Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Molio bih malo razumijevanja!  (Posjeta: 829 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Molio bih malo razumijevanja!
« : 02 Veljača, 2010, 17:51:58 »
Dakle ovako, nemam se namjeru ispovijedati kako i zasto je to tako, jer postoje vrlo jasni razlozi...  :hello:

rijec je o odgovaranju na Vase pm-ove, forum biljezi svakog clana jos 30 minuta i prikazuje mu online status iako je korisnik otisao sa foruma. Ako se svaki put odjavite sa foruma, onda cete biti trenutno offline i nema problema, ali to malo tko koristi jer bi se svaki put morao logirati na forum...

i ako uletim na forum preko mobitela, samo na sekundu da zapisem necije podatke jer sam u guzvi, i u tom trenutku me interesira samo njegov pm, forum ce i dalje prikazivati da sam 30 minuta online.


Stoga molim vas da imate razumjevanja i da mi ne saljete poruka koliko imam postova u roku od nekoliko minuta jer niste jedini koji ocekuje odgovor, a dnevno dobivam visestruko vise pm-ova. :laughing7:
 Nemojte panicariti i misliti da vas ignoriram jer bi kroz 24h morali dobiti odgovor  :glasses9: ako i tada ne dobijete, onda radite sto hocete, necu se buniti  :sign147:


dakle ovo nije apel da mi ne saljete pm-ove, nego da ne saljete poruke tipa "jesi dobio poruku", "ne javljas mi se", "jesi ziv", "jesi umro"....









jos jedna stvar za nove clanove, procitajte pravila oglasnika prije nego upitate zasto ne mozte objaviti oglas, a imate 0 postova  ::)
http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,28204.0.html
« Zadnja izmjena: 02 Veljača, 2010, 23:05:22 SlowRider »

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Molio bih malo razumijevanja!
« Odgovori #1 : 03 Veljača, 2010, 11:06:48 »

Citat:
jos jedna stvar za nove clanove, procitajte pravila oglasnika prije nego upitate zasto ne mozte objaviti oglas, a imate 0 postova  ::)
http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,28204.0.html

bump za ovo---> CITAJTE PRAVILA!!!