Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: auto za 12500kn  (Posjeta: 14761 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: auto za 12500kn
« Odgovori #60 : 19 Svibanj, 2008, 22:35:24 »
dokaži,ja da nean para a negdi za otok il tako nesto bi ga uzea,opet spasi,isto ka i baotian,svi protiv njega al on trosi tri put manje nego moj,ulije pet litara i vozi se duplo nego ja sta ulijen 7
...........1...........8...........7...........

Offline phantom

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • vozim šta mi do?e pod ruku samo da sagorjeva
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pakostane
  • Moj Skuter: nrg
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: gianelli shot
Odg: auto za 12500kn
« Odgovori #61 : 14 Lipanj, 2008, 00:22:39 »
jao ekipa previse podcjenjujete neke stvari...pa baotian nije kreiran s namjernom da pere runerra ili nrga zato i kosta koliko manje ali to je ok motor.to je motor za zene,djecu za guzve ljeti i sl uz to ne trosi nista i prilicno je pouzdan a s ovim zujalicama nafriziranim nikad ne znas kad ce nesto otici,,,a priznajte  a taj nano auto isto je osmisljen po nekom planu,znaci za ljude koji nemaju toliko love..bez velikih relacija i sl i to 33 konja,bez elektronike i sl to je sve ok       a mi bi sve tili da na tom nanu pise s-line.a jbg SVAKAKVA VOZILA SE PROIZVODE DA BUDU DOSTUPNA SVIMA OD MILIJARDERA DO SIROTINJE I TO JE ZAKON TRZISTA
acab jbg "policijski posao je ?astan samo ga obavljaju u dosta slu?ajeva ne?asni ljudi"

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: auto za 12500kn
« Odgovori #62 : 27 Kolovoz, 2008, 10:05:22 »
Ma auto je prva liga , ionako stalno vozam skuteri a uskoro motor tako da auto mi treba samo nesta za prevest i preko zime za otici na posao. Cijena je sitnica ,a potrosnja i odzrzavanje je duplo manje nego skiuter serijala 50ccm 2T ,cijena registracije smijesna tako da savrseno ekonomican auto koji moze pomoci da si covjek izfinancira neku pristojnu pilu na dva tocka...

Ako dodje kod nas odma narucujem jedan i to crni (blek edišon ) ...hm zamislim masinu od R1 u tome....  :laughing3: