Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: dost dobra kolekcija Runnera  (Posjeta: 278821 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #700 : 23 Siječanj, 2018, 17:12:24 »
Slazem se da je ta plavo crna komb najbolja za SP, na 2. mjestu bi bila ljubicasto crna :headbang:

Kiza, zelis skupiti sve pokemone?

nije loš ni taj ljubičasto-crni samo me živcira raspored boja kao na crveno-svoj kombinaciji s crvenim lijevim bubregom tj. bilo bi lijepše da su prednje bočne maske u istoj boji, fora mi je jedino sto ta kombinacija ima desni plavo/ljubičasti bubreg  :icon_thumright:



Pupo i sam si rekao da nisi dugo bio na forumu pa ne znam jesi upućen da piaggio zadnjih godina divlja s cijenama i između ostalog prednja desna ili lijeva maska od starog Runnera u boji košta oko 950kn i goli rezervoar je oko 500kn, tak ak netko to novo prodaje u pola cijene a ja to mogu iskoristit, ne vidim razlog zašto ne bih uzeo  :icon_biggrin:

nije baš da ih skupljam ko Pokemone, al kad god snimim nekog urednog i povoljnog Runnera jednostavno ga moram imat, evo od jutra me neko unutarnje zlo nagovara da ekipi u garaži dovedem i jednog zdravog dizelaša :icon_biggrin:

https://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/gilera-runner-200-cm3-presao-samo-600-km-oglas-24538599

« Zadnja izmjena: 23 Siječanj, 2018, 17:13:56 kiza-iz-kvarta »
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline ajlavsrku

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1206
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Vxr
  • Moja Kaciga: Vise njih
  • MojSetup: Polini vario i zvono,polini bregasta,kevlar,alu polutke,e5
  • MojSpuh: Serdarević ili bez kata
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #701 : 23 Siječanj, 2018, 21:53:28 »
Nije mi jasno nikako 600 km samo da ima,pa zasto ga je kupio uopc,moj je 2004 god pa su unutarnje plastike crnije jbt

Offline M.A.S 82

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 190
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Ex SP180,MC3,VXR
  • Moja Kaciga: AGV
  • MojSetup: Stock
  • MojSpuh: OEM
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #702 : 23 Siječanj, 2018, 23:48:44 »
Veliki problem km vratiti..:)

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #703 : 25 Siječanj, 2018, 13:12:38 »
Nije mi jasno nikako 600 km samo da ima,pa zasto ga je kupio uopc,moj je 2004 god pa su unutarnje plastike crnije jbt

mozda vlasnik nije picajzla pa i tih 600km što se navozao s vxr-om nije vodio računa gdje ostavlja skuter po vrućinama, sunce je vrag za hrapave plastike  :icon_thumright: kolko vidim vxr je u tvom hoodu, ak imaš viška vremena i volje mogao si otić pogledat vxr-a i odmah javit jel u pitanju Zdravko ili kako bi raja iz Sarajeva rekla; šupljak  :icon_biggrin:

kad smo kod vx-a i vxr-a, neki dan mi se napokon javio lik kod kojeg je završio dio dijela from skladište iz jednog propalog piaggio centra u slavoniji, sinoć ga posjetio i zaplijenio ono što mi je zanimljivo, naravno da nije imao u šteku SP 180 /577983 naljepnice, šteeeef znam da tipraš i odmah da ti javim ni ovaj nema mali vizir  :icon_thumright:



nisam tajnovit kad su pitanju cijene, čovjek mi je rekao 200kn za set bravica/ključeva Runner 01-05godina i za 2X 125VX /577984 i 2X  4 valve trakice(kat broj je 57789) i kupio sam ih samo zato što se kao ni 125/180SP više ne proizvode i nema ih nigdje on stock, kao ni 50 SP /577981 i 200VXR/577985 pa nek stoje i čekaju pravog kupca koji će se htjet rastat sa stojanom za komad, znam da nekom jadovanu 100kn za naljepnicu zvuči kao  cijena za hitit se sa zgrade, al opet; živio ebay  :icon_biggrin:
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: dost dobra kolekcija Runnera
« Odgovori #704 : 29 Siječanj, 2018, 13:54:53 »
locirane naljepnice SP 180/577983 na italo ebayu



nažalost samo su locirane, jer lihvar traži 30e za par naljepnica + ne šalje za HR, ukoliko i iskopam nekog s adresom u Nemačkoj ili Austriji onda me shipping ispadne 32e i paypal kaze 480kn :fart:

dok se ne pojavi netko s normalnijom cijenom 180 SP naljepnica i poštarine, nastavljamo sa sakupljem oem naljepnica svih modela Runnera iz 2002/03 godine  :icon_biggrin:

a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: dost dobra kolekcija Runnera
« Odgovori #705 : 02 Veljača, 2018, 11:47:24 »
sinoć sam imao raspravu s jednim žgaravičarom iz kvarta, tićbra i ja ošli na cugu i "kvartovski davitelj" nam se natakario i ubijao nas kako se trebamo bacit u "bunarenje" bitcoina i sve pare ugruvat u grafičke kartice, rekao sam mu samo; buraz, ja trenutno buniram i gruvam vuletić samo u oem naljepnice za Runnere  :headbang:

EVO da bi se formirao cijeli set naljepnica za plavu 50ku, čekaju se još samo one 3 bijele trakice;V maska,prednji blatobran i plastika ispod rukohvata





« Zadnja izmjena: 02 Veljača, 2018, 11:49:27 kiza-iz-kvarta »
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline aprilija top

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1313
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr 180
  • Moja Kaciga: Scorpion
  • MojSetup: polinni :)
  • MojSpuh: polini
Odg: dost dobra kolekcija Runnera
« Odgovori #706 : 02 Veljača, 2018, 12:28:57 »
 :notworthy: :notworthy: :notworthy: oem +++
0981674245

Offline nrgmc2-tuning

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1064
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh Road Runner
  • MojSetup: gilardoni 180
  • MojSpuh: seriala
Odg: dost dobra kolekcija Runnera
« Odgovori #707 : 02 Veljača, 2018, 17:14:42 »
čIZAAA daj se oženi više i imaj djecu da mogu šarafati s tobom, što si tako sebičan  :laughing3: :toothy12:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: dost dobra kolekcija Runnera
« Odgovori #708 : 04 Veljača, 2018, 09:17:41 »
Koliko ce taj runner vrijediti kad se slozi? Od ove godine se sluzbeno runner ne proizvodi vise, sam nrg i sr, tako da dok se istope zalihe vozila, mislim da ce jedini runneri za kupit bit kod kize i zolta $$$
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: dost dobra kolekcija Runnera
« Odgovori #709 : 04 Veljača, 2018, 11:40:50 »
Đagy dobro je to sve, al u slavoniji je situacija puno gora nego kod vas u Istri, tak da hrpa ekipe u 30-ima ne razmišlja još o tome, a da bi u društvu opravdali status "klošara" svi su u zadnjih par godina postali freelanceri ili DJ-i  :laughing7:

Gogo šta da ti kažem, kad i sam znaš da se SP-ovi koji se vrte zadnjih godina na njuškalu su u 90% slučaja grobovi sklopljeni od 5 drugih Runnera i najnormalnije je da se za te žalosti traži i po milju eura, a ako si netko da truda i npr.uloži u regu,nove gume i uspije iskopat oem maske s nekog pure-jeta s pokojom ogrebotinom bez 1500e ne priča....a u cijene od 2-3 kile eura ulaze SP-ovi poput Vanjossievog i Doxovog,(njih sam uzeo za primjer jer su se znali osvanut na njuškalu) al opet ja ih razumijem, njihove pile su pravi pravcati "survivori" i igraju na foru; nije mi sila prodat, ak se netko odluči rastat s 20 kila kuna dobro, ak ne nek stoji  :laughing7: mene na mjesečnoj bazi znaju kontaktirat ljudi koju znaju šta imam i prošli mjesec sam imao ponudu za Zdravka sa svim novim dijelima uključujući PM vilu i RS 24 za 3 kile eura i to mi je bila top ponuda ikad za samog Zdravka,al nisam imao srca prodat  :confused5:

a kad pogledaš ovog švabu što prodaje dva Zdravkeca i cijene 3500/3800e, shvatiš da 20 kila kuna za Doxovog SP-a i je neka realna cijena  :icon_biggrin:

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/gilera-runner-fxr-180-sp-dd-m08-bj-03-aussengelagert-sebac-2-hand/785734989-305-4902

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/gilera-runner-fxr-180-sp-dd-m08-bj-03-aussengelagert-sebac-1-hand/785693512-305-4902
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: dost dobra kolekcija Runnera
« Odgovori #710 : 04 Veljača, 2018, 12:23:16 »
Jasno mi je da ih nema vise, ali to je otimacina i prodaja muda pod bubrege. Nit je novo vozilo, nit itko moze jamcit za njega, i upitno je tko je prckao po njemu. Ne znam koja je kataloska vrijednost vozila bila kad su izasli, ali cim izade iz salona vozilo gubi 20% cijene i svaku godinu 5, ako netko ima podatak i ugrubo izracuna do danas koliko to vozilo vrijedi mislim da ce cijena biti daleko ispod 3k eura. Postoji jedna stvar, a to je 2t masina, za koju svi znaju kako ide i to ce uvjek prevagnuti covjeka da istrese kesu za tako nesto jer bu isel kak kuga.  ;D ko voli nek izvoli
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: dost dobra kolekcija Runnera
« Odgovori #711 : 07 Veljača, 2018, 10:31:52 »
Jasno mi je da ih nema vise, ali to je otimacina i prodaja muda pod bubrege. Nit je novo vozilo, nit itko moze jamcit za njega, i upitno je tko je prckao po njemu. Ne znam koja je kataloska vrijednost vozila bila kad su izasli, ali cim izade iz salona vozilo gubi 20% cijene i svaku godinu 5, ako netko ima podatak i ugrubo izracuna do danas koliko to vozilo vrijedi mislim da ce cijena biti daleko ispod 3k eura. Postoji jedna stvar, a to je 2t masina, za koju svi znaju kako ide i to ce uvjek prevagnuti covjeka da istrese kesu za tako nesto jer bu isel kak kuga.  ;D ko voli nek izvoli

ak se dobro sjećam, ti zadnji SP-i su se 2003 godine riješavali za 26-27tkn, a što se tiče kataloške vrijednosti SP-a znam da je kolega prošle godine uzeo SP-a iz 2002 godine i platio je 140kn poreza, tak da po toj računici ispada da po kataloškoj vrijednosti SP iz 2002/03 danas vrijedi max. 3 kile kuna  :icon_biggrin:

u međuvremenu sam nabavio i 3 oem gel/gumene naljepnice za fxr-a, naručio ih u jednom piaggio centru i to samo 2 komada, stigle 3 i zapakirane u 2 vrećice i prodaju se kao set  :dontknow: lik mi krene otkucavat naljepnice i vidim da ga te 3 naljepnice #ebu jer ne zna kako da ih računa;18kn komad ili 54kn za set,zove šefa na mob ovaj se ne javlja i lik kaže a ništa to je vjerovatno set za 18kn aka 6kn/kom  :confused5:




Fabrizio je na lageru imao novu prednju V masku u nijansi azzuro siderale 280, a budući da je na plavoj 50ki ista V maska oštećena i ogrebana ova je bila must have  :icon_biggrin:



ubrzo je nakon V maske stigla i oem trakica za dotičnu masku, dovoljan razlog da se otvori set naljepnica i štekne siva SP koja ide na V masku  :icon_thumright:





uzimanje mjera/koordinata starih naljepnica i centriranje novih





plastika odmašćena antisilikonskim čistilom i nakon pol sata grijanja/odljepljivanja sve je na svom mjestu i posao odrađen bez mjehurića zraka ili otiska masnog prsta koji se vidi na prozirnom dijelu naljepnice  :toothy12:


« Zadnja izmjena: 07 Veljača, 2018, 10:33:23 kiza-iz-kvarta »
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline aprilija top

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1313
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr 180
  • Moja Kaciga: Scorpion
  • MojSetup: polinni :)
  • MojSpuh: polini
Odg: dost dobra kolekcija Runnera
« Odgovori #712 : 07 Veljača, 2018, 10:35:34 »
Ljepsa mi je ova bez sharkica maska ne stoji mi bas morski pesek ja sam prosl g za sr150 platil porez 163kn
0981674245

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: dost dobra kolekcija Runnera
« Odgovori #713 : 07 Veljača, 2018, 13:22:05 »
Pa kad gledas, obzirom na to kako izgleda, kako se vozi i koliko je pouzdan, 3kile kuna je plafon ;D

Moras malo pustit zraka pod naljepnice jer tako talijan radi u originalu, ako ce bit airfree znat ce ljudi da je ljepljeno naknadno  :)

Kiza, meni se svida tvoja kolekcija rannera, cak je dost dobra nhf
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: dost dobra kolekcija Runnera
« Odgovori #714 : 07 Veljača, 2018, 13:36:39 »
Eto nek se sr bolje vozi od runnera :laughing7:
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline MarinM

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2243
  • Spol: Muški
  • #NADOBUDNO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri,Okolica
  • Moj Skuter: Aerox, Runner
  • Moja Kaciga: HJC FG-14
  • MojSetup: 2 mid :)
Odg: dost dobra kolekcija Runnera
« Odgovori #715 : 07 Veljača, 2018, 15:33:06 »
sr se vozi ko kramp xd
Jednostavno tablu dole i gass...ak su brzi nisu luđi  :toothy12:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: dost dobra kolekcija Runnera
« Odgovori #716 : 07 Veljača, 2018, 15:39:33 »
sr se vozi ko kramp xd
:toothy9:
 sreca pa sam ga se rijesio
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: dost dobra kolekcija Runnera
« Odgovori #717 : 07 Veljača, 2018, 15:47:12 »
Iskoristio si cari mamurluka  :laughing7:

Volan i vilice od runnera pa valjda bude nes od nje :jerk:
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: dost dobra kolekcija Runnera
« Odgovori #718 : 07 Veljača, 2018, 17:34:00 »
ak se dobro sjećam, ti zadnji SP-i su se 2003 godine riješavali za 26-27tkn, a što se tiče kataloške vrijednosti SP-a znam da je kolega prošle godine uzeo SP-a iz 2002 godine i platio je 140kn poreza, tak da po toj računici ispada da po kataloškoj vrijednosti SP iz 2002/03 danas vrijedi max. 3 kile kuna  :icon_biggrin:
Tak i je. Više ne vrijedi. Krama stara 15godina za koju nema dijelova.  :icon_thumright:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline aprilija top

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1313
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr 180
  • Moja Kaciga: Scorpion
  • MojSetup: polinni :)
  • MojSpuh: polini
Odg: dost dobra kolekcija Runnera
« Odgovori #719 : 07 Veljača, 2018, 17:46:43 »
Zalosno prosle g sam platio porez u 4 mj na regi 163kn a u 9 mj sam imo udar i dobio za totalku 3900kn.pa sad ... nemamo se o cemo raz ako si platil porez 140kn za totalko ces dobit 3700kn negdje i kolko ti taj skuter vrijedi .,vrijedi samo meni tebi i onda ti ga neko srusi zguli pa isplati se iz u zatvor mirana ti je duša bar.
0981674245