Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: GILERA VXR  (Posjeta: 3980 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ante712

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • GILERA RUNNER 200 VXR
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • skuteri
  • Mjesto: Ljubuski
  • Moj Skuter: GILERA RUNNER 200VXR
GILERA VXR
« : 25 Srpanj, 2007, 14:29:17 »
Evo vam mog stroja pucajte savjete sta da uradim jos...mozda neku naljepnicu manitu ako imate nesto dajte link kako bi to izgledalo...imam neonku,mrezice sam stavio ono na izlazima kraj nogu dje je kiler...etu budite ljubazni pa mi malo recite sto bi  se moglo jos...da nije neka velika investicija sto se moze kuci uradit..da nije bas pretesko...heheh evo






DISCOPULIS

Offline SF2osk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 296
  • Spol: Muški
  • Lete dve ptice......a narocito ona desna.....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • moj skuter
  • Mjesto: osijek,višnjevac
  • Moj Skuter: peugeot sf2 70ccm
Odg: GILERA VXR
« Odgovori #1 : 25 Srpanj, 2007, 16:09:32 »
krasno vozilo :icon_thumright: ja bih ga ostavio ovakvog kakav je ...i skinio neonku  :laughing7:
jedan vuk zavija a drugi odvija

Offline Ante712

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • GILERA RUNNER 200 VXR
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • skuteri
  • Mjesto: Ljubuski
  • Moj Skuter: GILERA RUNNER 200VXR
Odg: GILERA VXR
« Odgovori #2 : 25 Srpanj, 2007, 18:27:30 »
ma bar neki detaljcica ja bi neku naljepnicu dobru sta ja znam...govorite sto bi bilo najbolje...
DISCOPULIS

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: GILERA VXR
« Odgovori #3 : 25 Srpanj, 2007, 19:01:55 »
Stavi alu podnice i diode u zadnji far.
Who's looking for punishment ??

Offline SF2osk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 296
  • Spol: Muški
  • Lete dve ptice......a narocito ona desna.....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • moj skuter
  • Mjesto: osijek,višnjevac
  • Moj Skuter: peugeot sf2 70ccm
Odg: GILERA VXR
« Odgovori #4 : 25 Srpanj, 2007, 19:50:00 »
jednu dobru butru iza ..i to je to   :toothy12:
jedan vuk zavija a drugi odvija

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: GILERA VXR
« Odgovori #5 : 25 Srpanj, 2007, 20:01:28 »
ti prakticki nis nisi napravio osim stavio cajka detalj neonku koja je vec isfurana...i mrezice izgledaju katastrofa...savinuo si tablicu ispod i stavio dobru spulju...ak oces nes malo napravit onda preporucam undertail za pocetak, neke sportske retrovizore...za pocetak to...a naljke po izboru...to sam mozes predocit koje ti bi najbolje bile ;)


Offline Ante712

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • GILERA RUNNER 200 VXR
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • skuteri
  • Mjesto: Ljubuski
  • Moj Skuter: GILERA RUNNER 200VXR
Odg: GILERA VXR
« Odgovori #6 : 25 Srpanj, 2007, 23:38:19 »
ma ne pametuj da vidimo taj tvoj krasni motor...nema svak para za sve znas...daj mi 1000eura vidio bi sto je motor...nitko te nije trazio za te cajkerske komentare...ako se meni neonka svidja to je moj izbor mogu radit sto hocu...
DISCOPULIS

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: GILERA VXR
« Odgovori #7 : 25 Srpanj, 2007, 23:49:41 »

Stavi ovo,znam da je skupo,ali ljepota je uvjek imala svoju cjenu :laughing9:

Offline Ante712

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • GILERA RUNNER 200 VXR
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • skuteri
  • Mjesto: Ljubuski
  • Moj Skuter: GILERA RUNNER 200VXR
Odg: GILERA VXR
« Odgovori #8 : 26 Srpanj, 2007, 00:11:27 »
vidio sam takve al boja kroma...mocne su
DISCOPULIS

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: GILERA VXR
« Odgovori #9 : 26 Srpanj, 2007, 00:22:53 »
skini retrovizore i onaj mali kao "vizir" distancer amortizera, alu podnice, stavi airbox od 50-ice (onaj mali) i makni onaj ko drzac iza :)

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: GILERA VXR
« Odgovori #10 : 26 Srpanj, 2007, 00:31:59 »
cekaj, prigovaras kichi, sto ti kenja za neonku, a vamo trazis misljenje, pa onda ti je tak svejedno sta ce drugi reci

btw....neonka totalno out, to je bilo in prije 3-4 god, sad je to totalno isfurano, ono sto bi se reklo seljo beljo tuning.....a ti se sad nemoj uvrijediti jer je to moje misljenje, kao sto je i kicho imao svoje

...to vazi i za naljepnice, nikakvi trajbali, flejmovi...sta ti ja znam, ako ga ne mislis farbat u drugu boju, neke kombinacije, ako ne mislis onda ostavi ovakav kakav je

...a za pocetak...nabavi mali vizir, veliki mi je katastrofa, i makni retrovizore  :icon_thumright: i nemoj palit neonku po noci, moze samo po danu jer se i onako ne vidi
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Ante712

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • GILERA RUNNER 200 VXR
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • skuteri
  • Mjesto: Ljubuski
  • Moj Skuter: GILERA RUNNER 200VXR
Odg: GILERA VXR
« Odgovori #11 : 26 Srpanj, 2007, 01:01:19 »
a dobro kako vi kazete....ja nisam pitao takve savjete al eto nismo se sporazumjeli......pokupili ste pamet cijelog svijeta bas gledam dokle ce te....kad tako fino pricate sredite svoje pile pa nam pokazite...da vidimo taj vas old school....
DISCOPULIS

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: GILERA VXR
« Odgovori #12 : 26 Srpanj, 2007, 01:14:11 »
ma de uostalom briga te za nase misljenje, ja sam rekao svoje, drugi su rekli svoje....

tvoj motor, ti ga vozis, i glavno da se tebi sviđa ono sto budes napravio...jel tako?

..nema smisla svađati se  :icon_thumright:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Ante712

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • GILERA RUNNER 200 VXR
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • skuteri
  • Mjesto: Ljubuski
  • Moj Skuter: GILERA RUNNER 200VXR
Odg: GILERA VXR
« Odgovori #13 : 26 Srpanj, 2007, 01:20:32 »
ma ne svadjam se nego...fino sam pito savjet ako se moze jos sto uradit home made...nek netko kaze...ako mrezice sam uradio ok meni se svidjaju pa sto...ako sam stavio neonku svidja se meni....a ne nevalja ti to ...cajkersko vako nako...ma nidje veze...to je za ban...al eto...bolje da zatvorimo ovu temu....
DISCOPULIS

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: GILERA VXR
« Odgovori #14 : 26 Srpanj, 2007, 03:05:36 »
de kuzis bash si nerazuman si pitao za nase misljenje??? i sta kicho ti je rekao NJEGOVO misljenje to ne znaci da to tvoje sto si napravio ne valja!!!!!! RAZUMIJES ili da ti se nacrta to je njegovo misljenje!!!!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: GILERA VXR
« Odgovori #15 : 26 Srpanj, 2007, 08:40:59 »
Polako Ante, ljudi ti govore svoje mišljenje kao što si i tražio, tebi se to nije svidjelo i uvrijedio si se...

Gle, neonke stvarno jesu prošlost (ja bi stavio diode jer možeš puno više s njima napravit nego neonkom) ali ako ti i dalje želiš držati neonku ostavi ju, nisi dužan nas slušati...

Sve što su ti ljudi ovdje rekli smatraj konstruktivnim savjetom i kritikom, a ne pljuvanjem.


Ja sam ti rekao, probaj staviti alu podnice i diode u zadnje svjetlo (jebeno će izgledati s ledicama), probaj nabaviti manji vjetrobran ili svog skrati (ako je to isplativo i sigurno jer ja nemam pojma) i nađi neki dashboard i stavi ga te kad već otvaraš instr tablu ja bi i tu nabio diode...

Što se tiče dioda to ti je sitnica i nije teško napravit i smontirat u zadnje svjetlo.
Za dashboard odaberi sliku koja ti se sviđa i odi u 'grafičke dućane' i pitaj koliko bi došlo da ti isprintaju i plastificiraju (onda će ti trajati ako je plastificirano), ili ako sam želiš probaj poslije printanja izljepiti sa selotejpom nekim full prozirnim pa vidi kako ti ispada.


Probaj razmislit o svemu  :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: GILERA VXR
« Odgovori #16 : 26 Srpanj, 2007, 09:52:30 »
e lik...uletio si sa neonkom koja privlači komarce i mrežicama koje izgledaju ko da su protiv komarada za prozor i sad ocekujes neko divljenje il neznam šta...pogle malo po forumu projekte, stylinge i sl i onda se javi i nauci razmisljat malo odraslije a ne na razini djeteta od 3 godine...j#bote samo su ti ljudi svoje rekli a sad se pjenis...sta si onda stavio scoot ak nemozes podnjet kritike  ::)

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: GILERA VXR
« Odgovori #17 : 26 Srpanj, 2007, 11:07:05 »
e lik...uletio si sa neonkom koja privlači komarce i mrežicama koje izgledaju ko da su protiv komarada za prozor i sad ocekujes neko divljenje il neznam šta...pogle malo po forumu projekte, stylinge i sl i onda se javi i nauci razmisljat malo odraslije a ne na razini djeteta od 3 godine...j#bote samo su ti ljudi svoje rekli a sad se pjenis...sta si onda stavio scoot ak nemozes podnjet kritike  ::)
Ok smiri i ti nemoj razbuktavati strasti, tu smo da učimo jedni od drugih i po mogućnosti se družimo  :icon_thumright:

P.S. Nemoj sad i ti mislit da sam nešto loše mislio ovim  :)
Who's looking for punishment ??

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: GILERA VXR
« Odgovori #18 : 26 Srpanj, 2007, 11:25:32 »
ma neojte se svadjat oko toga jer se o ukusima ne raspravlja, al odavno je poznato na ulici kad prodje neko s neonkon da se vice vidi djikana  :icon_scratch:

da je auto jos ajd ajd, al na skuteru nije lipo a i policjoti te mogu zafrkavat :)
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Ante712

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • GILERA RUNNER 200 VXR
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • skuteri
  • Mjesto: Ljubuski
  • Moj Skuter: GILERA RUNNER 200VXR
Odg: GILERA VXR
« Odgovori #19 : 26 Srpanj, 2007, 12:12:24 »
ma ok...sorry ljudi ja sam malo eksplozivan...al ono moglo se rec skidaj neonku te mreze za komarce...a ne sa nekim epitetima...ispricavam se svakome sto sam burno reagirao..desi se svakom...nismo svi uvjek u najboljem raspolozenju....neonka je đikanska al je mocno kad vozis na zadnjem....al cupam je danas.....diode stavljam odo u elektro milas...hehehehe uzivajte ljudi hvala na savjetima....
DISCOPULIS