Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: svetlo-pitanje  (Posjeta: 839 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sanatorium

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinica-macedonia
  • Moj Skuter: Kymco SUper 9
svetlo-pitanje
« : 13 Studeni, 2010, 22:10:36 »
znaci ovako dali netko zna do cemu bi bilo ovo znaci kada skut je zagrijan svetlo sveti onako zuto a pre malo sam upalio skut ( bio je hladan a i vreme je bilo dosta hladno ) i svetlo mi je bilo bjelo ( kao da imam xenona ali ne toliko bjelo ali puno bolje nego kada je skut sagrijan ) pa do cemu bi bilo to ( kymco super 9 svjetlo je h4 )

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16957
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: svetlo-pitanje
« Odgovori #1 : 13 Studeni, 2010, 22:45:04 »
obrtaji skutera
hladno = hladan skut = cok radi = visi  obrtaji = vise struje = svjetlije svjetlo
toplo = topli skut = cok ne radi = manji obrtaji = manje struje = slabije svjetlo

Offline sanatorium

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinica-macedonia
  • Moj Skuter: Kymco SUper 9
Odg: svetlo-pitanje
« Odgovori #2 : 14 Studeni, 2010, 10:04:04 »
obrtaji skutera
hladno = hladan skut = cok radi = visi  obrtaji = vise struje = svjetlije svjetlo
toplo = topli skut = cok ne radi = manji obrtaji = manje struje = slabije svjetlo



ali i kada je gas do kraja onda opet je isto znaci i kada radi na isti obratali kada je hladan bolje sveti

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: svetlo-pitanje
« Odgovori #3 : 15 Studeni, 2010, 16:13:58 »
mozda temperatura utjece na elemente u regleru ili nesto, jedino mozes izmjerit napon na izlazima za svjetlo na regleru pri otvorima gasa od recimo 1-2/3.

ili ako imas od koga posudit drugi regler da probas s njim. osim toga cijene reglera za neke skutere su jako niske, vidio sam cak i 50-70 kn, a ako ti se to događa a prije nije onda jedino moze regler utjecat na to buduci da su svjetla direktno sa njega povucena.  :dontknow: