Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: FARBANJE SCOOTA!!!!  (Posjeta: 3024 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline K...I...K...O

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Lovran
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
FARBANJE SCOOTA!!!!
« : 01 Ožujak, 2008, 13:25:58 »
EVO ZANIMA ME MALO KOLIKO BI DOSLO FARBANJE AEROXICE...U BIJELU I PERLA PLAVU BOJU...KO STA JE MENI NA AVATARU...HVALA!!!! :hello:


ubuduće ugasi caps lock
« Zadnja izmjena: 01 Ožujak, 2008, 14:51:17 hac »

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: FARBANJE SCOOTA!!!!
« Odgovori #1 : 01 Ožujak, 2008, 14:42:38 »
250e
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: FARBANJE SCOOTA!!!!
« Odgovori #2 : 01 Ožujak, 2008, 16:31:41 »
s obzirom da ga sad farbam sa perlom.....cijelog..... reko bi litra perle je, kod mene, 625kn pa ide litra razrjedjivaca i lak a trebat ce ti najmanje 2 litre boje... ja racunam oko 300 eurica sa svime..

Offline chofus1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 193
  • Spol: Muški
  • i'm the devil, who's asking?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Auti i motori
  • Mjesto: VK
  • Moj Skuter: Gilera runner Vxr
  • MojSetup: šta je to?
Odg: FARBANJE SCOOTA!!!!
« Odgovori #3 : 01 Ožujak, 2008, 17:57:49 »
1500 kn maximalno ako das nekom da ti boja


Offline chofus1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 193
  • Spol: Muški
  • i'm the devil, who's asking?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Auti i motori
  • Mjesto: VK
  • Moj Skuter: Gilera runner Vxr
  • MojSetup: šta je to?
Odg: FARBANJE SCOOTA!!!!
« Odgovori #4 : 01 Ožujak, 2008, 18:00:20 »
s obzirom da ga sad farbam sa perlom.....cijelog..... reko bi litra perle je, kod mene, 625kn pa ide litra razrjedjivaca i lak a trebat ce ti najmanje 2 litre boje... ja racunam oko 300 eurica sa svime..

2 litre boje? pa nece se kupat u boji lol

litra i pol maximalno osim ak nemislis farbat i malo zidove okolo, crtat cvjetice po asfaltu i tak to onda ce ti trebat 2 litre


moj runner je obojan sa litrom boje i to skupa sa felgama, zadnji blatobran i ostale sitnice koje neki ne bojaju!!

i jos 3 deci perle sam potrosio tj to nije boja ta perla nego sam uzeo metalic srebrni u metalic crnu i na njih šprico perlu,

a perla ti je tekucina i u njoj zrnca boje koje ti zelis...idi nadji moj projekt i vidi maske i vidjet ces sliku perle!!!

a ak oces sam bojat ovako ce ti trebat:

šmirgl, oko 30-ak kuna ( 10-ak komada papira šmirgla : 600, 800 i 1000)
šprickgit 120 kn litra, tj kila ( barem je meni tolko trebalo za motor)
primer
boja 30, 40 kn ti je deci, ovisi koju marku boje i koju boju uzimas
perla oko 600 kn litra a tebi bi za cijeli motor trebali mozda 4 deci, ma ustvari i manje ( meni je za cijeli motor, plave perle trebalo oko 3 i pol deci, al sam baco toliko da su maske koje su mi bile crne sad plave, tj crne sa jebenim plavim odsjajem, a srebrne se presijavaju na plavo nije ono da su samo plave tockice)

lak, neznam sad cijenu napamet, al on nije skup kao ovo ostalo
« Zadnja izmjena: 01 Ožujak, 2008, 18:35:38 chofus1 »

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: FARBANJE SCOOTA!!!!
« Odgovori #5 : 01 Ožujak, 2008, 18:10:51 »
ma... gle, meni treba za cijeli aerox, cijeli... i ne vjerujem da ce mi manje od 2 litre bit stado, eventualno ono sto mi ostane cu tebi prodat...  :icon_biggrin:

Offline chofus1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 193
  • Spol: Muški
  • i'm the devil, who's asking?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Auti i motori
  • Mjesto: VK
  • Moj Skuter: Gilera runner Vxr
  • MojSetup: šta je to?
Odg: FARBANJE SCOOTA!!!!
« Odgovori #6 : 01 Ožujak, 2008, 18:13:38 »
ma... gle, meni treba za cijeli aerox, cijeli... i ne vjerujem da ce mi manje od 2 litre bit stado, eventualno ono sto mi ostane cu tebi prodat...  :icon_biggrin:

procitaj sta sam napiso kolko je meni trebalo,, pise ti iznad

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: FARBANJE SCOOTA!!!!
« Odgovori #7 : 01 Ožujak, 2008, 19:51:53 »
s obzirom da ga sad farbam sa perlom.....cijelog..... reko bi litra perle je, kod mene, 625kn pa ide litra razrjedjivaca i lak a trebat ce ti najmanje 2 litre boje... ja racunam oko 300 eurica sa svime..

2 litre boje? pa nece se kupat u boji lol

litra i pol maximalno osim ak nemislis farbat i malo zidove okolo, crtat cvjetice po asfaltu i tak to onda ce ti trebat 2 litre


moj runner je obojan sa litrom boje i to skupa sa felgama, zadnji blatobran i ostale sitnice koje neki ne bojaju!!

i jos 3 deci perle sam potrosio tj to nije boja ta perla nego sam uzeo metalic srebrni u metalic crnu i na njih šprico perlu,

a perla ti je tekucina i u njoj zrnca boje koje ti zelis...idi nadji moj projekt i vidi maske i vidjet ces sliku perle!!!

a ak oces sam bojat ovako ce ti trebat:

šmirgl, oko 30-ak kuna ( 10-ak komada papira šmirgla : 600, 800 i 1000)
šprickgit 120 kn litra, tj kila ( barem je meni tolko trebalo za motor)
primer
boja 30, 40 kn ti je deci, ovisi koju marku boje i koju boju uzimas
perla oko 600 kn litra a tebi bi za cijeli motor trebali mozda 4 deci, ma ustvari i manje ( meni je za cijeli motor, plave perle trebalo oko 3 i pol deci, al sam baco toliko da su maske koje su mi bile crne sad plave, tj crne sa jebenim plavim odsjajem, a srebrne se presijavaju na plavo nije ono da su samo plave tockice)

lak, neznam sad cijenu napamet, al on nije skup kao ovo ostalo


meni je boja 55 dec, 75 dec perle.. mjesavina mi je: boja 62,5% perla 37,5%, litra 625, lak sa ucvrscivacem oko 70 kn nekoliko deca (oko 5).. sprickit mi je 4 deca 33 kn... pa ti vidi, medjuostalo ne mos ti usporedjivat aerox i runner (koj ima manje plastika) da idem farbat mc3 od frenda bi mi bilo previse pola litre..

medjuostalo ako padnes ti ostane rezerva, hehe..

jesi bacio sprickit na felge?

Offline :::Bruno:::

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 188
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • graffiti
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: gary fisher opie
Odg: FARBANJE SCOOTA!!!!
« Odgovori #8 : 01 Ožujak, 2008, 19:52:33 »
kakve 2 litre, ti krećiš stan?  :o ... ja sam več neznam koliko puta bojao runnera koji ima puno više površine za bojanje neg ajrox i jednom sam ga uspio obojati čak sa 4 deci akrilne boje (zadnja crno- žuta kombinacija)  :icon_thumright: .... do 7 dcl boje ti je dovoljno... upravo lakiram i trebalo mi je 3dcl boje da obojam one 2 velike bočne, 2 podnice, 2 bubrega, plastiku oko satova, centralni greben, rukohvat suvozača i ostalo mi je još taman toliko boje da obojam prednju centralnu masku i plastiku oko volana  :icon_thumright: ... treba znati baratati sa bojom  8)

cijena bezbojnog laka ti je ovako... bezbojni lak 0,5l je 50kn + utvrđivač 0,25l isto oko 50kn, a ako kupuješ veču količinu jeftinije je a to je bezbojni 1,0l je 85kn, a utvrđivač 0,5l je 76kn ... to su cijene iz heosa i to su mobihelovi proizvodi... idu u omjeru 2:1 + 10% razrjeđivača

i da... cijene boja iz mobihelove palete je oko 20-30kn dcl ovisno o količini perle unutra.. a ako kupuješ perlu posebno onda će ti biti i manje od 20kn dcl boje + perla  :icon_thumright: ...perla je tu najskuplja komponenta
« Zadnja izmjena: 01 Ožujak, 2008, 19:54:13 :::Bruno::: »

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: FARBANJE SCOOTA!!!!
« Odgovori #9 : 01 Ožujak, 2008, 19:57:27 »
kakve 2 litre, ti krećiš stan?  :o ... ja sam več neznam koliko puta bojao runnera koji ima puno više površine za bojanje neg ajrox i jednom sam ga uspio obojati čak sa 4 deci akrilne boje (zadnja crno- žuta kombinacija)  :icon_thumright: .... do 7 dcl boje ti je dovoljno... upravo lakiram i trebalo mi je 3dcl boje da obojam one 2 velike bočne, 2 podnice, 2 bubrega, plastiku oko satova, centralni greben, rukohvat suvozača i ostalo mi je još taman toliko boje da obojam prednju centralnu masku i plastiku oko volana  :icon_thumright: ... treba znati baratati sa bojom  8)

cijena bezbojnog laka ti je ovako... bezbojni lak 0,5l je 50kn + utvrđivač 0,25l isto oko 50kn, a ako kupuješ veču količinu jeftinije je a to je bezbojni 1,0l je 85kn, a utvrđivač 0,5l je 76kn ... to su cijene iz heosa i to su mobihelovi proizvodi... idu u omjeru 2:1 + 10% razrjeđivača

i da... cijene boja iz mobihelove palete je oko 20-30kn dcl ovisno o količini perle unutra.. a ako kupuješ perlu posebno onda će ti biti i manje od 20kn dcl boje + perla  :icon_thumright: ...perla je tu najskuplja komponenta

ma znam omjere i to..mislim ako meni govoris.... farbam i podnice i sve plastike (unutrasnje-tamo di idu kljucevi, di je otvor za ulje...najvjerovatnije i kostur..)

ponavljam.. ako padnem, sto je jako moguce s obzirom na nacin na kojni vozim..ce mi uvjek zatrebat..

Offline :::Bruno:::

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 188
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • graffiti
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: gary fisher opie
Odg: FARBANJE SCOOTA!!!!
« Odgovori #10 : 01 Ožujak, 2008, 20:57:16 »
nisam direkt tebi nego opčenito ovak dajem neke info =)

Offline chofus1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 193
  • Spol: Muški
  • i'm the devil, who's asking?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Auti i motori
  • Mjesto: VK
  • Moj Skuter: Gilera runner Vxr
  • MojSetup: šta je to?
Odg: FARBANJE SCOOTA!!!!
« Odgovori #11 : 02 Ožujak, 2008, 10:45:16 »
s obzirom da ga sad farbam sa perlom.....cijelog..... reko bi litra perle je, kod mene, 625kn pa ide litra razrjedjivaca i lak a trebat ce ti najmanje 2 litre boje... ja racunam oko 300 eurica sa svime..

2 litre boje? pa nece se kupat u boji lol

litra i pol maximalno osim ak nemislis farbat i malo zidove okolo, crtat cvjetice po asfaltu i tak to onda ce ti trebat 2 litre


moj runner je obojan sa litrom boje i to skupa sa felgama, zadnji blatobran i ostale sitnice koje neki ne bojaju!!

i jos 3 deci perle sam potrosio tj to nije boja ta perla nego sam uzeo metalic srebrni u metalic crnu i na njih šprico perlu,

a perla ti je tekucina i u njoj zrnca boje koje ti zelis...idi nadji moj projekt i vidi maske i vidjet ces sliku perle!!!

a ak oces sam bojat ovako ce ti trebat:

šmirgl, oko 30-ak kuna ( 10-ak komada papira šmirgla : 600, 800 i 1000)
šprickgit 120 kn litra, tj kila ( barem je meni tolko trebalo za motor)
primer
boja 30, 40 kn ti je deci, ovisi koju marku boje i koju boju uzimas
perla oko 600 kn litra a tebi bi za cijeli motor trebali mozda 4 deci, ma ustvari i manje ( meni je za cijeli motor, plave perle trebalo oko 3 i pol deci, al sam baco toliko da su maske koje su mi bile crne sad plave, tj crne sa jebenim plavim odsjajem, a srebrne se presijavaju na plavo nije ono da su samo plave tockice)

lak, neznam sad cijenu napamet, al on nije skup kao ovo ostalo


meni je boja 55 dec, 75 dec perle.. mjesavina mi je: boja 62,5% perla 37,5%, litra 625, lak sa ucvrscivacem oko 70 kn nekoliko deca (oko 5).. sprickit mi je 4 deca 33 kn... pa ti vidi, medjuostalo ne mos ti usporedjivat aerox i runner (koj ima manje plastika) da idem farbat mc3 od frenda bi mi bilo previse pola litre..

medjuostalo ako padnes ti ostane rezerva, hehe..

jesi bacio sprickit na felge?

da šprickit i na felge!! btw kad mijesas perlu sa bojom manji je efekt perle nego kad ofarbas motor pa onda bacis perlu na boju i onda na kraju olakiras,,, tako dobijes bolji i veci efekt perle!!!

Offline :::Bruno:::

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 188
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • graffiti
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: gary fisher opie
Odg: FARBANJE SCOOTA!!!!
« Odgovori #12 : 02 Ožujak, 2008, 12:30:41 »
kad će taj tvoj biti raner sastavljen?

Offline chofus1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 193
  • Spol: Muški
  • i'm the devil, who's asking?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Auti i motori
  • Mjesto: VK
  • Moj Skuter: Gilera runner Vxr
  • MojSetup: šta je to?
Odg: FARBANJE SCOOTA!!!!
« Odgovori #13 : 02 Ožujak, 2008, 13:04:22 »
kad će taj tvoj biti raner sastavljen?

kad dodjem iz zg :)

heh za jedno 2 tjedna...

Offline Buty

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
Odg: FARBANJE SCOOTA!!!!
« Odgovori #14 : 20 Ožujak, 2008, 22:45:15 »
Ja sam farbao u perla plavu, koštalo me 1300kn, sama boja 600kn, o,5 deci
Buty

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: FARBANJE SCOOTA!!!!
« Odgovori #15 : 21 Ožujak, 2008, 21:25:21 »
oko 2000 kuna sve plastike + felge...