Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: benzinska sa 3 slova  (Posjeta: 8534 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: benzinska sa 3 slova
« Odgovori #40 : 17 Kolovoz, 2007, 13:36:19 »
Nije Zovko.Tam imam isto frenda.I gledao sam dok je testirao na vodu i nema je.To mogu potvrditi.Tam znam tociti nekad ali uglavnom samo dizel jel mi se s motorom ne isplati odnosno predaleko mi je.Svega dva puta sam tocio.Ali nisam imao problema do sada.Frend koji radi tamo toci auto stalno i motor obadvoje benzinac i nema problema.Da nevalja nebi sebi tocio jel drzi do auta i motora.
Under construction...

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: benzinska sa 3 slova
« Odgovori #41 : 17 Kolovoz, 2007, 13:39:44 »
Tifon i OMV su najbolji to se odavno zna.I jedva cekam da se otvori u Sesvetama OMV koji se vec jako dugo otvara.
Under construction...

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: benzinska sa 3 slova
« Odgovori #42 : 17 Kolovoz, 2007, 14:00:39 »
da ti nisi malo dizela nasuo...inace na INA-i tocim 95icu,na OMW 100 oct,na TIFON-u 95bs....ama bas nikaku razliku sto se tice rada masine nisam osjetio...znaci ono da radi bolje,ubrzava i sl...jedino od svega mi se cini da sa OMW gorivo duze traje...znaci malcice manja potrosnja...eto to je moje misljenje! pozz
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: benzinska sa 3 slova
« Odgovori #43 : 17 Kolovoz, 2007, 18:34:17 »
evo sad sam kupio za baotiana onu kao pumpu za benzin šta dođe na rezervar zato sta je stara zastekala. Ljudi moji   :notworthy: ova stara je puna svega i svacega. naranđasti pjesak večinom  :laughing7:  :laughing7: . Kad sam to več skino išo sam i malo oprat rezervar. Iz njega su izlazile boga pitaj šta je to sve  :icon_biggrin:  :icon_biggrin: . Uglavnom dosta sam tanko na omv-u ali i na DEZEL benzinskoj jel mi je dosta blizu pa kad nemam benge do omv-a  :icon_biggrin: moram. Ja mislim da nikad nisam inu stavio  :icon_scratch: . Možda jedamput.... uglavnom vecinom su te 2 bnzinske u igri....

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: benzinska sa 3 slova
« Odgovori #44 : 17 Kolovoz, 2007, 19:15:12 »
da ti nisi malo dizela nasuo...inace na INA-i tocim 95icu,na OMW 100 oct,na TIFON-u 95bs....ama bas nikaku razliku sto se tice rada masine nisam osjetio...znaci ono da radi bolje,ubrzava i sl...jedino od svega mi se cini da sa OMW gorivo duze traje...znaci malcice manja potrosnja...eto to je moje misljenje! pozz

Da natocio sam dizela i usput jos malo loze.

Je uvijek tocim 98 na OMV 100.

Razlike izmedu 100 i 98 ima mala je ali ovisi s cim se vozis osjeti se.A izmedu 95 i 100 je velika.Ja osjetim i s autom i s motorom.

Na auto niti nemogu sipati 95 samo mu se stuca.100mu najbolje odgovara.Auto ima puno bolji odaziv na gas ista stvar ko sa skuterom jel ima isto fergazer.
Under construction...

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: benzinska sa 3 slova
« Odgovori #45 : 17 Kolovoz, 2007, 21:49:15 »
negovorim da nisam tocio  ili tocim gorivo na ***!
auto (opel vectra) trosi vise ali radi bez problema sa benzinom na ***, skuter ima probleme sa gorivom!
sa skuterom sam bio 2 puta na *** i 4 puta na tifonu!
Ovako, evo sad informacije iz prve ruke sto se tice goriva na INi jer ja tamo radim kao prodavac. Sto se tice vode u gorivu to svi zaboravite jer svaka, bas svaka benzinska ima sonde u rezervoaru koja mjeri kolicinu goriva, razinu vode i temperaturu goriva, tako da u svakom trenutku mozes provjeriti da li si dobio vodu u gorivu. Sonda ocitava podatke svakih 10 sekundi koji se vide na kompjuteru na samoj benzinskoj, a i u upravnoj zgradi u Zagrebu se preko interneta mogu spojiti na taj kompjuter i vidjeti te podatke.
nema kompjutera ili sensora koji se neda manipulirati

Ajde ti natoci gorivo opet na Tifonu pa reci jel ima razlike. Mozda je slucajnost.
jesam i rezultat je u tome da motor radi  super, uzbrdo vuce bolje i negusi se!
ali bas uvjek kad tocim gorivo za skut na *** on se gusi i neradi kako treba!
istina je da se moze desit da 1-2 puta nesto nije u redu ali kad mi kolega istu pricu sa njegovim speedfightom prica onda tu ima istine!
one jadnike prodavace ne optuzujen ali cjela tvrtka polako smrdi