Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1080304 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3100 : 09 Veljača, 2012, 09:06:15 »
a jbg to je danas ko kod cura tangice, ja sam old school :toothy11:

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Teretana
« Odgovori #3101 : 09 Veljača, 2012, 11:59:03 »
ti voliš one da ti se pimpek klati a jajca lupaju i istežu se :toothy11:

I ja volim/nosim ovakve gaće kak Ivan nosi ;D, prije sam nosil bokserice, no od kad su mi pimpek i jajce zrasli više ih ne volim :laughing7: :laughing7:

Normalne gaće  :headbang: :headbang: :headbang: Ubiti uske bokserice još prolaze ali one "standardne" njih imam jedne i kad dođu na red jedva zdržim ;D.

Ovo kak Ivan veli, kad ti utegne da ne klati alat je zakon  :glasses9:

@cok -  :-* , htel bi sad da mi se vidu mišići ko tebi, barem na torzu(a to mi najteže jer mi se nikad ne delaju silni trbušnjaci), ali ti bi trebal podhitno nabacit barem dvije ili tri kile, onda bi izgledal ko BEAST :icon_thumright:

P.S - Ivan, kad sam bil kod tebe bil si ravan ko daska, tj normalne težine, sad si dobro nabacil trbušćić, znam nema zgoreg kad moraš ležati bilo doma bilo u bolnici, ne poznam nekog da je u bolnici ili doma kad je moral ležat zbog povrede da je izgubil na kilaži. Moj šogor je dobil 10kg u 3tjedna u bolnici, ležaj je zbog povrede tetive. To je tak, ležiš i jedeš od dosade.
« Zadnja izmjena: 09 Veljača, 2012, 12:02:46 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3102 : 09 Veljača, 2012, 12:06:20 »
da, 10+kg sam nabacio u godinu dana..zato sam i počel vježbat :icon_biggrin:

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Teretana
« Odgovori #3103 : 09 Veljača, 2012, 12:35:40 »
P.S - Ivan, kad sam bil kod tebe bil si ravan ko daska, tj normalne težine, sad si dobro nabacil trbušćić, znam nema zgoreg kad moraš ležati bilo doma bilo u bolnici, ne poznam nekog da je u bolnici ili doma kad je moral ležat zbog povrede da je izgubil na kilaži. Moj šogor je dobil 10kg u 3tjedna u bolnici, ležaj je zbog povrede tetive. To je tak, ležiš i jedeš od dosade.

Ja kad sam bio u bolnici imao sam najmanju kilažu unazad 10 godina. Prije jedno 5 sam ležao 10ak dana u bolnici. Sljepo crijevo rulez  :toothy3:



Ontopic, krenio i ja u gym prošli tjedan.  Bio par puta zasada, cilj je doć ispod metra zasada ;D Tegove slabo dižem, samo bicikl, traka i ona pi*darija za veslanje. Vi iskusni jel ima još tko kakvu preporuku za spravu. Znači samo za skidanje kilaže, pumpanje snage me nezanima baš.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3104 : 09 Veljača, 2012, 12:38:39 »
kad ti operiraju trbuh normalno da smršaviš jer ti ne daju jesti ;D

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3105 : 09 Veljača, 2012, 13:59:06 »
ja nosim ovakve gace kao ivan, ali ne bas tako uske, bude super dodji i ti


Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #3106 : 09 Veljača, 2012, 14:13:27 »
@dancoo ...a skupljam pomalo, eto me na 71, hocu 75 i da bude ko sada...ruke ojacat i noge, i popunit prsa, gornji dio a ostalo ne diram, a ti imas finu capu, zivot na selu je najbolja teretana svi imaju ruke ko sunke :D
@pupo, samo trcanje, bicikl, orbitrek, steper i takve stvari i ono...po pola sata sa dobrim tempom (dobro trcanje ne pol sata, ako mozes onda ok) i bit ce, ali moras i paziti sto jedes
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: Teretana
« Odgovori #3107 : 09 Veljača, 2012, 16:48:42 »
@pupo imao sam isti cilj kao i ti, ja bih ti preporučio da se raspitaš dal ima kod tebe netko tko drži Bodyweight treninge, također i girije, teretana je ok al onda radi sve
vojne vježbe su super za skidanje kg
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #3108 : 09 Veljača, 2012, 20:12:40 »
16.2 će biti 3mjeseca, ide se po 3-4 puta tjedno u teretanu, kak ispadne. Prehrana je ista samo je izbačen kruh i dodan sir te 20g proteina poslje treninga...Nakon 1mj su bile samo upale mišića, sad nema više upala i počinju se isticati mišići..još 2 mj i to je to, onda samo održavanje toga.
koliko imas kg?
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Teretana
« Odgovori #3109 : 09 Veljača, 2012, 20:14:43 »
73.5-74.3kg Svaki put se vagam kad dojdem u teretanu i ta kilaža varira, s odjećom bez tenesica. Visok sam 174cm.
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #3110 : 09 Veljača, 2012, 20:18:58 »
73.5-74.3kg Svaki put se vagam kad dojdem u teretanu i ta kilaža varira, s odjećom bez tenesica. Visok sam 174cm.
to je to...ne znam jel takvo ogledalo, ali zbilja se cinis nabijen, tako da kad bi malo trbuh izravnao, dobio bi onaj trokut look i bilo bi odlicno

jake ruke bokte... :icon_thumright:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Teretana
« Odgovori #3111 : 09 Veljača, 2012, 20:29:42 »
Pa to hoću, da dobim trokut i da torzo istešem, jer tu imam malo masti, nije strašno ali dosta da mi pokrije pločice  ;D.

Koje vježbe su najbolje za to osim trbušnjaka?  Prsa, triceps, biceps i ramena samo rastu...triceps mi je skoro veći od bicepsa  :dontknow: ali velim, torzo mi jako teško ide, ne znam baš puno vježbi za taj dio tjela :icon_scratch:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline vx

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 819
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3112 : 09 Veljača, 2012, 20:37:13 »
a sredi prehranu pa će se vidit trbušnjaci  ;D
Tjesim svinje prije klanja! Informacije na tel. +38763518514

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Teretana
« Odgovori #3113 : 09 Veljača, 2012, 21:07:22 »
Sta mislite o veslanju kao sportu!? I koji je sport za razvijanje osim teretane dobar u 16 god?  :dontknow:

Veslanje mi se oduvjek svidjalo, cak nebi bilo lose imamo ovdje jedan kvalitetni klub, da se prebacim tu? Sta mislite o tome ili da je ostat u teretani?
Ne brže od života!!

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #3114 : 09 Veljača, 2012, 21:27:34 »
Pa to hoću, da dobim trokut i da torzo istešem, jer tu imam malo masti, nije strašno ali dosta da mi pokrije pločice  ;D.

Koje vježbe su najbolje za to osim trbušnjaka?  Prsa, triceps, biceps i ramena samo rastu...triceps mi je skoro veći od bicepsa  :dontknow: ali velim, torzo mi jako teško ide, ne znam baš puno vježbi za taj dio tjela :icon_scratch:
triceps i mora bit velik, zauzima valjda 3/4 ruke...

bas kako kaze vx, prehranu srediti i pumpaj, mislim da nisi toliko kritican da moras trcati ili slicno

svaki sport je dobar za razvijanje, ovisi sto tebe privlaci i zanima

Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3115 : 09 Veljača, 2012, 23:23:26 »
citao sam da sardine u konziverni nisu nista stetne,sto se tice toksina kao kod tune?jel istina,da su "bezopasne"?
sardina je čista jer je na dnu hranidbenog lanca a tuna pri vrhu.. ona jede sve druge ribe..
tunino meso je takvo da sadrži teške metale u sebi koji njoj ne štete ali štete čovjeku...
navodno da se za konzerve koristi tunino bijelo meso koje sadrži najmanje tih toksina ali ih ipak ima..
zato su konzerve ipak sigurne..

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #3116 : 10 Veljača, 2012, 09:14:57 »
nisu to tolike kolicine da bi se otrovao od njih, ako uopce i jesu toliko otrovne



Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3117 : 10 Veljača, 2012, 09:22:32 »
ne radi se o trovanju, nego o sakupljanju toksina u tkivima...

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3118 : 10 Veljača, 2012, 13:25:00 »
ne radi se o trovanju, nego o sakupljanju toksina u tkivima...
živa
« Zadnja izmjena: 10 Veljača, 2012, 13:30:57 vktr »

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #3119 : 10 Veljača, 2012, 16:06:24 »
upravo dosao sa treninga,trebao sam noge raditi ali sam bio toliko nadrkan jel sam popusio komad iz matematike tako da sam prsa radio da se ispušem...
nezz koji je k**ra* usao u mene u ali sam u ovih 2 tjedna jako puno ojačao,izgleda mi nemoguce...
ravni bench:2 serije zagrijavanja,a zatim 6x3 sa 70kg(uvijek sam sam morao izbaciti i ajmo reci malo sam riskirao jer nije nitko stajao iza mene) i zadnja serija pump...
a prosli tjedan sam napravio jedva 4x3 sa 70kg s tim da mi je kolega uvijek izbacio i stajao iza mene :dontknow:
prije 4 tjedna nisam mogao koliko se sjecam 3x3-70kg...
od sada radim tak 6x3 ili 8x3 iskljucivo za snagu

sumljam da je to toliko do kreatina,ipak mislim da se ovo mučenje sa prehranom isplati u svakom pogledu  :)