Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Yasuni Carrera 16/07 City za minarelli .  (Posjeta: 3748 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Yasuni Carrera 16/07 City za minarelli .
« : 20 Veljača, 2012, 16:00:36 »
Evo danas mi je došel Yasuni Carrera C16 City ili ti Carrera 16/07  kodni broj: 326 B

Prvi dojam je već bil kad sam primil kutiju, i da velim nisam baš bil vesel. Neki dan sam slal Yasuni R i djelovala mi je dosta teža od ove... kad sam sve raskopal potvridilo se to kaj sam osječal.

City 16 je dosta lakši od R-a, R mi je izgledao i djelovao puno masivnije i krupnije i teže...dok City 16 je na rukama lakši...no nebitno to je samo prvi dojam. Varovi su skoro pa savršeni i nema nikakvih oštećenja po spuhu, tj udubljenja. Sitnih ogrebotina ima jer dolazi samo u Yasuni najlonskoj vrećici sa ostalim dejlovima pa to sve pleše po kutiji.

Spuh ima obje blokade, u topu i u grani. Top sam uzel Aluminijski crni.

Kaj mi se sviđa je to da u granu di dolazi flanđa postoji kanal u koji se stavi O-ring, tako da nema puštanja plinova ili prduckanja. Ono kaj mi se ne sviđa je nosač, koji nije standardno crni nego je više krom, mada se ne sjaji toliko. Onaj nosač od R-a mi je bil daleko ljepši.

Top, ko top...u ovom slučaju je samo razlika kaj ne dobiš naljepnicu nego su slova u boji aluminija, ubiti top je farban a slova su čisti aluminij. Držać topa je običan sa izrezanim slovima Yasuni...niš posebno.

Grana je skroz drukčija nego kod R-a, uopče nema čak ni sličnosti.

Fi kod R-a iznosi 24mm, a tu je flanđa 25mm

2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Yasuni Carrera 16/07 City za minarelli .
« Odgovori #1 : 20 Veljača, 2012, 18:44:26 »
Evo danas mi je došel Yasuni Carrera C16 City ili ti Carrera 16/07  kodni broj: 326 B

Prvi dojam je već bil kad sam primil kutiju, i da velim nisam baš bil vesel. Neki dan sam slal Yasuni R i djelovala mi je dosta teža od ove... kad sam sve raskopal potvridilo se to kaj sam osječal.

City 16 je dosta lakši od R-a, R mi je izgledao i djelovao puno masivnije i krupnije i teže...dok City 16 je na rukama lakši...no nebitno to je samo prvi dojam. Varovi su skoro pa savršeni i nema nikakvih oštećenja po spuhu, tj udubljenja. Sitnih ogrebotina ima jer dolazi samo u Yasuni najlonskoj vrećici sa ostalim dejlovima pa to sve pleše po kutiji.

Spuh ima obje blokade, u topu i u grani. Top sam uzel Aluminijski crni.

Kaj mi se sviđa je to da u granu di dolazi flanđa postoji kanal u koji se stavi O-ring, tako da nema puštanja plinova ili prduckanja. Ono kaj mi se ne sviđa je nosač, koji nije standardno crni nego je više krom, mada se ne sjaji toliko. Onaj nosač od R-a mi je bil daleko ljepši.

Top, ko top...u ovom slučaju je samo razlika kaj ne dobiš naljepnicu nego su slova u boji aluminija, ubiti top je farban a slova su čisti aluminij. Držać topa je običan sa izrezanim slovima Yasuni...niš posebno.

Grana je skroz drukčija nego kod R-a, uopče nema čak ni sličnosti.

Fi kod R-a iznosi 24mm, a tu je flanđa 25mm


 :omfg:  to ti se spuh cini laksi jer si poce vjezbat pa vise nemas osjecaja  :laughing7:

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Yasuni Carrera 16/07 City za minarelli .
« Odgovori #2 : 20 Veljača, 2012, 18:46:08 »
 :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: Odoh i danas malo na benč...3 dana sam odmaral :icon_biggrin:  A to vjerojatno jer nisam držal C16 sa topom namontiranim  :toothy3: :toothy11: :BangHead:



P.S - tu sam otovril temu da ak neko hoće da mu zmerim nekaj kaj ga zanima nek veli...dok je dole lako mu pomognem.
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: Yasuni Carrera 16/07 City za minarelli .
« Odgovori #3 : 20 Veljača, 2012, 19:13:47 »
Uh danc jesi se navuko na skuterizam....a da probas herion malo,jeftiniji je i krace traje,salim se naravno.
Sta je slijedece sad? Neki metrakit pa onda C21  i sve tako do kraja :D
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Yasuni Carrera 16/07 City za minarelli .
« Odgovori #4 : 20 Veljača, 2012, 20:24:35 »
i city r za minarelli ima flanđu sa gumenom brtvom.. odlična stvar.. imao ga je Slowrider..


Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Yasuni Carrera 16 city
« Odgovori #5 : 20 Veljača, 2012, 20:54:41 »
Imao sam ga prije 2,3godine. Nosač je bio crne boje, kevlar top,al samo naljka koja se spalila ubrzo kad sam namontirao TPR xD
Taj auspuh je savrseno napravljen bez i jedne mane!

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Yasuni Carrera 16 city
« Odgovori #6 : 20 Veljača, 2012, 21:07:42 »
lik na njemacki prica o carerra auspusima... prica medju ostalom i o ustedi mase na auspusima...


Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Yasuni Carrera 16/07 City za minarelli .
« Odgovori #7 : 20 Veljača, 2012, 23:08:07 »
Uh danc jesi se navuko na skuterizam....a da probas herion malo,jeftiniji je i krace traje,salim se naravno.
Sta je slijedece sad? Neki metrakit pa onda C21  i sve tako do kraja :D

A pas mater, Yasuni R mi je bio i još uvjek je najdraži spuh, i zbilja žalim kaj sam ga prodal, da imam para stajal bi mi doma u sobi kak mi je drag bil taj spuh. Ali kad sam već stavil novu radilicu, napravil jebenu cijelu generalku, zamjenil sve kaj se zamjeniti dalo sa novim djelovima, žao mi je onda da vrtim i kit i sve to na 10 000okr. Samo sam radi toga kupil Yasuni C16 City, da mi malo više razvrti mašinu i da cilindar radi ono za kaj je kupljen a ne da ćući na 10 000okr.

Ne vjerujem ali sad za ozbač  :toothy12: da ću stavit gore išta jaće, jer skuter mi ipak treba za vožnju a ne za trke, a to je već ionak na granici.

Eto tu je upal Yasuni C16 City, da razvrti kit ali ne da ga ubije ili mu izvadi dušu, jer to ipak nije spuh koji kolje budimo realni, jaći je malo od R-a i to je to, taman koliko meni treba. Da sam imal u planu neki jači kit uzel bi R1400 ali zbilja nemam.

Pa ljudi moji, na tom skuteru moram još uložit dosta € da bude tip-top. Imam serijski usis...to se mora riješit pod hitno, ali čekam da naletim na neki V-force 3 by T. druge neću uopče gledat. Onda bude to bass... :headbang:



Ivan- da odlična je to stvar samo kak dugo traje  :dontknow: nisu tu baš male temp. a guma se zapeće i možeš ju jebat, al ajde bar se O-ring lako kupi...glavno da je on tu i da brtvi.


Luna500rr - pogledal sam taj video već 3x, ak se ne varam pa ja sam ga i stavil u jednoj temi da si proučite :icon_thumright: :icon_scratch: Ne razmem baš dojčland pa nisam to skužil za materijal...šteta kaj nije na eng


Kak je najlakše montirat spuh, prvo flanđu na cilindar ili sklopim spuh pa sve skupa...vjerojatno može bilo kak ali eto...pitam možda ipak ima razlike :icon_scratch: :dontknow: :icon_thumright:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline marjan.vxr

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1016
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: vxr&sr50r
  • Moja Kaciga: +
  • MojSetup: +
  • MojSpuh: +
Odg: Yasuni Carrera 16/07 City za minarelli .
« Odgovori #8 : 20 Veljača, 2012, 23:32:21 »
A pas mater, Yasuni R mi je bio i još uvjek je najdraži spuh, i zbilja žalim kaj sam ga prodal, da imam para stajal bi mi doma u sobi kak mi je drag bil taj spuh. Ali kad sam već stavil novu radilicu, napravil jebenu cijelu generalku, zamjenil sve kaj se zamjeniti dalo sa novim djelovima, žao mi je onda da vrtim i kit i sve to na 10 000okr. Samo sam radi toga kupil Yasuni C16 City, da mi malo više razvrti mašinu i da cilindar radi ono za kaj je kupljen a ne da ćući na 10 000okr.

Ne vjerujem ali sad za ozbač  :toothy12: da ću stavit gore išta jaće, jer skuter mi ipak treba za vožnju a ne za trke, a to je već ionak na granici.

Eto tu je upal Yasuni C16 City, da razvrti kit ali ne da ga ubije ili mu izvadi dušu, jer to ipak nije spuh koji kolje budimo realni, jaći je malo od R-a i to je to, taman koliko meni treba. Da sam imal u planu neki jači kit uzel bi R1400 ali zbilja nemam.

Pa ljudi moji, na tom skuteru moram još uložit dosta € da bude tip-top. Imam serijski usis...to se mora riješit pod hitno, ali čekam da naletim na neki V-force 3 by T. druge neću uopče gledat. Onda bude to bass... :headbang:



Ivan- da odlična je to stvar samo kak dugo traje  :dontknow: nisu tu baš male temp. a guma se zapeće i možeš ju jebat, al ajde bar se O-ring lako kupi...glavno da je on tu i da brtvi.


Luna500rr - pogledal sam taj video već 3x, ak se ne varam pa ja sam ga i stavil u jednoj temi da si proučite :icon_thumright: :icon_scratch: Ne razmem baš dojčland pa nisam to skužil za materijal...šteta kaj nije na eng


Kak je najlakše montirat spuh, prvo flanđu na cilindar ili sklopim spuh pa sve skupa...vjerojatno može bilo kak ali eto...pitam možda ipak ima razlike :icon_scratch: :dontknow: :icon_thumright:
bas je sexy c16
a za montiranje ja bi prvo flandu na cilindar, lagano pritegnuo tek toliko da o ring stisne i onda stavio c16 pritegnuo njega i na kraju flandju! haha

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Yasuni Carrera 16/07 City za minarelli .
« Odgovori #9 : 20 Veljača, 2012, 23:45:30 »
Haha, Marijan, tak nejde nikak..znam spuh kak se šrafi nije to problem...samo pitam jel bolje flanđu prvo fiksirat pa onda postavit spuh ili sve zajedno u komadu...nema veze bum skužil sam ak niko neće reći :binkybaby:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline marjan.vxr

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1016
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: vxr&sr50r
  • Moja Kaciga: +
  • MojSetup: +
  • MojSpuh: +
Odg: Yasuni Carrera 16/07 City za minarelli .
« Odgovori #10 : 20 Veljača, 2012, 23:50:36 »
zbog ceg tako ne ide?  ??? :dontknow:

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Yasuni Carrera 16/07 City za minarelli .
« Odgovori #11 : 21 Veljača, 2012, 00:04:33 »
mislim da je i tako napravljeno da bude jednostavnije flanđu na cilindar i onda samo ubodeš auspuh i pritegneš sve
lovac u mutnom team

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Yasuni Carrera 16/07 City za minarelli .
« Odgovori #12 : 21 Veljača, 2012, 00:30:40 »
zbog ceg tako ne ide?  ??? :dontknow:

 :dontknow: :icon_thumright:

Pajo - ma da tak sam si i mislil...
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline marjan.vxr

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1016
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: vxr&sr50r
  • Moja Kaciga: +
  • MojSetup: +
  • MojSpuh: +
Odg: Yasuni Carrera 16/07 City za minarelli .
« Odgovori #13 : 21 Veljača, 2012, 00:32:47 »
sad mi reci sto sam ja drukcije od paje napisa ;)

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Yasuni Carrera 16/07 City za minarelli .
« Odgovori #14 : 21 Veljača, 2012, 00:36:19 »
KAd baš hočeš :icon_thumright:

Nisam te razmel ovo sa O-ringom...nije o-ring na flanđi nego u grani, pa ne razmem kaj bi o-ring stisnul. A drugo ak pritegnem flanđu kaj je ok, odmah moram stavit spuh u flanđu i onda pritezat, jer nemrem prvo pritezat spuh a da ga ne stavim na flanđu, nema tolko lufta :icon_thumright: Eto... znam kaj si htel reći razmem te samo si se krivo izrazil :icon_thumright: Ili sam ja mutaf...u oba slučaja nema veze :casti: :zivili:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline marjan.vxr

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1016
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: vxr&sr50r
  • Moja Kaciga: +
  • MojSetup: +
  • MojSpuh: +
Odg: Yasuni Carrera 16/07 City za minarelli .
« Odgovori #15 : 21 Veljača, 2012, 00:40:42 »
KAd baš hočeš :icon_thumright:

Nisam te razmel ovo sa O-ringom...nije o-ring na flanđi nego u grani, pa ne razmem kaj bi o-ring stisnul. A drugo ak pritegnem flanđu kaj je ok, odmah moram stavit spuh u flanđu i onda pritezat, jer nemrem prvo pritezat spuh a da ga ne stavim na flanđu, nema tolko lufta :icon_thumright: Eto... znam kaj si htel reći razmem te samo si se krivo izrazil :icon_thumright: Ili sam ja mutaf...u oba slučaja nema veze :casti: :zivili:
aha, za ovo prvo mislia sam da je oring na flandi, ko brtva sa cilindrom. a za ovo drugo, krivo si me krivo skuzia, ocu reci da prvo pritegnes spuh, pa tek onda flandu, zbog eventualnih naprezanja.. :)

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Yasuni Carrera 16/07 City za minarelli .
« Odgovori #16 : 21 Veljača, 2012, 00:48:49 »
Kak je najlakše montirat spuh, prvo flanđu na cilindar ili sklopim spuh pa sve skupa...vjerojatno može bilo kak ali eto...pitam možda ipak ima razlike :icon_scratch: :dontknow: :icon_thumright:

Obavezno prvo flandju na cilindar



Nego, to je spuh "jacinom" izmedju R i C16. Pravi C16 je dosta jaci i zato sam ti u jednoj temi reko da ti 2 broja veca dizna nebu dovoljna. btw, mislim da ni sad nece bit dovoljna, ali svakako ti ne treba dizna kao za punokrvni C16.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Yasuni Carrera 16/07 City za minarelli .
« Odgovori #17 : 21 Veljača, 2012, 08:00:19 »
flanđu na cilindar, ne dotegnuti do kraja...
auspuh na flanđu i na blok ne stegnuti do kraja..
protresti auspuh rukom i vidjeti da negdje ne špana..
polako zatezati malo jedan šaraf malo drugi.. jedan po jedan krug.. stresti još jednom
stegnuti do kraja..

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Yasuni Carrera 16/07 City za minarelli .
« Odgovori #18 : 24 Veljača, 2012, 17:23:39 »
Evo danas sam napravil kojih 40km i Yasuni C16 City je strava...

Spuh najbolje radi na 10 000 - 11 000okr, u tom rasponu diže i na zadnji, ima tolko snage da još sad ne vjerujem, kazaljka do 80km/h dođe dok si rekel keks, skoro pa je tak :icon_thumright:

Start mi je malo prenizak i to se vidi, sa tim spuhom trebam malo podignut start, za 500okr bi bilo idealno. Vidi se da mu trebaju malo viši okretaji u startu nego sa R-om.

Evo usporedbe radi, znači setup je identičan setupu koji je vožen sa R-om, samo je radilica nova. R je pokazaivao svu svoju moć na startu tj nižim okretajima a maksimalnu snagu na 9000- 10 000okr, tu je ubrzanje bilo brutalno i dok je bil skuter u tim okretajima išel je ko kuga

Sa C16 je slična prića samo je tajprag podignut za 1000okr gore, on počne na 9000okr a na 10 000-11 000okr vuće ko blesav, moram prisznat da daje puno više snage nego R. Ma da tu je dobrim djelom zaslužan i Italkit, koji također više voli okretaje od 10 000-11 000, dok sa R-om je imal malo preniske okretaje pa nije pokazival svu svoju snagu.


Eto, danas sam se upravo sam uvjeril da C16 City uopče nije neki bijesni auspuh i čisto odlično radi u kombinaciji sa mojim cilindrom. Ima odličan raspon snage, jedino traži nešto više startne okretaje kaj je i normalno.

Rekao bih da je za klasu jači od Yasuni R...

Kaj se buke tiće tu ipak idem na stranu R-a, C16 City je nešto bučniji auspuh od R-a...nije to neka buka za zabrinut se ali je bučniji od R-a i to se primjeti.

Diznu sam stavil 2 broja veću, točnije 84, i nije zacvikal, a sutra idem pogledati svječicu u kakvom je stanju ;D
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Yasuni Carrera 16/07 City za minarelli .
« Odgovori #19 : 24 Veljača, 2012, 17:26:28 »
Kaj se buke tiće tu ipak idem na stranu R-a, C16 City je nešto bučniji auspuh od R-a...nije to neka buka za zabrinut se ali je bučniji od R-a i to se primjeti.


Ima isti prigushivac, pa je bucniji samo onoliko koliko ga vise vrtis. Dobro, malo moze bit bucniji i zbog dizajna samog spuha, al to nije toliko bitno