Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: štelanje karburatora na novom runneru  (Posjeta: 2084 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline amstelsp

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
štelanje karburatora na novom runneru
« : 12 Srpanj, 2007, 23:22:36 »
može li mi neko reć kako ću sam poštelat karburator nakon promjene auspuha(nova reza)? ako ima neka skica karburatora dobrodošla je.. :help:
i oko čega još treba pimplat kad se promijeni auspuh,tj.dal šta još treba poštelat i mogu li to sam napraviti bolje nego tim the tool man taylor :icon_thumright:??

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: štelanje karburatora na novom runneru
« Odgovori #1 : 12 Srpanj, 2007, 23:30:06 »
rastavi karb i stavi diznu 64 i skini limic s karba.

trebo bi jos promjenit rolice, stavi 4.7grama i kupi malossi set oprugica za serijsko kvacilo, unutra ces dobit

crne-najmekse, bijele-srednje i zute-najtvrdje pa probaj sa bjelima. crne su ti ko i serijske tako da...

i prakticki to bi bilo to. kolko ti skuter ima km?? mozda novi remen i ako oces malo protocniji filter zraka (red sponge).
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline amstelsp

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: štelanje karburatora na novom runneru
« Odgovori #3 : 14 Srpanj, 2007, 12:08:34 »
skuter ima 5500 km,i mislim kupit i remen i oprugu od kvačila.red sponge imam. a dali se nešto može sjebat ako duže vozim bez filtera,i dal se šta dobiva ako nema spužve?kad skinem red sponge se malo bolje čuje pa ono..probao bi bez toga..??!?što se tiče remena nemaju u mom dućenu remen od kevlara ali imaju neki od malosija koji je kao malo bolji od običnog ali nije kevlar,se to isplati uzet?

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: štelanje karburatora na novom runneru
« Odgovori #4 : 14 Srpanj, 2007, 13:43:27 »
skuter ima 5500 km,i mislim kupit i remen i oprugu od kvačila.red sponge imam. a dali se nešto može sjebat ako duže vozim bez filtera,i dal se šta dobiva ako nema spužve?kad skinem red sponge se malo bolje čuje pa ono..probao bi bez toga..??!?što se tiče remena nemaju u mom dućenu remen od kevlara ali imaju neki od malosija koji je kao malo bolji od običnog ali nije kevlar,se to isplati uzet?

ni slucajno skidat filter

ne treba ti remen od kevlara, kupi seriski i do k...., ili taj malossi specijal
« Zadnja izmjena: 14 Srpanj, 2007, 13:45:00 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...