Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Za sve one koji hoce ban! (i NFS porsche chat)  (Posjeta: 19452 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Hrvoje_40

  • forumski savjetodavac
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 840
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Derbi
  • Moja Kaciga: IXS HX 407 Grafik
Odg: Za sve one koji hoce ban!
« Odgovori #40 : 13 Travanj, 2010, 15:27:46 »
Da, a kaj bi ti ban od sat i 24 minute?  :toothy12:

/quote]

igrica je za računalo ili PS?
Možda jesam čelav ali bar nemam problema sa lošom frizurom :)

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Za sve one koji hoce ban!
« Odgovori #41 : 13 Travanj, 2010, 15:31:25 »
igrica je za računalo ili PS?


Za računalo. Ova za playstation nema veze sa ovom osim što se isto zove i porschei su unutra. Ali ni slične igre inače  :nono:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: Za sve one koji hoce ban!
« Odgovori #42 : 13 Travanj, 2010, 15:32:13 »
Da, a kaj bi ti ban od sat i 24 minute?  :toothy12:


BTW. SimEdit, NFSCarParts editor, Save game editor, Persona editor, CarSuite... Sve ih žmirečki koristim  :laughing9:


BTW. napravio sam svoju verziju igre, SVAKI auto je istestiran da zadovoljava 0-100 test uključujući i tromog moby dicka i igru je puno zanimljivije igrati. 356 su osporene jer su prebrze po defaultu  :laughing7:

U igri se baš i ne pridržavaju maximalnog momenta i snage, niti se ne pridržavaju na koliko okretaja se to sve dešava. U mojoj verziji je SVE preuređeno. Čak kad instaliravaš igru u donjem desnom kutku sam se potpisao  :laughing6:
ti si kao pamentan... jbt... i ja bi...
« Zadnja izmjena: 13 Travanj, 2010, 15:38:50 Luka 0101 »
taj sam

Offline Infernus

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 948
  • Tjuner bez kune
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Rocky 50, Majesty180
  • Moja Kaciga: imam dopunsko
  • MojSetup: Kofer, vizir, Tucano dekica, duge gaće
  • MojSpuh: tutuz replica
Odg: Za sve one koji hoce ban! (i NFS porsche discusion)
« Odgovori #43 : 13 Travanj, 2010, 15:58:51 »
Eeee....  :icon_biggrin: :icon_biggrin:

carparts editor v0.8  :icon_thumright:

Osim standardnih getriba sam za svaki auto dodao još jednu koja je uvijek imala 6 brzina (čak i za 356-ice, a moby dick je sa 6 uštelanih brzina jeo cestu)  :icon_thumright:
Prijenosne omjere sam uštelavao do savršenstva, čak na 3 decimale  :toothy9: :toothy9: :toothy9:

Jednom sam se za##baval s 356-icom i mašinom (u editoru), nekih 500 ks na "špici" u grafu (obično sam stavljal da ima uski powerband, tj. dosta malo snage na niskima). To se nije moglo vozit  :icon_biggrin:
Počel sam se igrat i s onim voznim osobinama, al to nisam baš kužil.. svejedno, jednom mi je uspjela vrlo dobra kombinacija - ta 356-ica je prolazila zavoje ko GT1, preko 250 km/h se drži za cestu ko zaljepljena  :toothy3:

Vrhunac za##ebancije je bilo modificiranje 911-ice ('00.) na maksimalni broj konja (2000 ks za svaki pojedini dio - tolko se maksimalno može stavit, znači nekih 18000 ili 20000 ks ukupno). "Nema od toga kruha"... Najbolje je išao s setupom od nekih 4000 ks  :icon_biggrin:
Brzinski rekord (prije zabijanja u zid): 700+ km/h na zone industrielle (na toj stazi sam postizao najveće brzine sa svim autima).

...e da.. s tim sam se ja bavil... kakav RL...
je#eš RL.. NFS rulz  :laughing7:

Forumska Sirotinja R/T

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: Za sve one koji hoce ban! (i NFS porsche discusion)
« Odgovori #44 : 13 Travanj, 2010, 16:05:12 »
e a taj program je samo za nfs ili i za druge igrice
taj sam

Offline Infernus

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 948
  • Tjuner bez kune
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Rocky 50, Majesty180
  • Moja Kaciga: imam dopunsko
  • MojSetup: Kofer, vizir, Tucano dekica, duge gaće
  • MojSpuh: tutuz replica
Odg: Za sve one koji hoce ban! (i NFS porsche discusion)
« Odgovori #45 : 13 Travanj, 2010, 16:16:01 »
taj je samo za nfs 5...

cekaj znam jednu stranicu di svega za razne NFS-e ima... neznam link tocno al idem potrazit.
Forumska Sirotinja R/T

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: Za sve one koji hoce ban! (i NFS porsche discusion)
« Odgovori #46 : 13 Travanj, 2010, 16:16:32 »
ja hebes nfs... radije TDU
taj sam

Offline Infernus

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 948
  • Tjuner bez kune
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Rocky 50, Majesty180
  • Moja Kaciga: imam dopunsko
  • MojSetup: Kofer, vizir, Tucano dekica, duge gaće
  • MojSpuh: tutuz replica
Odg: Za sve one koji hoce ban! (i NFS porsche discusion)
« Odgovori #47 : 13 Travanj, 2010, 16:34:31 »
evo tu imaš sve živo i mrtvo za sve NFS-e od trojke do zadnjeg (Nitro).
Forumska Sirotinja R/T

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: Za sve one koji hoce ban! (i NFS porsche discusion)
« Odgovori #48 : 13 Travanj, 2010, 16:36:26 »
evo tu imaš sve živo i mrtvo za sve NFS-e od trojke do zadnjeg (Nitro).
di?  :toothy3:
taj sam

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Za sve one koji hoce ban! (i NFS porsche discusion)
« Odgovori #49 : 13 Travanj, 2010, 18:51:42 »
Eeee....  :icon_biggrin: :icon_biggrin:

carparts editor v0.8  :icon_thumright:

Osim standardnih getriba sam za svaki auto dodao još jednu koja je uvijek imala 6 brzina (čak i za 356-ice, a moby dick je sa 6 uštelanih brzina jeo cestu)  :icon_thumright:
Prijenosne omjere sam uštelavao do savršenstva, čak na 3 decimale  :toothy9: :toothy9: :toothy9:

Jednom sam se za##baval s 356-icom i mašinom (u editoru), nekih 500 ks na "špici" u grafu (obično sam stavljal da ima uski powerband, tj. dosta malo snage na niskima). To se nije moglo vozit  :icon_biggrin:
Počel sam se igrat i s onim voznim osobinama, al to nisam baš kužil.. svejedno, jednom mi je uspjela vrlo dobra kombinacija - ta 356-ica je prolazila zavoje ko GT1, preko 250 km/h se drži za cestu ko zaljepljena  :toothy3:

Vrhunac za##ebancije je bilo modificiranje 911-ice ('00.) na maksimalni broj konja (2000 ks za svaki pojedini dio - tolko se maksimalno može stavit, znači nekih 18000 ili 20000 ks ukupno). "Nema od toga kruha"... Najbolje je išao s setupom od nekih 4000 ks  :icon_biggrin:
Brzinski rekord (prije zabijanja u zid): 700+ km/h na zone industrielle (na toj stazi sam postizao najveće brzine sa svim autima).

...e da.. s tim sam se ja bavil... kakav RL...
je#eš RL.. NFS rulz  :laughing7:



ja sam svojevremeno skinuo onaj patch za XP (jer drugog nije bilo) koji je imal neke dodatke za replay i mogućnost kontrole vozila nakon prolaska kroz cilj. Dušu dalo za otić u Multiplayer i sam odvoziti bilo koju stazu (ja sam Zone isto vozio) i onda razvlačio auto po par tisuća konja kolko idu iza gdje nema tekstura više. Auto se tamo ponaša kao da je na snijegu, ali sve ostalo je isto (i ne vidiš cestu)  :laughing7:

Problem je što ti na određenoj brzini počne auto trest lijevo desno ko lud i nemože zbog toga brže (cca iznad 650 km/h) ali tome sam našao lijek i postepeno uštimavao, skužio da ti prijenosni omjer usklađen sa dvije heksadecimalne varijable (neznam točno čemu služe al sam skužio kako se ponašaju) mora biti takav da mu postepeno povećanje krajnje brzine bude pri špici točno na 10486 okretaja (10500 je maksimalno kolko engine podržava). Evo ti moj krajnji rezultat nakon par mjeseci truda:   :toothy3:






I nakon par mjeseci mi je to dojadilo već  :redface:   Kod te igre ne osjetiš nikakve boljke, ali kad prođeš evolution preko 80 puta (molim nemojte komentirati  :toothy12:) onda ti i svaki detalj smeta. To me navelo za poboljšavanje ukupnog dojma svakog auta zasebno. Nije mi bilo dosadno jer sam učio u Car partsu i sve greške ispravio u kombinaciji sa SimEdit-om  :headbang: Puuuuno je tu bilo sprobavanja, puno ponovnog pokretanja igre (čak 30-40 puta na dan) pa se igra znala srušit da ju je trebalo reinstalirati  :laughing9: :laughing9:

Sada mi je svaki put gušt vozit evolution  :laughing7:
« Zadnja izmjena: 13 Travanj, 2010, 18:56:03 dhorvat »
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline sule

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 528
  • Spol: Muški
  • Vedrane, jel se tako nosi kazan ?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Secret meetings, forbidden desires for the night
  • Mjesto: Zbidelj
  • Moj Skuter: Charlessquax
  • Moja Kaciga: Charlessquax
  • MojSetup: Charlessquax
  • MojSpuh: Charlessquax
Odg: Za sve one koji hoce ban! (i NFS porsche discusion)
« Odgovori #50 : 13 Travanj, 2010, 18:59:16 »
80 puta  ??? a ja mislio da nisam normalan  :dontknow: :toothy3:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Za sve one koji hoce ban! (i NFS porsche discusion)
« Odgovori #51 : 13 Travanj, 2010, 19:05:35 »
80 puta  ??? a ja mislio da nisam normalan  :dontknow: :toothy3:

Odnosno, nakon 80 sam prestao brojati  :toothy9: Imao sam u komadu 40 prijeđenih karijera unutar jednog SaveGame filea.  Više nisam znao kak ću nick name nasrat  :laughing9: :laughing9:


SVE sam pobrisao. Ionako mi treba par sati da prođem evolution  :toothy9:

Uspio sam jednom (ali jednom) proći evolution sa 0 potrošenih dolara damagea  :icon_tongue: (ali nisam frik)   :toothy3:  :weed: Doduše razbio sam totalno Moby Dicka u Golden Era bonus car utrci, ali tamo se ionako ne broji šteta i na kraju sam osvojio tu utrku sa autom koji je bio u 30% conditionu  :icon_tongue:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline sule

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 528
  • Spol: Muški
  • Vedrane, jel se tako nosi kazan ?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Secret meetings, forbidden desires for the night
  • Mjesto: Zbidelj
  • Moj Skuter: Charlessquax
  • Moja Kaciga: Charlessquax
  • MojSetup: Charlessquax
  • MojSpuh: Charlessquax
Odg: Za sve one koji hoce ban! (i NFS porsche discusion)
« Odgovori #52 : 13 Travanj, 2010, 19:27:35 »
ma nisi ti frik sta je tebi  :toothy12: ako ti neko kaze da jesi , ne vjeruj mu  :toothy9: :toothy9:

Offline Infernus

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 948
  • Tjuner bez kune
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Rocky 50, Majesty180
  • Moja Kaciga: imam dopunsko
  • MojSetup: Kofer, vizir, Tucano dekica, duge gaće
  • MojSpuh: tutuz replica
Odg: Za sve one koji hoce ban! (i NFS porsche discusion)
« Odgovori #53 : 13 Travanj, 2010, 19:37:23 »
di?  :toothy3:

a vidi mene glupana, stisnem copy na link al ne stisnem "paste" tu  :toothy3: :toothy3:

evo tu:
http://www.nfscars.net/home/index/mostwanted.aspx


@dhorvat
ne znam koji smajl bi tu više odgovarao; ovaj  :notworthy:  ili ovaj  :BangHead:
 :toothy3: :toothy3:

Ne znam kak si ti to prelazio u par sati,  ;D al meni je bio gušt kupit skoro svaki auto (jedino me #ebao limit od 80 auti, pa sam npr 356-ice kupovao: '50 - coupe, '51. cabrio, '52. coupe itd.. uglavnom od svake godine jednu vrstu.
One iz '53. (1500 S) sam imao oba jer su kao "serijale" najbrži  :icon_biggrin:

U save game editoru mi nikad nije bio gušt nalupat pare nego uvijek odvozit utrku ili kupovat slupane aute, popravljat i prodavat  :toothy12:
Neke tournamente sam iz gušta prelazio po nekoliko puta (npr. Monte Carlo sa 911 2.7 RS-om u Golden club races).

E da, ta utrka za bonus moby dick... aa bilo je tu svašta


BTW, to "izlaženje izvan teksture" - to sam ja radio na stazi Alps, ali bez kontrole vozila poslije starta - na toj stazi sam otkrio "rupu" di se moglo van prije kraja :icon_biggrin:
Bila je tam kod onog zmrznutog jezera (da, onog di si sigurno radio burnoute  ;D ) - s ceste si se morao zaletit preko jezera okomito tam u stijene, i nakon puno pokušaja valjda uspiješ proć (u najviše slučajeva te samo odbije ili te odbaci u zrak s početnom brzinom od najmanje 300 km/h)  :toothy12: - bilo je cool uključit štetu i onda ić tam da te baci, slupaš auto skoro do 100% kad padneš dole  :toothy3:


E, a kak ti je išao "Factory driver"?
« Zadnja izmjena: 13 Travanj, 2010, 19:43:00 Infernus »
Forumska Sirotinja R/T

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Za sve one koji hoce ban! (i NFS porsche discusion)
« Odgovori #54 : 14 Travanj, 2010, 00:19:56 »
a vidi mene glupana, stisnem copy na link al ne stisnem "paste" tu  :toothy3: :toothy3:

evo tu:
http://www.nfscars.net/home/index/mostwanted.aspx


@dhorvat
ne znam koji smajl bi tu više odgovarao; ovaj  :notworthy:  ili ovaj  :BangHead:
 :toothy3: :toothy3:

Ne znam kak si ti to prelazio u par sati,  ;D al meni je bio gušt kupit skoro svaki auto (jedino me #ebao limit od 80 auti, pa sam npr 356-ice kupovao: '50 - coupe, '51. cabrio, '52. coupe itd.. uglavnom od svake godine jednu vrstu.
One iz '53. (1500 S) sam imao oba jer su kao "serijale" najbrži  :icon_biggrin:

U save game editoru mi nikad nije bio gušt nalupat pare nego uvijek odvozit utrku ili kupovat slupane aute, popravljat i prodavat  :toothy12:
Neke tournamente sam iz gušta prelazio po nekoliko puta (npr. Monte Carlo sa 911 2.7 RS-om u Golden club races).

E da, ta utrka za bonus moby dick... aa bilo je tu svašta


BTW, to "izlaženje izvan teksture" - to sam ja radio na stazi Alps, ali bez kontrole vozila poslije starta - na toj stazi sam otkrio "rupu" di se moglo van prije kraja :icon_biggrin:
Bila je tam kod onog zmrznutog jezera (da, onog di si sigurno radio burnoute  ;D ) - s ceste si se morao zaletit preko jezera okomito tam u stijene, i nakon puno pokušaja valjda uspiješ proć (u najviše slučajeva te samo odbije ili te odbaci u zrak s početnom brzinom od najmanje 300 km/h)  :toothy12: - bilo je cool uključit štetu i onda ić tam da te baci, slupaš auto skoro do 100% kad padneš dole  :toothy3:


E, a kak ti je išao "Factory driver"?

JOOOOOOOOOOOOOOJ da! Tam di je onak najskošenije pri jezeru (najblaži pad). Ja sam jako često dospio gore na to brdašce (valjda od silnog isprobavanja sam znao kut i mjesto pogodit  :toothy3:) i onda se vozim prema desno i dođem gore na vrh brda. Misliš da možeš past ali ne možeš jer je "zid" isto kao i sa vanjske strane i nemožeš dolje  :laughing9: Kak sam na to zaboravio? Eto, sad si me sjetio dosta toga  :icon_tongue:


Factory mi je predobar, većinom sve iz prve završim, osim ponekad znam sfušat car delivery jer se uvijek vozim ko budala kroz promet i onda kad završim mi ostane još 30% vremena  :drunken_smilie: :toothy12: Najčešće na Corsici onaj krem 911 carrera 996 coupe  :laughing7:

Si skužio da kad ti nakon svake vožnje na kraju nešto kažu da možeš promijeniti tekst, klikneš par puta na replayu ono u donjem desnom kutu predzadnju ikonu (ako se dobro sjećam)  :headbang:


Joj, a tek nabrijana carrera 996... Ide inače do 7300, ali kad uspiješ na neki način prebaciti da skoči preko limitatora, možeš se u drugoj i trećoj brzini voziti iznad okretaja, a zvuk motora vrišti li ga vrišti  :icon_tongue: To sam svega par puta uspio  :toothy11:

Ja sam uvijek volio ostaviti u karijeri samo aute koje sam vozio na trkama "u prošlosti" ali ih vratim na serijalu, samo car setup ostavim, djelove prodam  :happy3: Ali posebni gušt mi je vozit 944S i S turbo, uf... zvuk predobar  :icon_thumright:

Naj naj auto u igri mi je isto kao i u stvarnosti 911 Turbo 993 trula višnja  :'(  (ona njegova defaultna boja)
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Za sve one koji hoce ban! (i NFS porsche discusion)
« Odgovori #55 : 14 Travanj, 2010, 00:21:16 »
deeeeecaaa... :laughing3: :laughing3: :laughing3:hahaha, to je to!....

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Za sve one koji hoce ban! (i NFS porsche discusion)
« Odgovori #56 : 14 Travanj, 2010, 00:31:34 »
meni je isto životni san proč neku igricu, nego otic na cugu s frendovima  :icon_thumright:

POTPIS na ovega
deeeeecaaa... :laughing3: :laughing3: :laughing3:hahaha, to je to!....
Frajer pere zube petardama ...

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Za sve one koji hoce ban! (i NFS porsche discusion)
« Odgovori #57 : 14 Travanj, 2010, 00:33:09 »
meni je isto životni san proč neku igricu, nego otic na cugu s frendovima  :icon_thumright:

POTPIS na ovega

Ti si još pelene nosil kad sam ja to igral  :redface:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Za sve one koji hoce ban! (i NFS porsche discusion)
« Odgovori #58 : 14 Travanj, 2010, 00:43:22 »
Imal si jedva 9 godina, eto  :icon_biggrin:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Za sve one koji hoce ban! (i NFS porsche discusion)
« Odgovori #59 : 14 Travanj, 2010, 00:43:53 »
Ti si još pelene nosil kad sam ja to igral  :redface:
i nije me sram rec da ih jos uvijek imam  ;D
Frajer pere zube petardama ...