Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Tomos vs Skuter  (Posjeta: 321150 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vragolasti Denis

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Banned!
  • Postova: 160
  • YearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Jet force
Odg: Tomos vs Skuter
« Odgovori #420 : 15 Siječanj, 2022, 22:50:35 »
Gledam uzeti Tomosa sada uz skuter. Vidim vise nisu cijene po 100-200e vec cak cijena premasuje i cijenu skutera.
Kakvo je vase misljenje na buduce ulaganje u takav motor ? Hoce li drzat cijenu ili je sada vec negdje u fullu ?

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16889
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Tomos vs Skuter
« Odgovori #421 : 22 Siječanj, 2022, 16:15:59 »
A gle tomos ko tomos ako je danas u dobrom stanju ide za 3000kn prosjeka, ispod tog iznosa nije bas moguce naci uredan primjerak da je sve original na njemu da nije razvaljen i da ga djeca nisu srafala.
Po meni budu drzali i dalje tu cijenu jer tomos i dalje ima svoju scenu, a usporedivanje sa skuterima je suvisno.
Skuter je brzi jaci i ima bolje kocnice i podvozje mehanicki napredniji stroj ali nekome se bas svida tomos takav kakav je.
Barem ga kod mene ima jako puno ljudi i nebi ga mjenjali za nista.
Ako ti se svida i uvjek si htio imati, samo uzmi i pazi da je uredan da ima papire a sve ostalo ce se takitak posrafiti ako ima ljubavi.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Tomos vs Skuter
« Odgovori #422 : 04 Veljača, 2022, 18:25:17 »
Gledam uzeti Tomosa sada uz skuter. Vidim vise nisu cijene po 100-200e vec cak cijena premasuje i cijenu skutera.
Kakvo je vase misljenje na buduce ulaganje u takav motor ? Hoce li drzat cijenu ili je sada vec negdje u fullu ?

je li se proizvodi jos uvijek?

po meni to nije jos ALL TIME HIGH cijena. jer... dokle god se porizvode potraznja nemoze nadmasit ponudu.

Eventualno kada bi prestali proizvoditi tomosa skroz...e onda BUY NOW.

Tako da... vidio sam i ja, skupi su sada Tomosi na oglasu, ali mogu ljudi trazit koliko hoce, tako moze i Euroherc naplacivati precijenjene police osiguranja dok TRIGLAV ima najbolje cijene.  :dontknow:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Tomos vs Skuter
« Odgovori #423 : 04 Veljača, 2022, 18:39:48 »
Laqo i Adriatis Slovenica imaju sigurno manje cijene osiguranja od tog TROGLAVA :icon_thumright:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Tomos vs Skuter
« Odgovori #424 : 04 Veljača, 2022, 19:06:25 »
Laqo i Adriatis Slovenica imaju sigurno manje cijene osiguranja od tog TROGLAVA :icon_thumright:
OffTopic


da, mozda si u pravu, nemam zelje istrazivati dalje, tek iduce godine.  :laughing7:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34