Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Speedfight svjetla (žarulja H4)  (Posjeta: 3841 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tpint10

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Speedfight svjetla (žarulja H4)
« : 19 Svibanj, 2007, 17:01:15 »
kao prvo se ispričavam ako sam postao ovaj post na krivo mjesto(ipak je prvi put) ...
 dakle. imam peugeot speedfight i serijsko svjetlo mi je nevjerojatno slabo... rastavio sam sve i izvadio žarulju i vidio da je H4 35/35W . otišao sam u dućan i tamo gledao kaj ima... i našao H4 super blue 55/60W. zanima me ak to spojim unutra, budući da je dosta jača, dal to mogu spojit unutra bez posljedica da mi se ne skuri cijela instalacija i prekidač???
fala

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Speedfight svjetla (žarulja H4)
« Odgovori #1 : 19 Svibanj, 2007, 19:11:41 »
pa nebi se trebalo nista sprziti jer ima jedan relej pored akumulatora samo njega zamijenis vecom voltazom i problem rjesen ....tak si ja kontam,,,

Offline fvedran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Generic Ideo 50
Odg: Speedfight svjetla (žarulja H4)
« Odgovori #2 : 19 Svibanj, 2007, 21:00:55 »
nisam siguran, ali čini mi se da prejaka žarulja može otopiti plastiku unutar fara. Najbolje pričekati jos. Ima tu super znalaca za struju i slične stvari. Sigurno će dečki znati. Pričekaj prije nego kaj to staviš.

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Speedfight svjetla (žarulja H4)
« Odgovori #3 : 19 Svibanj, 2007, 21:24:50 »
ako ti svjetla nisu spojena na akumulator onda ti nece svjetliti punom jacinom zarulja i svjetlo ce biti katastrofa...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Speedfight svjetla (žarulja H4)
« Odgovori #4 : 20 Svibanj, 2007, 08:28:30 »
ova od auta obična je 12 kn a ja sam od 35W platio 55 kn, sramota, ali bojao sam se sa mi se nebude pregrijavala instalacija, jer je to dosta jače..
još uzima licnu od dugog svjetla a to je 60W, to je duplo jače..
da je 5-10W više ok, ali ovak će se rastopiti prekidač..

Offline tpint10

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Speedfight svjetla (žarulja H4)
« Odgovori #5 : 20 Svibanj, 2007, 14:16:00 »
hvala svima na pomoći... vidim da bum moral naći žarulju 35/35w jer bum inače sve skuril... fala puno na pomoći.

Offline fvedran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Generic Ideo 50
Odg: Speedfight svjetla (žarulja H4)
« Odgovori #6 : 22 Ožujak, 2008, 03:48:22 »
Da ne otvaram bez veze novu temu....
Molim pomoć oko žarulje. 35/35W. Izgleda kao H4 ali piše HS1. Pretpostavljam jer je slabija. Uglavnom, ne znam gdje kupiti. Na INA pumpi nemaju. Mislim da je to ista kao i ova kaj se spominjala u ovoj temi ranije.
Hvala!

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Speedfight svjetla (žarulja H4)
« Odgovori #7 : 22 Ožujak, 2008, 11:11:58 »
HS1 je orginal od peugeota,takvu možeš kupiti u servisu,ali paše ti H4 35/35....