Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: RS 74ccm-radilica  (Posjeta: 950 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline MARINO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Otok Krk
  • Moj Skuter: APRILIA RS 125/SR 150
RS 74ccm-radilica
« : 12 Studeni, 2007, 10:41:39 »
evo ovako:jedno pitanje u vezi radilice,u pitanju je rs50 sa kitom od 74ccm tek nedugo stavljen,uz njega je i leovince spuh,sportski kuplung,...eh sad radilica je ostala serijska i koliko sam cuo da sa vrti bez opterecenja do 10rpm ali sad kad je stavljen kit motorcek se vrti na 11,12 rpm i stvarno ljepo ide,krajnja je 120kmh realnih i sad me zanima koliko ce odprilike trajat,vec je s kitom napravljeno 3000km i nikakvih problema za sada,bojim se dali ce se radilica raspast,tj dali moze trpit tolike okretaje??? ???

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: RS 74ccm-radilica
« Odgovori #1 : 12 Studeni, 2007, 11:04:30 »
mislim da nebi trebalo biti problema...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: RS 74ccm-radilica
« Odgovori #2 : 12 Studeni, 2007, 12:50:51 »
120 kmh ohoho koliko sam ja prociato tu na forumu da nije bed voziti s starom radilicom ja isto vozim ....ali kad sam neki dan skini cilindar radilica mi ima malo lufta s vake strane bar po milimetar dovoljno da klepece

Offline MARINO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Otok Krk
  • Moj Skuter: APRILIA RS 125/SR 150
Odg: RS 74ccm-radilica
« Odgovori #3 : 12 Studeni, 2007, 13:11:02 »
120 kmh ohoho koliko sam ja prociato tu na forumu da nije bed voziti s starom radilicom ja isto vozim ....ali kad sam neki dan skini cilindar radilica mi ima malo lufta s vake strane bar po milimetar dovoljno da klepece

pa evo sad za vikend sam bio u kostreni na meetu i dosta se ekipice skupilo,i onda je doso frend sa tim Rs-om i spanali smo se cijelo vrijeme,120kmh lovi ko i moj sr samo sta mom manje treba do 120 jer dok on rasteze svaku brzinu onda gubi ali poslje kad uhvati mozda cak i brze ide,tako da cemo se mozda mijenjat,ja njemu sr-a a on meni rs-a,jbg lud sam za motorima na brzine,skuter mi je dosadan... :sad1:
Eh da je jos sportsku radilicu stavit na njega to bi bio posao... :glasses9:
« Zadnja izmjena: 12 Studeni, 2007, 13:13:57 MARINO »