Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Luna 70 vision  (Posjeta: 68044 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #120 : 19 Svibanj, 2011, 22:50:10 »
hahaha, sad nema snage ko prije par mjeseci, al opet dosta za napravit solidnu stetu :drunken_smilie:
vile i stup sam promjenio, ima slika na mobu al mi se neda sada uploadirat, milas je opet profitira a ja prosa poprilicno jefitino :headbang:
nek sad goni kako jest, nije napravljena za nikakve trke jbga, stavio sam wild liona, dizna 78, lunin teikei, ja i milas bacili djir od 10-ak km s 3deca mjesavine u rezervaru i jos sam se dovukao stim doma, to je ok potrosnja s dvojicom :icon_biggrin:

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #121 : 06 Lipanj, 2011, 11:48:20 »
Nesto me puklo (opet) pa sam skinio kit da vidim sto ne vuce, evo odgovor:





Dakle, em ima ris-dva duboka 1-2mm, em pustaju karike, ne bas previse, al opet jesu, cil je osao na odmor, a klip za privjesak u moju kolekciju razhebanih klipova...
Na skuter je stavljen giannelli next, isporavio i povario koliko se dalo, karb phva 12 upaljač edišn, 50ccm termogurpa od lune nista turpijano, svjecka je ngk br7hs, nabavio sam i original airbox al ga nemogu namontirat dok nenadjem diznu 64-68, trenutno je 78 jer nemam manje M6...
Prjenos je tgb polutke, minarelli kvacilo i zvono, bili federi svi, remen oni pezo, multivar s 4,2-4,5g, podloska 1mm... Drugo nisam nista dirao...
Pali nazub, krajnje ima dovoljno, more nakolo i cuje se ok:



Bude li trosilo slozit cu SDI setup, wild lion, serijske polutke, 6g rolice, serijski centralni, lunino kvacilo... S takvim, mozda malo jacim setupom, trosi oko 2.5l, ko upaljac :toothy12:

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #122 : 06 Lipanj, 2011, 16:18:44 »
fin start za serijski cilindar, jesi testirao koliko moze sa litrom?
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #123 : 06 Lipanj, 2011, 16:34:31 »
Nisam testirao, kao da se previse dere za ove preformanse ili mi se samo cini? Nekako mi je ovo presporo naspram kako je isla s kitom, vjerojatno ce ic SDI gore dok neskupim love za jaci setup il nesto slicno...

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #124 : 06 Lipanj, 2011, 16:55:01 »
nemoj lupat love u njega,daj se samo vozi,jebes jaci setup  ;D

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #125 : 06 Lipanj, 2011, 17:13:19 »
nemoj lupat love u njega,daj se samo vozi,jebes jaci setup  ;D

Da mi je nac jedan setup da u 1000km nemoram 3 puta dizat cilindar odmah bi ga slozio :laughing6:
Vjerojatno cu nakraju bubnit gore bb masinu al serijsku 100%, ni multivar necu stavljat, jer sta god taknem to zeznem...

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #126 : 06 Lipanj, 2011, 22:36:51 »
kod mene je stvar da bih volio da mi trosi kao prije, ali nebih htio imati takve performanse... jednostavno sam navikao kako skuter ide i sve slabije od toga mi ne pase vise... tjesim se da ce mi 70cc u vangradskoj barem malo manje trositi.. jucer i danas 132km sa 6.6L, vangradske je prosjek bio 75-80 na 1/3 - 1/2 gasa
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #127 : 06 Lipanj, 2011, 22:39:05 »
Kod mene je obrnuto, volio bi da mi ide kao sto je isao u sjecnju i veljaci, a htio bi da trosi ko sada :laughing7:

Offline neven92

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1445
  • Spol: Muški
  • 095-542 82 44
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: takachi tk-110x
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #128 : 07 Lipanj, 2011, 11:12:20 »
ak trebas imam ti ja negdje diznu 68 m6...javi pa potrazim...  :hello:
.. bez kocnica u provaliju ide do 120... ako ne zafali provalije...
eto.. sve serijsko.. i mjereno po cajngeru... osim za provaliju.. to je od oka.. cajnger nisam nasao

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #129 : 07 Lipanj, 2011, 12:01:20 »
ak trebas imam ti ja negdje diznu 68 m6...javi pa potrazim...  :hello:

Ma kupit cu gruntera ovi me zeza karb...
Najradije bi zapalio skuter, jutri kao da je ishlapilo gorivo iz karburatora, na vakuumu napumpam pa kurblam jedno desetak minuta i onda sastavi i radi sve +5, poslje ga mozes gasit radit sta oces, pali na zub...
Nekako nemam vise volje sarafat, nek sad stoji u garazi imam 3 auta a i kisa se sprema pomalo, sto god prominim na masini samo gore radi, racunam sastavit cu serijalu pa ce radit kako treba, a eto ni to nemoze :sad3:

Offline neven92

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1445
  • Spol: Muški
  • 095-542 82 44
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: takachi tk-110x
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #130 : 07 Lipanj, 2011, 12:08:27 »
pa onda te vjerojatno samo karb zeza...al cudno kak onda poslije pali bez brige kad jednom upali   :dontknow:
.. bez kocnica u provaliju ide do 120... ako ne zafali provalije...
eto.. sve serijsko.. i mjereno po cajngeru... osim za provaliju.. to je od oka.. cajnger nisam nasao

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #131 : 23 Lipanj, 2011, 12:03:00 »
Za one koji kontaju u ova čudesa, kako bi islo ovo? Vec sam poturpija pa samo pitam ako neko moze rec dali bi vuko s laserom x-pro?
Svi su prelivni 31.5 samo sam zaboravio nadopisat tamo...



Ide unutra druga specijala klip, al aw ili nesto bolje, necu experimenirat s taiwan i motorforce klipovima...
A imam i jednu dilemu, dal slozit lc serijalu, ili nesto love bacit u vjetar za ovakav malo jaci base?
Jer sve manje vozim skut, mjesecno mozda 100-150km napravim, tako da me nebrige ni potrosnja ni nista, samo da nemoram svako drugi dan skidat pol masine dolje i prljat se bezveze...

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #132 : 23 Lipanj, 2011, 13:58:40 »
21,5 bi ti bilo oko 9000rpm, s laserom mislim da je idealno
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #133 : 23 Lipanj, 2011, 20:32:30 »
to ovako odokativno...ali koliki su zaista tajminzi toga? sto ako je deblji dihtung ispod ili slicno  :dontknow:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #134 : 24 Lipanj, 2011, 10:35:24 »
Dihtunzi ce ovisit o klipu, ugl klip u dmt mora ici do dna prozora, al hebi to, zariba juce, neki vrag upa u termogrupu malo natuka glavu, klip, par risova po cilindru... Al cudo je jutros upalilo no žrnje, melje i svasta nesto... Stavio od zezancije topov cil, ranami upali vozi mada je isfrizan cil totalno, nekoliko dubokih risova, dva idu do vrha... opet radi pali, stabilan ler, al necu vozit nikako jos ce se nesto drugo pokvarit :dontknow:

Vise ni sam neznam sta, ako nadjem negdi lc termogrupu netaknutu, ili zaribanu nije problem specijalu opalit samo da je 50ccm, original karb, filter zraka sve zivo osim prjenosa, samo da se nekvari svaki dan ako je ikako to moguce :sad3:

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #135 : 04 Kolovoz, 2011, 10:46:37 »
Malo update...
Kad sam zadnji put digao temu bio je cvika jer se raspao iglicasti, tada sam kupio drugu turpijanu termogrupu u nevena92 a iglicasti sam nasao u garazi i to mi je bila glavna greska... Neven se potrudio, nove karike sve +5 po smjesnoj cjeni, za 50ccm i jos ovaj auspuh skuter je isao dosa bolesno, osjecaj je bio da bi digao do 80 lunu s kitom i spuhom na serijskoj cihnarelli masini...
To je tako islo i trosilo dosta i s 12mm phva sve do nedjelje jutro kad mi je nakon 100-200m punog gasa samo ugasio se na oko 65-70 i opet proradio dok je brzina pala na dvadesetak... Slabo je primao gas, nije htio preko 40, jedino nizbrdo bi isao kako treba lol...



Nisam se htio zamarat do pon ujutro kad sam procistio karb pa prominio karb pa skinio sve s radilice pa vratio s strane magneta i upalio ga, sa strane variomata prskao pjenom i nista, ovo šuškanje zanemarit to bilo od zubcanika anlassera...
evo kako je primao gas bez variomata i komplet stvari na toj strani...



zipst mi rekao da nekako slabo prima pa sam vratio paljenje na magnetu, pogledao usis jos jednom i nista...
onda sam onu zadnju stvar sto mi je bila na pameti skinio i imao sam sta vidit kad sam izvukao bolcen iz klipa, iglicasti u 1000 komadica, komadici karika na sve strane, kad sam pogledo klip samo sto se nisam šlogiro, klip star mjesec dana i vec u vjecnim lovistima... A najveca misterija, da je ovo cudo stvarno palilo!?
Evo slika klipa i iglicastog:











Glava je dobila al cil djevicanski doslovice lol, u boljem je sada stanju neg kad sam ga dobio od wonderkida:





I evo ekipa na okupu, sve je ovo luna prozvakala od Božića :drunken_smilie:



baksuz i gotovo...

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #136 : 04 Kolovoz, 2011, 11:16:04 »
jebat ga.. bas nemas srece..
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline anton55

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sinj
  • Moj Skuter: luna vision2
  • Moja Kaciga: neka kineska
  • MojSetup: Dr EVO 70
  • MojSpuh: leo vince zx
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #137 : 04 Kolovoz, 2011, 13:47:41 »
Pa al ni jedan od ovih pet klipova ne može još voziti.
hhhhhhhh

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #138 : 04 Kolovoz, 2011, 13:48:46 »
uf sta klipovi odlaze ;D peh

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #139 : 04 Kolovoz, 2011, 14:39:09 »
Pa al ni jedan od ovih pet klipova ne može još voziti.

voze svi al nijedan normalno :toothy12: