Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koja svijecica za Kineza... ?  (Posjeta: 1078 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Exit

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 77
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 ccm
  • MojSetup: Malossi gus 70 ccm
  • MojSpuh: LeoVince RR
Koja svijecica za Kineza... ?
« : 23 Veljača, 2008, 16:04:14 »
iam kineza starog godinu i pol, presao sam s njim 6000 km, blokada je skinuta, stavljeni su novi lezajevi (i to ruski, koji idu u veshmashinu  :headbang: :headbang:), novi semerinzi i ostale pi*darijce... posto u njega trpam super 100 vec duze vrijeme, mislio sam u njega staviti i novu svijecicu, ali neam pojma koji model... pa vas molim ako mi mozete pomoci...
zbog mojskuter forum tima prisiljen sam promijeniti potpis... POTPIS ! :P

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Koja svijecica za Kineza... ?
« Odgovori #1 : 23 Veljača, 2008, 16:23:00 »
NGK C7HSA
Champion Z9Y

pise u service manualu , imas ga na forumu pa ga lipo skini i sve ostalo sta te zanima pogledaj tamo.

Offline Exit

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 77
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 ccm
  • MojSetup: Malossi gus 70 ccm
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: Koja svijecica za Kineza... ?
« Odgovori #2 : 23 Veljača, 2008, 16:41:54 »
ne pishe, pishe da je prvi dokumenat sheban da se ne moze popraviti, u drugom nema shta mi treba, a u trechem ne pishe...  :headbang: :headbang: vec sam pregledao... :toothy10:
milsio sam staviti onu sa 3 kraka, ali neam pojma da li uopce postoji takva za kineza, a i ako postoji ja neam pojma koja je...  ;D
pa sa mislio da mi ovdje netko moze napisati shta trebam reci kad dodjem u trgovinu koju svijecicu da mi daju...  :toothy3:
zbog mojskuter forum tima prisiljen sam promijeniti potpis... POTPIS ! :P

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Koja svijecica za Kineza... ?
« Odgovori #3 : 23 Veljača, 2008, 18:34:29 »
ne pishe, pishe da je prvi dokumenat sheban da se ne moze popraviti, u drugom nema shta mi treba, a u trechem ne pishe...  :headbang: :headbang: vec sam pregledao... :toothy10:
milsio sam staviti onu sa 3 kraka, ali neam pojma da li uopce postoji takva za kineza, a i ako postoji ja neam pojma koja je...  ;D
pa sa mislio da mi ovdje netko moze napisati shta trebam reci kad dodjem u trgovinu koju svijecicu da mi daju...  :toothy3:

a odakle sam ja procita nego iz service manuala? lol
uglavnom to ti pise tamo, znaci te su ekvivalentne njihovin kineskim svičicama ili mozda cak i te stavljaju, neman pojma.
sad ti stavljaj sta god os.

Offline probiker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
  • Moj Skuter: Ventura VS50, Peugeot SF2
Odg: Koja svijecica za Kineza... ?
« Odgovori #4 : 28 Veljača, 2008, 20:01:05 »
Jel ti nebi bilo najjednostavnije skinut svijećicu, otić u trgovinu i tražit takvu?
Ventura Motorsport