Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pitanje u vezi kita  (Posjeta: 3503 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pitanje u vezi kita
« Odgovori #20 : 11 Studeni, 2007, 20:51:16 »
dobro i to je mhr replica, ne kuzim cemu ono sve trazio sam top gus al mi je dao alu..bla bla dobio sam malossi naljepnice

kao sto se i vidi iz prilozenog

i sad napisi sta jos imas na skutu tj. ili sta ce jos ici u kit
Za sada imam mallossi multivar i red sponge....oce li moci goniti na tome ili ce mi ipak trebati veci karb(19 mm)?

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Pitanje u vezi kita
« Odgovori #21 : 11 Studeni, 2007, 20:56:16 »
dobro i to je mhr replica, ne kuzim cemu ono sve trazio sam top gus al mi je dao alu..bla bla dobio sam malossi naljepnice

kao sto se i vidi iz prilozenog

i sad napisi sta jos imas na skutu tj. ili sta ce jos ici u kit
Za sada imam mallossi multivar i red sponge....oce li moci goniti na tome ili ce mi ipak trebati veci karb(19 mm)?

znaci nemas nista

ti kao da si prvi put na forumu, o ovome se stalno govori

btw..dok ne nabavis min 19mm frgu, i ako zelis izvuc max iz kita onda spuh nardo, ili zx ako ne zelis max iz kita, a onda si ga kupio skoro pa bzvz mogo si i gus uzeti(ako ce ici zx i slicni na nju)...ni ne pomisljaj na stavljanje replice dok ne rjesis frgu i spuh

i radilicu sredit...da se ne zaboravi
« Zadnja izmjena: 11 Studeni, 2007, 21:00:49 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: Pitanje u vezi kita
« Odgovori #22 : 11 Studeni, 2007, 20:58:05 »
lega nema na ovome forumu više rase :nono:, ovdje su svi ravnopravni pa nije ovo SS forum, ti si vjerojatno uzeo MHR repliku od Malossia a tvoj kolega ima vjerojatno trophy od TP. Malo si pobrko ,Malossi je jedna firma a Top performance druga...

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Pitanje u vezi kita
« Odgovori #23 : 11 Studeni, 2007, 21:02:17 »
lega nema na ovome forumu više rase :nono:, ovdje su svi ravnopravni pa nije ovo SS forum, ti si vjerojatno uzeo MHR repliku od Malossia a tvoj kolega ima vjerojatno trophy od TP. Malo si pobrko ,Malossi je jedna firma a Top performance druga...
to smo već zaključili
vozi idiote vozi !!!!!

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pitanje u vezi kita
« Odgovori #24 : 11 Studeni, 2007, 21:03:57 »
dobro i to je mhr replica, ne kuzim cemu ono sve trazio sam top gus al mi je dao alu..bla bla dobio sam malossi naljepnice

kao sto se i vidi iz prilozenog

i sad napisi sta jos imas na skutu tj. ili sta ce jos ici u kit
Za sada imam mallossi multivar i red sponge....oce li moci goniti na tome ili ce mi ipak trebati veci karb(19 mm)?

znaci nemas nista

ti kao da si prvi put na forumu, o ovome se stalno govori

btw..dok ne nabavis min 19mm frgu, i ako zelis izvuc max iz kita onda spuh nardo, ili zx ako ne zelis max iz kita, a onda si ga kupio skoro pa bzvz mogo si i gus uzeti(ako ce ici zx i slicni na nju)...ni ne pomisljaj na stavljanje replice dok ne rjesis frgu i spuh
Ma sutra ionako kupujem 19 mm a i probat cu nabavit negdje polovni spuh ako ne onda cu ga kupit i rijesena stvar. I sve ok. Sve sam ja to znao samo sam htio lijepo provjeriti da nebi bilo sranja.ako se ovdje ne smiju postavljati noobovska pitanja onda se ispricavam. ako si ti car u necemu nema smisla glumit frajera,lijepo sam pitao i ocekivam lijep odgovor.

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: Pitanje u vezi kita
« Odgovori #25 : 11 Studeni, 2007, 21:05:57 »
a jbg malo kasnim :icon_scratch:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Pitanje u vezi kita
« Odgovori #26 : 11 Studeni, 2007, 21:12:19 »
ako se ovdje ne smiju postavljati noobovska pitanja onda se ispricavam. ako si ti car u necemu nema smisla glumit frajera,lijepo sam pitao i ocekivam lijep odgovor.

evo ja se ispricavam jer nisam frajer

al malo si ispao smjesan sto se tice cijele teme i zbunjenosti

nemoj mi zamjeriti

al toliko toga se govorilo o tome na forumu da je po meni smijesno sto si postavio pitanja sto se tice frge i karba....imam osjecaj da se tebe pita ti bi nabio samo kit gore i gass, sorry al takav dojam si mi ostavio

uostalom cemu ova tema uopće   :dontknow:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pitanje u vezi kita
« Odgovori #27 : 11 Studeni, 2007, 21:15:32 »
ako se ovdje ne smiju postavljati noobovska pitanja onda se ispricavam. ako si ti car u necemu nema smisla glumit frajera,lijepo sam pitao i ocekivam lijep odgovor.

evo ja se ispricavam jer nisam frajer

al malo si ispao smjesan sto se tice cijele teme i zbunjenosti

nemoj mi zamjeriti

al toliko toga se govorilo o tome na forumu da je po meni smijesno sto si postavio pitanja sto se tice frge i karba....imam osjecaj da se tebe pita ti bi nabio samo kit gore i gass, sorry al takav dojam si mi ostavio

uostalom cemu ova tema uopće   :dontknow:
Nitko novi ti nece traziti po forumu jer mu je lakse odma postaviti pitanje jer svatko voli na gotovo,a i da si ti novi ti bi isto napravio. i ne podcjenjuj druge....

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Pitanje u vezi kita
« Odgovori #28 : 11 Studeni, 2007, 21:25:03 »
Nitko novi ti nece traziti po forumu jer mu je lakse odma postaviti pitanje jer svatko voli na gotovo,a i da si ti novi ti bi isto napravio. i ne podcjenjuj druge....

a jebi ga sad, ovo sto sam ja rekao rekao bi ti svaki stari clan foruma, kao sto to drugi i rade


uvije svi kazu, ''posto si novi ne bi bilo lose da malo prelistas forum jer ovakih tema je bilo more, imas faq i ostalatak foruma pa citaj''

jer stvarno se ne isplati svakom novom sve ispocetka odgovarati

i nema tu nista na gotovo, ajd sad da li si ti nesta NOVO sad saznao, a sto si umeđuvremenu vec mogao procitati na forumu


 :icon_thumright:


It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Pitanje u vezi kita
« Odgovori #29 : 11 Studeni, 2007, 21:31:46 »
Samo da se ukljucim. Posto se alu kit obicno na leru razr. 15 in. Oce li s skutu ista dogodit ako je u njemu ac motor . Mislim zbog hladjenja , nece veljda pregorit ili nesto...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Pitanje u vezi kita
« Odgovori #30 : 11 Studeni, 2007, 21:50:13 »
polako ovo sve odlazi u off topic, ako se tako nastavi zakljucavam temu...

Inace i ja sam kao i svi novi bio "friski" i prije nego sam se regao sam prelistao sve sto me zanimalo pa i poslije i tek nakon sto nisam imao neke ideje za rjesenje problema ili nisam nasao odgovor na svoje nedoumice sam postavio pitanje na forumu. Ono sto zelim reci, svi pocetnici trebaju koristiti trazilicu i malo prelistati forum, uglavnom ima dosta tema u mojskuter.com servisu koje vam mogu olaksati zivot a i prijasnjih gotovih tema jer se pitanja uglavnom ponavljaju.  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!