Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: farbanje lol  (Posjeta: 2028 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
farbanje lol
« : 30 Srpanj, 2007, 10:32:01 »
yo ekipo zanima me vako...

U planu mi je farbanje skutera...al to bi htio napravit za cim manje love, pa dajte neke savjete...moze li sa bojom iz spreja, kaj mi još treba ili ima neki drugi način...samo da je jeftino al ne opet da mi se uljuši boja...aj fala, zzzzzzz

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: farbanje lol
« Odgovori #1 : 30 Srpanj, 2007, 10:50:50 »
yo ekipo zanima me vako...

U planu mi je farbanje skutera...al to bi htio napravit za cim manje love, pa dajte neke savjete...moze li sa bojom iz spreja, kaj mi još treba ili ima neki drugi način...samo da je jeftino al ne opet da mi se uljuši boja...aj fala, zzzzzzz

S sprejom ti se nikako ne isplati boja i cim ti dode benzin ili tak nesto na farbu skida se boja.Kad se gleda najjedtinije ti je lakiranje.Pod uvijetom da se ne uzimaju neke  specijalne voje ono tipa perla di litra kosta preko 100€ ili neke metalik boje.

Recimo 4deci crne obicne(akrilne) boje ti kosta 50kn a to ti je sasvim dovoljno za polakirati jednog cijelog runnera.
Jos ti treba herter najmanje pakovanje od 2 deci kosta nekih 25kn,spric kit za runnera trebaju 2 spreja jedan ti je 20-25kn,razredivac za boju ti je 25kn i smirgla ti treba malo najfinijeg da poravnas sve i izgladis ak mislis sam raditi i jos ako je padano s motora i ima jake ogrebotine treba pokitati kit ti kosta 30kn.

To ti je sve kaj ti treba.
Under construction...

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: farbanje lol
« Odgovori #2 : 30 Srpanj, 2007, 10:54:07 »
oki...zvuci isplativo...sam ti onda pitaj tog lika još kaj si mi reko na MSN  :icon_thumright:

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: farbanje lol
« Odgovori #3 : 03 Kolovoz, 2007, 01:30:05 »
Koliko prosječno lakireri naplaćuju lakiranje i jer oni pošmirglaju i pokitaju plastike?
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: farbanje lol
« Odgovori #4 : 05 Kolovoz, 2007, 12:14:22 »
Koliko prosječno lakireri naplaćuju lakiranje i jer oni pošmirglaju i pokitaju plastike?
Normalno da svaki autolaker pripremi (ošmirgla, pokita itd. ) plastiku prije farbanja, al sve to košta  :binkybaby: :binkybaby:

Puno ti je jeftinije da sam pripremiš plastike i nek ti ga neko samo ofarba
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline popovec

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Popovec
  • Moj Skuter: runner 50sp
Odg: farbanje lol
« Odgovori #5 : 13 Kolovoz, 2007, 16:48:24 »
evo recimo da si ja pripremim one hrapave plastike sve...znaci posmirglam ih pospricam sa sprickitom i onda opet malo smirglam...i sad ....da ih pospricam samo sa sprejem koji vec ima lak u sebi ili da kupim farbe i odem do frenda....kolko bi mi neko mogo naplatit samo lakiranje...
POPOVEC REJSING TEAM