Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: novi runner- svijetla  (Posjeta: 2376 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
novi runner- svijetla
« : 31 Ožujak, 2008, 15:22:30 »
koje su žarolje na novom runneru(h4, h7,...ili?) i kako ih se mijenja, jer stavio bi one bijele, probo sam već otvarat onu srednju masku(na kojoj je znak, i sad, iza e žarulje je far(kad otvorim se vide 2 gumene kupole, iza svake žarulje jedna), e sad kako to skinuti, i izvadit žarulje?pozicijske se samo išćupaju, al ove?
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: novi runner- svijetla
« Odgovori #1 : 31 Ožujak, 2008, 16:19:17 »
koje su žarolje na novom runneru(h4, h7,...ili?) i kako ih se mijenja, jer stavio bi one bijele, probo sam već otvarat onu srednju masku(na kojoj je znak, i sad, iza e žarulje je far(kad otvorim se vide 2 gumene kupole, iza svake žarulje jedna), e sad kako to skinuti, i izvadit žarulje?pozicijske se samo išćupaju, al ove?

 :toothy12:  šarafciger u ruke i skidaj alaha ti, nasmijo sam se na temu, kad skineš nemoj dirat žarulje rukama   :sad3:

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: novi runner- svijetla
« Odgovori #2 : 31 Ožujak, 2008, 17:40:43 »
koje su žarolje na novom runneru(h4, h7,...ili?) i kako ih se mijenja, jer stavio bi one bijele, probo sam već otvarat onu srednju masku(na kojoj je znak, i sad, iza e žarulje je far(kad otvorim se vide 2 gumene kupole, iza svake žarulje jedna), e sad kako to skinuti, i izvadit žarulje?pozicijske se samo išćupaju, al ove?

 :toothy12:  šarafciger u ruke i skidaj alaha ti, nasmijo sam se na temu, kad skineš nemoj dirat žarulje rukama   :sad3:
kakav crni šarafciger, pa tamo nema šarafa!!!??? kad skineš plastiku su samo te kupole od gume koje treba skinut, sad neznam dal ih se vrti ili kako, al nije na šaraf
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: novi runner- svijetla
« Odgovori #3 : 31 Ožujak, 2008, 18:00:58 »
daj slikaj kaj te muci pa stavi. nemogu zamislit o cem se radi  :icon_scratch:

ja na runneru skinem i promijenim u pol minute sve ide na klik-klak a na bmw imam jednu kupolu koju treba okrenut za 90° i onda dodes do onoga di je zarulja i na cemu se drzi da bi mogo omjenjat..ak na to mislis
« Zadnja izmjena: 31 Ožujak, 2008, 18:05:17 Aleksandar »

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: novi runner- svijetla
« Odgovori #4 : 31 Ožujak, 2008, 18:05:48 »
pa da ajd ti to poslikaj pa postaj..ja si kontam da on prica o kupolama od gume koje sluze za izolaciju to se da samo skinuti ako se radi o tome

Offline Crni91

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 595
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
  • Moj Skuter: VX
  • Moja Kaciga: RSI
  • MojSetup: 209
Odg: novi runner- svijetla
« Odgovori #5 : 31 Ožujak, 2008, 20:37:41 »
...evo samo da ti kazem da su zarulje H8...ja sam svoga rastavlja, da bi dosa do njih moras skinut prednju masku i onda samo maknes "kupole" gumene, okrenes zarulju i izvadis...i to bi bilo to :icon_biggrin:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: novi runner- svijetla
« Odgovori #6 : 31 Ožujak, 2008, 20:42:52 »
da H8 su zarulje ali nisi moro skinut prednju masku...nego samo onu plastiku crnu na kojoj je znak.....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Crni91

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 595
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
  • Moj Skuter: VX
  • Moja Kaciga: RSI
  • MojSetup: 209
Odg: novi runner- svijetla
« Odgovori #7 : 31 Ožujak, 2008, 20:48:39 »
...ja san isto 1. put tako proba al mi nije uspilo, a i kad vadis zarulju mozes je ostetit...pa nemoj bolje skini cijelu prednju i miran si...a koje to bijele zarulje zelis stavit???

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: novi runner- svijetla
« Odgovori #8 : 31 Ožujak, 2008, 20:53:39 »
da H8 su zarulje ali nisi moro skinut prednju masku...nego samo onu plastiku crnu na kojoj je znak.....
to sam i napravio, tek tada sam vidio da su h8, a h8 nema nigdije xenon look u puli za kupit, tako da jbg
ako zna netko di ih ima neka javi :icon_thumright:
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline Crni91

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 595
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
  • Moj Skuter: VX
  • Moja Kaciga: RSI
  • MojSetup: 209
Odg: novi runner- svijetla
« Odgovori #9 : 31 Ožujak, 2008, 20:58:54 »
pa kupis set za auto i stavis

Offline chofus1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 193
  • Spol: Muški
  • i'm the devil, who's asking?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Auti i motori
  • Mjesto: VK
  • Moj Skuter: Gilera runner Vxr
  • MojSetup: šta je to?
Odg: novi runner- svijetla
« Odgovori #10 : 01 Travanj, 2008, 22:06:01 »
nema u puli ali ima u vinkovcima?!?!?! a loooooooool bokte  :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9:

ja sam kupio to u Vinkopromu..to ti je trgovina kao Konzum tj Kerum il sta vi vec imate tamo od velikih robnih lanaca..ugl trgovina prodaje bijelu tehniku, pločice, kupatila..i svakave...cicaboce...ugl imali su svih vrsta h1,h4,h7 itd itd

tako da mora toga biti i kod vas...pogledaj u nekom auto servisu il tak neke trgovine

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: novi runner- svijetla
« Odgovori #11 : 02 Travanj, 2008, 14:07:18 »
pa kupis set za auto i stavis
da, bio sam po auto djelovima, i nema tih h8(hb3) xenon look, ima samo običnih, ja sam mislio da su h7, al kad izvadiš ima neki nastavak plastični :redface:
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: novi runner- svijetla
« Odgovori #12 : 02 Travanj, 2008, 14:08:50 »
nema u puli ali ima u vinkovcima?!?!?! a loooooooool bokte  :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9:

ja sam kupio to u Vinkopromu..to ti je trgovina kao Konzum tj Kerum il sta vi vec imate tamo od velikih robnih lanaca..ugl trgovina prodaje bijelu tehniku, pločice, kupatila..i svakave...cicaboce...ugl imali su svih vrsta h1,h4,h7 itd itd

tako da mora toga biti i kod vas...pogledaj u nekom auto servisu il tak neke trgovine
pogledo, izgleda da stari runner ima h7 ili ša već, al na novom su ta hb3 odnosno h8
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon