOrto 21phbg bd
original kupling+zvono
s6 multimeter
skoro nove sava mc29
ostalo je trenutno ovo...





znaci.. pocinjemo iz pocetka. to je to za sad.

ako tko slucajno ima prednje plastike ljevu ili desnu, nek posalje ponudu na pM.
« Zadnja izmjena: 11 Studeni, 2015, 08:14:22 giannelli »
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline RunnerŽu

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 178
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 50
Odg: aprilia sr50r, ozivljavanje.
« Odgovori #1 : 15 Travanj, 2012, 01:40:28 »
štetaaaa   :(

Offline Zika

  • Tržnica : (+13)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 952
  • Spol: Muški
  • Minarelli
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Štitar city
  • Moj Skuter: Aerox 50
  • Moja Kaciga: Cross
  • MojSpuh: LeoVince ŽX
Odg: aprilia sr50r, ozivljavanje.
« Odgovori #2 : 15 Travanj, 2012, 12:06:19 »
 :'(
ko ce kome ako nece kome ako

Offline jura_sr

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 296
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 cm3 (M
  • Moja Kaciga: HJC
  • MojSetup: Polini Sport 75 cm3,Polini Speedcontrol(5.1g)
  • MojSpuh: Arrow Extreme
Odg: aprilia sr50r, ozivljavanje.
« Odgovori #3 : 16 Travanj, 2012, 21:57:01 »
imas barem ramu cijeluu
Izgubila sam samopouzdanje u druge osobe, ROFLLL

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: aprilia sr50r, ozivljavanje.
« Odgovori #4 : 16 Travanj, 2012, 23:31:58 »
Sta je bilo, jesi imao prometnu snjim?  :dontknow:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr50r, ozivljavanje.
« Odgovori #5 : 17 Travanj, 2012, 09:54:50 »
prodao ga, vozio ga dok nije polomio plastike, kasnije je stajao ispred zgrade bez plastika, meni bilo zao da trune pa sam dao starog runnera za sra. Sad bude nes...
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr50r, ozivljavanje.
« Odgovori #6 : 29 Svibanj, 2012, 22:28:57 »
nesto dijelova se prikupilo nesto se imalo, nadam se da budem ubrzo sastavljao.  :glasses9:






setup bi bio

polini alu 70ccm
malossi hpc
yasuni r
dellorto phbg 19 bd
polini hi speed variomat

moram jos kupit drugo zvono i razmisljam o kuplungu drugom trkacem.

gledao sam ovo pa ne znam jel to dobro? prvojereno i to... :dontknow:
http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=289163298596624&target=productdetail&category1=A%3AA_APRILIA%3AA_APRILIA_SR50R&category2=CAT%3ACAT_ANTRIEB%3ACAT_ANTRIEB_KUPPLUNG
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34


Offline IvanRox

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 726
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bakar
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • Moja Kaciga: AGV Gp-1
  • MojSetup: Stage 6 sport pro,19,multivar...
  • MojSpuh: TPR top line
Odg: aprilia sr50r, ozivljavanje.
« Odgovori #8 : 30 Svibanj, 2012, 16:32:40 »
imam ja to kvacilo dobijes plavi i crvene federe plavi su na njemu krece ko zuti mozda malo vise, ugl kvacilo za te novce je i nije lose

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr50r, ozivljavanje.
« Odgovori #9 : 26 Lipanj, 2013, 19:51:11 »
posto se danas delalo, odlucio sam malo updejtat ekipu sa MS foruma.  :icon_thumright:

setup od gore je bio sklopljen, ali vozen na plavom nrgu,  to cu produkemntirat dvjema slikama.




prebacena cijela masina na nrga, nakon toga sam prodao kit, pa je ista masina vozila sa malossi sportom i tt om ali 17,5 karb, i kad sam i taj setup prodao odlucio sam stavit 50ccm, gdje je radilica, inace radilica koju sam reparirao kod motogibe, i koja je ziher odvozila 50.000 nakon reparacije je na ovim 50ccm otkazala, bloko lezaj, i pojeo dosjed lezaja, ljevu stranu do variomata.

tad sam skinuo masinu od aprilie sa nrga, vratio na nrga izvornu masinicu i nrg je prodan.
usljedilo je raskapanje apriline masine. i za to imam slike.  :laughing7:


tu je krivac

slika blokova, vide se sitna ostecenja od raspadanja lezaja prije 3godine.



stage6 hpc je zamjenila malossi hpc, nzalost nemam sliku, kupljena je tu na forumu od bera, ovim putem hvala, bas je lipa.  :icon_thumright:

s obzirom da je polini prodan, odlucio sam iskoristit jedan zribani tp trophy, klip 49 sam imao, nove karike sam kupio, cilindar dao na busenje i bombona. za 250kn, pao je i novi polini iglicasti.




masinu sam dao sklopit u DanteMoto servisu, vrhunski odradjeno, jedina mana je bila sto sam morao stavit made in taiwan lezajeve, pala je nova vodena pumpa, semering iz lagerosa, kao duplo bolje dihta, dihtunge za trophy sam jedva skupio po garazi, u dubrovniku nije bilo za kupit nigdje novi komplet dihtunga, kao tek u sedmom stize posiljka iz italije, a ja sklapao u 12mj. ugl slika sklapanja nema jer nije bilo homemade, vise vjerujem servisu nego sebi kod ovakvih stvari kad sebi radim.  :laughing7:

tu je i karb dellOrto 19 phbg bd, imao sam to telo karba bd, a imao sam phbg 19 bs iz polini pakiranja kupljen od dottorea, preslozio sam ga u bd jer mi tak vise pase i ima pipke za vakum i ulje a ovaj bs ne. slikaaaaa :icon_tongue:


tu je i polini speed control noviji tip, dosao sa plavim nrgim, naravno zadrzao sam ga, sve skupa sad nema ni 1000KM

tu je i zvono, od clana roxy, ful malo vozeno.

tu je i zadnji disk, kao inace vidjen na pjađo makinjama, felga od sr-a je malo udarena, i postrugana od auspuha, dok to ne rjesim ide od novog nrg modela.


usljedilo je štelanje.. tad sa yasuniem jos.



to be kontinjuuud...
« Zadnja izmjena: 26 Lipanj, 2013, 20:06:12 giannelli »
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr50r, ozivljavanje.
« Odgovori #10 : 26 Lipanj, 2013, 20:38:42 »
ne znam je li se vidi na zadnjoj slici gore, SAMO, znaci SAMO IPONE S MIRISOM JAGO OD PAGODE. jel dubrovnik il nije, nesme da smrdi.  :glasses2:

kao ste se opet na zadnjoj slici vidi, skuter mi je stajao na taraci, od 12mj do danasnjeg dana, stara me napala, kako ona hoce ujutro sjedat na taraci i pit kafu a ne gledat u moje nikad ne dovrseno zivotno dijelo.

tako da sm nabrzinu nabacao sve plastike na skuter, tek toliko da vidim kako ce izgledat, jer trebalo bi ga piturat. a i da staroj odovolim.  :laughing7:





bivsi vlasnik doslovno je slomio kilometar sat  :angry7:




nisam rekao, yasuni je prodan, falilo je para za ovo  :toothy3:


zato sam sad u potrazi za protocnim serijskim auspuhom, brinu me ovi taiwan lezajevi, a ne rastavlja mi se sve ponovo. moze mi netko ponudit sc08, touring, giannelli go ili samo granu za sc22, jako bi zahvalan bio.  :notworthy:

e da, stavljene su i ml50 napred najzad, plinski amotizer sa dragstera, no nije trajno rjesenja, morat cu ga vratit na dragstera.  :laughing7:

a sad razmisljam, jbt, smijesno je, ja sam u knjizici vozila jos uvijek prvi vlasnik, a gle na sto skuter lici nakon 6 godina, a NOVOG IZ BUTIGE sam ga kupio, e. nikad prometnu nije imao kostur nikad drican nije.
« Zadnja izmjena: 26 Lipanj, 2013, 20:42:21 giannelli »
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline plica-du_RunneR

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 160
  • Spol: Muški
  • Nema do talijanske mašine
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Gliera Runner
  • Moja Kaciga: ls2
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: Giannelli rekord
Odg: aprilia sr50r, sirotinja tjuning DA-BROVNIK
« Odgovori #11 : 26 Lipanj, 2013, 21:23:30 »
Bogami dobro se radilo svaka čast :headbang:
Samo jos poradit na plastikama koja sitnica i tjt znaci  mozemo ocekivat sr-a na dubrovackim ulicama a ?

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr50r, sirotinja tjuning DA-BROVNIK
« Odgovori #12 : 26 Lipanj, 2013, 21:44:10 »
a je, jos SAMO plastike  :laughing7:
prvo moram auspuh nabavit, pa cu stavit sva svijetla i sprejem zasarat ogrebotine, i na regu, da se imam s cime vozit ovu sezonu. citaj tokom 8mj ce bit na ulici, gdje i pripada.  :glasses9:

a plastike cu otom potom.. vjeruj mi to mi je najgori dio.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline plica-du_RunneR

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 160
  • Spol: Muški
  • Nema do talijanske mašine
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Gliera Runner
  • Moja Kaciga: ls2
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: Giannelli rekord
Odg: aprilia sr50r, sirotinja tjuning DA-BROVNIK
« Odgovori #13 : 26 Lipanj, 2013, 21:47:27 »
Ajde neka da bacimo rejs haha  ;D

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr50r, sirotinja tjuning DA-BROVNIK
« Odgovori #14 : 27 Lipanj, 2013, 14:37:15 »
bumo nabacili rejs kad slozim, nema mi nis draze nego prozujat kraj ekipe sa rezama, i onda pitaju pa kako to tako ide sa standardnim spuhom. prenaštelan buraz, prenaštelan.  :toothy10:

ugl danas najavili da nece bit struje od 8 do 12h, kako ubit vrijeme nego šlajfanjem plastika na ruke, odpala mi ruka bokte.




evo i jedan extra čuning brake sistem from DABROVNIK BEJBE, SAMO JEDAN VAKI!  :glasses9:
http://s22.postimg.org/6uexxcu0h/270620131478.jpg
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline anton55

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sinj
  • Moj Skuter: luna vision2
  • Moja Kaciga: neka kineska
  • MojSetup: Dr EVO 70
  • MojSpuh: leo vince zx
Odg: aprilia sr50r, sirotinja tjuning DA-BROVNIK
« Odgovori #15 : 27 Lipanj, 2013, 15:20:41 »
bit će to ponovo jako lijep skuter, meni sr-ke imaju najbolji dizajn
hhhhhhhh

Offline plica-du_RunneR

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 160
  • Spol: Muški
  • Nema do talijanske mašine
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Gliera Runner
  • Moja Kaciga: ls2
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: Giannelli rekord
Odg: aprilia sr50r, sirotinja tjuning DA-BROVNIK
« Odgovori #16 : 27 Lipanj, 2013, 19:14:03 »
A jbg jebeno je slajfat na ruke, ali ga nakraju nemoj nekim sprejevima ili nesto radije
ga puhni kompresorom

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr50r, sirotinja tjuning DA-BROVNIK
« Odgovori #17 : 27 Lipanj, 2013, 20:18:28 »
je aprilia ima i po meni jedan od ljepsih dizajnova.

@pilica, popodne sam ukljucio masinu i smirgl 60, skida kao po naredbi  :laughing7: ljeva strana je skoro skorz bez boje, ima da se namucim sa ova 4 sloja boje.

a ideja je bila da roknem sve plastike u hondinu ITR zutu, i unutrasnje u neku tamnu bumper boju a felge u crno, bude to bomba kako sam zamislio.

samo ne znam posto nemam keša za lakiranje, bili oslajfo plastike do gole plastike pa se tako vozio, ili ih oslajfat do gole plastike kitovat pa nabacit sprickit. ne znam kako ce se to sve ponasat na suncu. lak je ipak kao neka zastita?
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline plica-du_RunneR

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 160
  • Spol: Muški
  • Nema do talijanske mašine
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Gliera Runner
  • Moja Kaciga: ls2
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: Giannelli rekord
Odg: aprilia sr50r, sirotinja tjuning DA-BROVNIK
« Odgovori #18 : 27 Lipanj, 2013, 21:00:45 »
radije ti sad jos malo predi vodobrusnim baci sprickit i lakiraj ga sam
a ako ostavis sprickit ili sto vec bacis na plastiku do s vremenom nece izgledat bas lijepo
tako smo mi frendu na runneru plastiku od volana bacili primer za plastiku i sprickit i ostavili
jer nismo stigli vec bila noc bla bla... to se oduzilo mjesec ipo dana i vjeruj mi da nezelis te plastike takve :happy3:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr50r, sirotinja tjuning DA-BROVNIK
« Odgovori #19 : 01 Srpanj, 2013, 20:11:31 »
plastike otom potom, nestalo mi papira pa je slajfanje obustavljeno.

nego bacio sam se na neki projekt sprdnje za ZXom, fora s njima je ta sto je varen na koljenu jednu 100puta, a steta je da ga bacim jer osim toga spuh nigdje nije udubljen a hrdja ga je jedva pocela. bum napravil sprint zx-a, kad povarim spoj, stavit cu ga na motor da vidim koliko strsi pa odlucit moze li se skratit prigusivac dovoljno da ne strsi, briem da zakon ne dopusta da strsi ista izvan motora, pa bumo to lepo napravil da bude legit. samo da ne bude preglasan kad skratim prigusivac.

evo koja slika pripreme fuša.  :frajer:




ova crvene crta oznacava zasad ne postojeci nosac jer var nebi mogao drzat tezinu prigusivaca, plus ovoj ideji o nosacu je ta kad jos skratim prigusivac, tezina ce bit lakse, selnu cu postavit nize i to bi trebalo bit ok.

evo slike sa interneta, strsilo bum to puno, ne znam bili podizao prigusivac. stavim ovih dana na skuter pa ''premjerim''
http://s11.postimg.org/d33zv9mxv/srsr.jpg


je da ce bit ruglo i nepotrebno.. al jbg buraz snadji se, granu za sc22 ni za ljeka nac a ovo imam u garazi. pa eto.  :laughing7:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34