Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Idiot ?!  (Posjeta: 1152 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Idiot ?!
« : 08 Svibanj, 2010, 10:47:28 »
Eh ovako ...da i ja malo pocnem javno da se zalim ...ovo je u vezi jednog clana doticnog evo ukratko sta i kako :

ovako..u temi o Kia Ceed ...doticni clan Ivan007 mi napise sljedece :

Citat: ivan007 - 06 Svibanj, 2010, 07:59:56
rossi imas u selu jedno 92% golf dvojki ( TAS ) ostalo drlog i sad tebi kao nepasu njemacka auta  :binkybaby:
izvini seljak ja sam iz grada da se razumijemo ....

http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,32880.40.html - drugi post...

Uvreda je i vise nego ocita i provokacija i ja sam mu odgovorio na njegovom nivou tj ,,izvini seljak ja sam iz grada da se razumijemo'' ..
eh posalje on meni privatnu ,,pripazi malo na jezik''...ja mu odgovorim.. ,,pripazi ti malo na jezik jer si prvi vrijedjo i napisem sretno'' ...opet on meni posalje privatnu.. ,,opet ti kazem pripazi na jezik'' ja opet odgovorim nije frka ali pripazi i ti na jezik prvi '' i onda on meni posalje poruku ovog tipa :

« Primatelj: Rossi : Danas u 10:23:49 »
« Na ovu poruku ste odgovorili ili ste je proslijedili. »   Citat: Odgovor Izbriši  

,,mater ti bosansku u usta j**** jel si glup il se pravis budala.ja sam napisao sa sela a ti seljak jel si stvarno blesav il ste generalno bosanci stvarno takvi kreteni''

I da ja sam mu odgovorio...da je malouman i da se vidi stvarno ko je kreten i tako to...bez ikakvih psovki i slicno sam odgovorio...neka slobodno postavi poruku kako sam mu odgovorio na ovo ...

Bez ikakvog povoda mi je napiso ovo...samo jer sam reko da i on pripazi na rijecnik prvi i to je to...prvo psuje mater ....drugo vrijedja to sto sam bosanac...mislim ono imal smisla to ?? ......
« Zadnja izmjena: 08 Svibanj, 2010, 10:49:43 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Idiot ?!
« Odgovori #1 : 08 Svibanj, 2010, 11:08:11 »
prijavi tu poruku , bit ce hladjenje !

..i preporucam da ignoriras te "pametne"  :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Idiot ?!
« Odgovori #2 : 08 Svibanj, 2010, 11:13:34 »
evo, rijeseno  :glasses9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!