Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Derbi GP1 250 - masina  (Posjeta: 19350 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #20 : 07 Ožujak, 2010, 20:59:47 »
Ako je radilica bila izbalansirana  kako to da se lezajevi nisu puuuno prije razletili? ???

@Mario1907:ako ste ovlasteni servis,sta nemozete poslat masinu u sjediste kompanije,da je oni tako pogledaju i ako je stvarno tvornicka greska,neka salju novu!Znam par slucajeva gdje je odgovorna kompanije(Toyota) 2 ili 3 godine nakon kraja garancije dala potpuno novi motor covjeku zato sto mu je trosio previse ulja ili takav neki problemi,nisam 100% siguran,ali su slali novu masinu zbog tvornicke greske

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #21 : 07 Ožujak, 2010, 21:01:28 »
Gledaj nemogu tvrdit 100% ali očito je neka greška bila.Nevjerujem da je ostao bez ulja jer bi to bilo drugačije ali ovaj potošeni blok još nikada nisam vidio i stvarno neznam zašto se to desilo i znam da vlasniku zvuči to jako smješno da serviser tako odgovori ali eto ja nažalost drugog odgovora nemam osim da je to najvjerojatnije tvornička greška i to baš možda na radilici da nije bila izbalansirana i da je to s vremenom potrošilo blok.

Znaci ako se je to pomalo trošilo...mora da je zadnjih 5000 km mašina radila ko drobilica,zašto vlasnik nije reagirao na to nego vozio do samog raspada mašine :icon_scratch:

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #22 : 07 Ožujak, 2010, 21:03:34 »
.....
Pokušali smo ga upalit i skuter pali ali strašno lupa,nakon toga skidamo deklo da vidimo da se nije variomat odšarafio,skidam variomat,ponovno palim i dalje lupa užasno.E sada primam radilicu i kada ju povlačim prema sebi ima lufta i to dosta ide ljevo desno.Skidam pumpu vode,magnet sve je na svome mjestu i ništa nije odpušteno.
Skinuli smo kompletnu mašinu i kreće rastavljanje.
Skidamo glavu,sve ok.Skidamo cilindar a karike zaljepljene,samo gornja karika nije,na cilndru se vidi habanje(risevi).Nakon toga rastavljamo komplet mašinu i na bloku sa strane varimata(veliki blok)na mjestu di nalježe radilica vidljivo istrošen blok i to ukoso i zbog toga radilica ima previše lufta ljevo-desno i to proizvodi onaj zvuk.E sada kada se radilica stavi na stol i klipnjača se gura gore dole osjeti se kako propada u stranu.
Eto to je opis onoga šta smo našli u mašini,ulja je bilo kada ga je vlasnik dopeljao(nadam se da ga nije dolio prije).Kako sada vlasniku objasnit zbog čega se potrošio blok?????Na to pitanje neznam odgovor,još me .............

jesan ja dobro svatia da ste vi palili skuter bez variomata?
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #23 : 07 Ožujak, 2010, 21:15:37 »
skimuli variomat ali je ostala bolcna vjerovatno .


Offline ividic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Derbi GP1 250
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #24 : 07 Ožujak, 2010, 21:34:41 »
svaka cast sto ste se javili vi iz servisa.
snalazim se kako mogu tako da sam dosao po pomoc tu. sve mi se vise cini da mi ne gine nabava polovne masine..
motor radio bez greske svaki dan (vozim ga vise manje svaki dan na istoj relacije do ri) i sve je radilo i culo se normalno. vozio sam ga po zaobilaznici i naglo je usporio na par sekundi i onda opet normalno nastavio uz zvuk neki cudni, stao sastrane zvao frenda da dode sa kombijem i u servis. sve sto je dirano po motoru je radeno u istom servisu (redovni servis i ugradnja multivara), zato jer nit imam znanja nesto radit nit bi se usudio nesto cackat po motoru, stvarno neznam sta da radim, da li ima kakve mogucnosti da generalni uvoznik reagira bez obzira sto je istekla garancija zbog tog sto je to kako izgleda tvornicka greska??

Offline Marino1907

  • Tržnica : (+12)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 590
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Malinska
  • Moj Skuter: Honda Hornet
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #25 : 07 Ožujak, 2010, 23:00:54 »
Ja sam se javio jer vidim da se tu svašta piše,mada sm ja tamo samo radnik a ne gazda ali to nema nikakve veze,jer izričito tvrdim da su se svi servisi radili kako treba 100% šta može potvrdit i sam vlasnik.E sada dali je vlasnik čuo kakve promjene u zvuku ili ne ja stvarno neznam.Isto tako neki koji nemaju pojima kako uopće radi i izgleda 4Tmašina(konkrektno ova)neka ni ne pišu gluposti tipa čuli bi se ležajevi.Na ovoj mašini su tkz.leteći ležajevi koji uopće i nisu potrošeni,problem je nastao prilikom tog trošenja bloka šta bi ja jedino mogao opisat kao tvorničku grešku ali to će se jako teško riješit i teško da će generalni uvoznik to prihvatit,pogotovo sada kada se promjenio uvoznik,kada je garancija istekla a uostalom teško je dokazat da skuter nije forsiran itd,itd.Ja osobno vjerujem da je skuter najnormalnije vožen ali teško se tu sada bilo šta može napravit.Ja sam samo dobronamjerno savjetovao vlasnika da bi za njega najbolja i najjeftinija opcija bila nabavit drugu mašinu jer na ovoj nažalost nema popravka,jer taj dio koji je potrošen je sam blok i tu se nema šta napravit,nažalost.
Marino

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #26 : 07 Ožujak, 2010, 23:38:41 »
Ja sam se javio jer vidim da se tu svašta piše,mada sm ja tamo samo radnik a ne gazda ali to nema nikakve veze,jer izričito tvrdim da su se svi servisi radili kako treba 100% šta može potvrdit i sam vlasnik.E sada dali je vlasnik čuo kakve promjene u zvuku ili ne ja stvarno neznam.Isto tako neki koji nemaju pojima kako uopće radi i izgleda 4Tmašina(konkrektno ova)neka ni ne pišu gluposti tipa čuli bi se ležajevi.Na ovoj mašini su tkz.leteći ležajevi koji uopće i nisu potrošeni,problem je nastao prilikom tog trošenja bloka šta bi ja jedino mogao opisat kao tvorničku grešku ali to će se jako teško riješit i teško da će generalni uvoznik to prihvatit,pogotovo sada kada se promjenio uvoznik,kada je garancija istekla a uostalom teško je dokazat da skuter nije forsiran itd,itd.Ja osobno vjerujem da je skuter najnormalnije vožen ali teško se tu sada bilo šta može napravit.Ja sam samo dobronamjerno savjetovao vlasnika da bi za njega najbolja i najjeftinija opcija bila nabavit drugu mašinu jer na ovoj nažalost nema popravka,jer taj dio koji je potrošen je sam blok i tu se nema šta napravit,nažalost.

nemoj ljudima zamjeriti sta ne znaju a su lezajevi na 4 t masini u ulju,a meni je jedini objasnjivi razlog havariji nebalansirana radilica :dontknow:

Offline b_l_a_c_k

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 301
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Nexus 500
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #27 : 08 Ožujak, 2010, 00:06:24 »
Ja sam se javio jer vidim da se tu svašta piše,mada sm ja tamo samo radnik a ne gazda ali to nema nikakve veze,jer izričito tvrdim da su se svi servisi radili kako treba 100% šta može potvrdit i sam vlasnik.E sada dali je vlasnik čuo kakve promjene u zvuku ili ne ja stvarno neznam.Isto tako neki koji nemaju pojima kako uopće radi i izgleda 4Tmašina(konkrektno ova)neka ni ne pišu gluposti tipa čuli bi se ležajevi.Na ovoj mašini su tkz.leteći ležajevi koji uopće i nisu potrošeni,problem je nastao prilikom tog trošenja bloka šta bi ja jedino mogao opisat kao tvorničku grešku ali to će se jako teško riješit i teško da će generalni uvoznik to prihvatit,pogotovo sada kada se promjenio uvoznik,kada je garancija istekla a uostalom teško je dokazat da skuter nije forsiran itd,itd.Ja osobno vjerujem da je skuter najnormalnije vožen ali teško se tu sada bilo šta može napravit.Ja sam samo dobronamjerno savjetovao vlasnika da bi za njega najbolja i najjeftinija opcija bila nabavit drugu mašinu jer na ovoj nažalost nema popravka,jer taj dio koji je potrošen je sam blok i tu se nema šta napravit,nažalost.


prvo sve pohvale tebi što si objasnio situaciju iako nisi morao, :icon_thumright:

 imao sam negativnih iskustava sa serviserima tipa čišćen i štelovan karb (kad sam tek kupio skut), a kad sam pogledo karb sav prašnjav i prljav s vana a da ne govorim da nema tragova prilikom otvaranja, uopšte nije diran i još mnogo drugih sitnica..

ako smatraš uvredom što sam reko da ste možda samo napisali da ste radili servise a da ništa nije dirano, izvinjavam se..



Offline Marino1907

  • Tržnica : (+12)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 590
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Malinska
  • Moj Skuter: Honda Hornet
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #28 : 08 Ožujak, 2010, 01:00:15 »
Ne zamjeram ljudima šta neznaju o motorima nego kada nešto neznaš onda to i ne komentiraš,kako bi rekli ljudi bolje je da šutiš.Ja radim dosta dugo u toj struci pa i dalje neznam sve i još tu ponekada na forumu zatražim pomoć jer neznam,nije sramota pitat ali lupetat bez veze je stvarno glupo.
Ne zamjeram nikome šta se tiče servisa jer znam i sam da ima jako loših iskustava i jako loših servisera ali eto ja radim u servisu di se trudimo da sve bude kako treba i da se greške svedu na minimun.Ko radi taj naravno i griješi i ne kažem da ponekada nebude koja greška i sa strane servisa ali šta se tiče skutera i motora koji se servisiraju u garanciji uvjek je sve kako treba odrađeno jer da se nešto desi u garanciji onda to ide na trošak uvoznika a onda uvoznik traži dijelove i kao se ispostavi da je servis kriv onda to plaća servis a onda zna se na kraju plaća majstor koji je radio itd....
Meni je žao dečka i to šta mu se desilo je strašno jer taj skuter jako puno košta i nikako se to nije smjelo desit na tako malo kilometara ali eto desilo se i tu nema pomoći.
Samo za primjer da navedem da sam nedavno imao skuter Peugeot Jet Force kojem je puknuo ležaj a skuter još nije imao ni 1000Km i bila je tvornička greška 100% ali opet se nije ništa moglo riješit u garanciji i na kraju je vlasnik platio popravak i još i danas se snjima navlači za povrat tih novaca ali ipak nije krivio servis,jer ni u tom slučaju servis nije kriv,mi smo svoje napravili,potvrdili pečatom i računom i vidi se šta je rađeno ali na neke stvari se jednostavno nemože utjecat,neke stvari jednostavno nevaljaju i s vremenom se desi havarija.
Zato sada ajmo svi zajedno pomoć članu foruma i ako neko zna di bi mogao nabavit drugu mašinu neka mu javi ili ako mu paše neka od Piagga.Ja neznam ni to jer do sada nismo imali niti jedan problem šta se tiče tih skutera a isto tako malo dalje od nas je Piaggio servis tako da mi baš i ne radimo previše skutere Piaggio grupe,do sada smo imali Derbi ali eto promjeni se zastupnik i sada više nema prodaje ali šta se tiče servisa i dalje radimo.
Pozdrav svima na forumu,nemojte uvjek sumljat u servise nisu svi isti,neki rade svoj posao kako treba.......
Marino

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #29 : 08 Ožujak, 2010, 10:26:17 »
U mom prvom postu je izrazena odmah sumnja u servis, iako nisam imao pojma ni koji je servis, ni tko ga je radio ..
Zašto?

1. zato jer skuter ima premalo km da bi se to desilo
2. zato jer servis nije dao konkretne informacije kakva piaggio masina treba, i da li uopce pase, sto je dalo naslutiti da servis nema puno iskustva s navedenim tipom agregata/skutera

Vjerujem da bi tom logikom i ti sam vrlo brzo slicno ili isto zakljucio..
Ipak ako je tvornicka greska , to je drugo..

ponavljam, svaka cast sto ste se tu javili, to je samo po sebi vec veliki +

Slažem se , treba dečku pomoći,
evo ja sam Vam spreman ponuditi reklamu na portalu, staviti banner, i siguran sam da bi dobili dobru reputaciju, ako ne naplatite dečku "ruke" ?
I odreknete se eventualnog rabata na eventualne dijelove koje prodate..
To je ono što ja mogu učiniti  da ublažim dečku trošak  :dontknow:
Ako mu uspijete sve nekako riješiti besplatno garantiram da ću Vam dati još duže banner , i pozitivni efekt na forumu bi bio svakako veliki.
Iako sam svjestan da ti tu ne odlucujes, ali evo, to je moja ponuda pa ju prenesi dalje  :toothy3:

Toliko od mene koliko ja mogu pomoći  :redface:
« Zadnja izmjena: 08 Ožujak, 2010, 10:33:59 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #30 : 08 Ožujak, 2010, 10:35:25 »
eladio svaka cast :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!

Offline benelli

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1485
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novigrad
  • Moj Skuter: benelli 491 i gilera runner vx125
  • Moja Kaciga: na laktu
  • MojSetup: malo(s)si spor(t)
  • MojSpuh: serjalović sa db kilerom
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #31 : 08 Ožujak, 2010, 10:49:21 »
ako je debalansirana radilica ,onda nek vam andre@ sa foruma isprica sta je njemu bilo na runneru i zašto je skinuo multivar  :dontknow:
sada cu mu ja reci da ovdje napiše šta se njemu desilo ja znam otprilike ali on ce vam tocno objasniti  :icon_thumright:

Offline sule

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 528
  • Spol: Muški
  • Vedrane, jel se tako nosi kazan ?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Find Sexy Girls in your city for night
  • Mjesto: Zbidelj
  • Moj Skuter: Charlessquax
  • Moja Kaciga: Charlessquax
  • MojSetup: Charlessquax
  • MojSpuh: Charlessquax
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #32 : 08 Ožujak, 2010, 11:14:24 »
@eladio - svaka ti cast  :headbang: :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #33 : 08 Ožujak, 2010, 11:35:43 »
..svako pomogne koliko moze, to je samo ideja  :redface:
..i ne mora znaciti da ce oni pristat , i ne treba ih osudjivati ako ne pristanu, pogotovo ne marina1907 jer on ne odlucuje , ali ni firmu jer cinjenica je da pravno gledano oni nemaju obvezu

ali ako pristanu mislim da cemo pokazati svi zajedno da se moze biti solidaran i to ce i za njih biti super reklama  :dontknow:
« Zadnja izmjena: 08 Ožujak, 2010, 11:37:29 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #34 : 08 Ožujak, 2010, 13:20:38 »
moreš gore stavit koju god piaggio quaser mašinu..blokovi imaju prihvate i za obična 2 amortizera i rupe da se zašarafi onaj nosač za jedan centralni..

samo kaj te mašine nie lako nać polovne,nema ih baš i nisu jeftine...mislim da te manje izađe klip i cilindar da uzmeš nov nego polovnu mašinu kompletnu..
« Zadnja izmjena: 08 Ožujak, 2010, 14:55:53 stefek »
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Marino1907

  • Tržnica : (+12)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 590
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Malinska
  • Moj Skuter: Honda Hornet
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #35 : 08 Ožujak, 2010, 15:38:11 »
moreš gore stavit koju god piaggio quaser mašinu..blokovi imaju prihvate i za obična 2 amortizera i rupe da se zašarafi onaj nosač za jedan centralni..

samo kaj te mašine nie lako nać polovne,nema ih baš i nisu jeftine...mislim da te manje izađe klip i cilindar da uzmeš nov nego polovnu mašinu kompletnu..

Problem je u tome šta njemu nevaljaju ni blokovi a tek onda i klip,cilindar,radilica i sve brtve tako da od ove mašine nažalost nema ništa.

Šta se tiče pomoći servisa to nije do mene,ali poznavajući gazdu izaći će se u susret i mislim da se neće naplatiti kompletan rad nego samo jedan dio,ali napominjem to nije do mene.
Marino

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #36 : 08 Ožujak, 2010, 15:44:46 »
Problem je u tome šta njemu nevaljaju ni blokovi a tek onda i klip,cilindar,radilica i sve brtve tako da od ove mašine nažalost nema ništa.

Šta se tiče pomoći servisa to nije do mene,ali poznavajući gazdu izaći će se u susret i mislim da se neće naplatiti kompletan rad nego samo jedan dio,ali napominjem to nije do mene.

onda banana...
ima tu na forumu član anco za prodat 250 karb mašinu od x9 za neku normalnu lovu..

250 i.e od nexxa il beverlya sa instalacijom ispod 5 soma nema šanse nać...ak ju nađe uopće di....
ja sam kupil cijeli karambol nexus kaj sam se dočepal te i.e. mašine..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Marino1907

  • Tržnica : (+12)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 590
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Malinska
  • Moj Skuter: Honda Hornet
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #37 : 08 Ožujak, 2010, 21:05:43 »
Nije i.e mašina nego karburator.
Marino

Offline Marino1907

  • Tržnica : (+12)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 590
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Malinska
  • Moj Skuter: Honda Hornet
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #38 : 08 Ožujak, 2010, 21:07:20 »
ako je debalansirana radilica ,onda nek vam andre@ sa foruma isprica sta je njemu bilo na runneru i zašto je skinuo multivar  :dontknow:
sada cu mu ja reci da ovdje napiše šta se njemu desilo ja znam otprilike ali on ce vam tocno objasniti  :icon_thumright:

Bilo bi ljepo da andre objasni šta se njemu desilo,da vidimo dali je to otprilike isto ili slično.U svakom slučaju neka objasni.
Marino

Offline ividic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Derbi GP1 250
Odg: Derbi GP1 250 - masina
« Odgovori #39 : 08 Ožujak, 2010, 22:36:30 »
eladio hvala puno tebi kao i ostalima sa savjetima i pogotovo tebi sa svim nacinima na koje mi pokusavas pomoc! danas sam bio u trgovini i probat ce se sutra kontaktirat novog uvoznika pa cu vidit sta ce bit, ako nista nasao sam tu na forumu masinu od x9 koja bi trebala odgovarat (karb) pa cemo vidit kroz koji dan. uglavnom javit cu razvoj situacije, jos jednom hvala svima na pomoci!