Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Luna 70 vision  (Posjeta: 71667 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #240 : 14 Travanj, 2013, 21:12:28 »
kod tebe... nikad ne znas  :toothy12: :toothy12: :toothy12:

 :toothy12: :toothy12: :toothy12:
« Zadnja izmjena: 26 Prosinac, 2019, 12:05:20 luna500rr »

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #241 : 14 Travanj, 2013, 21:16:47 »
to je vjecno i uz malo tuninga, ali je tuning nepotreban ako se lijepo postela
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #242 : 14 Travanj, 2013, 21:32:18 »
al ce tribat tunning za to cudo? ..snjin se svadjan i jos nemogu zamislit da to moze ic priko 100 :dontknow: ..vidin dosta skipera i sr-ova po splitu al ne djeluju mi bas brzi...

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #243 : 14 Travanj, 2013, 21:45:05 »
ja imam 400 metara pravac do mosta, znaci 100 metara je skoro kocenje... uhvatim 95 po gpsu dosta prije kocenja.. a nesmijem do 20kmh okrenuti pun gas jer meni uzasno skace na zadnji.. sjedim skroz naprijed na sjedalu tezinom na volanu i skace đubre...
ali stvarno , to ide bez kvarova, a ne trosi.

samo odmah razmisljaj kako poboljsati prednju kocnicu.. jer je zeznuto stati.. naviknes se na relativno spor skuter, i onda sjednes na jace, mislis da ides lagano, al je jebeno zakociti
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #244 : 14 Travanj, 2013, 21:54:09 »
idu gore nove plocice i obe gume nove...sad da mjenjam kljesta pumpu i to nema smisla..vec je bilo kemijanja sa aeroxovim klistima i doslo se do zakljucka da su na luni samo plocice u qrcu...

po pitanju potrosnje..mislim zrtvovat kadu i stavit neki dobar rezervar 10-ak litara il jace...a ovi od goriva ce ostat za ulje jer mi je 4l malo za do mora i nazad...

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #245 : 14 Travanj, 2013, 21:56:23 »
meni trosi oko 3.5 llitara ili malo vise.. pa sad vidi da li ti je potrebno.. ja nalijem 5 litara mjesavine, i vozim se par dana
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #246 : 14 Travanj, 2013, 22:03:33 »
tebi sve ide na zrak :toothy12:
ma neradim ja velike djireve al svejedno mali je rezervar...
nek on upali i bude u voznom stanju..lako cemo za poboljsanja..triba ga i piturat i svasta nesto iman u planu...sad prvo slozit masinu..fali jos par sitnica samo...

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #247 : 14 Travanj, 2013, 22:05:00 »
sve znam, nije ni meni lako haha, i mene ceka 2 motora bojati i 1 regati pa vrijeme kratim voznjama na quadu  ;D
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #248 : 14 Travanj, 2013, 22:09:33 »
a vidim ti po fejsu slike i to.. :P
mene sad muci faks al kad to rjesim ide slaganje laganini...

Offline mario ala

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha Sr125
  • Moja Kaciga: IXS HX242
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #249 : 14 Travanj, 2013, 23:14:07 »
jesmo lipo shebali klip, nadam se da ce iduci shebani bit malo veci  :toothy9:

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #250 : 17 Travanj, 2013, 23:49:47 »
pa nas dvojica mijenjamo klipove koda vozimo utrke :D bolje ti ostani u splitu i preko vikenda, samo sranja radis dolje  ;D
nezz jesi vidio kod mene na fb, mijenjao sam pumpicu i lajtung i dosta bolje koci motor neg prije. sad neznam dal da radim adapter za grimeca celjust ili narucim nove plocice za luninu celjust. ali sve u svemu, nabavi pumpicu
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #251 : 18 Travanj, 2013, 12:34:28 »
a u splitu sam cili ovaj misec -.- ...idem tek 3.5. kuci i tad ce bit kemija hehehe...a po pitanju brenze provjereno samo plocice pristojne stavit i gusli...ako nebude valjalo ide komplet od necega kocnica gore i bok..mada meni i serijski dobro koci, malo tvrdje al jako je...jedino sto je guma prastara pa kadkad proklize prvi kotac hahaha

Offline anton55

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sinj
  • Moj Skuter: luna vision2
  • Moja Kaciga: neka kineska
  • MojSetup: Dr EVO 70
  • MojSpuh: leo vince zx
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #252 : 19 Travanj, 2013, 20:30:31 »
koje pločice preporučuješ
hhhhhhhh

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #253 : 30 Prosinac, 2019, 16:29:39 »
Photobucket naravno zeza tako da su sve slike nestale al eto kako nema više ni skutera zatvorio bi ovu temu s ovim desetljećem...
Ne znam za drugi skuter koji je imao ovoliko garnitura i mašina promjenjenih. Ne znam ni sam koliko puta sam mu mjenjao mašinu ni koliko ih je bilo al evo onoga što mogu dokumentirati. Nekih se stvari ni sam ne sjećam više al eto pisat cu sto točnije mogu i o onome sto mogu podkrjepiti medijski  :toothy9:

1. CHINARELLI

Chinarelli ili kineska kopija minarellija je originalna mašina u lune. Skuter je kupljen na ljeto 2007. godine, nije niti zimu dočekao kao serijala već sam se igrao s rolicama, pa auspuh, pa remen pa kvačilo... U jednom trenutku je imao turpijani top trophy s gianelli shotom i dellorto karburatorom, to je fino išlo. Prijenos je bio variomat od generic idea (poturpijan), kvacilo topovo, polutke od malaguti cr50 (franco morini ac). Struja originalna s CDI-om od aeroxa najstariji tip i paljenje u advance 3°, sekundar od minarellija LC. To je jednom kada se zavrti vuklo ko ludo al je previše trošilo, bilo glasno vrlo i nisam vjerovao tvorničkoj radilici, pa sam  vratio malossi sport i neki base auspuh, vjerojatno onaj gianelli sp6 ili nešto tako. Skuter je s tom mašinom išao relativno oke, ja sam tada imao oko 80kg i kad se uzme da je trošio 5-6l, krajnja jedva preko 90 po gps-u na pravcu slegnut ne zvuči baš nešto, u praksi kao runner tvornički s leo vince rr-om je bio, bolji start i udvoje al jednako ubrzanje i krajnja s jednim covikom.  Nisam siguran točno kada ali nekad 2010 vjerojatno sam stavio minarelli, skuter je tada imao 11tkm na satu a od kvarova filter goriva kapio dan nakon sto je kupljen i svjećica u servisu zavidana pretopla pa je izgorila nakon 500km. Ostalo sam sve vozio bez kvara, niti jedna žaruljica nije crkla, niti jednom me nije ostavio na putu, cijelo vrijeme je mješalica za ulje radila i palio na dugme bez problema i ljeti i zimi. Nisam volio zvuk ni preformanse ni kočnice ni kineske felge koje su se tresle za poludit iznad 80...zato sam se odlučio na swap minarellija...












2. MINARELLI 50

Ovaj tip bloka je najčešće bio na skuteru. Imao sam prvo mašinu od f12 bubanj, nakon sto mi je pukao brenzon od cilindra došao je i lc disk blok od aeroxa, a prije dvi godine mislim sam uzeo u zvonkeca jednu mašinu od aprilije rally, dakle ac bubanj. Prva mašina je išla u zamjenu za mašinu od lune, zvuk je bio neusporedivo bolji, u ubrzanju sam dobio kao kad sam kit stavio na chinarelli. China masina ni sa kitom nije htjela baš na zadnje kolo, a ova  bi i sa najslabijom kombinacijom auspuh-garnitura išla bez problema. Jednostavno veći prijenosni omjer u startu, bolja struja, veća primarna kompresija itd itd... Za usporedbu bolje je išla minarelli s cilindrom od f10 50cc s otvorenim ispuhom i poravnatom glavom, s gianelli extrom i dellortom 17.5, nego luna s jačim auspuhom i malossi sportom i istim karburatorom. U minarellija je bio bolji start, odaziv na gas, krajnja, zvuk i potrošnja. Šta nije bilo bolje su kvarovi. Dok se nisam igrao zubara i tokara po mašini sve je bilo okej. Zatim je krenulo kvar za kvarom. Stariji forumaši se sjećaju da sam doslovno na tjednoj bazi imao neki zaribanko ili kvar totalni.











Sve bi se vrtilo oko slabog hlađenja mašine, a kako mi je pola navoja po mašini propalo, stavio sam drugu LC mašinu. Naravno i ona nije bila bez izmjena, top trophy 70 s glavom od due+, dell 17.5, stage2 auspuh, multivar, kvacilo... Na slikama se vidi kako sam rjesio hladnjak i te stvari. Skuter nije trošio, fino je vukao, nije se kvario, imao je fin zvuk, tih a dubok, kvalitetan...jedina mana je što je piškio. Svaki put kada bi ga ugasio uredno bi popiškio malo rashladne tekućine. Tek nakon što sam ga totalno pokvario saznao sam da sustav mora biti zatvoren, moj je imao odušak...kreten jbg, nisam koristio mozak tada...Nakon što sam uništio trophy vozio sam 50cc LC al se u pozadini spremalo sve za BB...








Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #254 : 30 Prosinac, 2019, 16:33:28 »
3. PIAGGIO BB 150 AC

Dakle trebalo mi je nešto što vuče dobro, fino ide, ne troši previše, mogu provuć kroz tehnički i pouzdano je. Dakako BB, kupio sam blokove s radilicom i kotačem i pomalo počeo slaganje i nabavku. Dosta dugo sam skupljao dijelove, auspuh namotaje i to sam lagano našao al selene od blokova, šarafe cilindra što nose i plastike hlađenja, kajlu namotaja...takve sitnice sam trazio i sakuplja šta novo šta polovno. Napokon sam složio mašinu, nosač je bio pola od VXr-a, pola od SP-a, selen od auta nekog a ruku sto ga nosi sam skroijo sam, amortizer neki ekstra kratki da to izgleda tvornički, mikuni 20, mali filter zraka od pia50, auspuh od fxr-a, lc namotaji, glava spustena, ispuh malo taknut, variomat neki zaboravio sam koji ili od cega al bolji start dosta je bio. Skuter je letio, imao je ružan zvuk al je i trošio. Uspio sam se sa 60 i spucat u kontejnere neke zamal poginuo. Tad sam malo iskrivio ram, vilice, skuter sam rastavio dok ga ispravim al sam na posljetku vratio minarelli mašinu jer je ovoj trebalo lezajeve promjeniti na radilici, nisam je takvu htjeo voziti. Kako sam imao još jedan manji blok, neke djelove sam skinio i stavio nanj da bi skompletirao 125 ac mašinu, ljuta turpija isto. Ona je i dan danas na hondi sfx u kolege s foruma. Ostale djelove sam u međuvremenu prodao a neke oštećene bacio. Dok sam preslagivao to na skuteru je ostala minarelli AC mašina, samo da ide.














4. GY6 150

Već mi je lagano pucao film, tio sam se samo voziti a skuter je već koju godinu neregistriran i nikad spreman za tehnički. Mučio me faks i ostali problemi al kad bi došao kući baš mi je falio motor skuter tomos išta. U međuvremenu mi se ukazala prilika kupiti 150cc jonway tako nesto za malu lovu. I kupio ga ja, namontirao mašinu na lunu i vozao se tako jedno vrijeme. To vozanje općenito je sve bilo van ceste po šumskim putevima, tada već koju godinu nisam sa skuterom ošao do grada na kavu. GY6 je bio oke, jednostavan za radit, čuo se ko kosilica, trom, spor...al skuter nikad nije manje trošio od toga. Opet problem s neznanjem, izbacio bi mi tu i tamo malo ulja al sa forumašima je rješen i taj problem bio. Al jednostavno sporo za moje gušte mada mi je zvuk bio ludilo. Navario sam mu auspuh od skipera 150 bio je tih a lip zvuk vrlo, potrošnja ispod 3l vjerojatno. Nisam mu stigao ni kurbulu rjesit niti registrirat ga, trazio sam neke djelove i felgu 12 coli, uletila mi prilika za minu bb.









Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #255 : 30 Prosinac, 2019, 16:44:13 »
5. MINARELLI 100

I dočepa se ja mašine od aeroxa 100. Falilo je nešto djelova al malo interneta i sve se skompletiralo. Problem su mi radile stvari koje mi na ničemu drugom nikad ne bi niti bio problem. Tipa deklo jedva nađeno u BIH negdi i to oštećeno. Filter zraka iz engleske, plastike hlađenja iz pm... Felga stražnja je bila vrlo vrlo potrošena, a više od godinu dana sam tražio drugu, prvo 12 coli pa kasnije bilošta samo da je ispravno. Nosio sam istu u tokara da ubaci piksu neku za bubanj al nije bilo izvedivo. Bez zadnje kočnice niti je gušt vozit nit prolazi tehnički.











Tako da je skuter s ovom mašinom uglavnom ležao godinu dvi da bi je zamjenio tvorničkom 50cc od aprilije rally sta sam kupio u zvonkeca. Ni tu nisam zadržao kao serijalu, a u međuvremenu mi se ukaže još jedna piaggio 4t (jednu sam nabavio kada i bb).



6. PIAGGIO LEADER 150

Curi od 2014. godine obećajem kako ću je provozat na skuteru, a kako ljeti ispalim na živce dok dođem do mora i kad platim parking, bila bi fora doć sa skuterom na more. A šta ima bolje i pouzdanije od skippera st? Mašinu sam slučajno vidio na fejsu u nekom oglasniku i odmah požurio po nju jer nije bilo skupo. Prominio sam par sitnica, po njoj i složio to na lunu za sekund što se mehanike tiče. Struja je pak druga stvar. Bio sam uvjeren da cu samo staviti cdi od zipa 50/100 i vozit. Problem je sto hi per 4 pro masina (4t 50-100cc na piaggio fly amo rec) ima neku caku s ventilima ili necim, pa da se masina ne ošteti cdi baca iskru u retard nakon nekog broja okretaja. Drugim rječima mašina ne bi išla 100 po gps-u kako i treba nego jedva 80 i to ako se poigra s rolicama. Covjek u kojeg sam kupio ovu masinu mi je rekao da ponesem ključ radi koda, a ja kreten pravio se pametan i nisam ponio ključ jer mi kao nije se dalo skidati bravu, mada mi brava nije ni trebala. I tako sam ipak uspio naći odblokirani CDI tj imobilizer i nakon što je skuter preležao pola ljeta sastavio je. Neke stvari sam finiširao, trebalo je još par sitnica srediti samo.









Malo prije neg sam mislio na tehnički, bila je neka gungula na tehničkom i zbog namješanja nečega, bilo je otkaza i svačega. Tek sam tada stao na loptu i rekao sebi, zar sam stvarno toliki jad od čovika da bi netko morao riskirati posao radi mojeg đubreta od skutera kojem i tako i tako nisu dobra svijetla, ni ovjes, ni plastike, ima 3 puta više kubika nego u papirima još bi ja s tim išao daleko. Dok se nisam predomislio upalio sam veliku fleksu i skratio si muke u par minuta. Plastike sam neke poklonio neke raspodjelio po kontejnerima po selu, mašinu sam mjenjao za romobil a ram i to u staro željezo ide.



Rezime priče, skuter je najbolji bio dok je bio serijala s auspuhom ili samo serijala. Sve ostalo je bilo neispativo, za uloženu lovu mogao sam kupiti nov veći skuter i položiti kategoriju bez problema. Naravno ne bi putem stekao toliko beskorisnog znanja al ni podnio toliko muke tražeći sve te djelove. Zato sve vezano za ovaj skuter bi ostavio u ovom desetljeću.

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7058
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #256 : 30 Prosinac, 2019, 17:17:47 »
Nakon BB-a 150 je sve krenulo nizbrdo...steta sto onda nisi zamjenio lezaje i bok.
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10852
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #257 : 30 Prosinac, 2019, 18:13:16 »
Koja luda prica , zvuci kao A JE TO :D Ispada da si ga sasjekao taman dok je bio slozen na duge staze.
Ovo je bolje nego da si cijelo vrijeme radio Sizifov posao, i borio se kao manijak s jednom masinom koja se raspada i raspada i na kraju takodjer zavrsi u dijelovima, barem si stekao sirinu u iskustvu.
Sto se tice Hyper 4 struje i retarda, ja sam gazio Zipa do Rijeke i nazad za Zagreb, znaci nizbrdo sam ga gonio sigurno 90gpsa i to je se navrtavalo vise nego 2T. Malaguti F15 sa polini variom i ZXR, auspuhom mi nije mogao nista nizbrdo, i to su mi bila valjda najbrza prolazenja kroz zavoje jer je ovaj kocio ko manijak.

A realno, te masine si uzimao ispod cijene kako kazes, a danas da ne znam sta uzmes, uvijek ima prostora za dotjerivanje.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #258 : 30 Prosinac, 2019, 18:38:19 »
Cuj ti njega "beskorisnog" znanja. Pa stari ovo je ekstremno hahaha ti si sve zivo swapao na tu lunu, ovo sa leaderom prvi put cujem.
Priznaj da je ipak bilo zabavno eksperimentisati tako sa raznoraznim kemijama  ;D naravno svima nama dođe nekad onaj tren kad se skupi svega preko glave ali gledaj na kraju kakvu ti pricu imas iza sebe, pa to ti sad dođe ko mastercard, neprocjenjivo   ;D :notworthy:

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #259 : 30 Prosinac, 2019, 19:18:03 »
Bome ja ti skidam kapu stari moj . Jest da se to tako okoncalo i da ti se mozda cini uzaludno., Al je jebeno iskustvo i jebena prica. Stvarno se ta luna napatila s tobom a i ti s njom hahah drago mi je da si to podjelio s nama :D
Eto sad nek ljudi vide da je sve moguce i da ne treba odustajat
Samo da ga nisii izrezaoo hahah
:yamaha: