Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: BLACK-TEAM  (Posjeta: 15671 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: BLACK-TEAM
« Odgovori #40 : 05 Ožujak, 2008, 00:52:31 »
de sta ste napali covjeka? lijepo je pokazao skutere i sto on slaze i u cem je problem?
sta onda svakoga tko base pocne slagat odma posprdat kako ti imas nesto brze doma? sta onda bi svi trebali highend slagat ili sta?


Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: BLACK-TEAM
« Odgovori #41 : 05 Ožujak, 2008, 01:06:41 »
da i to iznenađenje vidimo......2 fast i tcr ces moc sanjat zato molim te ljepo...lako je kupit bcd plastike i stavit gore sta ne ??

slozi ti to pa da vidimo, kad bih ja govorio stavit cu sliek skutera kad sve bude gotovo do zadnjeg detalja mogu slobodno cekat jos 100 g. jer nikad kraja... a ovo krom i to dam se kladit da svaberaj i sveđani imaju takvog a ti kad stavis slike ja ti stavim sliku identicnog

e da i daj link di su ti svabe pohvalile skuter, aj molim te da i to vidim kak se dive i tko pise oni sta imaju ciganiju na skuteru i neke vatre i zx kromani a kad ti odgovori neki bas styler ( btw... pogle im vecinu skutera sta imaju na sebi od dijelova na masini i kak izgledaju) sam takvi prolaze na stylu ;) kroma i ostalog sam vidio kod kikija i vidi se samo vecinom skupi pare i naruci ;)

svaka cast na tvom trudu i svemu al nema se sta govorit kad tu pol skutera fali ;)

Ja sam rekal da sam htio bi kupil FA2ST ILI TCR,a meni je ovaj od stage6 dovoljan,jer ja taj scoot ne mislim uopće ni voziti,ja sam to slagal iz gušta jer sam to zamislil i to sam odlučio složiti,a ne vjerujem da ćeš naći takvoga,moj je gotov kad ja kažem da je gotovo,a ne za 100 godina,sada je ponovno sav raskopan link ima samo par prijatelja i zoki_NRG i niko više,a slike ću staviti kada bude sve gotovo. Još jednom naglašavam scooter nije za vožnju,tako da mi je nebitno koliko ide.
A tvoj speedfight-takvih ima na netu koliko oćeš isti rep isti prednji kraj,i šta ako je high-end ko da je jedini u Hrvatskoj slaže se još puno toga samo se niko ne hvali.

Svaka čast na trudu,ali nema se tu isto šta govoriti kad pol skutera fali....

Offline ...VULIN...

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • killer on the road
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • najbolja auto-moto stranica
  • Mjesto: Pakoštane
  • Moj Skuter: Nrg mc2
Odg: BLACK-TEAM
« Odgovori #42 : 05 Ožujak, 2008, 09:17:33 »
ja opet kazen da ja nepodcjenjujen nicji rad, ali gle za to poliranje triba vrimena pogotovo ako si naruke radija to je neki plus, ali koliko vidin po slikama nisi nijednu plastiku preradija, kupia si djelove sa SA i to stavia, nisi blokove taka, nisi cyl taka, i to je to.

ta masina je dosta dobra, i to ce ici dosta brzo i bez preradivanja, al jbt to sigurno nije nesto cemu bi se svabe divile, odi na forum.scooterforum.net pa ces viditi...

to je to od mene, sad serite protiv mene i govorite sto ocete al ja san svoje misljenje reka, a ako si ti stu skut stavija da bi drugi mogli doci i reci ajmeee presavrsen ovo ono a nezelis primiti kritiku tvoj problem

@mrcina, ne pjenin se ja nikome...

EOD sto se mene tice


if you give this man a ride
sweet family will die killer on the road

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: BLACK-TEAM
« Odgovori #43 : 05 Ožujak, 2008, 10:56:06 »
ja opet kazen da ja nepodcjenjujen nicji rad, ali gle za to poliranje triba vrimena pogotovo ako si naruke radija to je neki plus, ali koliko vidin po slikama nisi nijednu plastiku preradija, kupia si djelove sa SA i to stavia, nisi blokove taka, nisi cyl taka, i to je to.

ta masina je dosta dobra, i to ce ici dosta brzo i bez preradivanja, al jbt to sigurno nije nesto cemu bi se svabe divile, odi na forum.scooterforum.net pa ces viditi...

to je to od mene, sad serite protiv mene i govorite sto ocete al ja san svoje misljenje reka, a ako si ti stu skut stavija da bi drugi mogli doci i reci ajmeee presavrsen ovo ono a nezelis primiti kritiku tvoj problem

@mrcina, ne pjenin se ja nikome...

EOD sto se mene tice
Sve sam poliral na ruke,i još nije sve gotovo,to je velika muka za raditi,plastike su samo neke malo dorađene,a imam još jedan set koji ću full preraditi i tako da ću imati dva seta plastika,a mašinu neću ništa portat ni dirati jer mi je ovo sasvim dovoljno,kad budem htio neke brzine kupiti ću si motor :icon_thumright:
A ja nisam nikakve slike tu još stavil ovih par slika šta je na blogu to je staro preko godinu i pol tako da se tu nema šta puno vidjeti i ovdje nisam predstavljal svoj scoot nego je tu jedan mali filmić od Black-Teama

A kome se sviđa ok,a kome ne isto ok ja ne podcjenjujem ničiji rad,ako ko može bolje neka ja ga podržavam i daj malo napiši šta imaš na svom scootu baš me zanima :icon_thumright:

Offline ...VULIN...

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • killer on the road
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • najbolja auto-moto stranica
  • Mjesto: Pakoštane
  • Moj Skuter: Nrg mc2
Odg: BLACK-TEAM
« Odgovori #44 : 05 Ožujak, 2008, 11:04:05 »
na mon nrg-u je tpr kojeg cu preradivati, blokovi ce biti preradeni, top radilica, roost auspuh, delta, multivar, karba sad nema jer san ga stavia na zipa a i nace je bia 19, al ici ce 24+ , prisa san sa tn setupon oko 500km i opet san ga rastavia jer sad iden u prerade cilindra i bloka samo triban poci uzeti bijaks, plastike ce sve biti detaljno preradene, zadnji kraj san vec pocea i to ce biti cili spojen, sad je u crno-biloj kombinaciji uz neke plave sitnice, tako cu ga i nakon sredivanja plastika opet ofarbati jer mu nekako najbolje stoji, felge, rama i blok ce ici na plastificiranje i tako... iden sitnicu po sitnicu jer triba dosta truda i sto je najgore dosta novaca a toga se nikad nema dosta lol...


if you give this man a ride
sweet family will die killer on the road

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: BLACK-TEAM
« Odgovori #45 : 05 Ožujak, 2008, 11:08:56 »
na mon nrg-u je tpr kojeg cu preradivati, blokovi ce biti preradeni, top radilica, roost auspuh, delta, multivar, karba sad nema jer san ga stavia na zipa a i nace je bia 19, al ici ce 24+ , prisa san sa tn setupon oko 500km i opet san ga rastavia jer sad iden u prerade cilindra i bloka samo triban poci uzeti bijaks, plastike ce sve biti detaljno preradene, zadnji kraj san vec pocea i to ce biti cili spojen, sad je u crno-biloj kombinaciji uz neke plave sitnice, tako cu ga i nakon sredivanja plastika opet ofarbati jer mu nekako najbolje stoji, felge, rama i blok ce ici na plastificiranje i tako... iden sitnicu po sitnicu jer triba dosta truda i sto je najgore dosta novaca a toga se nikad nema dosta lol...
Da to se slažem nikad dosta para :icon_thumright:

Stay tuned :icon_thumright:

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: BLACK-TEAM
« Odgovori #46 : 05 Ožujak, 2008, 11:18:26 »
pazi da ne završiš kao mr j sa vakumom u cijevima goriva a od goriva ni g pa mu skuter umjesto da vozi štekče.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline BlitzMan

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
Odg: BLACK-TEAM
« Odgovori #47 : 05 Ožujak, 2008, 12:48:15 »
krivo si ti mene razumio.....slazes nest i hvalis a vidli smo slike samo od kad kak ti kazes 1 godinu stare...a nemojte onda tak pricat on ima ovo on ono pa stavi na forum da svi vide a ne samo SA i stigli dijelovi i neke slike....ovakav zadnji kraj nema bas puno ljudi jer nitko nikad nece uspit napravit 2 ista...prednja plastika je rađena po meni i nisam jos vidio ovakav model :) izrađen...btw. ne hvalim se neg sam stavio na forum da ljudi vide sta se slaze i da imaju sta pogledat a ne živit na riječima i hvalit ono sta jos nitko nije vidio...sta nije tako....???

opet ponavljam svaka tebi čast i sve 5, al je samo jedan u hr i to me veseli....a high end nema bas tolko ljudi u HR da se vozi sa njim po cesti a tko ima svaka mu čast pa ima taj gušt.....


Offline BlitzMan

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
Odg: BLACK-TEAM
« Odgovori #48 : 05 Ožujak, 2008, 12:50:25 »
i daj reci na kojem je to forumu tvoj skuter...od njih stranih 20 di sam ja regan nema tvog roxa  :dontknow: :dontknow: i samo 5 ljudi iz hr je regano a njih sad necu nabrajat

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: BLACK-TEAM
« Odgovori #49 : 05 Ožujak, 2008, 13:45:19 »
to sam ja isto rekao, stavi slike da vidimo jer ovako cela ta tvoja priča mi ne znači puno..Ništa ne poričem niti kažem da izmišljaš, verujem ja da ti radiš taj project i da će ispasti prejebeno ali daj brate stavi da vidimo mi to...
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: BLACK-TEAM
« Odgovori #50 : 05 Ožujak, 2008, 15:46:21 »
Staviti ću slike jednog lijepog sunčanog dana,kada bude sve gotovo,za sada još ne želim ništa stavljati,a i scooter je cijeli sada rastavljen,i rade se još neke izmjene :icon_thumright:

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: BLACK-TEAM
« Odgovori #51 : 05 Ožujak, 2008, 15:55:11 »
to sam ja isto rekao, stavi slike da vidimo jer ovako cela ta tvoja priča mi ne znači puno..Ništa ne poričem niti kažem da izmišljaš, verujem ja da ti radiš taj project i da će ispasti prejebeno ali daj brate stavi da vidimo mi to...
pusti ti to, sta ti nije dovoljno sta ti je nas par reklo da slaze, vec godinu i preko 6 mjeseci, btw, ako si od volje black rox, daj im napisi ukratko barem koje djelove imas, i sta si preradjivao...i sta si poliro...btw, i masinu koju ima kazem, nemaju puuuuno njih u hr, jer svi stavljaju kiteve tipa malossi, ili topove ljubicaste i sreduju, jer ne narucuju svi stage 6 karbove, kiteve, yasunije nego oni koji su vise zagrizli, opet kazem, ici ce puuno bolje od ostalih nakitanih sa karbovima 19, 21 koje svi imaju....i spuhovima tipa nardo, ili malossi....ali black je rekao da mu masina nije bitna iako ce biti po meni odlicna, sto se tice styla, motor je meni predivan i boja motora, i da nema na motoru jednu dvadesetinu fusa, sve je pedantno radjeno...btw, stavi im neku slicicu, ne moras cijeli motor...ako vec zelis...ipak si ti vlasnik ;D ;D ;D

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: BLACK-TEAM
« Odgovori #52 : 05 Ožujak, 2008, 16:14:03 »
Kad bude gotov idu slike ima dvije greške na plastikama jer je pitur malo zajebal,a ja sam rekal da ću onom majmunu šta mi je farbal zbog toga razbiti glavu,a i da ću to pofarbati na novo...

Teško je nać dobroga pitura sve neki fušeri tu kod nas :angry9: :angry9: glavno da znaju naplatiti,i reć pa to ti je za skuter predobro morat ću naučiti farbati :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 05 Ožujak, 2008, 16:21:25 black-rox »

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: BLACK-TEAM
« Odgovori #53 : 05 Ožujak, 2008, 16:29:09 »
Kad bude gotov idu slike ima dvije greške na plastikama jer je pitur malo zajebal,a ja sam rekal da ću onom majmunu šta mi je farbal zbog toga razbiti glavu,a i da ću to pofarbati na novo...

Teško je nać dobroga pitura sve neki fušeri tu kod nas :angry9: :angry9: glavno da znaju naplatiti,i reć pa to ti je za skuter predobro morat ću naučiti farbati :icon_thumright:
dobro jedino to, al opet odlicno je pofarbano i ima 2 curaka koji se jedva vide kad se priblizis, sve ostale ocjene su za 5 +

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: BLACK-TEAM
« Odgovori #54 : 22 Ožujak, 2008, 18:55:44 »
rox stavi im bar onaj video ko nama na black-scooters.. :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: BLACK-TEAM
« Odgovori #55 : 22 Ožujak, 2008, 20:31:31 »
OMG

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: BLACK-TEAM
« Odgovori #56 : 22 Ožujak, 2008, 21:21:00 »
OMG

sta je ti OMG hehehe :) meni je jedino ovaj zoki OMG i to onak... hehe

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: BLACK-TEAM
« Odgovori #57 : 22 Ožujak, 2008, 22:14:24 »
O majke garave  :laughing6:

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: BLACK-TEAM
« Odgovori #58 : 25 Srpanj, 2008, 17:57:22 »
koja je ono kaciga? :jerk:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline Losinj

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1406
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Losinj -- Rijeka
  • Moj Skuter: F15 Ducati 70RR
  • MojSetup: budzen
  • MojSpuh: Yasuni R BlackEdition
Odg: BLACK-TEAM
« Odgovori #59 : 25 Srpanj, 2008, 21:27:29 »
bas OMG
▀█▀ █ ▀█▀ ███ ™