Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Yamaha TZR 250  (Posjeta: 16008 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ghost2509

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sjever-jug
  • Moj Skuter: Aprilia rs 250 i runner 180 sp
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #20 : 07 Siječanj, 2008, 00:54:45 »
I JESI ga uzeo na kraju i koliko novaca?
na zadnje po cesti i dusom po stazi

Offline probiker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
  • Moj Skuter: Ventura VS50, Peugeot SF2
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #21 : 20 Siječanj, 2008, 21:35:27 »
Nemam pojma dal ću ga uzet. sad mi ga nudi za 1500 kuna. al teško je za to dijelove nać.
ak nađem nove dijelove, onda ga uzimam
Ventura Motorsport

Offline Boyler

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor
  • Moj Skuter: Piaggio x9 250
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #22 : 25 Veljača, 2008, 22:24:03 »
Hmhmhm. Da nije slucajno zeleno bijela sa srebrnim felgama.  Lako moguce da je prefarbana ali puno bi mi znacilo ako mi mozes javiti boju.

Offline probiker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
  • Moj Skuter: Ventura VS50, Peugeot SF2
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #23 : 27 Veljača, 2008, 22:19:59 »
Jel ti o boji tezeerke? Ova njegova je crveno-bijela
Ventura Motorsport

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #24 : 28 Veljača, 2008, 06:45:45 »
ne možeš na jedan cilindar stavit gus piksu a drugi ostavit orginal,to je teški fuš i taj motor neče iči nikud ........btw ove lovačke o 200 kmph na cesti Nova Gradiška-Požega,to može samo par likova na možda 2 ili 3 mjesta na toj cesti
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline probiker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
  • Moj Skuter: Ventura VS50, Peugeot SF2
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #25 : 28 Veljača, 2008, 19:41:20 »
Amigo, de mi šapni kolko je duga ravnina na relaciji ng-pž? tamo kod daranovaca. Je.bo me svako ak nema bar 4 km.
A tzr će ti u (barem) 700 metara navuć 200 kmh.

A što se tiče cilindra, zvao sam čovjeka koji se time bavi (Musil) i reko mi da bi sve bilo ok
Ventura Motorsport

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #26 : 28 Veljača, 2008, 20:20:58 »
ma imaš i bar 5 km ravine kroz Baćindol,samo to nema veze sa pameti.......kroz selo 200 vozit,pogotovo po tim selskim cestama gdje ima više blata nego asfalta.......

.....naravo da če ti musil reč da če sve bit ok :icon_thumright:
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline probiker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
  • Moj Skuter: Ventura VS50, Peugeot SF2
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #27 : 01 Ožujak, 2008, 10:39:33 »
Istina je da će luđak vozit 200 kroz naselje, ali ja sam mislio tamo kod daranovaca. Pa nije me pamet ostavila razvuć ga 200 kroz naselje i da mi izleti traktor ili kakva stara baba pa da se na mjestu rastepem na 100 djelova. A što se tiče cilindra, valjda bi dobro radio. A novi komplet klipova i cilindara je jako skup i to bi moro kupit u sloveniji, tak da bi ovo ostalo jedino rješenje
Ventura Motorsport

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #28 : 01 Ožujak, 2008, 11:22:44 »
a jbg,skup je to sport,možeš se ti vozit i sa jednom pixom i drugim ori cilindrom,ali vjerovatno ne bi dugo trajalo,pogotovo ak bi gazio stalno,a vjerovatno bi.....

nego de mi reci možda znaš,čuo sam da u gradu ima jedna rasturena RD 250,negdje 80-82 god ,a ne mogu nakak skužit čija je?
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline probiker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
  • Moj Skuter: Ventura VS50, Peugeot SF2
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #29 : 01 Ožujak, 2008, 18:51:59 »
Imaš pravo za ovo, mogu ja njega vozit na jedan klip i cilindar, ali to bi jako brzo krepucnulo. A za rd-a nisam čuo. Ak hoćeš, mog ti ja dati broj od ovog frenda što prodaje tzr-ku, pa ak bi ga htio kupit. Reko mi da traži 2000 kuna. Znaš kakvo mu je stanje
Ventura Motorsport

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #30 : 01 Ožujak, 2008, 19:06:59 »
a zaiteresiran sam ,mada tražim RD klasični,bez oklopa,stariju seriju.....ostavit ču ti broj moba na PM,pa se možemo dogovorit neku kavu s obzirom da smo u istom gradu
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline probiker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
  • Moj Skuter: Ventura VS50, Peugeot SF2
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #31 : 01 Ožujak, 2008, 19:11:16 »
može, nema problema....
ja se tebi budem javio
Ventura Motorsport