Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: VXR  (Posjeta: 51909 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: VXR
« Odgovori #260 : 27 Svibanj, 2010, 11:40:18 »
a da stavis 12.5 pa ces imat najbrzeg vxra ko ja...xD
ti imas svakakva sranja po prijenosu,meni bi bile prelagane 12.5  :icon_scratch:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: VXR
« Odgovori #261 : 27 Svibanj, 2010, 11:46:23 »
a da stavis 12.5 pa ces imat najbrzeg vxra ko ja...xD

samo mi polutka fali da bude ko tvoj  :dontknow: a nema šanse da s njom dobije 20 u krajnjoj  :icon_biggrin:

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: VXR
« Odgovori #262 : 27 Svibanj, 2010, 19:14:58 »
Pa, ovo trenutno i nije neko vozno stanje  :toothy12: Jbt stalno neka ulaganja  ::) Aj da nabacim neku računicu okvirnih cijena

remen - 500 kn
membrana - 500 kn
rolice - 160 kn
federi - 180 kn
polutke - 200 kn
ulje - 150 kn
filter ulja - 70kn
pločice prednje - 190 kn
pločice zadnje - 210 kn
svjećica - 70 kn
gume - 800 kn
lajtunzi - 300 kn
crijeva - 100 kn
akumulator - 300 kn
= 3730 kn

 :confused5:


=10000kn i više, za motor sa krivom ramom, neregan, sa grob plastikama...neprocjenjivo :laughing6:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: VXR
« Odgovori #263 : 27 Svibanj, 2010, 19:21:19 »
Plastike su ok, jedna kopča je pukla, i boja je  :confused5: A rama, rama je kriva na unutra, u bok nije. I to je dolja rekao da je rama ravna, a teško da može biti ravna nakon toliko ticinih padova. Samo ja to tad nisam znao, isto ko šta nisam znao da je ona dao ni 3000.

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: VXR
« Odgovori #264 : 28 Svibanj, 2010, 03:22:29 »
Plastike su ok, jedna kopča je pukla, i boja je  :confused5: A rama, rama je kriva na unutra, u bok nije. I to je dolja rekao da je rama ravna, a teško da može biti ravna nakon toliko ticinih padova. Samo ja to tad nisam znao, isto ko šta nisam znao da je ona dao ni 3000.

nije te dolja zajeba ni zaradia neke novce na tebi...utuka je i on novaca u njega otkad ga je kupia...sad ti zamisli kakav je tek bia kad ga je on kupia :confused5:

 :laughing6:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: VXR
« Odgovori #265 : 28 Svibanj, 2010, 07:31:18 »
Ka nije znao da je rama kriva?  :glasses9:

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: VXR
« Odgovori #266 : 28 Svibanj, 2010, 08:38:58 »
vilice ti nisu krive .. jedino ako se poslije nisu iskrivile  :toothy12: ali nije niko padao poslije .. a izasa je i njega motor 1000E ... kupia plastike , vilice , kocnice(celjusti) , felge i gume bile puknute .. i neznam jeli jos koju sitnicu ..

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: VXR
« Odgovori #267 : 28 Svibanj, 2010, 08:42:21 »
Vilice su ravne, ali rama nije  :happy8: I da to niste skužili kad bi stavili tvoj i njegov jedan uz drugi? Ti bi prvi skužio.  :glasses9:

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: VXR
« Odgovori #268 : 28 Svibanj, 2010, 08:51:22 »
cak jos imas neku sliku tamo u oglasniku di je oglas moga .. njegov je bia uvik negdi naslonjen .. a moj na centralnoj .. pa nismo ni usporedivali  :dontknow:
dok ona druga rama dok je bila na motoru .. prednji far je bio za 4-5 cm vise udaljen od tla nego moj

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: VXR
« Odgovori #269 : 28 Svibanj, 2010, 09:07:25 »
Dobro, ona druga rama je kriva i vidi se, al ova nije tako jako, pa se ne vidi odmah na prvi pogled.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: VXR
« Odgovori #270 : 28 Svibanj, 2010, 09:23:54 »
Pa nije zna ni da multivar ima,tako da nije ni za ramu..nista cudno..a dobro nisan ni ja vidia da je kriva,je da nisan ni isa za tin,al eto..

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: VXR
« Odgovori #271 : 28 Svibanj, 2010, 11:47:42 »
Multivar je ispod dekla, a rama se vidi po vilicama  :toothy3:

Rama oprana površno  :icon_biggrin:, stavljeni novi ležajevi u nosač mašine, novi ležajevi vilice, instalacija sređena... (onaj donji ležaj na vilici, na koju stranu ide? Ja sam okrenu kuglice prema gore, ali nisam siguran ide li tako  :binkybaby: ?





77 kn 2 m crijeva  :confused5: (1m 6mm/1m 8mm)

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: VXR
« Odgovori #272 : 28 Svibanj, 2010, 12:20:44 »
dobro si okrenuo lezaj...
4t

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: VXR
« Odgovori #273 : 28 Svibanj, 2010, 12:21:24 »
dobro si okrenia kuglice..jesi razmislja odnit serdarevicu ramu da ti ispravi..

Offline Jandro

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Nista
Odg: VXR
« Odgovori #274 : 28 Svibanj, 2010, 15:59:22 »
to ju sam ispravis doma bez pol muke s autodizalicom i malo maste  :)

ja sam svoju s brenerom i jednom cijevi od 1 metra ispravio ramu tocno u stotu, a gotovo za 5min bilo
..::4T Powaa::..

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: VXR
« Odgovori #275 : 28 Svibanj, 2010, 16:44:41 »
Dobro, ja nekako mislim da bi kuglice trebale biti prema dole jer u tom slučaju manje zjeva tj. manji je razmak između dosjeda na vilicama i onog gornjeg poklopca.  ???

Ne znam koliko bi me to došlo kod serdarevića, ali znam da bi me samo poštarina došla 500 kn. Nije mi simpatično ravnati doma jer me strah da ne pobjegne u stranu, a to onda neću nikad ispravit. Btw, jel ima za kupit samo propeler vodene?

Instalacija novo izolirana i zakeljena na ramu, opran rezervar i zakeljen na ramu, oprige pošpricane u crveno, očišćena vakum pumpa, stavljene nove pločice naprijed, nova vakum i benz. crijeva i to je to za danas. Sutra sredit auspuh i u pon će nadam se doći gume da mogu sklopiti sve.








Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: VXR
« Odgovori #276 : 28 Svibanj, 2010, 17:23:37 »
Dobro, ja nekako mislim da bi kuglice trebale biti prema dole jer u tom slučaju manje zjeva tj. manji je razmak između dosjeda na vilicama i onog gornjeg poklopca.  ???

Ne znam koliko bi me to došlo kod serdarevića, ali znam da bi me samo poštarina došla 500 kn. Nije mi simpatično ravnati doma jer me strah da ne pobjegne u stranu, a to onda neću nikad ispravit. Btw, jel ima za kupit samo propeler vodene?

Instalacija novo izolirana i zakeljena na ramu, opran rezervar i zakeljen na ramu, oprige pošpricane u crveno, očišćena vakum pumpa, stavljene nove pločice naprijed, nova vakum i benz. crijeva i to je to za danas. Sutra sredit auspuh i u pon će nadam se doći gume da mogu sklopiti sve.


ja sam kupio sam  propeler,ali imas ga samo na SC :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: VXR
« Odgovori #277 : 28 Svibanj, 2010, 17:36:01 »
Gamad, 250kn osovina, propeler i semering.  :'(

Offline Bogus

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 175
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 125
  • Moja Kaciga: za vatrpolo
  • MojSetup: x2
  • MojSpuh: šta će mi
Odg: VXR
« Odgovori #278 : 28 Svibanj, 2010, 18:33:26 »
ja sam za 270 uzeo set za reparaciju vodene... osovina, propeler, ležajevi, semering, i ona plastika sto ide na magnet
...za Prijatelje sam BrK...

http://bjteam.s2.bizhat.com   BJELOVARSKI FORUM

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: VXR
« Odgovori #279 : 28 Svibanj, 2010, 18:38:03 »
To je rms? Ovo je u piaggiu orginal, osovina, propeler i semering. 250kn. Nemaju samo propeler. Kako mi idu na k.. s tim dijelovima u kompletu.  :happy6: