Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 90ccm na kinezu  (Posjeta: 39707 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #140 : 30 Travanj, 2011, 00:40:51 »
aj da se vratimo na pravu temu..isplativost 90cc na kinezu?? zašto ne..to sam ja ugrađivo susjedu stavio 3 digtunga pod cilindar da ne razbije radilicu kompresija i vozi,za sad ima 2400 km i nezz zaš trea bježat od toga kak neki pišu na 1. str... :frajer:

Kolko bi moj baotian izdrzao sa kitom od 80ccm..bi li bilo kakvog raspadanja i to
Ne brže od života!!

Offline Aphelion

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Trenutno bicikl. :P
  • Moja Kaciga: MDS
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #141 : 30 Travanj, 2011, 01:02:25 »
Kolko bi moj baotian izdrzao sa kitom od 80ccm..bi li bilo kakvog raspadanja i to
Kita od 80cm.. Pa hmm.. Misliš na 85 ili realnih 72? Jer nema 80.. Vjerojatno misliš na 72 jer svi za taj od 72 kažu da je 80. Ništa nebi bilo, skuter bi išo bolje. Glavu ne moraš mjenjat, radilicu ne moraš. Samo ga metneš nutra i pići. Bar sam ja tak.  :icon_biggrin:
Rock u duši. Zeppelini u srcu.

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #142 : 30 Travanj, 2011, 01:06:29 »
ako je kit 72ccm ( 47mm ) samo staviš i ganjaš ga..to čak nemoraš ni štedit al ak ide 82ccm ( 50mm ) onda bi trebala ili veča glava ili malo na neku foru povečat kompresionu prostor jer inače razbije radilicu..

Offline Aphelion

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Trenutno bicikl. :P
  • Moja Kaciga: MDS
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #143 : 30 Travanj, 2011, 01:07:56 »
ako je kit 72ccm ( 47mm ) samo staviš i ganjaš ga..to čak nemoraš ni štedit al ak ide 82ccm ( 50mm ) onda bi trebala ili veča glava ili malo na neku foru povečat kompresionu prostor jer inače razbije radilicu..
Kaj ako je kita 18 kubičnih centimetara? Kak to ugurat?
Rock u duši. Zeppelini u srcu.

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #144 : 30 Travanj, 2011, 01:13:03 »
ako je kit 72ccm ( 47mm ) samo staviš i ganjaš ga..to čak nemoraš ni štedit al ak ide 82ccm ( 50mm ) onda bi trebala ili veča glava ili malo na neku foru povečat kompresionu prostor jer inače razbije radilicu..

e bas to mislio sam na 47mm klip znaci ubaci i vozi,,kolko bi trosio onda sa kitom znaci nece radilici nista bit od 72ccm (pojasnite mi malo sam tu kratak)
Ne brže od života!!

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #145 : 30 Travanj, 2011, 01:19:27 »
neče ak ide taj kit..samo gurneš to gore i malo razrađuješ..laganu vožnjicu bez stiskanja da gledaš kolko može ič najviše..nekih 200-300 km i onda samo gas..a potrošnja ti je oko 3 litre..možda manje..e da i trebo bi stavit diznu veču..ja imam na svojoj devetki 110 diznu i org filter :D i ide ko zmaj...

Offline ivan_vu

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vukovar
  • Moj Skuter: ima dva kotaca
  • Moja Kaciga: shark s800
  • MojSetup: 72cc
  • MojSpuh: shacal
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #146 : 30 Travanj, 2011, 14:51:58 »
neče ak ide taj kit..samo gurneš to gore i malo razrađuješ..laganu vožnjicu bez stiskanja da gledaš kolko može ič najviše..nekih 200-300 km i onda samo gas..a potrošnja ti je oko 3 litre..možda manje..e da i trebo bi stavit diznu veču..ja imam na svojoj devetki 110 diznu i org filter :D i ide ko zmaj...

bas me zanima kako ti se ponasa sa tom 110 diznom.. jer meni je sa 90 naspram 88 lose radio, cak kontam da i manja mozda treba, oko 85.. gore imam gljivu, 72cc, protocni auspuh, i sad ce doci i bregasta.. a 110 i original filter mi nikako ne drze vodu..

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #147 : 30 Travanj, 2011, 15:01:14 »
a niti meni, i ja mislim da je malo prevelika ta dizna..ali eto ide .... ja sam prije imo 72 diznu pa nije nikak išo samo se gutio :S od kako je ova 110 nutra ide ljepo, bez filtera nejde nikako :S.. Aphelion je imao isto na devetki kit 72cc i org diznu njegov je išo ljepo sa tom diznom i bez filtera dok sa filterom nije htio ni upalit..kod mene je kontra.. čudna je ta kineska mehanika :S

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #148 : 30 Travanj, 2011, 15:06:15 »
treba se s tim malo poigrat, uštelavat dok ne dobiješ ono kaj očeš..sve se da riješiti, ništa nije nerješivo :D

Offline Bruno16

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 411
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: Piaggio X9
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: Standard
  • MojSpuh: Standard
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #149 : 30 Travanj, 2011, 20:26:46 »
j#bote ja vozim Mareu karavan 1.6 16v koja je došla cca 2300€. Opravdava tu cijenu jebeno jer sam do sad mjenjo samo disk pločice i žaruljice u prednjim faorvima :D
I vozio sam 100kg kamenja za kamenjar u gepeku, a di da tih 100kg stavim u Đileru? Možda pod sic il među noge?? Brijem da definitivno ne opravdava tu cijenu to sranje od 50cc. Zgadili su mi se ti Đilerci.  :glasses9:

hah moja astra karavan za isto slicno novaca ovu zimu redovito vozila kubik drva unutra...hahah oko 800kg
K'o koči, taj i gubi ! ! !

Offline Aphelion

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Trenutno bicikl. :P
  • Moja Kaciga: MDS
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #150 : 01 Svibanj, 2011, 00:41:08 »
hah moja astra karavan za isto slicno novaca ovu zimu redovito vozila kubik drva unutra...hahah oko 800kg

Pa ja mislim da se to više splati kupit neg neki skuter. Barem je puno funkcionalnije! :D
Rock u duši. Zeppelini u srcu.

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #151 : 01 Svibanj, 2011, 01:24:41 »
Decki slazem se s vama al ovaj je forum prvenstveno o skuterima, i za skuteraše  :icon_thumright:


Offline Edy46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 410
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sibenik
  • Moj Skuter: Gillera Runner 50 SP 2004, Zip 2T
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: netriba kad postoje naljepnice za brzinu
  • MojSpuh: SC08, LeoVince ZX
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #152 : 01 Svibanj, 2011, 02:18:07 »
Decki slazem se s vama al ovaj je forum prvenstveno o skuterima, i za skuteraše  :icon_thumright:



potpis  ::)

imate skoro pa na kraju foruma temu o autima
Italian Power Only !!!!


..ok,sam pitam...ima ljudi koji misle da skuter ima brzine,ne brini... redface icon_biggrin icon_biggrin hahahaha ajme :D

Offline grgaSP04

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 199
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner Sp50
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #153 : 13 Svibanj, 2011, 18:38:28 »
ako imaš na raspolaganju 4500 kn probaj nac neki stalker dobar motor lako se održava a cijene su mu male i ono i ispunit ti želju da je 2t

Offline zedooo

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 441
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Atlantic 200
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: štok
  • MojSpuh: štok
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #154 : 04 Lipanj, 2011, 00:27:15 »
Svakom svoje. Klinac kojem stari kupi Gileru želi vozit skuter po kvartu, ganjat se i kur*it pred curkama. Odrasla osoba koja kupi preskupi skuter od 50cc nije baš normalna. Da, ide. Ali i troši. Ekonomija? 0 bodova. Smrdi, dere se, čuje se ko' motorka, generalno bljaki.

4T? Da, to je ipak ono na čemu će svi prije ili kasnije završiti, to svi znamo. Neće dugo potrajat dok ih ne izbace u potpunosti jer im je efikasnost minimalna (ali zato skroz fino zagađuju).
Vi se tu svađate oko cvajera i četverotakta a ne oko Kineza vs. Gilere ili nekog drugog velikog brand namea koliko sam ja skuzio...

Osobno sam sa vlastitom lovom kupio Kineza. Znači za tri i pol soma kuna+set rolica, bolji remen, gljiva i dizna sam dobio brutalno prijevozno sredstvo. Znači da, tražio sam PRIJEVOZNO SREDSTVO. Jeftino, duplo brže od auta.

Skuter je trenutno na 72cc sa drugom bregastom, sa portanom glavom, sređenim i olakšanim ventilima, klackalicama, magnetom, variomatom, sređenim kuplungom i torsion controllerom. zamijenjenim gumama itd. itd. itd.

Opet ne troši, naravno. Čuje se savršeno, ide poprilično dobro i da, g#vn% od Kineza je. Pazite malo na njih i rokat ćete ih jako dugo. Trenutno sam na oko 6,5K km i do sad mi je riknuo lijevi stražnji žmigavac.
Grijem ga 3-5 minuta i onda se vozim ko' idiot.

Treba znat složit Kineza...


Offline L-kao ludak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: Lifan S-ray 80ccm i Gilera SP
  • Moja Kaciga: CAN -.-
  • MojSetup: 80 ccm
  • MojSpuh: Seriski
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #155 : 22 Lipanj, 2011, 22:42:27 »
Slažem se sa tobom u potpunosti !!!!!!


 :headbang: :headbang: :headbang:

Offline tomovzo666

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 699
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
  • Moj Skuter: NrG pOwEr-DD
  • Moja Kaciga: ixs_hx-240
  • MojSetup: BGM original 50 ccm, aluminium
  • MojSpuh: lEo ViNcE-zX
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #156 : 22 Lipanj, 2011, 23:06:35 »
ti se zajebavas ili? ::) :laughing7:
:toothy10:ma kakva zajebancija, baotian 33 ide brze od sr 150 ili runera 180 into brze od njih dvojice zajedno:toothy9:
« Zadnja izmjena: 22 Lipanj, 2011, 23:08:09 tomovzo666 »

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #157 : 23 Lipanj, 2011, 10:02:36 »
Svakom svoje. Klinac kojem stari kupi Gileru želi vozit skuter po kvartu, ganjat se i kur*it pred curkama. Odrasla osoba koja kupi preskupi skuter od 50cc nije baš normalna. Da, ide. Ali i troši. Ekonomija? 0 bodova. Smrdi, dere se, čuje se ko' motorka, generalno bljaki.

4T? Da, to je ipak ono na čemu će svi prije ili kasnije završiti, to svi znamo. Neće dugo potrajat dok ih ne izbace u potpunosti jer im je efikasnost minimalna (ali zato skroz fino zagađuju).
Vi se tu svađate oko cvajera i četverotakta a ne oko Kineza vs. Gilere ili nekog drugog velikog brand namea koliko sam ja skuzio...

Osobno sam sa vlastitom lovom kupio Kineza. Znači za tri i pol soma kuna+set rolica, bolji remen, gljiva i dizna sam dobio brutalno prijevozno sredstvo. Znači da, tražio sam PRIJEVOZNO SREDSTVO. Jeftino, duplo brže od auta.

Skuter je trenutno na 72cc sa drugom bregastom, sa portanom glavom, sređenim i olakšanim ventilima, klackalicama, magnetom, variomatom, sređenim kuplungom i torsion controllerom. zamijenjenim gumama itd. itd. itd.

Opet ne troši, naravno. Čuje se savršeno, ide poprilično dobro i da, g#vn% od Kineza je. Pazite malo na njih i rokat ćete ih jako dugo. Trenutno sam na oko 6,5K km i do sad mi je riknuo lijevi stražnji žmigavac.
Grijem ga 3-5 minuta i onda se vozim ko' idiot.

Treba znat složit Kineza...


:laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Gilera_Vk

  • Tržnica : (+7)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 503
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: Runner SP 50
  • Moja Kaciga: MDS
  • MojSpuh: Zx
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #158 : 23 Lipanj, 2011, 10:16:19 »
Svakom svoje. Klinac kojem stari kupi Gileru želi vozit skuter po kvartu, ganjat se i kur*it pred curkama. Odrasla osoba koja kupi preskupi skuter od 50cc nije baš normalna. Da, ide. Ali i troši. Ekonomija? 0 bodova. Smrdi, dere se, čuje se ko' motorka, generalno bljaki.

4T? Da, to je ipak ono na čemu će svi prije ili kasnije završiti, to svi znamo. Neće dugo potrajat dok ih ne izbace u potpunosti jer im je efikasnost minimalna (ali zato skroz fino zagađuju).
Vi se tu svađate oko cvajera i četverotakta a ne oko Kineza vs. Gilere ili nekog drugog velikog brand namea koliko sam ja skuzio...

Osobno sam sa vlastitom lovom kupio Kineza. Znači za tri i pol soma kuna+set rolica, bolji remen, gljiva i dizna sam dobio brutalno prijevozno sredstvo. Znači da, tražio sam PRIJEVOZNO SREDSTVO. Jeftino, duplo brže od auta.

Skuter je trenutno na 72cc sa drugom bregastom, sa portanom glavom, sređenim i olakšanim ventilima, klackalicama, magnetom, variomatom, sređenim kuplungom i torsion controllerom. zamijenjenim gumama itd. itd. itd.

Opet ne troši, naravno. Čuje se savršeno, ide poprilično dobro i da, g#vn% od Kineza je. Pazite malo na njih i rokat ćete ih jako dugo. Trenutno sam na oko 6,5K km i do sad mi je riknuo lijevi stražnji žmigavac.
Grijem ga 3-5 minuta i onda se vozim ko' idiot.

Treba znat složit Kineza...



  Braticu ja sam vozio kineza 82cc, sad vozim runnera 50cc,zx ,multivar i nista vise. Isao sam prije 2mj iz Vinkovaca u Koprivnicu 5sati putna brzina cca 70km/h realne dosao u Kc ugasio skut sjeo na terasu i popio kavu nisam ni osjetio da sam se umorio, a baotiana 9-ku neki dan odvezem u grad (3km) guzica mi utrnila svaka se rupica osjeti ko da se na panju vozis jbt  :hmh:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #159 : 23 Lipanj, 2011, 10:18:32 »
e stvarno... sic kao da su radili od komada drveta.... katastrofa je....
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta