Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: benzinska sa 3 slova  (Posjeta: 8536 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fare

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nasice
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power DD
  • MojSetup: Seriala
Odg: benzinska sa 3 slova
« Odgovori #20 : 17 Kolovoz, 2007, 01:04:27 »
Pa dobro koliko si ti do sada puta tocio na INI kad kazes da stalno tocis na OMV i Tifonu? I da li si bas svaki puta imao isti problem? I gdje si tenkirao do prije par godina dok ni Tifon ni OMV nisu postojali u HR?

Znaci po tvome se prije Tifona i OMV nitko nije mogao voziti jer ne valja gorivo?!

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: benzinska sa 3 slova
« Odgovori #21 : 17 Kolovoz, 2007, 01:20:18 »
negovorim da nisam tocio  ili tocim gorivo na ***!
auto (opel vectra) trosi vise ali radi bez problema sa benzinom na ***, skuter ima probleme sa gorivom!
sa skuterom sam bio 2 puta na *** i 4 puta na tifonu!
Ovako, evo sad informacije iz prve ruke sto se tice goriva na INi jer ja tamo radim kao prodavac. Sto se tice vode u gorivu to svi zaboravite jer svaka, bas svaka benzinska ima sonde u rezervoaru koja mjeri kolicinu goriva, razinu vode i temperaturu goriva, tako da u svakom trenutku mozes provjeriti da li si dobio vodu u gorivu. Sonda ocitava podatke svakih 10 sekundi koji se vide na kompjuteru na samoj benzinskoj, a i u upravnoj zgradi u Zagrebu se preko interneta mogu spojiti na taj kompjuter i vidjeti te podatke.
nema kompjutera ili sensora koji se neda manipulirati
« Zadnja izmjena: 17 Kolovoz, 2007, 01:22:20 robert »

Offline Fare

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nasice
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power DD
  • MojSetup: Seriala
Odg: benzinska sa 3 slova
« Odgovori #22 : 17 Kolovoz, 2007, 01:39:33 »
Ovako, prije bi ti ta vectra riknula zbog goriva nego skuter, tako da, nemoj pricat gluposti!!!

A sto se tice manipuliranja senzorima ako ti to mozes napraviti, dodji do mene pa cemo se dogovoriti, posto ja ne mogu jer imam sve moguce administratorske zabrane i ne mogu cak ni najobicniji program kao sto je MS Office (koji mi treba, a nemam ga) instalirati u komp, a kamoli nesto drugo!!!!

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: benzinska sa 3 slova
« Odgovori #23 : 17 Kolovoz, 2007, 01:45:52 »
ako mislis da pricam gluposti onda dodi u zagreb i tankat ce mo na *** to sto vi zovete gorivo i onda ga probaj voziti!
jesam li igdje spomenuo prodavace?

Offline Fare

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nasice
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power DD
  • MojSetup: Seriala
Odg: benzinska sa 3 slova
« Odgovori #24 : 17 Kolovoz, 2007, 01:48:40 »
Vidim ja da ova rasprava vise nema smisla, ti imas svoja uvjerenja, ja svoja i tako mozemo u nedogled!!! :icon_thumright:

Poz!!!!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: benzinska sa 3 slova
« Odgovori #25 : 17 Kolovoz, 2007, 02:36:46 »
ja samo znam da sam samo 2 puta punio na petrolovoj benzinskoj u nekom retardiranom selu van slav.broda

i oba puta mi se desilo pad brzine sa 70 na 40 recimo, i to tako traje jedno 10 sek, motor se jednostavno ne moze pomaknuti

...zasto? voda? ili nesta drugo

...al interesantno oba puta mi se desilo kad sam punio na toj benzi, naravno nikad vise

al s inom nikakvih problema
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: benzinska sa 3 slova
« Odgovori #26 : 17 Kolovoz, 2007, 09:28:21 »
negovorim da nisam tocio  ili tocim gorivo na ***!
auto (opel vectra) trosi vise ali radi bez problema sa benzinom na ***, skuter ima probleme sa gorivom!
sa skuterom sam bio 2 puta na *** i 4 puta na tifonu!
Ovako, evo sad informacije iz prve ruke sto se tice goriva na INi jer ja tamo radim kao prodavac. Sto se tice vode u gorivu to svi zaboravite jer svaka, bas svaka benzinska ima sonde u rezervoaru koja mjeri kolicinu goriva, razinu vode i temperaturu goriva, tako da u svakom trenutku mozes provjeriti da li si dobio vodu u gorivu. Sonda ocitava podatke svakih 10 sekundi koji se vide na kompjuteru na samoj benzinskoj, a i u upravnoj zgradi u Zagrebu se preko interneta mogu spojiti na taj kompjuter i vidjeti te podatke.
nema kompjutera ili sensora koji se neda manipulirati

Ajde ti natoci gorivo opet na Tifonu pa reci jel ima razlike. Mozda je slucajnost.

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: benzinska sa 3 slova
« Odgovori #27 : 17 Kolovoz, 2007, 09:40:00 »
Ako ima vode u benzinu onda ce ici van bijeli dim - para,
a ako je previse ulja u smjesi onda ce ici plavi dim...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: benzinska sa 3 slova
« Odgovori #28 : 17 Kolovoz, 2007, 09:48:22 »
Sve što ja mogu reći u  svojim dosadašnjim tankanjima jest da nisam imao problema na INI (to su jedine pumpe u Zadru), nema Tifona ni OMV-a niti išta drugo...

Isto tako bilo je ljudi koji su se žalili kad su tankali na INI, ne vjerujem da je bez razloga, a sad u kojem zecu leži grm (namjerno napisano) je stvar za raspravu...
Who's looking for punishment ??

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: benzinska sa 3 slova
« Odgovori #29 : 17 Kolovoz, 2007, 10:28:50 »
od pumpe do pumpe.
ja sam prokleo dan kad sam ulio super plus 95 u vektru i nakon toga išao na čiščenje injektora.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: benzinska sa 3 slova
« Odgovori #30 : 17 Kolovoz, 2007, 11:43:48 »
ljudi moji nisam procito cjelu temu al samo da napisem.  Ja sam jucer natanko na omv-u leonarda  dok sam se vratio i stao nije htjeo vise upalit. Verglo sam pola sata jedva je upalio i u vožnji se jako guši.. Jel moguče da nesto sad nevalja sa omv-benzonom?

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: benzinska sa 3 slova
« Odgovori #31 : 17 Kolovoz, 2007, 11:49:43 »
Evo da i ja nesto komentiram.

Neznam ali mi se isto cini da INA mulja nes.Ali dobro necu tvrditi samo znam cinjenice.

Ja imam dvije benzinske u blizini pa tocim kak mi se da.Jedna je INA a druga Antunovic.

E sad ovako.Na serijali je sve isto nikakvih ralika nema bar ih ja nisam uocio.I to sam isprobavao s 5-6 skutera.

Dok mi je Stalker bio serijala tocio sam na INI e a od sad kad sam kit metnuo sam isto jedno vrijeme tocio pa sam mislio da mi frga jos ije dobro podesena pa da nekad zastuca i trom je odaziv na  gas.Pa sam bezveze jednom isao naa Antunovic tociti i fakat je bila razlika u gorivu.

S INInim gorivom definitivno nes nevalja.Razlika se ne osjeti na serijali.Na Kitu se osjeti jel se motor vise vrti.S INInim gorivom recimo mi motor trokira na visokim okretajima dok s gorivom od Antunovica ne.A i bolji je odaziv na gas.

Ista stvar je bila i s DNA kad sam imao.Dok je bila serijala sve sam mogao tociti ali kad je MHR sjeo gore onda je isto se osjetila razlike i poceo je nekad troksat od loseg benzina s INE.

Neznam sta je unutra sta nije nemora bit voda ali je onnda los sastav benzina.Ili kak 3alfa3 veli onaj udio sumpora jem ozda kriv.

Tolko od mene.
Under construction...

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: benzinska sa 3 slova
« Odgovori #32 : 17 Kolovoz, 2007, 12:21:14 »
Ili kak 3alfa3 veli onaj udio sumpora je mozda kriv.

Sumpor u bengi ti na skuteru sigurno ne radi probleme. Eventualno da imas 4T mashinu koja koristi ulje iz kartera za podmazivanje jer supor razgradjuje ulje pa ono brze gubi svoja svojstva.

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: benzinska sa 3 slova
« Odgovori #33 : 17 Kolovoz, 2007, 12:28:13 »
ovako dali ti je na fergi ista dizna na kitu i serijali?

mislim da nije.

osim vode na benzinskim pumpama nađe se i hrđe pa i pijeska.

otkud neznam ali ga ima.

kad ti se u bengi sve to spoji napravi se žele koji zatvara sve pore i od frgiča i od injektora a uništava i pumpu za benzin jer taj žele udara u stijenke one opne i lagano ju buši jer je pod pritiskom.

poslije inine pumpe možeš komotno skinuti rezervoar i dati ga na pranje kemijom da rastopi sranje i opere ga.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: benzinska sa 3 slova
« Odgovori #34 : 17 Kolovoz, 2007, 12:39:46 »
 :icon_biggrin: a šta  je sa omv-om ?? Ja sam do sad mislio da je to jedna od čiščiš benzinski ali ovako kako mi sad zeza motor... Strašno  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: benzinska sa 3 slova
« Odgovori #35 : 17 Kolovoz, 2007, 12:42:37 »
poslije inine pumpe možeš komotno skinuti rezervoar i dati ga na pranje kemijom da rastopi sranje i opere ga.


Neki dan sam skidao plovak sa svog skutera koji nije vidio niti jedan drugi benzin osim ininog i tako vec 20.000 km. Rezervoar je bio savrseno cist i mrezica kroz koju benzin mora proci pri izlasku iz rezervoara je takodjer savrseno cista.

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: benzinska sa 3 slova
« Odgovori #36 : 17 Kolovoz, 2007, 13:22:45 »
Tko to zna zbog cega je...

Takodjer, tankam na tifonu, ini, omv-u, petrolu, antunovicu i sve je 5!
Nikada problema sa gorivom...

Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: benzinska sa 3 slova
« Odgovori #37 : 17 Kolovoz, 2007, 13:25:58 »
Ne od kad sam metnuo kit metnuo sam i manju diznu za 6 brojeva.  :icon_scratch:

Ja sam mislio da to tak ide.

O boze koja pitanja.Pa veca je dizna fala bogu.Ali benga me zeza samo na Ininoj i ovoj jendoj drugoj privatnoj benzinskoj ali tamo ne tocim uopce vise vec 4g.Tam mi  i frend radi pa mi je rekao da se svasta da nac u benzinu.
Under construction...

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: benzinska sa 3 slova
« Odgovori #38 : 17 Kolovoz, 2007, 13:28:26 »
Ali benga me zeza samo na Ininoj i ovoj jendoj drugoj privatnoj benzinskoj ali tamo ne tocim uopce vise vec 4g.Tam mi  i frend radi pa mi je rekao da se svasta da nac u benzinu.

Rijec je o Zovku... Znam, prijatelj je prije tankirao auto pa nije mogao poslije upaliti... A i ta mi je benzinska u susjedstvu tako da mogu pouzdano reci da je gorivo slabije kvalitete...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: benzinska sa 3 slova
« Odgovori #39 : 17 Kolovoz, 2007, 13:34:52 »
Evo opet...

Tifon ima najmanje sumpora...:

Jos nisam tocio kod privatnika, i necu.