Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 90ccm na kinezu  (Posjeta: 39643 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tonch08

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 201
  • Spol: Muški
  • Be cool.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Virovitica
  • Moj Skuter: Piaggio NRG MC2 DD
  • Moja Kaciga: Custom Made
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #120 : 29 Travanj, 2011, 19:36:28 »
mili boze jeste nedotupiti, radije necu nista pisat neg popusit ban, sigur budi da tvoj 125 nemore blizu, perem leonarda 125 u ubrzanju, kako necu tebe :dontknow:
a utroseno je 500e max

A jesi se napuhao stari moj. Gle, znam šta je luna, i da nabije 1000 € ista stvar. ta mašina, kakva je sad, nikad preko 8 kw nece ic. da se razumijemo.

EDIT: Htio sam reč još, da imam 500€,  ida sam dao u svog kineza, stari moj... luna bi bila 0 naspram ovog. Iskreno ti kažem. Možeš me pravit glupim kolko hočeš. U životu sam svašta prošo i vidio i vozio. tak da. Moj govor ovdje završava.
« Zadnja izmjena: 29 Travanj, 2011, 19:38:57 tonch08 »

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #121 : 29 Travanj, 2011, 19:38:21 »
luna, ne raspravljaj se s njima vidis da su zatupljeni, ja sam popusio bann zbog ovog neki dan, nemoras i ti  :icon_thumright:
inace za padobrance, imas temu u projektima o mmario 73 pa citaj i placi
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #122 : 29 Travanj, 2011, 19:43:13 »
pa se vi igrajte te GY6 kinezima...i sad ti meni reci "luna500rr i  Drnda-1"  da su cvajtaki startniji..daj sakrij se i ti i sve te vaše zujalice redom.... a ti Drnda-1 češ se i plakat kad kinez napere taj tvoj zzzzzzzzzzzzz motorić

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #123 : 29 Travanj, 2011, 20:02:50 »
pa se vi igrajte te GY6 kinezima...i sad ti meni reci "luna500rr i  Drnda-1"  da su cvajtaki startniji..daj sakrij se i ti i sve te vaše zujalice redom.... a ti Drnda-1 češ se i plakat kad kinez napere taj tvoj zzzzzzzzzzzzz motorić
placem svaki dan..  :toothy12: :toothy12:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #124 : 29 Travanj, 2011, 20:14:35 »
mulec jen, sam se ti smij..ko se zadnji smije najslađe se smije..

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #125 : 29 Travanj, 2011, 20:25:13 »
znam... poceo ima koju godinu i nikako da stanem  :toothy12: :toothy12:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Bruno16

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 411
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: Piaggio X9
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: Standard
  • MojSpuh: Standard
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #126 : 29 Travanj, 2011, 20:25:48 »
Vidim da se ovdje stvorio jednom rjecju klan talijana i kineza... Osobno i ja imam kineskog talijana tj. Zipa 4t i sam priznajem da je razlika kad sjednem na baotiana ili na svog zipa ali isto tako zip kosta 9000kn a baotian 2700...drugo vidim da svi pljucate po kinezima 125ccm, osobno sam vozia prijateljevog CF Moto Charm 150, taj motor se i u startu i u kraju drzi bez problema sa VX 125 i sa Skipperom 150 4t. Prema tome nemojte govorit da ide 85 ili tako nesto. Vidim da neko spominje tu da Gilera 50 standardna ide preko 85 sta i nije istina osim Runnera DD. Svatite da su kinezi u pola cijene a i vise naspram talijana te da zapravo na kinezima samo fali jos koji sat rada zavrsne obrade. Iskreno po meni je 20000kn za Gileru previse jer je to i dalje 50ccm, znam dosta ljudi koji voze baotiane vec godinama bez ikakvih problema...Svi znamo da su Baotiani skloni npr.hrđanju auspuha, bljeđenju plastika i slicno...ali budimo realni vecina ljudi baotiane drzi vani na kisi jer kazu ma ko ga hebe nisam ga puno ni platija, a kad bi se drzali u garazi i pazili malo vise izgledali bi kao novi. Talijani isto tako koji provedu dvije tri zime vani izgledaju Boze sacuvaj. Prema tome nemojte dizati Gileru, Piaggia i Peugeota u nebesa jer su malo kvalitetniji od kineza.  I još nešto svi govorite samo o tuningu istina je da piaggio masine trpe tuning, a kineske i ne bas, ali ako malo ukljucimo logiku svatit cemo da su ti motori konstruirani da se voze kao 50ccm a ne kao 70, 80 ili cak i 90 i da idu debelo preko 100km
K'o koči, taj i gubi ! ! !

Offline Aphelion

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Trenutno bicikl. :P
  • Moja Kaciga: MDS
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #127 : 29 Travanj, 2011, 20:38:59 »
Ja mislim da jedna ĐilerA Raner ne vrijedi kolko i 3.5 Baotiana od 5500kn.
Rock u duši. Zeppelini u srcu.

Offline Bruno16

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 411
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: Piaggio X9
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: Standard
  • MojSpuh: Standard
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #128 : 29 Travanj, 2011, 20:40:26 »
Mislim oduvijek Gilera ima istu cijenu ali mislim da je malo precjenjena jel za tu lovu se moze kupit i solidno polovno auto...a jbg ipak se nemoze mjerit auto sa motorom
K'o koči, taj i gubi ! ! !

Offline Aphelion

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Trenutno bicikl. :P
  • Moja Kaciga: MDS
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #129 : 29 Travanj, 2011, 20:45:20 »
Mislim oduvijek Gilera ima istu cijenu ali mislim da je malo precjenjena jel za tu lovu se moze kupit i solidno polovno auto...a jbg ipak se nemoze mjerit auto sa motorom
j#bote ja vozim Mareu karavan 1.6 16v koja je došla cca 2300€. Opravdava tu cijenu jebeno jer sam do sad mjenjo samo disk pločice i žaruljice u prednjim faorvima :D
I vozio sam 100kg kamenja za kamenjar u gepeku, a di da tih 100kg stavim u Đileru? Možda pod sic il među noge?? Brijem da definitivno ne opravdava tu cijenu to sranje od 50cc. Zgadili su mi se ti Đilerci.  :glasses9:
Rock u duši. Zeppelini u srcu.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #130 : 29 Travanj, 2011, 20:48:43 »
luna, ne raspravljaj se s njima vidis da su zatupljeni, ja sam popusio bann zbog ovog neki dan, nemoras i ti  :icon_thumright:

Da mi je neko pricao da ima ovako glupih ljudi nebi vjerovao, al drzat cu se tvog primjera i nemam sta njih komentirat, neg mogu plakat kako nemam strasnu gy6 125ccm kinesku masinu :dontknow:

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #131 : 29 Travanj, 2011, 20:50:16 »
Vidim da se ovdje stvorio jednom rjecju klan talijana i kineza... Osobno i ja imam kineskog talijana tj. Zipa 4t i sam priznajem da je razlika kad sjednem na baotiana ili na svog zipa ali isto tako zip kosta 9000kn a baotian 2700...drugo vidim da svi pljucate po kinezima 125ccm, osobno sam vozia prijateljevog CF Moto Charm 150, taj motor se i u startu i u kraju drzi bez problema sa VX 125 i sa Skipperom 150 4t. Prema tome nemojte govorit da ide 85 ili tako nesto. Vidim da neko spominje tu da Gilera 50 standardna ide preko 85 sta i nije istina osim Runnera DD. Svatite da su kinezi u pola cijene a i vise naspram talijana te da zapravo na kinezima samo fali jos koji sat rada zavrsne obrade. Iskreno po meni je 20000kn za Gileru previse jer je to i dalje 50ccm, znam dosta ljudi koji voze baotiane vec godinama bez ikakvih problema...Svi znamo da su Baotiani skloni npr.hrđanju auspuha, bljeđenju plastika i slicno...ali budimo realni vecina ljudi baotiane drzi vani na kisi jer kazu ma ko ga hebe nisam ga puno ni platija, a kad bi se drzali u garazi i pazili malo vise izgledali bi kao novi. Talijani isto tako koji provedu dvije tri zime vani izgledaju Boze sacuvaj. Prema tome nemojte dizati Gileru, Piaggia i Peugeota u nebesa jer su malo kvalitetniji od kineza.  I još nešto svi govorite samo o tuningu istina je da piaggio masine trpe tuning, a kineske i ne bas, ali ako malo ukljucimo logiku svatit cemo da su ti motori konstruirani da se voze kao 50ccm a ne kao 70, 80 ili cak i 90 i da idu debelo preko 100km
ma samo talijani i talijani..viš da večina nevidi dalje od tih talijana..mislim cvajtaka..a  neznaju da talijani proizvode največi štor što se tiče i kučanske sanitarije i zamjenskih dijelova za aute i opčenito svega. odi kod Tokića ili Jasmara pa kupi talijasnki ležaj za auto npr.. trajat če 450 sati kolko i kuna...konkurencija su kinezima..ali nee talijani su vrh..BOGOVI..

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #132 : 29 Travanj, 2011, 20:51:58 »
aphelion, slazem se u potpunosti da 50 ccm nema sto traziti u cjenovnome rangu preko nekih 12 tisuca kn, ali jbg tih 1000 eura viska placas onaj usrani znak na plastici...
nebih nikad uzeo novi 50 ccm skuter, ali bas nikad
zvonkec, odi na pivu  :hello:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #133 : 29 Travanj, 2011, 20:52:52 »
kolko samo treba dat za servisa talijanskih skutera da bi ti vrijedila garancija..?? ispod 700 knnemoš proč kaj tu vrijedi tolko???

Offline Aphelion

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Trenutno bicikl. :P
  • Moja Kaciga: MDS
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #134 : 29 Travanj, 2011, 20:53:53 »
Da mi je neko pricao da ima ovako glupih ljudi nebi vjerovao, al drzat cu se tvog primjera i nemam sta njih komentirat, neg mogu plakat kako nemam strasnu gy6 125ccm kinesku masinu :dontknow:
Gledaj. Okrenuo si priču naopako. Nije nitko od nas veličao tu mašinu, neg ste vi pljuvali i mi smo ju vadili iz g#vn# jer nije takvo sranje kako vi svi pričate.
Rock u duši. Zeppelini u srcu.

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #135 : 29 Travanj, 2011, 20:57:54 »
ma to su sve razvikane marke isto ko i wvolkswagen golf 3..nea večeg sranja...ionaj ko nikad nije čuo z aniš drugo za njega je isto golf ko i za vas ti cvajtaki..neznate dalje od toga..

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #136 : 29 Travanj, 2011, 20:59:43 »
kolko samo treba dat za servisa talijanskih skutera da bi ti vrijedila garancija..?? ispod 700 knnemoš proč kaj tu vrijedi tolko???
tko uzdize 2t?
tko to posebno ponizava 4t masine?
kakve veze ima koliko serviseri uzimaju?
meni nitko ne uzima jedne jedine kune za servis i sto sad?
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #137 : 29 Travanj, 2011, 21:02:35 »

kakve veze ima koliko serviseri uzimaju?
meni nitko ne uzima jedne jedine kune za servis i sto sad?

čast izuzetcima...al da bi imo garanciju moraš ič na servis..tak nejdem ni ja ..nea velike mudrosti oko štelanja ventila i zamjene ulja:S  15 min posla i 60 kn za litru ulja...dok meni za to u servisu zemu 350 kn..a frendu za runner 200 840kn..za šta tolke novceee???

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #138 : 29 Travanj, 2011, 21:07:37 »
Gledaj. Okrenuo si priču naopako. Nije nitko od nas veličao tu mašinu, neg ste vi pljuvali i mi smo ju vadili iz g#vn# jer nije takvo sranje kako vi svi pričate.

Tko kaze da nevalja, naravno da valja al nije bas takva kakvu je vi prezentirate, druga stvar svaki, ama bas svaki skuter se more frizirat da bude brz, na svaki se mogu prisarafit bolji blokovi napunjeni dobrim djelovima ili se mogu sadasnji blokovi preradit...

čast izuzetcima...al da bi imo garanciju moraš ič na servis..tak nejdem ni ja ..nea velike mudrosti oko štelanja ventila i zamjene ulja:S  15 min posla i 60 kn za litru ulja...dok meni za to u servisu zemu 350 kn..a frendu za runner 200 840kn..za šta tolke novceee???

Napravi frendu servis i etoga ;D

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #139 : 29 Travanj, 2011, 21:13:58 »
aj da se vratimo na pravu temu..isplativost 90cc na kinezu?? zašto ne..to sam ja ugrađivo susjedu stavio 3 digtunga pod cilindar da ne razbije radilicu kompresija i vozi,za sad ima 2400 km i nezz zaš trea bježat od toga kak neki pišu na 1. str... :frajer: