Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Potrosnja?  (Posjeta: 3245 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Potrosnja?
« : 13 Kolovoz, 2007, 16:38:00 »
eh ovako testiro sam kolika je potrosna i preso sam sa punim rezervoarom 130 Km ispadne da je potrosnja 5.3 na 100 ...to je bilo sa nekih 180 kila opterecenja na motoru ja i frend,frend je visok pa ga ima 90 kila a i ja sam tu negdje isto hehe :) naci ono full gas po ravnom, bilo je i jedan dio puta uzbrdo i tako....ja sam na otvorenoj cesti full gas ....21 Km predjem sa litrom znaci potrosna  ispadne 4.7 na 100 Km ja sam kad sam ...sta mislite jel to ok ?? na motoru je tecnigas Next R i dizna 64 ..??
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Potrosnja?
« Odgovori #1 : 13 Kolovoz, 2007, 16:44:53 »
ha nije lose, moze i manje svakako

racunaj da ja sa rr i sa 17,5 sa diznom 72 sada, a prije sa diznom 76 sam prelazio 23 km po gradu

nek nitko ne spominja zasto imam tako velike dizne na 50ccm
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Potrosnja?
« Odgovori #2 : 13 Kolovoz, 2007, 17:11:41 »
ma ja sam zadovoljan sa ovim kako sam ga sad nastimo ...stim da je trosio nenormalni 7 litara nekad i vise ..znam prije naspem pun rezervoar i predjem 90 Km i to je to ....pa sam sputio na 6.5 i eto sad sam nastimo 4.7 ...ja prezadovoljan ...jos malo cemo to spustit i super :)
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Potrosnja?
« Odgovori #3 : 13 Kolovoz, 2007, 17:13:07 »
Mislim da bi trebala potrošnja biti do 4.5l jer sa kitom se da naštimati da troši nekih 5 litara.

2 igor - ja sam na aeroxu serijali imao diznu 86  :laughing7:
Who's looking for punishment ??

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Potrosnja?
« Odgovori #4 : 13 Kolovoz, 2007, 17:50:24 »
juuu pa meni troši 5,5 lit na jetforcu....a čista serijala, još ništa nisam stavljao... :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Potrosnja?
« Odgovori #5 : 13 Kolovoz, 2007, 17:58:05 »
i meni je tkao i onda sam uzeo lijepo nabavio kljuc za svijeice odvrno saraf za smjesu onaj za zrak i vozis se 2-3 Km full gas na otvorenom gdje .skines svijecu i vidis kakve je boje i jeli mokra ....ali nemoj cekat da se ohladi svijeca nego odma skini...i sve tako dok ne dobijes neku svijetlo smedjkastu boju kao bijela kafa eto...i sve tako :)
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Potrosnja?
« Odgovori #6 : 13 Kolovoz, 2007, 19:04:13 »
juuu pa meni troši 5,5 lit na jetforcu....a čista serijala, još ništa nisam stavljao... :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
postelat smjesu zraka i benzina

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Potrosnja?
« Odgovori #7 : 13 Kolovoz, 2007, 19:23:54 »
sad nakon 750 km na luni mogu reci da ne trosi puno!
umjerena voznja izmedu 40 -50 km/h trosi nekih 2,5 litre na 100 km!
ful gas sa nekih 75 km/h ide bome i na 4 litre!

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: Potrosnja?
« Odgovori #8 : 13 Kolovoz, 2007, 19:31:13 »
Punisheru,jel ti znaš nekoga u zadru ko bi mi mogo naštelati karb,jer u servis ga više ne vozim ni mrtav,samo još gore naprave :sad1:
Jer svićica mi je svjetlo smeđe boje,ne guši se,ne trokira,a opet puno troši,tako da stvarno neznam što napraviti :dontknow:

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Potrosnja?
« Odgovori #9 : 13 Kolovoz, 2007, 21:37:30 »
a probaću naštelovati, samo da proverim jel sam u pravu:

kad odvrćem šraf to bi trebalo da je veći dotok vazduha jel? a kad ga zavrćem onda mu smanjujem dotok ali mi onda nije jasno zašto kad ga zavrćem on pojačava ler???
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Potrosnja?
« Odgovori #10 : 13 Kolovoz, 2007, 21:48:15 »
a probaću naštelovati, samo da proverim jel sam u pravu:

kad odvrćem šraf to bi trebalo da je veći dotok vazduha jel? a kad ga zavrćem onda mu smanjujem dotok ali mi onda nije jasno zašto kad ga zavrćem on pojačava ler???

zato sto ima vise benge.

uglavnom kazem po 105456045 put da taj sarafic nije za stelanje, mislim je al za fino stelanje pri malim otvorima gasa i na leru, treba pogodit glavnu diznu, pa onda stelat ostalo na karbu. joooj.
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Potrosnja?
« Odgovori #11 : 13 Kolovoz, 2007, 21:52:18 »
hvala  :icon_thumright:, ima da ga doteram do bele kafe ne zvao se ja... :laughing7:
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Potrosnja?
« Odgovori #12 : 14 Kolovoz, 2007, 00:09:40 »
a de mi nesto recite....ovako koliko god ja okreno saf za zrak onaj na karbu tj onaj sto se sarafcigerom odvrce meni boja svijece ostaje ista znaci neka kafena onako...na jendom dijelu je svijeca boje bijele kafe a na drugom onako smedjkasta ,crna ?? znaci sad sam skoro skroz odvrno saf za zrak i motor ide i sve ali svijeca ostaje ista ?? jel ko pametan ?? dizna je 64 tkao da je ona ok?!
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Potrosnja?
« Odgovori #13 : 14 Kolovoz, 2007, 00:31:20 »
a de mi nesto recite....ovako koliko god ja okreno saf za zrak onaj na karbu tj onaj sto se sarafcigerom odvrce meni boja svijece ostaje ista znaci neka kafena onako...na jendom dijelu je svijeca boje bijele kafe a na drugom onako smedjkasta ,crna ?? znaci sad sam skoro skroz odvrno saf za zrak i motor ide i sve ali svijeca ostaje ista ?? jel ko pametan ?? dizna je 64 tkao da je ona ok?!

Zato sto tim seraficem reguliras samo kolicinu zraka u smjesi na leru i do nekih 1/4 otvora gasa. Na visim otvorima gasa taj serafic nema ama bas nikakav utjecaj.

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Potrosnja?
« Odgovori #14 : 14 Kolovoz, 2007, 00:34:47 »
j#bo me bog al owo moje gowno trosi 6l odkad sam skinuo blokade...
kud mi mama neda lowe tu sve spozdim na kladionicu pa se wozim pješke...

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Potrosnja?
« Odgovori #15 : 14 Kolovoz, 2007, 00:48:32 »
pa ima taj saraf i onaj sto sluzi za ler gas ?? nema ih vise ???kako onda nastimat smijesu drugcije ?? onaj za ler sto se rukom odvrce na 17.5 dolerto ili kako vec .taj nisam diro puno nastimano je da radi na 1500 i to je to ...i ima onaj sto se sarafcigerom odvrce za zrak ...?? valjda on sluzi za stimanje smjese ...???i li kako vec nastimat onda :S
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Potrosnja?
« Odgovori #16 : 14 Kolovoz, 2007, 09:49:52 »
pa ima taj saraf i onaj sto sluzi za ler gas ?? nema ih vise ???kako onda nastimat smijesu drugcije ?? onaj za ler sto se rukom odvrce na 17.5 dolerto ili kako vec .taj nisam diro puno nastimano je da radi na 1500 i to je to ...i ima onaj sto se sarafcigerom odvrce za zrak ...?? valjda on sluzi za stimanje smjese ...???i li kako vec nastimat onda :S
Da, sa tim drugim šarafićem kontroliraš smjesu, nije samo važna količina goriva (koja je ok jer si rekao da ti je prije skuter išao ok) nego količina zraka - omjer...
Who's looking for punishment ??

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Potrosnja?
« Odgovori #17 : 14 Kolovoz, 2007, 11:03:34 »
Rossi pa koji ti je vrag??? jesam ti fino reko vec 10 puta i evo vidim 3alfa3 je isto reko moras pogodit glavnu diznu i to je to, ovo su ti sve sitnice sto vi radite a jos niste ni glavnu diznu pogodili. to za ler nema veze sa stelanjem motora, a taj sarafic za smjesu sluzi samo dok motor radi na leru i do 1/4 gasa, nakon toga nema ama bas nikakvog utjecaja. sad svima jasno, jednom zauvijek.
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Potrosnja?
« Odgovori #18 : 14 Kolovoz, 2007, 11:13:07 »
pa svi koriste 64 diznu sa spuhom sportskim  i svima je ok potrosnja jebena i boja i kod mene je 64 danas je skido i gledo reko da nije veca slucajno i pise na njoj ugravirano 64...znaci Glavna dizna je ok :D
« Zadnja izmjena: 14 Kolovoz, 2007, 11:15:42 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline caba

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivani? Grad
  • Moj Skuter: Aprilia SR150, štake GTI
Odg: Potrosnja?
« Odgovori #19 : 15 Kolovoz, 2007, 02:14:21 »
Moj trosi 6l na 100,nije lose za tak veliku kubikazu,sta ne??