Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Trekker .....malo naturpijan  (Posjeta: 179149 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #360 : 02 Studeni, 2008, 14:10:00 »
Kod ljudi koji ovo rade iz gusta racunati utroseno ti je kao da pijanac racuna koliko je bacio na cugu para ,to mu nije ni najmanje bitno. Evo ja sam racunao koliko sa para potrosio na neke dijelove  i isprobavanja ove godine i cifra je ugrubo 10.000 kn a da nisam toga bas niti bio svjestan, sada kada malo razmislim jesam jbt sta sam mogao s tim param ,al opet kada vidim sta sam radio i sta imam nije mi ni najmanje zao ,p.s isto skoro sve radio sam tako da tu radni sati i ostalo ne spadaju u kolicinu para... a tek daljni planovi.... mislim da cu se pridruziti hac_u jer mogla bi kod mene jos jedna piaggio masina u garazu ono ljetna verzija..  :toothy10:

Da odma razjasnim, nisam bogat i svaka kuna je tesko zaradjena ,odricao sam se svega i svaceg da to mogu si priustiti ,a isto tako imam puno potpore svojih najblizih i prijatelja i cure.


Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #361 : 02 Studeni, 2008, 20:57:33 »
Nekome je gušt trošit na neke druge stvari a nama na tuning skutera....  koliko mi je ljudi samo reklo da šta nisam kupio skuter od 125-200ccm pa da se vozim "na miru", neki jednostavno to ne shvaćaju :dontknow:

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #362 : 02 Studeni, 2008, 20:59:49 »
Nekome je gušt trošit na neke druge stvari a nama na tuning skutera....  koliko mi je ljudi samo reklo da šta nisam kupio skuter od 125-200ccm pa da se vozim "na miru", neki jednostavno to ne shvaćaju :dontknow:

potpis  :icon_thumright:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #363 : 03 Studeni, 2008, 07:53:42 »
scooter tuning is FUN!

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #364 : 04 Studeni, 2008, 18:18:26 »
trekker ide sutra na regu pa sam morao daungrejdat makinu......evo slike klipa nakon nekih 300 km,vrlo obečavajuće sve izgleda.......za one koje zanima potrošnja mogu reći da je po očekivanju 8-10 L ......



evo kak klip izgleda kad karike dihtaju kako treba...


The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #365 : 04 Studeni, 2008, 18:30:33 »
trebo si ga s tim setupom odvest ,pustili bi te na valjcima kad bi vidili koliko to cudo ide  :headbang:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #366 : 04 Studeni, 2008, 20:27:47 »
evo kak klip izgleda kad karike dihtaju kako treba...





Perfektno.
Sad (ako ti se da) opisi svoj postupak razrade nakon ugradnje i nek ubuduce ljudi tako razradjuju alu kiteve

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #367 : 04 Studeni, 2008, 20:38:36 »
e da baš bi to bilo lepo čuti jer ovaj klip ima stvarno dobru boju...svaka čast!
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #368 : 04 Studeni, 2008, 20:42:49 »
Nekome je gušt trošit na neke druge stvari a nama na tuning skutera....  koliko mi je ljudi samo reklo da šta nisam kupio skuter od 125-200ccm pa da se vozim "na miru", neki jednostavno to ne shvaćaju :dontknow:

potpis  :icon_thumright:

jos jedan potpis :icon_thumright:

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #369 : 04 Studeni, 2008, 20:57:31 »
evo kak klip izgleda kad karike dihtaju kako treba...





Perfektno.
Sad (ako ti se da) opisi svoj postupak razrade nakon ugradnje i nek ubuduce ljudi tako razradjuju alu kiteve

za alu kit obićno ugrijem do radne temp na prvom paljenju cca 10tak min i pustim da se ohladi,nakon toga jeting sredim ugrubo i provozam scoot nekih 20tak min sa dosta ubrzavanja i koćenja,postepeno od nekih 70% stiskanja do 100 % na kraju seanse...........mislim da većina ljudi greši jer prelagano rade razradu na alu cil,moja teorija je da treba stisnut da karike legnu kako treba i da počnu dihtat.....naravno uz uvjet da je cil ugrijan na optimalnu temp
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #370 : 04 Studeni, 2008, 21:00:50 »
mislim da većina ljudi greši jer prelagano rade razradu na alu cil,moja teorija je da treba stisnut da karike legnu kako treba i da počnu dihtat.....naravno uz uvjet da je cil ugrijan na optimalnu temp

Potpis. Sa naglaskom da motor mora biti zagrijan.

Offline Ivan SP

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 830
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #371 : 04 Studeni, 2008, 22:49:26 »
svaka čast ono pre dobro
---OSIGURAČ RACING---

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #372 : 17 Studeni, 2008, 21:47:17 »
kad ce malo update neki

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #373 : 18 Studeni, 2008, 06:43:08 »
bit če malo veči update uskoro............rješio sam registraciju,ravno 45 kmph je Trekker okinuo na valjcima  :toothy12: :icon_biggrin: :toothy9:........trenutno pripremam hebo manston replicu pa ču je malo testirat ak vrijeme dopusti
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #374 : 18 Studeni, 2008, 19:02:04 »
bit če malo veči update uskoro............rješio sam registraciju,ravno 45 kmph je Trekker okinuo na valjcima  :toothy12: :icon_biggrin: :toothy9:........trenutno pripremam hebo manston replicu pa ču je malo testirat ak vrijeme dopusti
haha fraer ...kakvu si blokdau slozio eletronsku ili  :toothy12:

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #375 : 18 Studeni, 2008, 19:11:42 »
ma stavio drugu masinu..haha
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #376 : 18 Studeni, 2008, 19:14:32 »
stock blokiran prenos,stock 50 cilindar i stock  spuh sa blokadom........i karb 28 mm,nije mi se dalo sad i karb i usis preslagivat  :icon_biggrin:
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #377 : 18 Studeni, 2008, 19:22:47 »
stock blokiran prenos,stock 50 cilindar i stock  spuh sa blokadom........i karb 28 mm,nije mi se dalo sad i karb i usis preslagivat  :icon_biggrin:

i kako je iso u to kratko vrijeme  :)

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #378 : 18 Studeni, 2008, 19:37:43 »
pa ko serijala sa puno boljim odzivom na gas......fino radi 28 pwk,onak sam ugrubo jetao,malo troka na full gasu ...taman koliko treba za 45 kmph
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #379 : 18 Studeni, 2008, 19:39:44 »
A zasto peugeot i piaggio serijale imaju spor odaziv na gas? Za peugeot razumijem, ali za piaggio ne bas  :icon_scratch: