Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Derbi GP1 250 - masina  (Posjeta: 18922 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ividic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Derbi GP1 250
Derbi GP1 250 - masina
« : 06 Ožujak, 2010, 21:51:34 »
Imam veliki problem sa svojim GP1 250, 2007 godiste (sa karburatorom). Motor ima 21 500 km i vozio bez greske od prvog dana, sve redovno servisirano u ovlastenom servisu i odrzavano. Neki dan sama od sebe masina se rasula, izguljen je blok, cilindar, klip.. uglavnom neisplativ popravak sa novim dijelovima. U servisu su mi preporucili da probam nac polovnu masinu jer da se jedino tako popravak isplati. Pa me sad zanima da li odgovara masina od nekog drugog motora (jer to je quasar 250 masina)? Mehanicar mi nije znao rec da li blok odgovara jer je na derbiju iza centralni amortizer dok recimo beverly 250 ima 2 tako da ako netko zna molio bi za pomoc i isto tako ako netko prodaje neku masinu koja bi mi odgovarala neka se javi.

Hvala unaprijed!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #1 : 06 Ožujak, 2010, 23:48:48 »
bit cu malo off topic, ali kako pobogu vec zaribala ?  :angry7:
ajde da ima 120soma km, ali samo 20soma i vec  :sad3: ,
a redovno servisirana  :icon_scratch:  

Siguran sam da bi trebao moci piaggio masinu nekako gore pripasat bez nekih vecih problema...  To oko amortizera treba malo pogledati jedino  :redface:
S time da ti servisi su isto cudni, pitaj tu malo decke s foruma da ti pogledaju, ne vjerujem ja bas 100% njima , pogotovo kad pogledas , oni su ti servisirali i vec zaribala, i sad nesto savjetuju , a ni sami neznaju da li pase ili ne,
a vidi se kako su ti dobro servisirali, trebali bi oni da plate drugu  :redface:
« Zadnja izmjena: 06 Ožujak, 2010, 23:51:41 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline ividic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Derbi GP1 250
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #2 : 07 Ožujak, 2010, 00:42:52 »
ma neznam ni sam sta bi rekao, katastrofa totalna. to je ovlasteni servis i kao trebao bi bit ok. sa skuterom sam putovao vise manje svaki dan na faks (crikvenica - rijeka), tako da nije ni zagusen ni nista i uvijek sve ok, servis svaki redovno po knjizici i sad koma. a sto se tice servisa neznam ni sam bio sam vidit te dijelove, nije da se kuzim nesto ali bar vidim da je izguljeno sve. mehanicar kaze da on nezna, kao ulja je bilo, sve je radilo kako spada i on nema pojma sta se dogodilo..krasno. ma najgore mi od svega sto je skuter od prvog dana odrzavan kako spada, nikad divljano ni nista dirano dirano po njemu. a ovi majstori mi sad neznaju ni rec dal mogu neku drugu masinu stavit na njega jer nac derbia ce bit ful tesko. gledao sam malo po netu i cini mi se da bi odgovarala sa beverlija samo bi bilo super kad bi mi netko mogao to potvrdit tko se bolje kuzi u to. i dal znas mozda koliko se uopce krecu cijene tih masina? cekam pon da pocnem zvat ljude i raspitivat se ali eto dosta brzo bi volio sredit sve to skupa pa sto vise informacija je dobrodoslo

Offline b_l_a_c_k

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 301
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Nexus 500
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #3 : 07 Ožujak, 2010, 01:39:43 »
malo je čudno da se mašina quasar 250ccm  raspane na oko 21000 km, pa keeway matrix bez beda pređe 20 i kusur tkm bez otvaranja..

po meni serviseri su ti 100% nešto muljali, može bit da su pisali a da ništa nije rađeno..
kad malo bolje razmisliš, oni jedva čekaju da se šta sjebe, od toga dobijaju platu,
samo ulje da nisu mjenjali to bi bilo dovoljno da mašina ode..

probaj šta od njih iščupat, jer su oni odgovorni, oni su ga servisirali.. jel motor pod garancijom?



Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #4 : 07 Ožujak, 2010, 01:43:07 »
to je sfušano nešto na servisi garant!!
Di si ga održavao,u kojem servisu?
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline zL!Ko

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • volim ritam roka i turbofolka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Crikvenica
  • Moj Skuter: DT 125
  • Moja Kaciga: bez vizira
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ser.
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #5 : 07 Ožujak, 2010, 09:29:35 »
Nisi valjda kod nas u ck?

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #6 : 07 Ožujak, 2010, 10:09:36 »
neznam 100% al beverly mozda ima duzi blok jel ima veci kotac iza...

a i ak ima 2 amortizera ti iams nosac za 1 tak da mos slozit!!

nemoguce da se masina rasula na 20000,neka greska jebena!!

Offline ividic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Derbi GP1 250
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #7 : 07 Ožujak, 2010, 11:38:18 »
ma da servisiran je u ck, cvajko je ovlasteni za derbi pa eto racunao da ce bit ok. dosad svaki servis kao bilo sve ok. i ja znam da su oni odgovorni kad je kod njih jedino servisiran i to po knjizici redovno. garancija je istekla jer je skuter star 2 i pol god tako do sto se tice tog nemogu nista. mislio sam zvat u pon generalnog uvoznika koji je na krku pa vidit sta on kaze na to da se ta masina rasula nakon toliko malo km. po meni nemoze to bit tvornicka greska ni nista nego nesto krivo servisirano, sta ne?

ako nista pametno ne uspijem kod ovlastenog servisa i uvoznika ne preostaje mi nista drugo nego nac polovnu masinu. skinuo sam sa neta popis dijelova za bev 250 i gp1 250 pa malo usporedivao, cini mi se to isto osim poklopca bloka i onog nosaca za auspuh i amortizer. meni se cini da bi to islo bez problema. da li zna netko koga da prodaje masinu ili ima razbijenog beverlija ili idealno gp1 250. ili neki otpad, servis, ducan?

Offline zL!Ko

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • volim ritam roka i turbofolka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Crikvenica
  • Moj Skuter: DT 125
  • Moja Kaciga: bez vizira
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ser.
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #8 : 07 Ožujak, 2010, 11:49:03 »
aha. mislio sam da je moto-ini servisira derbi pa sam zato reko...a u najgorem slucaju cekat da se neko slupa pa uzet masinu,..jbga

Offline vx

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 819
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #9 : 07 Ožujak, 2010, 13:42:03 »
beverly i nexus su isto quasar mašine ,samo one imaju duži blok,mogao bi pripasati ali neznam kako bi sve to skupa izgledalo.... duži međuosovinski razmak,bio bi možda problem s zadnjim nosačem...

 pasala bi ti mašina od x9 250 -ali carb. verzija ne i.e ili možeš staviti i i.e ali bi trebao nabaviti i instalacije....
 paše ti leader mašina od vx/vxr-a ,isto je kratki blok
 i quasar od vespe GTS 300 - ali to je mislim nemoguće naći


uglavnom mislim da nebi bilo problema oko pripasavanja mašine od x9, samo nisam nikad vidio uživo derbija s jednim amortizerom,taj prihvat....bilo bi dobro ako možeš slikati.....

ali ako bude problema prebaciš na 2 amortizera-nebi bio problem...

Tjesim svinje prije klanja! Informacije na tel. +38763518514

Offline ividic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Derbi GP1 250
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #10 : 07 Ožujak, 2010, 14:52:18 »
znaci razlicite duzine je blok? ma jedva da sam nasao po internetu razbijenih beverlija a ostalo ce bit tesko. ovo je slika amortizera i nosaca iz popisa dijelova, nasao sam popis dijelova i za bev 250 i meni bar izgledaju identicno blokovi, samo sto nigdje ne pisu dimenzije..



nego zanima me i ovo: iako je motoru istekla garancija, a redovno je odrzavan uvijek u ovlastenom servisu zar nebi oni trebali ako nista drugo objasnit zbog cega se raspala masina koja bi trebala prec puno vise od 21 500 km, a ne samo rec da se snadem i nabavljam polovnu i sta ja znam sta, jer ako se zbog neceg razletila onda je to zbog fusarenog servisa. sa motorom nit je divljano ni nista, jos i kako ga vozim stalno na recimo duze relacije od gradske voznje uvijek bi ga i zagrijao tako da stvarno neznam po cemu sam ja mogao kriv bit sto se to razletilo a oni su bez ikakvog objasnjenja rekli prakticki sta je tu je, snadi se. mozda da kontaktiram generalnog zastupnika, ako netko ima iskustva sa tim neka se javi.

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #11 : 07 Ožujak, 2010, 14:56:38 »
nego zanima me i ovo: iako je motoru istekla garancija, a redovno je odrzavan uvijek u ovlastenom servisu zar nebi oni trebali ako nista drugo objasnit zbog cega se raspala masina koja bi trebala prec puno vise od 21 500 km, a ne samo rec da se snadem i nabavljam polovnu i sta ja znam sta, jer ako se zbog neceg razletila onda je to zbog fusarenog servisa. sa motorom nit je divljano ni nista, jos i kako ga vozim stalno na recimo duze relacije od gradske voznje uvijek bi ga i zagrijao tako da stvarno neznam po cemu sam ja mogao kriv bit sto se to razletilo a oni su bez ikakvog objasnjenja rekli prakticki sta je tu je, snadi se. mozda da kontaktiram generalnog zastupnika, ako netko ima iskustva sa tim neka se javi.


Nazalost, garancija ti je istekla i tu odgovornost prodavatelja/servisa prestaje. Ti ne mozes dokazati da je zbog njihove greske doslo do sranja, a oni uvijek mogu reci da je problem bio u rukovanju, iako, ne trebaju oni nista reci osim "zao nam je, ali garancija je istekla".

Imas peh, to je sve.
U slicnoj situaciji sam i sam bio kad mi je na Puntu otisao servo volana, a garancija istekla koji tjedan prije toga

Offline vx

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 819
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #12 : 07 Ožujak, 2010, 15:23:58 »
http://img13.imageshack.us/i/dsc09226.jpg/

http://img13.imageshack.us/i/dsc09225.jpg/

http://img9.imageshack.us/img9/3803/dsc09278u.jpg

http://img13.imageshack.us/img13/1857/slika387.jpg

http://img13.imageshack.us/img13/6618/slika388.jpg

http://img15.imageshack.us/img15/8749/slika389.jpg

ovo je tvoja mašina (kraći blok) i koliko naoko mogu vidjeti, mislim da neće biti problema s amortizerima, jer ti imaš samo jedan dodatak na koji se pričvrsti amortizer. - jedan problem manje  :icon_thumright:

da, razlika je u dužini blokova ( nema nešto slika na internetu, ovo je najbolje što sam uspio naći)

http://www.varsitycycle.com/i_07/bv250_view2_lrg.jpg


baci se u potragu, napisao sam ti koje mašine pašu
Tjesim svinje prije klanja! Informacije na tel. +38763518514

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #13 : 07 Ožujak, 2010, 15:32:18 »
cek ti nisi vidio kaj je sve proslo na masini,nego su ti oni rekli da je sve otislo,meni to smrdi,daj nekom tko se kuzi da ti pregleda malo,mozda je sitni kvar....a kaj je tebi stao u voznji ili kaj,pojasni malo kaj je bilo...


edit... sad vidio da ti je samo stala....si vidio cyl i blok kako je izderan,imas slike neke toga

Offline ividic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Derbi GP1 250
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #14 : 07 Ožujak, 2010, 15:55:10 »
nemam slike, bio sam to vidit u petak samo na kratko jer sam dosao na kraj radnog vremena. sutra ujutro idem vidit detaljnije. koliko sam ja skuzio blok je na jednoj strani izderan, klip i cilindar. bio je frend samnom koji se kuzi malo vise u sve to i rekao da ni njemu nije jasno kako se to moglo dogodit tek tako a ovi u servisu neznaju. govore da je unutra bilo dosta ulja i sve radilo kako spada. serviser kaze da bi mogla bit tvornicka greska ali mi to nije jasno da se tvornicka greska dogodi nakon 20 000 km??

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #15 : 07 Ožujak, 2010, 16:30:09 »
nemam slike, bio sam to vidit u petak samo na kratko jer sam dosao na kraj radnog vremena. sutra ujutro idem vidit detaljnije. koliko sam ja skuzio blok je na jednoj strani izderan, klip i cilindar. bio je frend samnom koji se kuzi malo vise u sve to i rekao da ni njemu nije jasno kako se to moglo dogodit tek tako a ovi u servisu neznaju. govore da je unutra bilo dosta ulja i sve radilo kako spada. serviser kaze da bi mogla bit tvornicka greska ali mi to nije jasno da se tvornicka greska dogodi nakon 20 000 km??
aj sutra poslikaj pa nabaci koju sliku da vidimo,cudno da se to moze dogoditi,gotovo je nemoguce

Offline Marino1907

  • Tržnica : (+12)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 590
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Malinska
  • Moj Skuter: Honda Hornet
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #16 : 07 Ožujak, 2010, 20:42:57 »
Da malo pojasnim neke stvari sa ovim problemom.
Konkretno ja radim u navedenom servisu i ja sam rastavio navedeni skuter.
Vlasnik je došao i rekao da je vozio skuter i u vožnji je skuter izgubio snagu i stao,nakon toga on ga ponovno pali ali nešto jako lupa u mašini te ga vozi doma u kombiju i nakon toga u servis.
Odmah po njegovim riječima rekao sam mu da mi to ne miriše na dobro ali neka ga dopelja da ćemo ga pogledat.Skuter je redovito servisiran i svi servisi su napravljeni kako treba šta se tiče servisa 100%.
Skuter je dopeljan i sljedi pregled.
Pokušali smo ga upalit i skuter pali ali strašno lupa,nakon toga skidamo deklo da vidimo da se nije variomat odšarafio,skidam variomat,ponovno palim i dalje lupa užasno.E sada primam radilicu i kada ju povlačim prema sebi ima lufta i to dosta ide ljevo desno.Skidam pumpu vode,magnet sve je na svome mjestu i ništa nije odpušteno.
Skinuli smo kompletnu mašinu i kreće rastavljanje.
Skidamo glavu,sve ok.Skidamo cilindar a karike zaljepljene,samo gornja karika nije,na cilndru se vidi habanje(risevi).Nakon toga rastavljamo komplet mašinu i na bloku sa strane varimata(veliki blok)na mjestu di nalježe radilica vidljivo istrošen blok i to ukoso i zbog toga radilica ima previše lufta ljevo-desno i to proizvodi onaj zvuk.E sada kada se radilica stavi na stol i klipnjača se gura gore dole osjeti se kako propada u stranu.
Eto to je opis onoga šta smo našli u mašini,ulja je bilo kada ga je vlasnik dopeljao(nadam se da ga nije dolio prije).Kako sada vlasniku objasnit zbog čega se potrošio blok?????Na to pitanje neznam odgovor,još me više buni to šta je potošen u KOSO i to se vidi na oko i vidi se di je strugalo,zašto neznam.
To sam rekao vlasniku i po mojem mišljenju je to neisplativ popravak,jer nevalja ni cilindar,radilica,klip,karike,blok.
Vidim da neki pišu da je to kriv servis ali ja ne vidim po čemu bi servis bio kriv???Svi servisi su napravljeni,ulje redovito mijenjano i sve ostalo rađeno kako treba.Na tom skuteru je jedino bio Malosi multivar,ostalo sve orginal.
Mašina je otvorena i na stolu i u bilo kojem trenutku,vlasnik može doć sa bilo kim i to vidit,vidi se sve na oko i ne trebaju nikakvi posebni uređaji ni znanje da se vidi da je ribalo po bloku i da je dosjed potrošen UKOSO.
Marino

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #17 : 07 Ožujak, 2010, 20:45:00 »
Da malo pojasnim neke stvari sa ovim problemom.
Konkretno ja radim u navedenom servisu i ja sam rastavio navedeni skuter.
Vlasnik je došao i rekao da je vozio skuter i u vožnji je skuter izgubio snagu i stao,nakon toga on ga ponovno pali ali nešto jako lupa u mašini te ga vozi doma u kombiju i nakon toga u servis.
Odmah po njegovim riječima rekao sam mu da mi to ne miriše na dobro ali neka ga dopelja da ćemo ga pogledat.Skuter je redovito servisiran i svi servisi su napravljeni kako treba šta se tiče servisa 100%.
Skuter je dopeljan i sljedi pregled.
Pokušali smo ga upalit i skuter pali ali strašno lupa,nakon toga skidamo deklo da vidimo da se nije variomat odšarafio,skidam variomat,ponovno palim i dalje lupa užasno.E sada primam radilicu i kada ju povlačim prema sebi ima lufta i to dosta ide ljevo desno.Skidam pumpu vode,magnet sve je na svome mjestu i ništa nije odpušteno.
Skinuli smo kompletnu mašinu i kreće rastavljanje.
Skidamo glavu,sve ok.Skidamo cilindar a karike zaljepljene,samo gornja karika nije,na cilndru se vidi habanje(risevi).Nakon toga rastavljamo komplet mašinu i na bloku sa strane varimata(veliki blok)na mjestu di nalježe radilica vidljivo istrošen blok i to ukoso i zbog toga radilica ima previše lufta ljevo-desno i to proizvodi onaj zvuk.E sada kada se radilica stavi na stol i klipnjača se gura gore dole osjeti se kako propada u stranu.
Eto to je opis onoga šta smo našli u mašini,ulja je bilo kada ga je vlasnik dopeljao(nadam se da ga nije dolio prije).Kako sada vlasniku objasnit zbog čega se potrošio blok?????Na to pitanje neznam odgovor,još me više buni to šta je potošen u KOSO i to se vidi na oko i vidi se di je strugalo,zašto neznam.
To sam rekao vlasniku i po mojem mišljenju je to neisplativ popravak,jer nevalja ni cilindar,radilica,klip,karike,blok.
Vidim da neki pišu da je to kriv servis ali ja ne vidim po čemu bi servis bio kriv???Svi servisi su napravljeni,ulje redovito mijenjano i sve ostalo rađeno kako treba.Na tom skuteru je jedino bio Malosi multivar,ostalo sve orginal.
Mašina je otvorena i na stolu i u bilo kojem trenutku,vlasnik može doć sa bilo kim i to vidit,vidi se sve na oko i ne trebaju nikakvi posebni uređaji ni znanje da se vidi da je ribalo po bloku i da je dosjed potrošen UKOSO.

po tvojim rijecima....

kriva je radilica jer nije bila izbalansirana....znaci tvornicka greska :angry7: :angry7: :angry7:

Offline Marino1907

  • Tržnica : (+12)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 590
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Malinska
  • Moj Skuter: Honda Hornet
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #18 : 07 Ožujak, 2010, 20:53:47 »
Gledaj nemogu tvrdit 100% ali očito je neka greška bila.Nevjerujem da je ostao bez ulja jer bi to bilo drugačije ali ovaj potošeni blok još nikada nisam vidio i stvarno neznam zašto se to desilo i znam da vlasniku zvuči to jako smješno da serviser tako odgovori ali eto ja nažalost drugog odgovora nemam osim da je to najvjerojatnije tvornička greška i to baš možda na radilici da nije bila izbalansirana i da je to s vremenom potrošilo blok.
Marino

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #19 : 07 Ožujak, 2010, 20:57:41 »
2marino1207

Cijenim to što ste se javili na forumu iz servisa , a da niste trebali - big respect za to  :icon_thumright: ,

Nažalost , ostaje činjenica da je na samom agregatu jedva 20000 , a već je otisao..
Što se tiće vlasnika van jamstva, i uz sve to u godini kad je Piaggio preuzeo derbi..

Znam da Vam nije dužnost niti obaveza , kao niti odgovornost, riješiti problem besplatno članu ividicu ,
ali probajte bar nešto  :redface: , koliko je moguće , olakšati mu ovaj problem,
ja vjerujem da je on najmanje kriv za sve to  :redface:
kontaktirajte "veze" , možda se nešto može  :dontknow:

Još jednom svaka čast što ste se javili  :icon_thumright:



Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!