Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG  (Posjeta: 10129 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Leonardo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 41
  • Spol: Muški
  • Ne zapo?inji ono što možeš odgoditi za sutra!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Yamaha majesty 400
  • Moja Kaciga: neka okrugla
  • MojSetup: Pokitan totalno
  • MojSpuh: Šupalj
Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« : 01 Kolovoz, 2010, 22:56:51 »
Prije desetak dana poslao sam Nokiu 5310 koja je pod garancijom još jednu godinu na popravak  u ovlašteni servis Mobis u Zg. Nakon što se mobitel vratio sa servisa - puuuf iznenađenje. Đubrad smrdljiva iz Mobisa poslali mob natrag pod izgovorom kako je mobitel bio u doticaju s vodom te kao takav ne podliježe garanciji. Mobitel mi koristi žena i zaista je mobač jako malo korišten i pažen te nema teorije da je bio ni na prašini a kamo li u vodi. Čuo sam da smradovi u Mobisu znaju tako odj.... stranke, s izgovorom o vodi i bla, bla bla. Pošto sam išao u subotu popodne po njega još ih nisam stigao zvati ali sutra ću svakako. I telefonski i pismeno i mailom, neće mene banda lopovska je.....t. A i kontaktirati ću i direktno Nokiu u Finsku majku im njihovu. Zato me zanima dali je tko imao takav slučaj. Samo da vas obavijestim kako ne biste nasjeli kao ja  - ovo je zadnja Nokia koju imam do banda smrdljiva iz servisa ne promijeni politiku ili Nokia ne uzme drugog generalnog zastupnika, a ne ove nesposobne pedere, đabalebaroše kakvi su ovi idioti iz Mobisa

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #1 : 01 Kolovoz, 2010, 23:03:35 »
Matična ploča zna korodirat, ak se to dogodi oni automatski ne diraju i vračaju ti ga pod izgovorom da je bil u doticaju s vodom(neki uređaju čak ni ne moraju biti u vodi nego jednostavno korodiraju zbog znoja i slično)... ne vjereujem u to da ljudi iz Mobisa odjebavaju tak stranke jer oni ne gube ni dobivaju niš s tim kaj ti reklamiraš mob, nego oni jednostano ne mogu reklamirat u Nokia ako oni ne priznaju takvu vrst reklamacije, jer u biti to i je njihova podružnica u HRV.

Prvo probaj na ljep način, a ak nejde upotrijebi silu :) nisi ni prvi ni zadnji, ne moraš se živcirat zbog toga, ima i gorih mobača od Nokie. BTW pitaj ženu jel ZBILJA nikad nije bio pod vodom ili se neš prolijalo po njemu. :icon_thumright:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #2 : 01 Kolovoz, 2010, 23:11:27 »
Mobitel, obično negdje iza, ispod baterije, a nerjetko i na samoj bateriji, ima malu bijelu naljepnicu, koja pocrveni/porozi kada dođe u dodir s vodom.

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #3 : 01 Kolovoz, 2010, 23:23:19 »
Prije desetak dana poslao sam Nokiu 5310 koja je pod garancijom još jednu godinu na popravak  u ovlašteni servis Mobis u Zg. Nakon što se mobitel vratio sa servisa - puuuf iznenađenje. Đubrad smrdljiva iz Mobisa poslali mob natrag pod izgovorom kako je mobitel bio u doticaju s vodom te kao takav ne podliježe garanciji. Mobitel mi koristi žena i zaista je mobač jako malo korišten i pažen te nema teorije da je bio ni na prašini a kamo li u vodi. Čuo sam da smradovi u Mobisu znaju tako odj.... stranke, s izgovorom o vodi i bla, bla bla. Pošto sam išao u subotu popodne po njega još ih nisam stigao zvati ali sutra ću svakako. I telefonski i pismeno i mailom, neće mene banda lopovska je.....t. A i kontaktirati ću i direktno Nokiu u Finsku majku im njihovu. Zato me zanima dali je tko imao takav slučaj. Samo da vas obavijestim kako ne biste nasjeli kao ja  - ovo je zadnja Nokia koju imam do banda smrdljiva iz servisa ne promijeni politiku ili Nokia ne uzme drugog generalnog zastupnika, a ne ove nesposobne pedere, đabalebaroše kakvi su ovi idioti iz Mobisa

mob nikad ne nosi u mobis nego direktno u centar operatera... i boli te k...
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline Leonardo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 41
  • Spol: Muški
  • Ne zapo?inji ono što možeš odgoditi za sutra!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Yamaha majesty 400
  • Moja Kaciga: neka okrugla
  • MojSetup: Pokitan totalno
  • MojSpuh: Šupalj
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #4 : 01 Kolovoz, 2010, 23:49:55 »
. BTW pitaj ženu jel ZBILJA nikad nije bio pod vodom ili se neš prolijalo po njemu. :icon_thumright:

Ma 100 % nikad se nije ništa prolilo po njemu garant

mob nikad ne nosi u mobis nego direktno u centar operatera... i boli te k...

Stvar i je u tome da da sam ga odnio operateru ali ću i njih odj....


A ovo se desilo mom susjedu koji ima 75 godina i ima istu nokiu. Imao je problema sa čitanjem kartice. Poslali smo je na servis odgovor je stigao da da ne podliježe garanciji jer da je neovlašteno otvaran. Pa tko koga tu hebe i do kad će nas takvi idioti vući za nos. Novi mob, ja bio s njim kad ga je kupio u t - mobilu zapakiranog. Ja mu pišem poruke jer nezna - zna jedva zvati, čak mu i račun punim i više mu stoji neg ga koristi. Neznam dal ima 10 min razgovora snjim, i to pozivnih i primljenih zajedno i takav će otvarat mobitel. Ma to su apsurdi

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #5 : 02 Kolovoz, 2010, 00:20:17 »
a vlaga dok se tušira ili kupa i et
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #6 : 02 Kolovoz, 2010, 08:04:54 »
a vlaga dok se tušira ili kupa i et

al to je malo vjerojatno... posto mob ima jos godinu garancije, vjerujem da je samo godinu dana star... pa radio sam u servisu mobitela (tocnije, na praksi) i nema mobitela koje nakon godinu dana pojede vlaga i da kontakti oksidiraju... to je smijesno... osim ako je mob intenzivno na mjestu s vise od 70% vlage...

MOBIS kao ovlašteni serviser, IZBJEGAVA servis mobitela jer je on na njihovom trošku... zamjena uređaja ide na trošak proizvođača... ima na jednom forumu nekoliko stranica ispisano u vezi pritužbi na mobis...
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #7 : 02 Kolovoz, 2010, 09:57:16 »
Prije desetak dana poslao sam Nokiu 5310 koja je pod garancijom još jednu godinu na popravak  u ovlašteni servis Mobis u Zg. Nakon što se mobitel vratio sa servisa - puuuf iznenađenje. Đubrad smrdljiva iz Mobisa poslali mob natrag pod izgovorom kako je mobitel bio u doticaju s vodom te kao takav ne podliježe garanciji. Mobitel mi koristi žena i zaista je mobač jako malo korišten i pažen te nema teorije da je bio ni na prašini a kamo li u vodi. Čuo sam da smradovi u Mobisu znaju tako odj.... stranke, s izgovorom o vodi i bla, bla bla. Pošto sam išao u subotu popodne po njega još ih nisam stigao zvati ali sutra ću svakako. I telefonski i pismeno i mailom, neće mene banda lopovska je.....t. A i kontaktirati ću i direktno Nokiu u Finsku majku im njihovu. Zato me zanima dali je tko imao takav slučaj. Samo da vas obavijestim kako ne biste nasjeli kao ja  - ovo je zadnja Nokia koju imam do banda smrdljiva iz servisa ne promijeni politiku ili Nokia ne uzme drugog generalnog zastupnika, a ne ove nesposobne pedere, đabalebaroše kakvi su ovi idioti iz Mobisa

točno to se meni dogodilo prošli tjedan.. Radi se o nokii E66 Dao sam ga preko t-mobilea na popravak i prošli tjedna u srijedu zovu oni mene da si mogu podići mob. dolazim ja u petak i vidi iznenađenja mob nije popravljen i ubrazloženju piše da su oni mikroskopskim pregledom našli vlagu u mobitelu! O mamu vam j**** lopovsku!!

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #8 : 02 Kolovoz, 2010, 10:45:53 »
od nekoliko ljudi sam čuo da se tako stalno izvlaće na vlagu... ali nemože se ništa, nemožete dokazat da nema vlage...

trebalo bi ima mail poslat pa zaprijetit malo, budu se smekšali

Offline neven92

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1445
  • Spol: Muški
  • 095-542 82 44
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: takachi tk-110x
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #9 : 02 Kolovoz, 2010, 10:46:58 »
od nekoliko ljudi sam čuo da se tako stalno izvlaće na vlagu... ali nemože se ništa, nemožete dokazat da nema vlage...

trebalo bi ima mail poslat pa zaprijetit malo, budu se smekšali

tak budes samo policiju dobil doma na vrata..
.. bez kocnica u provaliju ide do 120... ako ne zafali provalije...
eto.. sve serijsko.. i mjereno po cajngeru... osim za provaliju.. to je od oka.. cajnger nisam nasao

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #10 : 02 Kolovoz, 2010, 11:03:53 »
ima jedna pricica s t-com centrom u zaboku... tip je imao problema s mobom i nikak da mu prihvate garanciju... dok mu nije pukel film.

dosao s bombom, i dobio novi mob... od tad, t-centar u zaboku radi savrseno i ljubazni su cak  :drunken_smilie:
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline neven92

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1445
  • Spol: Muški
  • 095-542 82 44
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: takachi tk-110x
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #11 : 02 Kolovoz, 2010, 11:09:13 »
ima jedna pricica s t-com centrom u zaboku... tip je imao problema s mobom i nikak da mu prihvate garanciju... dok mu nije pukel film.

dosao s bombom, i dobio novi mob... od tad, t-centar u zaboku radi savrseno i ljubazni su cak  :drunken_smilie:

da to sam i ja cul...
.. bez kocnica u provaliju ide do 120... ako ne zafali provalije...
eto.. sve serijsko.. i mjereno po cajngeru... osim za provaliju.. to je od oka.. cajnger nisam nasao

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #12 : 02 Kolovoz, 2010, 11:32:20 »
tak budes samo policiju dobil doma na vrata..
ma kakvu policiju...pa neću im prijetit ubojstvom i šta ja znam...

opišeš probleme, nisi zadovoljan, napravit ćeš antreklamu, dat u novine, na tv i sl...par puta radio za neke druge stvari i upalilo svaki put...jednom čak i za tomato blesavi...da vidiš kak su se smekšali i odmah udovoljili mom zahtjevu

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #13 : 02 Kolovoz, 2010, 11:43:48 »
Sjecam se priloga na TV prije 5-6 godina kako su jednoj curi rekli da mob ne podlijeze garanciji jer joj se previse znoje ruke i da je to uzrok kvara. Al ne znam da li je bilo rijeci o Mobisu ili nekom drugom servisu u ZG

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #14 : 02 Kolovoz, 2010, 11:54:20 »
Sjecam se priloga na TV prije 5-6 godina kako su jednoj curi rekli da mob ne podlijeze garanciji jer joj se previse znoje ruke i da je to uzrok kvara. Al ne znam da li je bilo rijeci o Mobisu ili nekom drugom servisu u ZG
stvar je u tome šta će u 99% slučajeva nać vlagu u mobitelu, i naravno neće priznat garanciju, oni mikroskopski gledaju..

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #15 : 02 Kolovoz, 2010, 17:24:48 »
Sjecam se priloga na TV prije 5-6 godina kako su jednoj curi rekli da mob ne podlijeze garanciji jer joj se previse znoje ruke i da je to uzrok kvara. Al ne znam da li je bilo rijeci o Mobisu ili nekom drugom servisu u ZG
Samsung uređaj, ne sječam se točno koji model, ali da, to je bio izgovor. Od znojnih ruku oksidirao mobitel...a ima nešto u tome al to je jedan na miljun i još ak se tebi desi zvuči zbilja smiješno al nemoš niš po tom pitanju, osim kak je sused rekel bombu i na pregovore, jer so oni prevelika đubrad da ti pomognu ili sl. , a kaj je najgore moraš se pomirit s tim jer na miran način nemreš im niš jer sve ljepo stoji u garanciji, pročitajte koji put  :icon_thumright:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Leonardo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 41
  • Spol: Muški
  • Ne zapo?inji ono što možeš odgoditi za sutra!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Yamaha majesty 400
  • Moja Kaciga: neka okrugla
  • MojSetup: Pokitan totalno
  • MojSpuh: Šupalj
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #16 : 03 Kolovoz, 2010, 00:22:08 »
Ovo sam im poslao na mail danas pa ćemo vidjeti ima li rezultata kroz koji dan:

Temeljem Vašeg izvještaja (radni nalog 136589/10) aparat tip 5310 od 23.07.2010 o servisiranju mobilnog telefona ,moram izraziti neslaganje sa iznesenim činjenicama.
Naime u Vašem izvještaju iznose se činjenice koje nikako ne mogu odgovarati činjeničnom stanju, a isto tako u kontaktu sa ostalim korisnicima kao i temeljem prijašnjih iskustava sa Vašom servisnom mrežom došao sam do spoznaje o raznim obmanama koje se dešavaju unutar vaše servisne mreže na štetu korisnika (o tome više možete gledati u emisiji potrošački kod ukoliko ne riješimo nastale nesuglasice i neslaganje u stavovima izvještaja).
Naime opisani kvar nikako ne može odgovarati opisanom kvaru koji je uzrokovan utjecajem tekućine iz razloga što navedeni telefon u navedenom roku nije napustio policu ureda i služi za javljanje na pozive samo unutar 098 mreže.
Ovdje se ne radi o vrijednom telefonu, niti o 170 kn popravka (odnosno čišćenja koje ste naveli ) već o principu i razočarenju koje sam doživio (ne prvi put) unutar vaše servisne mreže unutar garantnog roka i vaših obveza koje izbjegavate odnosno po mome mišljenju navodite nerealno stanje kako bi izbjegli obveze usluge koje ste dužni pružiti unutar garantnog roka pozivajući se na vanjamstveni popravak
Temeljem ovog dopisa još jednom Vas molim da podrobnije pregledate uređaj koji ću Vam dostaviti u servis kako bismo izbjegli daljnje neugodnosti (prozivanje  preko medija, slanje mobilnog telefona na vještačenje,obavještavanje udruge za zaštitu potrošača , slanje telefona u head office Finland...) što sam vjerujte mi spreman učiniti temeljem ovog i prijašnjih iskustava koje imam ja kao i moji ukućani


A poslao sam i dopis na t-mobile o prekidu suradnje sa sva moja 4 broja koja su kod njih isključivonezadovoljstvom njihove servisne mreže ili ti partnera, pa ćemo vidjeti dali im se isplati izgubiti 2 pretplate i 2 simpa broja.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #17 : 03 Kolovoz, 2010, 04:11:14 »
Inače nokia kao brand nije se pokazala kvalitetna bar ovi jeftiniji modeli, imaju uvijek neke probleme bezvezne
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #18 : 03 Kolovoz, 2010, 04:17:42 »
Inače nokia kao brand nije se pokazala kvalitetna bar ovi jeftiniji modeli, imaju uvijek neke probleme bezvezne

Ma i skuplji!Nikad nokia vise,nema boga..evo n96 godinu dana imam dva puta se pokvarila,i eto sad treci put prije par dana crkla tipkovnica..eto mobitel koji je placem novi 4500kn,a da ne pricam o losoj kvaliteti plastike i klimanju...

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #19 : 03 Kolovoz, 2010, 10:36:10 »
Ovo sam im poslao na mail danas pa ćemo vidjeti ima li rezultata kroz koji dan:

Temeljem Vašeg izvještaja (radni nalog 136589/10) aparat tip 5310 od 23.07.2010 o servisiranju mobilnog telefona ,moram izraziti neslaganje sa iznesenim činjenicama.
Naime u Vašem izvještaju iznose se činjenice koje nikako ne mogu odgovarati činjeničnom stanju, a isto tako u kontaktu sa ostalim korisnicima kao i temeljem prijašnjih iskustava sa Vašom servisnom mrežom došao sam do spoznaje o raznim obmanama koje se dešavaju unutar vaše servisne mreže na štetu korisnika (o tome više možete gledati u emisiji potrošački kod ukoliko ne riješimo nastale nesuglasice i neslaganje u stavovima izvještaja).
Naime opisani kvar nikako ne može odgovarati opisanom kvaru koji je uzrokovan utjecajem tekućine iz razloga što navedeni telefon u navedenom roku nije napustio policu ureda i služi za javljanje na pozive samo unutar 098 mreže.
Ovdje se ne radi o vrijednom telefonu, niti o 170 kn popravka (odnosno čišćenja koje ste naveli ) već o principu i razočarenju koje sam doživio (ne prvi put) unutar vaše servisne mreže unutar garantnog roka i vaših obveza koje izbjegavate odnosno po mome mišljenju navodite nerealno stanje kako bi izbjegli obveze usluge koje ste dužni pružiti unutar garantnog roka pozivajući se na vanjamstveni popravak
Temeljem ovog dopisa još jednom Vas molim da podrobnije pregledate uređaj koji ću Vam dostaviti u servis kako bismo izbjegli daljnje neugodnosti (prozivanje  preko medija, slanje mobilnog telefona na vještačenje,obavještavanje udruge za zaštitu potrošača , slanje telefona u head office Finland...) što sam vjerujte mi spreman učiniti temeljem ovog i prijašnjih iskustava koje imam ja kao i moji ukućani


A poslao sam i dopis na t-mobile o prekidu suradnje sa sva moja 4 broja koja su kod njih isključivonezadovoljstvom njihove servisne mreže ili ti partnera, pa ćemo vidjeti dali im se isplati izgubiti 2 pretplate i 2 simpa broja.
to je to..tako se to radi..sad će sve riješit