Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: još malo o EU  (Posjeta: 2652 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: još malo o EU
« Odgovori #40 : 18 Prosinac, 2011, 22:26:42 »
aj necu nista pisat, glup san ko tocak :hello:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: još malo o EU
« Odgovori #41 : 18 Prosinac, 2011, 22:28:25 »
mislim da nam gore nemože bit, u zadnjih 20 godina od kad smo samostalni sjebali smo sve što se moglo
industrije i proizvodnje više nema, ono malo što je ostalo grca u dugovima i radi s gubitkom ili radnici nedobivaju plaće(npr brodogradnja, koja smatra da je uspjeh ugovorit brod s gubitkom 5mil kn koje financira država tj mi)
poljoprovreda i ribarstvo se temelji na poticajima, i čim su manji ili ih nema ili kasne seljaci i ribari prosvjeduju i prijete tko zna čime(tko daje poticaje ugostitelju npr)
izvoz je minimalan, i jedina kako tako uspješna je turistička usluga kao izvozni proizvod, preko koje dolazi ovo malo stranog novca
i tako dalje i tako dalje, neda mi se više nabrajat što je sve trulo kod nas, ali 99% toga ne štima

mi neznamo sami vodit svoju državu ni gospodarstvo, i to smo dokazali više puta kroz povijest, pa mi i pomisao da će glavešine sa zapada sve "vodit" i da budemo "robovi" u vlastitoj zemlji nije toliko loša ako će bit bolje nego sad, jer mi smo samostalno sjebali sve što se da, i možda 5% ljudi živi dobro, a 95% preživljava i to većina njih jako loše



to sta mi neznamo vodit drzavu i sta smo radi toga u kur*u neznaci da ce nan bit bolje kad nas drugi budu vodili,niti znaci da ce se maknit mamici bandici i ostala bagra.. grcka je dovoljan primjer, mito korupcija i kradje naveliko cvjetaju i drzava je prid bankroton radi takvih stvari

neko kaze da ce bit posla vise u stranin drzavama,je je mos mislit,ka da oni nemaju svoje probleme i ogromnu nezaposlenost pa ce radije zaposlit jednog hrvata nego svog.. jel odi iko zna kako se tesko ko hrvat zaposlit u njemackoj za neku normalnu placu? da znate takve stvari,ne bi uopce razmisljali da ce bit vise posla

a kako smo ko hrvati poznati po tome da samo prodajemo djedovinu umisto da stvarmo vise,dogodit ce se da cemo pod pritiskon eu morat sve rasprodat( a i necemo imat love ) i sljedeca scena za 10-15 godina je da ce ti jedan susid bit crnac francuz drugi rumunj,treci turac balija, bit cemo stranci u vlastitoj zemlji (TBF),rasprodat ce se kompletna obala i otoci,a onda potom i izvori vode.. a da cemo nekome nametnit svoju trgovinu je je mos mislit da ocemo..da ista trenutno mozemo ponudit,prodalo bi se ovako, uostalom sta mi to mozemo ponudit europi osim turizma? a taj turizam ce isto nestat jer ce stranci pokupovat sve sta jos vridi u ovoj zemlji a to su more i otoci i onda ovi iz zagreba kad budu isli na ljetovanje ce ljetovat u njemaca rusa i slicnih,nema nista od te europske unije,a hrvatska in je zanimljiva samo radi tih stvari koje san nabrojia,neko je spomenia da mu se neda zajebavat s granicama..eto 95 posto nas ide svaki dan van granice,pa mi je veliki problem izgubit tih 10 puta godisnje po ure na granici..

svicarska u kojoj se dobro zivi nije u EU,norveska koja u europi ima mozda i najblji standard nije u eu.. eu je jebena utopija s kojon cemo izgubit samostalnost,vlastitu zemlju i ikakva prava,a bolje nan nece bit dok sami sebe ne sredimo i uvedemo reda bili u eu ili ne..

a naprid necemo dok ima milijun "branitelja" od kojih je 80 posto kupilo mirovine,a rata nisu ni vidili i zive na drzavnon aparatu,a u biti su zdravi mladi ljudi sposobin za radit i doprinit drzavi,dok ima jos milijun umirovljenika koji isto zive na drzavnon aparatu,i pun k**ra* njih sta sisu drzavu isto na drzavnon aparatu,i pun k**ra* sanadera i ostalih sta kradu za sebe dicu unuke i praunuke,a drzava zivi od poreza koje jako mali broj gradana placa sa svojin mizernin minimalnin placama i tako necemo nikad naprid..

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: još malo o EU
« Odgovori #42 : 18 Prosinac, 2011, 22:35:32 »
Duje evo ti  :icon_thumright:

sve si tocno rekao

Kad dodje Euro u ova prostranstva , tek bude tada pravo sranje!

Za sada se jos drzimo, nema jos pravih masovnih prosvijeda al samo jos malo fali

Izjebali su sve šta su mogli, hadezeovci ezdepeovci i slične institucije za lopovluk na najjače

Preostaje jedino, što je znao drug Tito reč:   SNADJI SE DRUŽE :icon_thumright:

Offline vale_vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 362
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 300 I.E.
Odg: još malo o EU
« Odgovori #43 : 18 Prosinac, 2011, 23:19:11 »
duje, većina ovog što si napisao stoji, ali to je sve moguće i ako ne uđemo u EU.
rasprodat ćemo sve što imamo bili u eu ili ne, jer to radimo već godinama, i ono što je nosilo profit mi smo prodali (ht, ina, itd), a sad će na red doć more, otoci i pitka voda
činjenica je da smo od pamtivjeka narod koji sam nezna ni prdnut, i jedino nam je dobro dok netko drugi vlada nama
pa pogledajte kroz povijest, od pamtivjeka smo bili u raznim "unijama". neko vrijeme bi nam bilo dobro, a onda bi se svim silama trudili da izađemo, pa bi samostalni izdržali par godina i jurcali u novu uniju, i tako u krug, jer smo izgleda takav mentalitet
moje mišljenje je da će u uniji bit bolje onima koji se za sebe bore i koji nešto vrijede, visoko obrazovanima i onima koji se žele obrazovat
onima koji i sad čekaju da im se na pladnju servira život i posao, tima neće bit bolje nikada, ali jedina razlika između nas i razvijene zemlje je ta što u razvijenoj zemlji ima posla i za takve, pa makar mogu životarit

znam da je njemačka utopija i da se njome nemožemo uspoređivat, ali tamošnji ljudi s prosječnim i ispodprosječnim plaćama si mogu priuštit dva solidna godišnja odmora od po desetak dana, jedno ljetovanje u lijepoj našoj i jedno skijanje u švicarskoj. ljudi rade normalne poslove(automehaničari, trgovci, zidari, policajci...), imaju dvoje djece, voze dobar auto i dolaze na godišnji. kod nas ljudi s takvim poslovima krajem mjeseca razmišljaju što će jest, a ne razmišljaju o godišnjem na azurnoj obali.
rab

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: još malo o EU
« Odgovori #44 : 18 Prosinac, 2011, 23:39:50 »
duje, većina ovog što si napisao stoji, ali to je sve moguće i ako ne uđemo u EU.
rasprodat ćemo sve što imamo bili u eu ili ne, jer to radimo već godinama, i ono što je nosilo profit mi smo prodali (ht, ina, itd), a sad će na red doć more, otoci i pitka voda
činjenica je da smo od pamtivjeka narod koji sam nezna ni prdnut, i jedino nam je dobro dok netko drugi vlada nama
pa pogledajte kroz povijest, od pamtivjeka smo bili u raznim "unijama". neko vrijeme bi nam bilo dobro, a onda bi se svim silama trudili da izađemo, pa bi samostalni izdržali par godina i jurcali u novu uniju, i tako u krug, jer smo izgleda takav mentalitet
moje mišljenje je da će u uniji bit bolje onima koji se za sebe bore i koji nešto vrijede, visoko obrazovanima i onima koji se žele obrazovat
onima koji i sad čekaju da im se na pladnju servira život i posao, tima neće bit bolje nikada, ali jedina razlika između nas i razvijene zemlje je ta što u razvijenoj zemlji ima posla i za takve, pa makar mogu životarit

znam da je njemačka utopija i da se njome nemožemo uspoređivat, ali tamošnji ljudi s prosječnim i ispodprosječnim plaćama si mogu priuštit dva solidna godišnja odmora od po desetak dana, jedno ljetovanje u lijepoj našoj i jedno skijanje u švicarskoj. ljudi rade normalne poslove(automehaničari, trgovci, zidari, policajci...), imaju dvoje djece, voze dobar auto i dolaze na godišnji. kod nas ljudi s takvim poslovima krajem mjeseca razmišljaju što će jest, a ne razmišljaju o godišnjem na azurnoj obali.


pa kazen ti..bolje nan nece bit..oni koji kradu ce i dalje nac kako ce krast (mentalitet)

oni koji zele radit ce nac posal svakako,a tesko da ce se ko vani zaposlit jer i dalje stoji ona da ce francuz nijemac ili slovenac prije uzet svoga nego tudinca..

plasirat u europi nemamo sta osim turizma i tih skverova koji su u kur*u totalno,i bit ce u kur*u dok se ne privatiziraju

je, stranci kupuju i sad,al puno teze i u puno manjin obima i s puno tezon i komčliciranijon papirologijon nego sta ce onda moc kad in sva vrata budu otvorena..

a eto mi je i slovenija pala na pamet..gleda san nedavno neku emisiju kako in je otkad su u uniji i kazu da nije nista bolje, imaju neku prosjecu placu od oko 800eura i ne toliko bolji standard od nas..

dobro,ti si malo vise od mene u turizmu,al eto ja nisan bas puno svabi zidara automehanicara i policajaca vidia da su dosli na ljetovanje ode ;D

al njemacka je opet skroz druga prica od nas..

neznan,ja san stvarno dugo razmislja o toj EU i dosta san skeptican i nisan nasa nista bolje da mogu rec ajmo.. jedino sta bi se dala auta jeftinije uvozit i te stvari ,a ovo sve drugo  :nono:

Offline vale_vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 362
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 300 I.E.
Odg: još malo o EU
« Odgovori #45 : 19 Prosinac, 2011, 00:41:46 »
pa kazen ti..bolje nan nece bit..oni koji kradu ce i dalje nac kako ce krast (mentalitet)

oni koji zele radit ce nac posal svakako,a tesko da ce se ko vani zaposlit jer i dalje stoji ona da ce francuz nijemac ili slovenac prije uzet svoga nego tudinca..

plasirat u europi nemamo sta osim turizma i tih skverova koji su u kur*u totalno,i bit ce u kur*u dok se ne privatiziraju

je, stranci kupuju i sad,al puno teze i u puno manjin obima i s puno tezon i komčliciranijon papirologijon nego sta ce onda moc kad in sva vrata budu otvorena..

a eto mi je i slovenija pala na pamet..gleda san nedavno neku emisiju kako in je otkad su u uniji i kazu da nije nista bolje, imaju neku prosjecu placu od oko 800eura i ne toliko bolji standard od nas..

dobro,ti si malo vise od mene u turizmu,al eto ja nisan bas puno svabi zidara automehanicara i policajaca vidia da su dosli na ljetovanje ode ;D

al njemacka je opet skroz druga prica od nas..

neznan,ja san stvarno dugo razmislja o toj EU i dosta san skeptican i nisan nasa nista bolje da mogu rec ajmo.. jedino sta bi se dala auta jeftinije uvozit i te stvari ,a ovo sve drugo  :nono:

vjeruj mi iznanadi bi se koliko ljudi ovdje dolazi sa "običnim" poslovima, i eto meni dovoljno govori kad je taj "običan" čovjek ovdje 10-15 dana ovdje, plati apartman cca 800-1000eura, uzme kod mene gliser 7 dana za 700-1000eura, potroši njime bar 300eura goriva, ode bar 5-6 puta na večeru po 70-100eura, plus pi*darijice, put ovamo, oprema za plažu itd i potroši okvirno 3000-4000 eura za 15dana godišnjeg, a naš čovik koji radi isti posal malo više zaradi u godinu dana. čak i talijani koji su u kur*u si to mogu priuštit. imamo gosta koji kod nas dolazi već 16 godina i već smo prijatelji, on radi kao automehaničar u alfe, žena je trgovkinja u nekoj parfemeriji, imaju dvoje djece koje su odškolovali i stali na noge, nema dodatnih prihoda i svake godine dođe na godišnji najmanje 10dana, nekad i dvaput dođe, ima noviju alfu 156, ima neki motor veći s kojim je zna doć na vikend, i uvijek priča kako često odu i na skijanje 7dana. kod nas ovakve odmore mogu imat rijetki privatnici, poduzetnici, menadžeri, direktori i sabornici, a normalan narod je sretan ako vidi more za vikend jednom u dvije godine

neznam dal će nam unija donjet dobro ili ne, ali iskreno vjerujem da će makar malo pomaknut sve, ili da ćemo mi sami nešto pokrenut, jer ovo kakvo je sad stanje države je žalosno.
s ovim potencijalima koje imamo mogli smo u najmanju ruku bit švicarska, a mi smo po stanju gotovo kao zemlja trećeg svijeta.
rab

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: još malo o EU
« Odgovori #46 : 19 Prosinac, 2011, 00:53:53 »
čitam sve i identična slika se može ispričati i za Srbiju...tuga i žalost...Situacija je takva da si srećan ako imaš posao, ljudi jedva preživljavaju i krpe za račune a kamoli neki luksuz tipa letovanje, zimovanje itd...Ove lopine na vlasti su svi isti, samo gledaju kako da se naćapavaju za vreme njihovog mandata a šta će biti s državom i kuda ide to je manje bitno...Javne nabavke nameštene, sve korumpirano i potkupljeno, lopovluka na sve straen...Poreze samo dižu i lupaju kojekave kazne po preduzećima i građanima...U strahu si da sedneš za volan jer znaš da te vrebaju na svakom ćošku da te odrape zato što nemaš pincetu u autoapoteci...užas...
Puste priče iz vladajućih stranki, obmane i laži...Odbila nas EU za kandidaturu...moš misliti, a kao bili smo potencijalni kandidat?!?! prave od nas budale...
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: još malo o EU
« Odgovori #47 : 19 Prosinac, 2011, 01:00:20 »
Jel to znaci da bi bb bio zabranjen kad udjete u eu?

Offline Infernus

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 948
  • Tjuner bez kune
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Rocky 50, Majesty180
  • Moja Kaciga: imam dopunsko
  • MojSetup: Kofer, vizir, Tucano dekica, duge gaće
  • MojSpuh: tutuz replica
Odg: još malo o EU
« Odgovori #48 : 19 Prosinac, 2011, 01:29:52 »
samo registracija novo-proizvedenih, a i to je postalo nebitno davne 2003.  :toothy11:
Forumska Sirotinja R/T

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: još malo o EU
« Odgovori #49 : 19 Prosinac, 2011, 01:40:06 »
samo registracija novo-proizvedenih, a i to je postalo nebitno davne 2003.  :toothy11:
Znaci istrijebice vam sp-e :toothy12:
Tu je bosna,ne brinite se  :laughing7:

Offline karlo.sb

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 241
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sr150
Odg: još malo o EU
« Odgovori #50 : 19 Prosinac, 2011, 01:43:21 »
imate na yt podosta filmica iz emisije zeleno plava magistrala, gdje se moze dosta toga tocnoga cuti  :dontknow:, sta nas ceka u tom sranju od EU ako udemo






Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: još malo o EU
« Odgovori #51 : 19 Prosinac, 2011, 02:40:08 »
vjeruj mi iznanadi bi se koliko ljudi ovdje dolazi sa "običnim" poslovima, i eto meni dovoljno govori kad je taj "običan" čovjek ovdje 10-15 dana ovdje, plati apartman cca 800-1000eura, uzme kod mene gliser 7 dana za 700-1000eura, potroši njime bar 300eura goriva, ode bar 5-6 puta na večeru po 70-100eura, plus pi*darijice, put ovamo, oprema za plažu itd i potroši okvirno 3000-4000 eura za 15dana godišnjeg, a naš čovik koji radi isti posal malo više zaradi u godinu dana. čak i talijani koji su u kur*u si to mogu priuštit. imamo gosta koji kod nas dolazi već 16 godina i već smo prijatelji, on radi kao automehaničar u alfe, žena je trgovkinja u nekoj parfemeriji, imaju dvoje djece koje su odškolovali i stali na noge, nema dodatnih prihoda i svake godine dođe na godišnji najmanje 10dana, nekad i dvaput dođe, ima noviju alfu 156, ima neki motor veći s kojim je zna doć na vikend, i uvijek priča kako često odu i na skijanje 7dana. kod nas ovakve odmore mogu imat rijetki privatnici, poduzetnici, menadžeri, direktori i sabornici, a normalan narod je sretan ako vidi more za vikend jednom u dvije godine

neznam dal će nam unija donjet dobro ili ne, ali iskreno vjerujem da će makar malo pomaknut sve, ili da ćemo mi sami nešto pokrenut, jer ovo kakvo je sad stanje države je žalosno.
s ovim potencijalima koje imamo mogli smo u najmanju ruku bit švicarska, a mi smo po stanju gotovo kao zemlja trećeg svijeta.

Haha, susid mi radi u njemackoj u tvornici audija i ima postenu placu dok znan odavde neke servisere koji imaju i 1500e na ovu nasu situaciju, dok vecina radi za 600injak eura.. Ma nebitno smo se sad makli s teme, njemacka je prije bila san snova za otic radit,dok nije bilo unije,a sad je pala jako nisko, nema kruva ni doli vise za strance, a jebeni turcini su je preplavili i kote se ton brzinom da ce ubrzo cinit 50 posto populacije.. Ima cak jedan zastrasujuci video na jubitu, vridilo bi ga pogledat ko nije..

A ja i dalje cekan da mi neko kaze sta ce ta unija donit dobro, jer cin britanci zele izac, grcka se raspada, nijemci placu za markon, talijani na rubu bankrota, i dalje ne vidin ni jednu prednost.. Jednog dana ce se ta unija srusit ko kula karata, a to nece bit tako daleko u buducnost, samo da mi ne budemo unutra

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: još malo o EU
« Odgovori #52 : 19 Prosinac, 2011, 03:08:11 »
Haha, susid mi radi u njemackoj u tvornici audija i ima postenu placu dok znan odavde neke servisere koji imaju i 1500e na ovu nasu situaciju, dok vecina radi za 600injak eura.. Ma nebitno smo se sad makli s teme, njemacka je prije bila san snova za otic radit,dok nije bilo unije,a sad je pala jako nisko, nema kruva ni doli vise za strance, a jebeni turcini su je preplavili i kote se ton brzinom da ce ubrzo cinit 50 posto populacije.. Ima cak jedan zastrasujuci video na jubitu, vridilo bi ga pogledat ko nije..

A ja i dalje cekan da mi neko kaze sta ce ta unija donit dobro, jer cin britanci zele izac, grcka se raspada, nijemci placu za markon, talijani na rubu bankrota, i dalje ne vidin ni jednu prednost.. Jednog dana ce se ta unija srusit ko kula karata, a to nece bit tako daleko u buducnost, samo da mi ne budemo unutra
:icon_thumright:

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: još malo o EU
« Odgovori #53 : 19 Prosinac, 2011, 06:22:08 »
@vale vx što se tiče turizma to mi je struka, vidim da si napisao da obični ljudi iz njem dolaze ovdje na ljetovanje. To je bilo i prije, to im nije donijela EU, čak štoviše smanjila je veliki br njih koji su nekad dolazili.

Meni je besmisleno uspoređivat nas i uopće neke druge zemlje EU, da smo mi imali pravo vodstvo u ovih 20 god bili bi puno jači i stabilniji kao država niti nebi pomišljali na EU.
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline pOha

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: u djelovima
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: ispilan
Odg: još malo o EU
« Odgovori #54 : 19 Prosinac, 2011, 14:37:57 »
Formatira sam komp pa me nije bilo da se ukljucim u raspravu... Na sve ovo imam samo rec: Duje - baš to!  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: i karlo.sb - super klipovi  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Došao unuk-narkoman kod babe i pita:
 - Baba, jesi li vidjela one moje tabletice sa stola?
Na to kaže baba:
 - Ma kakve tabletice, jesi ti vidio one zmajeve u kuhinji?!?

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: još malo o EU
« Odgovori #55 : 19 Prosinac, 2011, 15:35:31 »
Ma j**** te u zvijezdice!!!
 ;D ;D ;D
Kako pjesma kaze:
!

Evo i jedan komentar:
poznati euroskeptik nigel farage je usporedio ulazak hrvatske i srbije u eu sa štakorima koji uskakuju u brod koji tone!!!
Svaka mu dala!!
 :notworthy: :frajer:
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!