Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ZADAR chat  (Posjeta: 349630 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #660 : 16 Prosinac, 2007, 22:50:24 »
haha znam da su ovi opasni lol ali jebiga neka dobro je prošlo i nisu nsam nista mogli i da su htjeli

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #661 : 16 Prosinac, 2007, 23:09:12 »
Mateo ja ću te malo upozoriti da smiriš svoje osječaje... Ti znaš što moja mater misli o mome điranju i znaš da me jedva pusti da idem sa vama... Rekla mi je da bi me prije pustila da idem sam nego zajedno da nezna što ćemo mi raditi, i ja je u potpunosti kužim, a ti mi ne seri neke svoje nebuloze... Ja ću se voziti kada ja oću... kada me vi pozovete ja ću vam reći oču li ići sa vama ili neću...

Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #662 : 16 Prosinac, 2007, 23:13:07 »
pa što cu ti ja .. -.-

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #663 : 16 Prosinac, 2007, 23:30:35 »
ti ćeš mi samo pomoći da umukne a ne da sereš
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #664 : 16 Prosinac, 2007, 23:42:27 »
haha znam da su ovi opasni lol ali jebiga neka dobro je prošlo i nisu nsam nista mogli i da su htjeli

ajoj, nekima fakin ne mozes da objasnis..mog je gace da ti skine i da te stavi na motor, da te posalje kuci..mogo je da te natera da pojedes te iste gace..mogo je da se ispisa na tebe..moze sve, sta mu god padne napamet, samo da je hteo.. Ne glumi smekerstvo, samo cuti i trpi ako se jos kojim slucajem nadjes u takvoj situaciji.. Budi sonja, bolje je, veruj mi!
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #665 : 16 Prosinac, 2007, 23:57:38 »
ma daj koji ti je ti zivis tamo u srbiji di je to mozda cak i moguce nema teorije da ti takvo nesto radi vamo...ja nisam nikada cua da je ikada kome takvo nesto napravljeno ...kazem ti nema teorije da mi takvo nesto napravi ali stvarno j#bote jer ja za nista nisan kriv nisan nista napravia lol

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #666 : 16 Prosinac, 2007, 23:59:01 »
ali bog te jeba cole kada is na msnu reka da san ljubomoran diglo mit lak j#bote..i sada ti moran reci da stvarno koga si se vraga ljutia ako te nismo zvali pa uvik te zovemo i nikada neideš..

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #667 : 17 Prosinac, 2007, 00:03:37 »
Prva stvar ne psuj Boga jer će ti se moja šaka naći u tvome licu.
Druga stvar je ta da ti očito ne gladaš sebe u budučnosti pa te boli ona stvar za školu i sve.... JBT po cile sam dane u kući učim da bi proša dobro u školi, a tebe boli ona stvar i kažeš mi ja sam se već pomirija da sam pao fiziku,,,, ej pasti fiziku na polugodištu za to moraš stvarno biti tumple
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #668 : 17 Prosinac, 2007, 00:05:48 »
gle prvo ne ponašaj se tako prema starijima jer si za mene mulac i ne govori to jer nisi me upozna ja za ovakve stvari lomin kosti si cua..
to što cu ja pasti fiziku je moja stvar ja neman volje cuti i gotovo a ionako je tek polugodište pa mi puca k**ra*..
a ako ti smeta moja psovka reportaj moderatoru pa ce editirati a ja cu psovat sve sto ja ocu i to ovisi koliko sam zivcan

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #669 : 17 Prosinac, 2007, 00:08:56 »
cccccc e da znaš samo što ljudi misle o tebi, ja sam te branija kada su te stvari govorili, ali sada ih podržavam u svakom pogledu...

i ne nadaj  se da ćeš ti meni polomiti kosti jer meni je dovoljno da puhnem i odletit ćeš u pm
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #670 : 17 Prosinac, 2007, 00:41:15 »
rješeno preko msn-a

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #671 : 17 Prosinac, 2007, 01:18:04 »
ma daj koji ti je ti zivis tamo u srbiji di je to mozda cak i moguce nema teorije da ti takvo nesto radi vamo...ja nisam nikada cua da je ikada kome takvo nesto napravljeno ...kazem ti nema teorije da mi takvo nesto napravi ali stvarno j#bote jer ja za nista nisan kriv nisan nista napravia lol

a jbt, ne mogu da verujem.. Samo zelim da ti docaram kakvi su, ovde kod mene u Srbiji, kod tebe u Hrvatskoj, u Italiji, Engleskoj, Zimbabveu, isti racku sve, svi su isti.. Ozloglaseni su, SHVATI!! Ja hocu samo da te upozorim za ubuduce, jer NE ZELIS jedno ruzno iskustvo da dozivis.. Dal' si kriv ili nisi, nije ih briga, PRVO udri, pa onda pitaju sta si ucinio ako uopste jesi!!
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #672 : 17 Prosinac, 2007, 01:19:23 »
haha dobro aj aj drugi puta bjezim ako u autu dodu =D

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #673 : 17 Prosinac, 2007, 01:32:26 »
dobro, samo se ti zajebavaj, ja sam te samo posavetovao sa najboljom namerom
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #674 : 17 Prosinac, 2007, 10:43:02 »
Evo ovako aj da stavim jos jednu pricu ovdje u ovu temu, biti ce zanimljiva svima nama sudionicima ovog događaja a i onima koji nisu sudjelovali u ovom događaju
Svi likovi u priči su stvarni i nisu izmišljeni
Sve lokacije su stvarne
A preporuča se da osobe sa slabijim želucem ne čitaju ovaj članak, također bi bilo poželjno da mlađi od 18 godina ne čitaju bez prisustva roditelja bog mogućnosti nastanka trauma i nesanice radi noćnih mora.


Sve je počelo jednog sunčanog ali hladnog dana 16. prosinca 2007.
Hrabri momci ne iščekivajući što bi se moglo dogoditi odvažili su se na jednu avanturu da krenu stuntat kod bile ili barem da se nađu i upoznaju.
Dogovorili su se oko detalja preko msn-a i plan je bio da ce x-thug i SWAT doci kod bile tocno u 16:30 a punisher i blacknaranča će krenuti u autu u 15:45 sa biloga briga prema ljupču.
tamo ih je čekao dino, slavni drvosječa s svojom sjekirom u rucu..prizor je bio krvav, black narančao je ugledao mrtvog, unakaženog, krvavog svog najdražeg skutera. Suze su mu navrle na oči kada je ugledao sf-a jadnog kako plače i odumire. Htio je zadaviti dina i jednu osobu koja mu je uradila to..
Inače motor je dan an farbanje no nije uspjelo 100% amo reci da je 50% uspjeha i to je jako žalosno..no ipak s vremenom skuter je oživio kada je sav sretan ugledao svog vlasnika (black naranču). Polako i nježno su spojili sve plastike na motor i uputili se prema zadru.
Polako ali sigurno su stigli u zadar Dino black naranča i punisher koji je voio svoje auto..
uletili su na parking kod bile gdje su bjesni x-thug i swat ih cekali vise od pola sata..
ja i dino smo dosli i ugasili motore a punisher je lagano uletio pod dozom ručne..
I tako nakon svega nekih 5 minuta interventna policija dolazi napraviti očevid i ulati u prostor krivičnoga djela, a to je...dečki su stali pokraj svojih motora koji su bili ugašeni i parkirani lol..
i tako seljak nad seljacima jdan pandur neuki izletio iz auta skupa sa dvoje svojih kolega i izderao se:  "Postroji se u vrstu bando!"
i tako jeli mi stali u vrstu i počne on nas ispitivati najprije ime i prezime..i dode do punishera koji e bio zadnji u vrsti i pocme se nesto derati na njega jer on vozi auto i tako pocemo srati nesto i uhvati ga za nos i tako odgurne..
zatim je pitao podatke a samo su punisher i swat imali vozačke pa je kolega policajac provjerio podatek, također je priupitao jali itko od nas ostale trojice ima kakve podatke a tada mu je x-thug dao osobnu..
i tako jeli on nas pocme ispitivati koje škole idemo i tako a kazem nazor a on meni ma vi ste iz gimnazije najveca banda, tada x-a pita koju on ide a ovaj njemu: medicinsku a zatim seljo x-u : "ma di ces ti takav ljude krpati"  haha to nas je malo nasmijalo i tako pita on swata ovaj nejmu da zrakoplovni tehničar i da hoce avion voziti i da želi biti pilot...a ovaj mu govorio 5 minuta da on nece dopustiti da swat bude pilot i reka je da ce sve to zapisati i da ce se odobno pobrinuti da ovaj ne postane pilot..lol hahaha...
i tako oni nama sali dobrih 15 minuta a mi se vec smrzli skroz..a sreca božja da me nije pitao prometnu jer ja jedini nisam imao ni prometnu ni tehnički što vec ni to osiguranje niti vozačku a ni osobnu, eto jedno sam imao registraciju lol...
no srecom sve je na kraju dobro prošlo i još su nam nadodali da ne zeli da nas vidi na motoru nego da guramo motor i upalimo sva četri žmigavca lol!
Da se nadovežem na priču...

Tek što smo došli i rukovali se došli panduri...

Prvo razgovarali sa tupavim lumberjacks-ima koji su biće srali da sam divljao po parkingu, a ja pri dolalsku jednom povuka ručnu a nije ni trag osta. Problem je bia što je 5 metara dalje bilo dobrih tragova kako je netko vrtio auto u krug. I kako su pajkani došli odma vidili moj auto i mislili da sam ja to izvodio...

Pita on mene koji ku*ac šlajfaš a ja nisam ja. Budala mene čopi za nos i ka nemoj mi srati a ja ga gledam blido i već mi skočio pritisak ulja u beskonačnost. Ja u sebi mislim aj mi još nešto napravi pozvat ću ja 10 marica ode pa će se valjda jedan čovik naći koji će ne ka pandur nego ga čovik viditi kakvo je to maltretiranje...

Jedva sam se suzdržao radi X-a i Black naranče pošto nisu imali vozačke i mogli su pošteno na*ebati... A fotoaparat u džepu da se slikamo, od slika samo jedna, i da sam ga uspio upaliti i namjestiti na snimanje, briga me za video samo da je snimio razgovor pa bi netko lagano mogao ostati bez posla, ali eto opet se suzdržao radi navedenih 'delikvenata' lol :rofll: .

Eto toliko evo i slike jedne ali eto jedne svijetle stvari (iako je bio mrak :D )u jučerašnjem ajmoganazvat susretu.





P.S. Ovo što su se ljudovi na slici stisli nije od pandura nego što smo se smrzli ka pi*de :D
« Zadnja izmjena: 17 Prosinac, 2007, 10:44:43 Punisher »
Who's looking for punishment ??

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #675 : 17 Prosinac, 2007, 12:30:30 »
Moja se mama od srca nasmijala......
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #676 : 17 Prosinac, 2007, 12:34:22 »
Moja se mama od srca nasmijala......
Opaka mama, zar te u svakom koraku prati...  ???
Who's looking for punishment ??

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #677 : 17 Prosinac, 2007, 12:56:24 »
looooool   hahaha  a je sada :toothy12:

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #678 : 17 Prosinac, 2007, 13:14:01 »
ma daj koji ti je ti zivis tamo u srbiji di je to mozda cak i moguce nema teorije da ti takvo nesto radi vamo...ja nisam nikada cua da je ikada kome takvo nesto napravljeno ...kazem ti nema teorije da mi takvo nesto napravi ali stvarno j#bote jer ja za nista nisan kriv nisan nista napravia lol

hahaha di ti zivis covice,20 metara od kuce su izbaketali lika mrtvi ladni,btw. ni dino nije ima vozacku,to nije bila prometna a i dok meni dodje kazna ja vec polozin =) no h8

pitaj marketina sta mu je bilo i to zbog cega...pa da vidis kako smo mi mogli na jebat bolje mucat i pokupit se,sva srica da su bili bolje volje...neznas ti jos kakva je hrv policija jer nisi upoznat sa njima...
...........1...........8...........7...........

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #679 : 17 Prosinac, 2007, 13:21:37 »
a ono što su onog isprebijali e to pojma neman zašto vjerovatno im se nakko zamjeria ili što vec