Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: lupanje amortizera?  (Posjeta: 1401 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline spoky

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
lupanje amortizera?
« : 19 Studeni, 2007, 12:48:54 »
Da li je normalno da zadnji amortizeri lupkaju kad se prelazi
preko manjih rupa? Inače skuter je novi i ne znam da li je to neka tvornička greška ili nešto drugo. Ne znaju ni u servisu, već mi kažu da ga ostavim na promatranju. Možda su amortizeri tvrđi od hladnog vremena (kad sam ga vozio bilo je 5-10 stupnjeva). Da li netko ima sličnog iskustva? Molim za pomoć. (radi se o 250 ccm)

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: lupanje amortizera?
« Odgovori #1 : 19 Studeni, 2007, 15:29:04 »
pa nebi smjelo koliko sam ja upoznat stime ....mozda nosaci masine malo stekaju .....nemora biti do amortizera...a o kojem se scooteru radi...i predstavi se uredi profil da znamo tko si :hello:

Offline spoky

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: lupanje amortizera?
« Odgovori #2 : 19 Studeni, 2007, 16:57:54 »
beverly 250, kupljen prije 10 dana. Inače nisu to neki jaki udarci ali čuje se npr. kada skuter nije na nogarima i naglo pritisnem rukom na sjedalo ili kada se vozim i prijeđem preko neravnina. Malo sam obratio pažnju i čini mi se da se baš čuje iz amortizera ali i ne mora biti. Uostalom skuter je pod garancijom i ima da mi otklone kvar ako se uopće radi o kvaru. Pa skuter je novi, nisu valjda nosači ili nešto slično.

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: lupanje amortizera?
« Odgovori #3 : 19 Studeni, 2007, 17:00:56 »
mozda samo ima lufta amortizer mozda nije dobro prisarafljen ...jer vi imate ona amortizer s vertikalno postavljenim sarafom vjerojatno to ..nemoj nista dirati idi da ti servisiraju imas garantni list i sve..obrati se onima kod kojih si kupio tak ti je najsigurnije

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: lupanje amortizera?
« Odgovori #4 : 19 Studeni, 2007, 19:45:03 »
Ma nov je mozda mu treba malo km da se sve slegne, meni su npr. u pocetku bili pretvrdi (kao da ih po rupama nema i culi su se malo) ali sada je sve u redu :headbang: :glasses9:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta