Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: auto za 12500kn  (Posjeta: 16412 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: auto za 12500kn
« Odgovori #20 : 16 Siječanj, 2008, 10:19:48 »
Nebi to vozil pa ni da mi netko plati!

to san ja govoria za baotiana pa sad kad je warrior u kršu i baotiana bi vozia samo da ne iden nanoge
šta ti je sa warriorom???
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: auto za 12500kn
« Odgovori #21 : 16 Siječanj, 2008, 10:24:11 »
To je auto tipa 'pustiš ga nizbrdo i izvučeš ruku kroz prozor i auto skreće' :rofll:

Rađe bi uzeo motorni romobil i naturpijao ga i uzeo kacigu i 'full body armour' opet bi bio sigurniji od tog čuda...
Who's looking for punishment ??

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: auto za 12500kn
« Odgovori #22 : 16 Siječanj, 2008, 10:51:37 »
Košta manje neg neki bolji skuter. A kome valja nek si kupi KOLESA  :laughing7: :laughing7:

ajme koji preserans..  koliko ti imas godina?

sta svi zaradjuju ko tvoji starci pa mogu kupovat golf petice dici ... ma marš ... suti tamo ako nemas sta pametno za rec
E imam 18 godina i ne preseravam se.

Daj ti meni reci kakav auto može bit, a da košta manje od mog NRGa. I kam bi ti išo sa autom od 33 konja i kaokiko je taj auto siguran?

I do 2013 se auto ne izvozi van iz indije.


prvi ficeki su imali 20ks pa je isa ko sat.. posli su napravili ficu 600D sa 30ks i takvi voze dan danas...  da ne govorin o peglici isto... fico od mog oca je prosa po europe....

ako taj auto bude zadovoljava europske eko standarde i najvaznije sigurnosne standarde ... zasto ne... ima ljudi koji nemogu kupit polovnog yuga jer su u takvoj situaciji .. a tata na kredit bi izasa malo prema nista.. a i da se raspadne za 3 godine ... kupis novog... i imas starog za djelove...

moras malo maknit pogled od sebe i tvog nrg-a ... jer auto je danas neophodan a skuter/motor je luksuz ...  bilo bi dobro da svatis kako je ovaj tata nekom mercedes jer nema nista....


isto tako ja mogu tebe gledat blido da vozis fenic od 50ccm .. stvarno lol .. moj razlupani warrior kosta vise kad ga dan ovakvog nego tvoj pic pic .....


Nebi to vozil pa ni da mi netko plati!

to san ja govoria za baotiana pa sad kad je warrior u kršu i baotiana bi vozia samo da ne iden nanoge
šta ti je sa warriorom???

udrilo me auto a ja u drugo auto pa je malo u djelovima trenutno :)

To je auto tipa 'pustiš ga nizbrdo i izvučeš ruku kroz prozor i auto skreće' :rofll:

Rađe bi uzeo motorni romobil i naturpijao ga i uzeo kacigu i 'full body armour' opet bi bio sigurniji od tog čuda...

trenutno se nezna koliko je siguran jer nije bia podlozen nikakvim testovima .. unaprid govorit je apsurdno...

da auto je ruzan.. al mos i ti procitat sta san napisa Alf-u :) ...

rec cu ti samo da je NOVO ... ipak NOVO i bolje je nego vozit starog stojadina.. i sigurnije... a i sigurno udobnije...

najavili su sad model s elektronskin paketon.. .. sve u svemu to bi moga bit best buy auto...
(pod uvjeton da zadovolji sve standarde)
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: auto za 12500kn
« Odgovori #23 : 16 Siječanj, 2008, 10:56:32 »
Ima samo jedna sitnica... čitao sam taj članak u 24 sata i pisalo je da se neće prodavati u Europi...
Who's looking for punishment ??

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: auto za 12500kn
« Odgovori #24 : 16 Siječanj, 2008, 11:11:34 »
24sata su smece novina...

sta oni znaju di ce se prodavat kad auto nije jos nikakve testove proslo ...

bude li isplativo ... prodavat ce se ;)
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: auto za 12500kn
« Odgovori #25 : 16 Siječanj, 2008, 13:00:37 »
24sata su smece novina...

sta oni znaju di ce se prodavat kad auto nije jos nikakve testove proslo ...

bude li isplativo ... prodavat ce se ;)
Ako se dobro sjećam glavni čovo koji je smislio taj auto je rekao da neće biti za Europsko tržište nego za ja mislim ove lude Arape, jedino ako izvedba napreduje ili neki drugi model u skoroj budućnosti...
Who's looking for punishment ??

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: auto za 12500kn
« Odgovori #26 : 16 Siječanj, 2008, 13:11:00 »
Piši ti kaj oćeš, normalno da je fićo imo 20 KS, za ono vrijeme to je bilo odlično.

Ak ti je auto tak dobar odna si ga kupi kad dođe za 5 godina u prodaju, a ja bi rađe vozio  Alfu 33, neg to s kojom mogu i van grada i na more, a ne auto za do trgovine, u koji nestane sanduk pive i paket mljeka.

al eto opet će ispast da se preseravam, al boli me k**ra*.

I daj si molim te pogledaj kolko košta NRG nov i godinu i pol star pa nebudeš prićo da je tvoj Malaguti razbijen skuplji  :headbang: :headbang: :headbang:
 
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: auto za 12500kn
« Odgovori #27 : 16 Siječanj, 2008, 13:14:24 »
neznas i gotovo :)
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: auto za 12500kn
« Odgovori #28 : 16 Siječanj, 2008, 13:26:39 »
neznas i gotovo :)
a gle ti neznaš normalno ni raspravljat, pa onda veliš NEZNAŠ I GOTOVO!!!

Neznam čemu može služit taj auto, svaka ćast što je on jeftin al to nije AUTO.

I rađe bi kupio neki stariji auto i uložio još neke novce u mašinu, nego taj novi.

Može opet reć ko što hoće, al da ja sa tim autom od Ogulina do Zagreba idem 3 sata i da se vozim ko u kočiji, NEBI HVALA, a za iste pare mogu vozit auto star 15 godina, a dobar auto.

Za te pare mogo bi kupit Golfa 2, Alfu 33, Fiat Uno, uglavnom nešto tako provjereno jedino kaj bi trebalo uložit u mašinu, al sve je to u cjeni od 12 000 kn.

To je isti k**ra* koda bi reko da je bolje zet Boatiana za 5000 kn neg polovnog Runnera, NRGa, speedfighta il neš slično.
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline cika_kure

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 253
  • Spol: Muški
  • ?im ?im brže, tim tim bolje... :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: 125VX
Odg: auto za 12500kn
« Odgovori #29 : 16 Siječanj, 2008, 13:32:54 »
neznas i gotovo :)

Neznam čemu može služit taj auto, svaka ćast što je on jeftin al to nije AUTO.

I rađe bi kupio neki stariji auto i uložio još neke novce u mašinu, nego taj novi.

Može opet reć ko što hoće, al da ja sa tim autom od Ogulina do Zagreba idem 3 sata i da se vozim ko u kočiji, NEBI HVALA, a za iste pare mogu vozit auto star 15 godina, a dobar auto.

Za te pare mogo bi kupit Golfa 2, Alfu 33, Fiat Uno, uglavnom nešto tako provjereno jedino kaj bi trebalo uložit u mašinu, al sve je to u cjeni od 12 000 kn.

To je isti k**ra* koda bi reko da je bolje zet Boatiana za 5000 kn neg polovnog Runnera, NRGa, speedfighta il neš slično.

potpis...
ja bi uzeo daewoo nexiu 96.-97. oko 1600eura servo, podizaci, i 1 zracni jastuk 75ks ide super imao prije pol god. da se nac cak s 90ks klimom, podizaci, servo i zracni jastuk al te su rijetke i par eura skuplje.... :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
.....................................::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::......................................

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: auto za 12500kn
« Odgovori #30 : 16 Siječanj, 2008, 13:38:08 »
Al eto čoviku nemoreš objasnit da je to IGRAČKA.

j#bo me auto od 33 KS koji ide jedva 100, skuter od 50 ccm je življi od njega i da ja sa autom nemogu preteć neki drugi auto ili traktor.

Ma svaka mu ćast, baš je dobar  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: auto za 12500kn
« Odgovori #31 : 16 Siječanj, 2008, 14:23:34 »
taj auto je rađen za arape,a ne za nas...12500 kn je stvarno malo za nov auto,tam u indiji većina si i to nemože priuštit...

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: auto za 12500kn
« Odgovori #32 : 16 Siječanj, 2008, 14:26:46 »
taj auto je rađen za arape,a ne za nas...12500 kn je stvarno malo za nov auto,tam u indiji većina si i to nemože priuštit...
to ja i govorim, taj auto nije za naše tržište (europu)
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: auto za 12500kn
« Odgovori #33 : 16 Siječanj, 2008, 14:35:21 »
novo je novo.. ima garanciju

da traje godinu dana kupis opet novi a isplatia si svih 12500kn

sta si ti cigo pa se vozas po europi i u pogonu si svaki dan...

problem je sta si ogranicen na svoju lovašku perspektivu pa ne razumis boze tebe...  kupis auto od 2000 eura ... polovno... u njega treba ulagat... a sta ti mislis da ljudima pada s neba za ulagat u auto... dica, spiza, roba.. sve to kosta... lako je srat kad te mater i otac hrane i oblace...


u novo netriba ulagat nista... 33ks.. to trosi 3 i po litre MAX... i to je gradsko auto.. imas ga uvik di parkirat itd... sta si ti jedan od ovih idiota sta voze auto koliko ide usrid grada?

kao sto rekoh .. neznas i gotovo..

razmisli malo koliko ima familija sta nemaju love za kupit pravo auto i kako bi in ovo bia spas...

auto je dobar za cijenu koju se prodaje. imas krov nad glavon pali vozi...

ja bi lave vozia ferrari al ga nemogu kupit pa mi je ford fiesta ferrari na kvadrat... nekom je i to auto mercedes npr. meni :).. sina ti zivis u hrvatskoj ima vise sirotinje nego bogatih ...

s tobon se nemogu raspravljat jer ti je perspektiva ogranicena ko u zivotinje.. ja ja ja ja .. pa i dalje ja... niko te ne tira da to vozis... a o kvaliteti se moze raspravljat tek kad to auto udje u prodaju...

toliko od mene u ovoj temi :)
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: auto za 12500kn
« Odgovori #34 : 16 Siječanj, 2008, 16:21:33 »
Pa znam ja da ima obitelji koja nemaju para, a da im treba auto. Neznam odkud ti ideja da ja imam para za neke aute i to, ali velim da to nije auto koji bi mogao koristit ljudima i s kojim bi ljudi mogli nekud dalje. Istina je da troši nešto sitno goriva, ali ništa nejde i nije mobilan, tj. nemožeš s njim kam oćeš, neg samo po gradu.

 Možda ti živiš u nekom velikom gradu pa ti je bitna vožnja po gradu, a ja živim u malom gradu i bitne su mi međugradske vožnje sa auto, pa zato imamo drugačiji pogled na istu stvar. I jebiga nismo svi isti i ne razmišljamo svi jednako!!!!

Ja opet velim da bi rađe vozio Golfa 2 TDa (premda VW nemogu smislit) na lož ulje koji će i potegnut kad treba i da mogu s njim bilo kam, a da se nevozim 40km/h.

A ovo IDIOTE, CIGANE ću prešutit, jel ak ja poćnem srat neću stat do sutra ujutro!!! :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: auto za 12500kn
« Odgovori #35 : 16 Siječanj, 2008, 19:37:19 »
oprosti nigdi tebe ne nazivan idiotom i ciganom nego je postavljeno RETORICKO pitanje... .. mislia san da znas sta je to :)

samo ti seri.. ja san dite varoša.. navika san na takve :)

SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: auto za 12500kn
« Odgovori #36 : 17 Siječanj, 2008, 00:53:38 »
Nebi to vozil pa ni da mi netko plati!

to san ja govoria za baotiana pa sad kad je warrior u kršu i baotiana bi vozia samo da ne iden nanoge
isti k na uzbirdici si brzi pjeske, jucer se vozim sa frendom, a 2 tipa sa boatianom uzbrdo su isli 10 na sat
jos ovaj malo nogom guro, mi smo kraj njih prosli sa 50-60, i sad se vracamnizbrdo sam, a ovaj gleda heehe

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: auto za 12500kn
« Odgovori #37 : 17 Siječanj, 2008, 09:55:41 »
Ima samo jedna sitnica... čitao sam taj članak u 24 sata i pisalo je da se neće prodavati u Europi...
pa u italiji se prodaje tata safari(đip) i tata indica(nešt kao clio ili punto)
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: auto za 12500kn
« Odgovori #38 : 17 Siječanj, 2008, 13:33:15 »
ovaj auto je cijenom prilagođen za njih.možda naprave neke preinake pa ga uvezu u europu

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: auto za 12500kn
« Odgovori #39 : 18 Siječanj, 2008, 00:26:32 »


ono cijena je oke...
al me strah crash testa...stoposto je ko papir...