Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1066331 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3220 : 01 Ožujak, 2012, 12:15:08 »
što

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #3221 : 01 Ožujak, 2012, 13:13:10 »
kaze se šo*
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #3222 : 01 Ožujak, 2012, 16:09:08 »
šta pričaš ti pralas veća podlaktica nego nadlaktica, ajde pokaži svoju sliku iz tog kuta, il nađi nekog od bildera ko po tebi ima prihvatljivi omjer podlaktice i nadlaktice iz tog kuta


a šta ako ti je takva genetika da škemba odlazi zadnja  :icon_biggrin:


a jbg ako je takva sta cu,al da ga jebes mora se bar nesta otopiti...iako meni to ne smeta,cisto malo prije mora to srediti...

btw evo ti slika u vez podlaktice i nadlaktice:


Enel:
http://i921.photobucket.com/albums/ad54/enel_/teretana1-1.jpg

vidi se iz aviona koliko je njemu podlaktica veca od nadlaktice,ne kazem ja nista lose za to,ali to po meni nije nikako proporcionalno.

Offline enel

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 493
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Hybrid
  • Moja Kaciga: Shark s500 samurai black
Odg: Teretana
« Odgovori #3223 : 01 Ožujak, 2012, 17:38:43 »
super je enel, malo si masn pogotovo škembica al jbg, rješit će se i to, imaš sliku prije?
i za enela : šta me gledaš tako mrsko, da imam proljev rado bi te prsko  :toothy12:

Primarni je cilj dobiti mase i malo miske srediti, a masno cemo kasnije rjesavati  :icon_biggrin:. Pogled je posljedica ne mogucnosti otvaranja ociju zbog jakog sunca  :icon_biggrin:

Evo slika od prije i sad:





@enel - a jes bosanac,pravi!!

Hahahaha po cemu zakljuci  :toothy9:

Podlaktica rulz  :laughing7:

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3224 : 01 Ožujak, 2012, 18:23:20 »


oho neko se zjačo malo  :icon_biggrin:
al i šlaufić se zjačo

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #3225 : 01 Ožujak, 2012, 18:39:00 »

oho neko se zjačo malo  :icon_biggrin:
al i šlaufić se zjačo
ma sad sam vec poceo kontati neke stvari,tocnom znam sa kojim vjezbama najbolje pogoditi misic te kako ih pravilno odraditi i stvarno dobro napredujem,iznenađujuće...ali istina,tocno se sjecam da je netko rekao da jednostavno nakon nekog vremena počinjes shvacati kako treba trenirati!

ali opet napominjem prehrana no1,jedem SVAKI dan 7 puta tako da ne mislite da je ovo doslo preko noci i lađenjem jaja....
kreatin sam prestao koristiti prije tjedan dana,ali planiram ga ponovno koristiti tamo srednom 4mj ali samo 5gr prije treninga i toe to,nista pretjerano,jer mi je ostalo jos 250-300gr pa steta baciti...

sad je tocno 3 mj prave teretane,ustvari ajmo reci 4 mj,iako je taj prvi mjesec bio "uhodavanje" gdje nisam vodio brigu o prehrani i nisam imao pojma o ni o čemu...po mome i po jos jedno 50 ljudi ogroman napredak u kratkom vremenu,doslovno svaki mrtvi dan naletim na nekog i ne mogu vjerovati,svi se cude...ima onih ljubomornih pa kazu to ti je od proteina,ali na te izjave se samo nasmijem  :) uopce ne ulazim u rasprave kad su oni pametniji  ::)

ovih 3 mjeseca teretane,idem bez izostanaka,4-5 svaki tjedan,rad red i disciplina bez zajebavanja...

dobio sam malo i stomaka,jednostavno puno jedem i to je velika promjena za organizam,kao sto sam rekao,u 4mj se vatam trcanja tako da cemo i to rjesiti  :icon_thumright:

stojim na 86kg,ali ne zamaram se time,jer iako na istoj kilazi stojim svejedno napredujem u izgledu ko da ustvari dobivam kilograme...

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3226 : 01 Ožujak, 2012, 18:41:09 »
ma sad sam vec poceo kontati neke stvari,tocnom znam sa kojim vjezbama najbolje pogoditi misic te kako ih pravilno odraditi i stvarno dobro napredujem,iznenađujuće...ali istina,tocno se sjecam da je netko rekao da jednostavno nakon nekog vremena počinjes shvacati kako treba trenirati!

ali opet napominjem prehrana no1,jedem SVAKI dan 7 puta tako da ne mislite da je ovo doslo preko noci i lađenjem jaja....
kreatin sam prestao koristiti prije tjedan dana,ali planiram ga ponovno koristiti tamo srednom 4mj ali samo 5gr prije treninga i toe to,nista pretjerano,jer mi je ostalo jos 250-300gr pa steta baciti...

sad je tocno 3 mj prave teretane,ustvari ajmo reci 4 mj,iako je taj prvi mjesec bio "uhodavanje" gdje nisam vodio brigu o prehrani i nisam imao pojma o ni o čemu...po mome i po jos jedno 50 ljudi ogroman napredak u kratkom vremenu,doslovno svaki mrtvi dan naletim na nekog i ne mogu vjerovati,svi se cude...ima onih ljubomornih pa kazu to ti je od proteina,ali na te izjave se samo nasmijem  :) uopce ne ulazim u rasprave kad su oni pametniji  ::)

ovih 3 mjeseca teretane,idem bez izostanaka,4-5 svaki tjedan,rad red i disciplina bez zajebavanja...

dobio sam malo i stomaka,jednostavno puno jedem i to je velika promjena za organizam,kao sto sam rekao,u 4mj se vatam trcanja tako da cemo i to rjesiti  :icon_thumright:

stojim na 86kg,ali ne zamaram se time,jer iako na istoj kilazi stojim svejedno napredujem u izgledu ko da ustvari dobivam kilograme...
ili jednostavno skineš 300tinjak kalorija UH , manje UH na dane bez treninga....

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #3227 : 01 Ožujak, 2012, 18:49:26 »
ili jednostavno skineš 300tinjak kalorija UH , manje UH na dane bez treninga....

pda i to,ali svejedno se moram uhvatiti trčanja iako mi je to mrsko al tako se salo topi...

nego,koliko puta tjedno bi trebo trcati da to malo dotjeram,koliko km,kojim nacinom,cijelo vrijeme srednji tempo,ili onako sprintevi-hodanje-sprintevi...???

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3228 : 01 Ožujak, 2012, 19:24:02 »
pda i to,ali svejedno se moram uhvatiti trčanja iako mi je to mrsko al tako se salo topi...

nego,koliko puta tjedno bi trebo trcati da to malo dotjeram,koliko km,kojim nacinom,cijelo vrijeme srednji tempo,ili onako sprintevi-hodanje-sprintevi...???
uzmeš si za mjerenje pulsa ćuku onu, i ujutro na prazan stomak sat vremena držiš tempo 120-130 puls, mislim da će bit dovoljno i brzo hodanje za to, 3-4 x tjedno

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #3229 : 01 Ožujak, 2012, 19:27:13 »
uzmeš si za mjerenje pulsa ćuku onu, i ujutro na prazan stomak sat vremena držiš tempo 120-130 puls, mislim da će bit dovoljno i brzo hodanje za to, 3-4 x tjedno
di ima to srannje za kupiti,koliko kosta?

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3230 : 01 Ožujak, 2012, 19:31:50 »
di ima to srannje za kupiti,koliko kosta?
opet se ja dam navuć, ne slušaj mene, pričam gluposti  :toothy12:

Offline oldmen

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 69
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 200
Odg: Teretana
« Odgovori #3231 : 01 Ožujak, 2012, 20:36:08 »
ma sad sam vec poceo kontati neke stvari,tocnom znam sa kojim vjezbama najbolje pogoditi misic te kako ih pravilno odraditi i stvarno dobro napredujem,iznenađujuće...ali istina,tocno se sjecam da je netko rekao da jednostavno nakon nekog vremena počinjes shvacati kako treba trenirati!

ali opet napominjem prehrana no1,jedem SVAKI dan 7 puta tako da ne mislite da je ovo doslo preko noci i lađenjem jaja....
kreatin sam prestao koristiti prije tjedan dana,ali planiram ga ponovno koristiti tamo srednom 4mj ali samo 5gr prije treninga i toe to,nista pretjerano,jer mi je ostalo jos 250-300gr pa steta baciti...

sad je tocno 3 mj prave teretane,ustvari ajmo reci 4 mj,iako je taj prvi mjesec bio "uhodavanje" gdje nisam vodio brigu o prehrani i nisam imao pojma o ni o čemu...po mome i po jos jedno 50 ljudi ogroman napredak u kratkom vremenu,doslovno svaki mrtvi dan naletim na nekog i ne mogu vjerovati,svi se cude...ima onih ljubomornih pa kazu to ti je od proteina,ali na te izjave se samo nasmijem  :) uopce ne ulazim u rasprave kad su oni pametniji  ::)

ovih 3 mjeseca teretane,idem bez izostanaka,4-5 svaki tjedan,rad red i disciplina bez zajebavanja...

dobio sam malo i stomaka,jednostavno puno jedem i to je velika promjena za organizam,kao sto sam rekao,u 4mj se vatam trcanja tako da cemo i to rjesiti  :icon_thumright:

stojim na 86kg,ali ne zamaram se time,jer iako na istoj kilazi stojim svejedno napredujem u izgledu ko da ustvari dobivam kilograme...



za pocetak malo su mi quotanja cudna na ovom forumu.. dakle ovo si ti: http://www.pohrani.com/?2m/Wz/32DfAKWU/picture-042.jpg ? ok idemo dalje...

nema slike od prije pa je generalno tesko komentirati napredak ali:

*ne znam koliko pazis na sastav tih 7obroka(ako je tako reci po knjizi svaka cast jer je 7 pravih obroka jakoooo tesko pojesti)
* 5x tjedno treninga je puno previse tu ti je prvi minus gdje i napredak vrlo vjerovatno pati(vracamo se na disciplicnu obroka)
*visinu ne znam isto ali cini mi se da si vislji(185-190cm?) i ako je tako kile su jako lose rasporedjene(ledja ne vidim al vidim da fali mase) podlakticu i ne gledas vidim, prsa isto slabo..naglasak je na bicepsu a a:icon_biggrin:

nemoj krivo shvatiti dobronamjerno komentiram jer su ionako 3(4)mj premalo za neki ozbiljniji napredak(ok ako si imao 70kg pa se pocnes trpati odjednom vidi se masa mada je daleko od kvalitetne) ili si zveknuo odmah u startu kreatin koji navukao vode s pocetnim bumom u teretani pa se vidi neki napredak ili bar ti 50ljudi vidi, ja da nisi napisao nebi znao da si uopce bio u teretani :icon_tongue: :icon_tongue:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #3232 : 01 Ožujak, 2012, 20:37:42 »
pralas, ajde prestani se zajebavat i stisni biceps...to ti nije od proteina, to ti je od kreatina  ::)

zajebavam se, zdebljo si se dosta, a ljepo je reko cameo da se ne salis s time

EDIT: ovo nisam ni vidio, evo kritike!
« Zadnja izmjena: 01 Ožujak, 2012, 20:41:17 CoK »
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline Deny

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1789
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3233 : 01 Ožujak, 2012, 20:39:58 »
pralas sta je ta skemba dobio si kontra trokut  :toothy12:
ride it your way !

da imam pare odma bi ga uz'o !

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #3234 : 01 Ožujak, 2012, 20:55:07 »
joj krv ti j**** izgleda da cu se stvarno morati poslikat sa svih strana koliko god mi mrsko bilo moram naci nekog da me poslika pa cete vidjeti,na ovoj slici je tak ispao stomak jebiga,ali i dalje kada stojim i stisnem stomak vidim mi se 6 pločica koliko god čudno bilo nisam se toliko usalio kako mislite...

oldmen:pazi na masnoći ali uvijek se omakne,ne mogu napraviti da svih 7 obroka bude piletina ili tako nesto,idem u skoli i to je nemoguce za izvesti...
sad idem 4x tjedno...visina 188cm ako nisam narastao(nisam se dugo mjerio ali mislim da sam isti)...
btw. stvarno cu se morati poslikati,jer ovako je uzaludno da govorim koji su mi plusevi a koji minusi....
nisam odmah u pocetku kreatin,na  trećem mjesecu sam kreatin poceo ali sam se i prije njega dosta razvio i ojačao to je vise bilo radi snage...
btw slike dosta varaju i smanjuju,mozda ti sada na izgleda ali vjeruj mi i ti bi uzivo primjetio,iskreno ja sam sebi na slikama izgledam slab...

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3235 : 01 Ožujak, 2012, 21:00:38 »
DE nemojte mi pralasa dirat

jel mi se čini il je oldmen još jedan "znalac", aj slike neke nabaci

Offline oldmen

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 69
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 200
Odg: Teretana
« Odgovori #3236 : 01 Ožujak, 2012, 21:27:20 »
oldmen:pazi na masnoći ali uvijek se omakne,ne mogu napraviti da svih 7 obroka bude piletina ili tako nesto,idem u skoli i to je nemoguce za izvesti...
sad idem 4x tjedno...visina 188cm ako nisam narastao(nisam se dugo mjerio ali mislim da sam isti)...
btw. stvarno cu se morati poslikati,jer ovako je uzaludno da govorim koji su mi plusevi a koji minusi....
nisam odmah u pocetku kreatin,na  trećem mjesecu sam kreatin poceo ali sam se i prije njega dosta razvio i ojačao to je vise bilo radi snage...
btw slike dosta varaju i smanjuju,mozda ti sada na izgleda ali vjeruj mi i ti bi uzivo primjetio,iskreno ja sam sebi na slikama izgledam slab...


jebga skola ovo ono zato kazem da za 7 kvalitetnih obroka po 30grama proteina moras biti prilican frik i zivjeti samo za to(spavanje-jelo-trening-spavanje) imao sam takvih faza i mogu reci da moras biti jebacki karakter za to i prije ili kasnije svatko pukne, isto kao odnosi u obitelji, curom frendovima i ostalim(iskustvo :toothy12:)

ponavljam kritika je s moje strane prije svega dobronamjerna jer ce se naci ljudi koji ce te i ruznije kako bi se reklo spustiti na zemlju jer za 3-4mjeseca malo tko napravi od sebe nesto pogotovo da cijeli grad govori wow, a kreatinski volumen je kratkog vijeka sto nazalost shvatis i sam.. meni se ne moras slikati ja cijenim svaciji trud i rezultate ali ne volim tako neka uvelicavanja nakon par mjeseci teretane kad vecina naraste samo sebi u glavi(jebga i sam sam to prosao :-[ ) ako vec nisi uclani se na forum teretana procitaj uzduz i poprijeko neke stvari naucis, druge vidis tudje greske i lakse dodjes do zeljenog rezultata :headbang:

btw. da ne kazes sto fantaziram u prazno godinama hodam po teretani s ozbiljnijim ili neozbiljnijim fazama mjere 184cm/106kg cucnjeve/mrtvo radim s 160kg, bench s 120kg, latmasina max sto ima igram se itd..


(ovo je s avatara druge ne mogu sad naci na gore spomenutom forumu ali ima par slika)

ima me ono dosta i to kvalitetne mase koju godinama gradio i relativno je cista masa osim podrucija pupka(trbuh jel) za koji nemam nit cu vjerovatno ikad imati volje srediti iako znam da s 10kg dolje bi bio apoljon:D i jebga misljenja su podijeljena dok vecina frendova koji su u tom filmu sline na masu kad se utegnem i zakrcim pola sanka, dok sam recimo za obitelj i rodbinu pogotovo kad se vrecastije obucem praščić debeli..tako da je ipak malo zahtjevnije doci do stadija da 50 ljudi rece wow ako kuzis sto zelim reci :icon_thumright:

edit: vktr kao da sam znao slicica samo za tebe :icon_tongue:




Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3237 : 02 Ožujak, 2012, 00:09:30 »
ajmo slikiceeeee, novi materjal

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Teretana
« Odgovori #3238 : 02 Ožujak, 2012, 00:50:38 »
nebih se slozio s nekim tezama... Ja dnevno jedem po 7-8 puta obilno, unesem dnevno skoro 400g P i 400g UH na masi, i sve se stigne... i odradit trening, i s prijateljima i s curom i sve. Ja primjerice idem na tezak faks, ucim redovito svakodnevno gotovo, medu najboljim studentima sam, treniram redovito, imam curu, prijatelje izlasci, zivim sam, znaci sam si kuham, perem spremam, radim ljeti 2 posla svake sezone i nisam u 4 godine napravio vise od 3 dana pauze u treniranju. Samo treba biti vrijedan, ne gubiti vrijeme na glupostima i posvetit se stvarima koji su u tom trenutku primarne u zivotu.

@pralas, svaka cast na napredku ali moj savjet ti je da smanjih klarijski suficit jer ces se previse usalit, i ovako si poprilicno masan. Odi rade na lean masu neku ali da to budu kvalitetne kile a ne koza i voda potkozna.
4t

Offline oldmen

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 69
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 200
Odg: Teretana
« Odgovori #3239 : 02 Ožujak, 2012, 11:53:35 »
nebih se slozio s nekim tezama... Ja dnevno jedem po 7-8 puta obilno, unesem dnevno skoro 400g P i 400g UH na masi, i sve se stigne... i odradit trening, i s prijateljima i s curom i sve. Ja primjerice idem na tezak faks, ucim redovito svakodnevno gotovo, medu najboljim studentima sam, treniram redovito, imam curu, prijatelje izlasci, zivim sam, znaci sam si kuham, perem spremam, radim ljeti 2 posla svake sezone i nisam u 4 godine napravio vise od 3 dana pauze u treniranju. Samo treba biti vrijedan, ne gubiti vrijeme na glupostima i posvetit se stvarima koji su u tom trenutku primarne u zivotu.


svaka cast jedan si od 100 mozda i malo tko to moze pratiti :icon_thumright: evo moj tipican dan: jutros pola 8 zobene, onda posao 8-16(u 11 pauza gdje se ekipa kolektivno kupi na marendu u lokalnu birtiju i nemos bit cudan nositi sobom u kutjici piletinu nego pojedes smece koje je tamo na meniju, druga opcija je ostati sam u firmi s svojom kutijicom, onda oko 13-14vadim svoju kutijicu(hvala mama) i da ekipa me cudno gleda :icon_biggrin: danas nakon posla imam par racuna po gradu platiti otici oprati auto i tu je vec 17h jedem kod kuce jelo po narudzbi(hvala mama) 18-20 teretana-whey-tus-ostatci rucka i jos odem sok s curom ili drustvom i izgori dan.. sumiraj da nema skupa ni 150g proteina, a treba mi bar 250g..i ovo je jos dobar dan gdje su sve druge obaveze :sad3: