Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: klip cijena  (Posjeta: 1737 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
klip cijena
« : 13 Studeni, 2007, 18:44:53 »
zanima me cijena koliko kosta novi klip za mhr replicu za zracno hladnjenje moj se razlomio na par tisuca komada----pa me zanima koliko bi to cca izaslo....ili ako netko ima polovni klip .....klip sa dvije karike mhr

Offline osvetnik88

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 197
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivanic-Grad
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • MojSetup: Malossi
  • MojSpuh: Zx-black
Odg: klip cijena
« Odgovori #1 : 13 Studeni, 2007, 20:02:34 »
-imam ja za prodati kit mhr replicu!
Malossi Red Sponge
Leo Vinci Zx-black

Prodajem suplemente za teretanu i sport ako ste zainteresirani javite mi se na PM ili na https://www.facebook.com/olimp.suplementi

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: klip cijena
« Odgovori #2 : 13 Studeni, 2007, 20:03:43 »
zanima me cijena koliko kosta novi klip za mhr replicu za zracno hladnjenje moj se razlomio na par tisuca komada----pa me zanima koliko bi to cca izaslo....ili ako netko ima polovni klip .....klip sa dvije karike mhr

Klip se ne kupuje polovni, ne isplati se riskirati sa time. Mozes ti kupiti njega, ali se igras.... novi bi trebao kostati oko 340kn. Dobijes uz njega karike, bolcnu i zegere.

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: klip cijena
« Odgovori #3 : 13 Studeni, 2007, 21:21:41 »
zanima me cijena koliko kosta novi klip za mhr replicu za zracno hladnjenje moj se razlomio na par tisuca komada----pa me zanima koliko bi to cca izaslo....ili ako netko ima polovni klip .....klip sa dvije karike mhr

pa sto bi

nadam se da ga nisi sa macolom udarao :) hehe :icon_biggrin:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: klip cijena
« Odgovori #4 : 13 Studeni, 2007, 21:41:32 »
ma daj popizdio sam ----dodje lega danas kod mene i u buksu upadnemo sejdenm ja na trosjed da cu zapalit cigaru lik sjedne na motor koji je bio na stalku ....skinut je cilindar i okrene kljuc da kontakt i stisne tipku alnasera i klip zapne i razlom i se sastrane i ja mu lijepo rekao da mi mora dati 300 kn on upo u bed i otisao kuci i sutra ima da mi da 300 kn inace cu mu ...jojjj

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: klip cijena
« Odgovori #5 : 14 Studeni, 2007, 10:39:18 »
420 kn je klip u piaggio centru, 300 je za gus..
inače je razlika u karikama, klipovi su isti..
karike za gus su 100 kn a za replicu 220, otud ta razlika..

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: klip cijena
« Odgovori #6 : 14 Studeni, 2007, 20:09:38 »
aaa bokte mazo zast je to tako skupo????nemam para ovaj supak sto mi je sj#bo klip trenutno nema para -----ajd ako netko ima polovni neka se javi jel nemam para trenutno za dat 400 kn ...a ubit cu ga

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: klip cijena
« Odgovori #7 : 15 Studeni, 2007, 09:57:01 »
da, ako su ti karike cijele, nabavi negdje rabljeni klip može bit i od gus kita, samo stavi svoje karike, to nije baš najsretnije ali radit će neko vrijeme..
paše ti i klip od kita za Piaggio-Gileru, isti su..

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: klip cijena
« Odgovori #8 : 15 Studeni, 2007, 11:10:09 »
ma karike su nove mjenjane prije mjesec dana nije se preslo ni 200km snjima...nove su....
ajd ako netko ima dam 200kn i ljubim dupe doslovno